#

הלוואה אונליין

כמה קליקים, תהליך קצר – ויש לכם הלוואה אונליין. כאן תקבלו הצעות תחרותיות מהגופים המובילים בישראל.

לכל ההצעות

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות
#
למה כדאי לקחת הלוואה אונליין?

בין שלל הכלים הדיגיטליים ששיפרו את חיינו לטובה, הלוואה אונליין היא אחת המשמעותיות.
אם בעבר נזקקנו להלוואה – לא משנה מה הסיבה – הדרך לקבלתה היתה רצופה בקביעת פגישה מול הבנקאי, הכנה מראש של הסברים ותירוצים ובקשה (יש יגידו – תחנונים) לקבלת ההלוואה.

היום המצב שונה.

הלוואה אונליין מיידית ולכל מטרה, היא אחד המוצרים הפיננסיים הנפוצים והמקובלים,
עד כדי כך שהחברות המובילות במשק מתחרות על תשומת ליבנו, עם שפע של הצעות מפתות.

הגופים השונים מאפשרים לנו בדיקת זכאות זריזה, לקיחת הלוואה אונליין וללא מעורבות של נציג אנושי ורק במקרה הצורך, אנו נזקקים להשאיר פרטים ליצירת קשר עתידית.

כך שאם ‘מתחשק’ לנו רכב חדש או שהרכב הנוכחי שבק חיים, או עלתה אפשרות לטיול ארוך או יוקרתי בחו”ל, או מרגישים שחייבים לשפץ עכשיו את הבית ואין שום אפשרות לחכות לשנה הבאה, או חייבים, פשוט חייבים להפריח יונים או ללמוד את ריקוד הסלואו של כל הזמנים בחתונה – לא צריך לחכות, לא צריך לדחות חלומות או לחכות לזמנים בהם העו”ש יהיה יותר רגוע (זה לא תמיד קורה).

בדיוק בשביל זה נועדה הלוואה אונליין.

שאלות תשובות

מהי הלוואה אונליין?
הלוואה אונליין היא הלוואה שניתן לקבל דרך אחד הכלים הדיגיטליים של ספקי ההלוואות השונים. לרוב, יכלול הכלי הדיגיטלי תהליך מובנה וידידותי שינחה אתכם לאורכו, ויאפשר לכם להזין את גובה ההלוואה, לבחור את גובה ההחזר החודשי, את כמות התשלומים ועוד.

הלוואה אונליין ניתנת ברוב המקרים באופן מיידי בתנאים משתלמים, ללא שאלות וצורך במתן הסברים, ללא צורך בהעמדת בטחונות או ערבויות. בקיצור? בקלות רבה.
מה חשוב לזכור לפני שלוקחים הלוואה אונליין?
בטח כבר הזכרנו קודם. הלוואה אונליין היא אחת ההלוואות שיותר קל לקחת. רק שמומלץ לזכור שהלוואה אונליין קל לקחת, השאלה אם גם קל באותה מידה להחזיר.

לכן, לפני שלוקחים הלוואה אונליין ערכו 'חשבון נפש' ונסו להבין האם ההלוואה באמת הכרחית. האם ניתן לוותר הפעם, ולדחות את ההוצאה? האם מסגרת העו"ש חנוקה גם כך? האם ההחזר ההלוואה עלול להיות כבד יותר מיכולתכם לספוג הוצאה נוספת? ובאופן כללי - כמה זמן עוד תצליחן 'לגרור' את ההחזרים.
מה היתרון של לקיחת הלוואה אונליין?
היתרון הבולט ביותר של הלוואה אונליין היא קלות הביצוע ומהירות התגובה.

ברגע בו מחליטים שיש צורך בלקיחת הלוואה, המערכת הדיגיטלית של הגוף בו בחרתם מאפשרת לקיחה קלה ומהירה של הסכום הרצוי (לא לפני שביצעתם השוואה בין הספקים השונים ובחרת את זה שהציע את התנאים הטובים ביותר).

ישנם גופים פיננסיים שאף מעודדים אתכם לבחור באפשרות הדיגיטלית, בעיקר משום שתפעול עצמאי של לקיחת ההלוואה על ידכם, מייתר את הצורך בנציגי שירות ותמיכה. את החיסכון הזה חלק מהגופים יגלגלו אליכם, ויציעו הנחות אטרקטיביות על הריבית.

יתרונות נוספים:

> ישנם מקרים בהם הריבית על הלוואה אונליין משתלמת יותר מזו של הבנקים

> הלוואה אונליין חוץ בנקאית אינה פוגעת במסגרת הבנק

> אין צורך להסביר מדוע לוקחים הלוואה אונליין

> הלוואה אונליין ניתנת ללקוחות כל הבנקים וללקוחות כל כרטיסי האשראי
האם בטוח לקחת הלוואה אונליין?
לקיחת הלוואה אונליין מגוף פיננסי מוכר ואמין, בטוחה ממש כמו כל פעולה אונליין בסביבה מאובטחת. לפני שאתם לוקחים את ההלוואה ומתחילים בתהליך, שימו לב שהדף אליו אתם מזינים את הפרטים מאובטח לפי פרוטוקול SSL.
מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה אונליין?
רוב החברות הלוואה יספקו תהליך דיגיטלי, בו תוכלו לקבל הערכה לגובה ההחזר החודשי., ו זאת עוד טרם שהתחלתם את התהליך ולפני שמסרתם את הפרטים.

אבל שימו לב - מדובר בהערכה בלבד, שיכולה להשתנות בהתאם לנתונים האישיים שלכם.

לכן, חשוב להבין בדיוק נחרץ מה כולל ההחזר, ועד כמה הוא עתיד להשתנות. בנוסף, שימו לב שאתם מבינים לעומק את התהליך, ומקבלים את כל הפרטים בעיקר אלה המופיעים באותיות הקטנות (וכוללים תשלומי עמלות ופרטים לגבי תרחישים בהם לא תוכלו לעמוד בהחזר).
מי מספק הלוואה אונליין?
הלוואה אונליין מסופקת על ידי הבנקים, חברות האשראי וגופים פיננסיים נוספים כמו חברות מימון וחברות להלוואות חברתיות.
מה ההבדל בין החברות השונות המספקות הלוואה אונליין, ואלו הצעה היא הכדאית ביותר?
פתיחת השוק לתחרות והגברת הפיקוח, כמו גם הקמת מאגר נתוני האשראי הארצי השפיעו השפעה עמוקה על השוק.

מה קורה כשמאפשרים לעוד ועוד שחקנים להצטרף למשחק על תשומת ליבו של הצרכן? בדרך כלל? ירידת מחירים. אבל לא רק – אלא גם שיפור מתמיד באיכות השירות.

בעבר, השחקנים העיקריים במתן הלוואות היו הבנקים. הבנקים היו הגופים הפיננסים הגדולים ובעלי האפשרות למתן הלוואות, , והם אלו שערכו תיעוד מסודרת של הרקע והיסטוריית האשראי של הלקוחות.

תיעוד וניתוח המידע אשר לבנקים לחשב את מידת הסיכון בהחזר ההלוואה. על פי הכלל שככל שהסיכון קטן יותר כך הריבית תהיה נמוכה בהתאמה, הריביות מטעם הבנק היו האטרקטיביות ביותר.

אולם כיום, הגופים הפיננסיים מקבלים מידע אודות מבקשי ההלוואה דרך מאגר האשראי הארצי. כך, גם גופים שאינם הבנק יכולים לחשב את מידת הסיכון ולהתחרות עם הבנקים על גובה הריבית, שמשפיעה מאד על גובה ההחזר החודשי.

מהי ההצעה הטובה ביותר? קל לדעת. מחשבוני ההשוואה בין ספקי ההלוואות זמינים ומאפשרים להבין מה הפער בין כל הצעה, שיכול להגיע לסכומים משמעותיים.

ביקורות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 ביקורות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

0/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

שירביט

שירביט

עוד לפני שהיתה שירביט חברה לביטוח, היא היתה סוכנות פרטית לביטוח בבעלות פרטית של איש העסקים יגאל רבנוף במשך 26 שנים. היום, שירביט היא מחברות הביטוח המציעות מגוון גדול של ביטוחים שונים בישראל – אבל היא בהחלט לא בין עשר החברות הגדולות בארץ.

0/5

81/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הפניקס

הפניקס

“הפניקס חברה לביטוח” מנוהלת על ידי חברת “הפניקס אחזקות”, שבבעלותה גם בית ההשקעות “אקסלנס”, חברת “מהדרין בע”מ” שהיא חברת אחזקות בתחום החקלאות בישראל (ובמיוחד בחקלאות של פירות הדר), וחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסיה המבוגרת בע”מ”, שאפשר להבין משמה בבירור אילו שירותים היא מציעה.

0/5

77.66 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

“ביטוח ישיר” היא שם המותג שמנוהל על ידי חברת “איי די איי חברה לביטוח בע”מ”, אותה חברה היא חברה-אחות של “מימון ישיר”, והמפעילה של מותגים נוספים שמנוהלים בדרך של שירותים ישירים, ללא סוכנים, כמו הביטוח הישיר מטעם “תשעה מיליון”, ביטוח Life Direct בשיתוף עם סופר-פארם, ונוספים.

0/5

83.4 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

איילון חברה לביטוח בע”מ

איילון חברה לביטוח בע”מ

חברת איילון מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוחים הנדסיים וחקלאיים ואפילו ביטוח המיועד לוועדי בתים.

0/5

74.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

AIG

AIG

ב – AIG תמצאו ביטוחי דירות וביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ביטוחי חיים ומשכנתא, ועוד. החברה מדורגת במקום השלישי במדד השירות בביטוח בתחום ביטוחי רכב ובמקום השני בביטוחי דירה, והיא מחברות הביטוח הזמינות והנגישות – בדיוק אלה שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעבוד איתן.

0/5

79.25 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

מידע נוסף שיעניין אתכם