הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

שכירים? ממוצע החזר מס של מעל 8,000 ₪ – אם עוד לא בדקתם, הפסדתם!

מאת: us_wiser

#החזר מס

3 דקות

כמעט כל שכיר בישראל זכאי להחזר מס כספי, איך תדע האם גם אתה זכאי? הכל בכתבה הבאה

>> לחצו כאן לבדיקת החזר מס מהירה

מעל 98% מהשכירים בישראל, זכאים להחזרים עבור מיסים ששולמו מעל הצורך. שיטת גביית המס בישראל מייצרת גבייה מיותרת, אבל רק מיעוט מהשכירים דואג להגיש תביעות להחזרי מס ולקבל את כספם בחזרה. הסיבות לויתור על הכספים המגיעים לשכירים הן רבות – חוסר ידע, חשש מהבירוקרטיה, וגם חשש מיצירת חוב במקום זכאות.

 

ניתן לדרוש החזרי מס עד שש שנים אחורה – ואם לא דרשתם בחזרה את הכסף שלכם, לאחר שש שנים הוא הופך רשמית לכסף אבוד (מבחינתכם). גובה החזרי המס הממוצעים עבור שכירים לתקופה של שש שנים – מעל 8,000 ₪. אם עוד לא הגשתם בקשה להחזרי מס – מומלץ בחום לעשות כן, בהקדם.

 

>> האם מגיע לי החזר מס? לחצו ובדקו חינם

 

בקשה להחזרי מס – לבד או בסיוע חברה?

חשוב לדעת! מילוי לא נכון של טופס הדרישה להחזרי מס עלול להוביל ליצירת חוב שלכם במס הכנסה, במקרה ששילמתם פחות – ולא יותר – ממה שהייתם אמורים לשלם. מסיבה זו, ומסיבות רבות אחרות – מומלץ להסתייע בחברה מתמחה שתגיש את הדרישה כדי להימנע מחוב במס הכנסה.

 

איך יודעים אם בכלל וכמה כסף אתם זכאים לקבל בחזרה?

 

במרבית המקרים, שכירים שמרוויחים שכר חודשי שאינו בסכום קבוע בכל חודש, על פני שש השנים האחרונות – הם זכאים להחזר מס. ישנם עוד משתנים שמשפיעים על הזכאות ועל גובה ההחזר, כמו למשל ימי חופשה, מילואים, חופשת לידה, נקודות זכאות מס, ועוד. הזכאות לקבלת החזר מס תלויה בהמון פרמטרים, ביניהם קבוצת הגיל.

מעל 30,201 ישראלים בדקו את זכאותם להחזר מס. אורך התהליך הוא 60 שניות שבו עונים על מספר שאלות קלות.

>> תוכלו להתחיל בדיקה חינם בלחיצה כאן

התחל בדיקת החזר מס מהירה
 • ב-98% אחוז מהמקרים יש זכאות
 • תהליך קצר ופשוט

 

מי זכאי להחזרי מס בישראל?

כמעט כל השכירים בישראל מרוויחים משכורות משתנות מידי חודש, ועל כן – כמעט כל השכירים יכולים לקבל בחזרה סכומים ששולמו לרשויות המס ביתר. הנה כמה דוגמאות למצבים המאפשרים תביעה להחזרי מס לאורך שש השנים האחרונות:

 • החלפת עבודה
 • תקופה שבה לא עבדתם או עבדתם פחות שעות
 • תקופה בה השכר שלכם היה נמוך יותר או גבוה יותר
 • חופשת לידה, מילואים, חופשת מחלה ארוכה
 • תלושי משכורת שתלויים בגורמים משתנים, כמו עמלות מכירות
 • עבודה במספר מקומות עבודה ללא ביצוע תיאום מס
 • שינויים בסטאטוס אישי המשפיעים על נקודות הזיכוי שלכם – גירושין, לידה, השלמת לימודים אקדמיים
 • ועוד רבים

>> הכנסו לבדיקה חינם להחזר מס

 

איך מתחילים בתהליך בדיקת הזכאות?

אם אתם שכירים, ולא דאגתם להגיש תביעה להחזרי מס בשנים האחרונות – כדאי להתחיל מיד לפעול לקבלת הכספים ששילמתם ביתר – בחזרה אל החשבון שלכם. התהליך מתחיל בבדיקה פשוטה של זכאותכם, בדיקה התלויה במספר משתנים.

 

כאמור, בכל יום שעובר אתם מאבדים את הזכאות לדרישת כספים ששילמתם לרשויות המס ביתר. הגשת תביעה לקבלת החזרי מס תאפשר לכם פשוט לקבל בחזרה את הסכומים האלה – בממוצע אלפי שקלים לכל שנה. חשוב להיעזר בחברה מתמחה בהגשת התביעה, על מנת לוודא שתקבלו בחזרה את כל הכספים ששולמו ביתר, כולל שינוי נקודות זיכוי, תשלומים מן הביטוח לאומי, תיאום מס בין מקורות הכנסה – ועוד.

 

>> חינם: לחצו ובדקו כמה החזר מס מגיע לכם

הזכאות לקבלת החזר מס תלויה בהמון פרמטרים, ביניהם קבוצת הגיל. מעל 30,201 ישראלים בדקו את זכאותם להחזר מס. אורך התהליך הוא 60 שניות שבו עונים על מספר שאלות קלות.

תוכלו להתחיל בדיקה כך:

התחל בדיקת החזר מס מהירה
 • ב-98% אחוז מהמקרים יש זכאות
 • תהליך קצר ופשוט

07.05.20
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה