#

הלוואות אקספרס

תוך זמן קצר תקבלו הצעות תחרותיות להלוואות אקספרס מהירות.

לקבלת הצעות משתלמות

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות
#
מתי יודעים שהגיע הזמן לקחת הלוואת אקספרס?

מציאות החיים הפיננסית שלנו בישראל, היא מציאות מורכבת.
לא רק שהמשכורות שלנו נשחקות עם השנים, יוקר המחיה רק עולה ועולה וכל זה מצטרפת העובדה, שקשה מאד להתעלם ממה שקורה שם בחוץ – ומה שקורה שם בחוץ, אלו פיתויים לרכישות של מוצרים חדשים, חופשות יקרות, ריהוט אקסקלוסיבי או מימון של אירוע ברמה מאד מאד גבוהה.

כאלה אנחנו. עבורנו הכל – זה ‘פעם אחת בחיים’, ויש לנו רעב לחגוג את החיים ולנצל את כל הטוב שיש להם להציע – ממש עכשיו.

אבל מה עושים כשהעו”ש משקף לנו מציאות אחרת, מזו אותה אנחנו חולמים?
ומה עושים כאשר אין רצון לוותר על כל החלומות והתכנונים?
ומה עושים אם חלילה, זקוקים לממן פרויקט דחוף ואין כל יכולת לחכות?

בדיוק לשם כך נועדה הלוואת אקספרס – הלוואה מהירה אותה מציעים גופים פיננסיים רבים, ושתהליך הלקיחה שלה קל, ובעיקר מהיר מאד.

שאלות תשובות

מהי הלוואת אקספרס?
הלוואה אקספרס היא הלוואה מיידית ולכל מטרה, אותה ניתן לקחת מאחד מהגופים הפיננסיים בהסדר בנקאי, חוץ בנקאי או כהסדר של הלוואה חברתית תוך זמן קצר.

לרוב, ניתן יהיה לקחת הלוואת אקספרס דרך אחד הכלים הדיגיטליים שמציע הגוף הפיננסי, תוך מעבר בין מסכים בתהליך מובנה, קל להבנה ויעיל מאד.

הגוף הפיננסי המעמיד את האפשרות ללקיחת הלוואת אקספרס, יאפשר להתקדם לעבר המטרה מבלי שהלווה יאלץ להעמיד ביטחונות או ערבויות, ובנוסף, הלווה אינו חייב להסביר מדוע לוקח את ההלוואה.
האם הבנקים מספקים הלוואות אקספרס?
על אף התדמית ה'כבדה' והמסורבלת של הבנקים, רוב הבנקים היום מצטרפים לזירת הלוואות האקספרס, ומאפשרים לקחת הלוואה מהירה בתנאים תחרותיים, גם לעומת אלו המוצעים על ידי הגופים החוץ בנקאיים.

כאשר רוצים לבחון לקיחה של הלוואת אקספרס מטעם הבנקים, יש להבין האם ההלוואה ניתנת רק ללקוחות הבנק, או פתוחה ללקוחות כל הבנקים.

כמובן, כאשר לוקחים הלוואת אקספרס מבנק שאינו הבנק שלכם, אין בכך השפעה על מסגרת האשראי המנוהלת בחשבון.
אילו עוד גופים מציעים הלוואת אקספרס?
לבנקים מצטרפים גופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי, חברות מימון וחברות המנהלות פלטפורמות להלוואות חברתיות.

הגופים החוץ בנקאיים – הגופים החוץ בנקאיים בישראל מהווים נתח נכבד מתוך נותני ההלוואות, עליהם מפקחים משרדי הממשלה במסגרת חוק אשראי הוגן.

העשרת התחרות בנותני שירות נוספים, והגבלת המלווים בהגבלות שונות במסגרת החוק, שיפרה מאד את התנאים עבור הלווים.

כבכל זירה רוויה, ככל שיותר חברות מציעות הלוואות אקספרס, כך ההצעות אטרקטיביות, מה שבא לידי ביטוי הן בריביות המוצעות על סכומי ההלוואה, הן בגמישות של פריסת התשלומים והן בגבייה של עמלות על פתיחת תיק וניהול התיק לאורך זמן.
כיצד נקבע המחיר של הלוואת אקספרס?
מחיר הלוואת אקספרס נקבע בדומה למחירה של הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה מהירה, ומחושב על בסיס הסכום להלוואה, הריבית על ההלוואה, משך זמן הפירעון ותשלומים שונים אותם גובה הגוף המלווה כמו עמלת פתיחת תיק ועמלות שונות נוספות.

כאשר עומדים לפני לקיחת הלוואה, כדאי להשוות בין התנאים השונים של הגופים השונים (וכאלו, כבר הזכרנו, יש לא מעט), וזאת כדי להבין את ה'אותיות הקטנות', בעיקר אלו הכרוכות בפירעון מוקדם, בפיגורים ובהתרחשויות שונות נוספות.
כיצד התיקון לחוק אשראי הוגן משפר את התנאים ללווים?
עולם ההלוואות השתנה בתקופה האחרונה, בעיקר עם כניסתם לתוקף של השינויים בחוק אשראי הוגן, המוכר גם כ'חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות'.

התיקונים בחוק נועדו כדי להגן על הלווים, ולהסדיר את כל עולמות ההלוואה, מכל הגופים. מה כולל החוק? ראשית, החוק הגביל את יכולתם של הגופים המלווים לגבות ריבית בשיעור גבוה מזה הנקוב בחוק.

גם ריבית הפיגורים, כלי של הגופים המלווים לגבות כספים רבים מלווה שלא הצליח לעמוד בהחזר פירעון ההלוואה בזמן שנקבע, תוגבל עד לשיעור הקבוע בחוק.
כיצד התיקון לחוק אשראי הוגן מגן על הלווים?
התיקון לחוק גם כולל שורה ארוכה של הגבלות ותנאים בהם צריכים לעמוד הגופים המלווים. ראשית, בוצע הסדר בהגדרה של מי יכול להיות גוף מלווה – ובהם בעל רישיון למתן אשראי או להפעלת מערכת לתיווך באשראי כמו בנקים, חברה מנהלת, מבטח, חברת אשראי ועוד.

בהמשך, חודדו ההגדרות מהן הלוואות, מסגרת אשראי ועוד – על מנת שהחוק יוכל להגן על אלו המתקשרים בהסכמים מולן.

ואחר כך, נוספו מגבלות כמו חובת תיעוד הסכמת לקוח, חובת גילוי של התנאים עליהם חותם הלקוח – עוד לפני שחתם, הגבלת שיעור העלות הממשית של האשראי, חובה לשלוח הודעה על כל צעד עתידי לגבי פירעון מוקדם או גבייה של תשלום על פיגור ועוד.
מהו מאגר נתוני האשראי וכיצד שיפר את תנאי לקיחת הלוואת אקספרס?
'מאגר נתוני האשראי' הוקם על ידי בנק ישראל, כדי לאפשר גישה לכל נתוני האשראי של הלווים. הסיבה שפותח המאגר היא כדי לאפשר ללווים לקבל תנאים טובים יותר, כשאלה מציגים בפני הבנקים את תמונת המצב הריאלית של נתוני האשראי שברשותם. הגופים המלווים ניגשים למאגר נתוני האשראי ומקבלים תמונה ברורה, מה שעוזר להם להבין מה יכולת ההחזר של הלווה על ההלוואה ועד כמה מסוכן לספק לו הלוואה.

על פי הכלל שמחיר הלוואה נגזר גם מחישוב הסיכון עבור הגוף המלווה, הרי שמאגר נתוני האשראי מהווה בסיס טוב להיתכנות של לקיחת הלוואת אקספרס בתנאים משופרים.
האם ניתן להשוות בין ההצעות ללקיחת הלוואת אקספרס?
כן, ניתן לבצע השוואה בין ההצעות השונות ולהבין מה גובה העמלות אותן לוקח הגוף המלווה על פתיחת תיק או על פירעון מוקדם, ובנוסף להבין מהי הריבית על ההלוואה.

ביקורות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 ביקורות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

0/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

שירביט

שירביט

עוד לפני שהיתה שירביט חברה לביטוח, היא היתה סוכנות פרטית לביטוח בבעלות פרטית של איש העסקים יגאל רבנוף במשך 26 שנים. היום, שירביט היא מחברות הביטוח המציעות מגוון גדול של ביטוחים שונים בישראל – אבל היא בהחלט לא בין עשר החברות הגדולות בארץ.

0/5

81/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הפניקס

הפניקס

“הפניקס חברה לביטוח” מנוהלת על ידי חברת “הפניקס אחזקות”, שבבעלותה גם בית ההשקעות “אקסלנס”, חברת “מהדרין בע”מ” שהיא חברת אחזקות בתחום החקלאות בישראל (ובמיוחד בחקלאות של פירות הדר), וחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסיה המבוגרת בע”מ”, שאפשר להבין משמה בבירור אילו שירותים היא מציעה.

0/5

77.66 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

“ביטוח ישיר” היא שם המותג שמנוהל על ידי חברת “איי די איי חברה לביטוח בע”מ”, אותה חברה היא חברה-אחות של “מימון ישיר”, והמפעילה של מותגים נוספים שמנוהלים בדרך של שירותים ישירים, ללא סוכנים, כמו הביטוח הישיר מטעם “תשעה מיליון”, ביטוח Life Direct בשיתוף עם סופר-פארם, ונוספים.

0/5

83.4 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

איילון חברה לביטוח בע”מ

איילון חברה לביטוח בע”מ

חברת איילון מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוחים הנדסיים וחקלאיים ואפילו ביטוח המיועד לוועדי בתים.

0/5

74.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

AIG

AIG

ב – AIG תמצאו ביטוחי דירות וביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ביטוחי חיים ומשכנתא, ועוד. החברה מדורגת במקום השלישי במדד השירות בביטוח בתחום ביטוחי רכב ובמקום השני בביטוחי דירה, והיא מחברות הביטוח הזמינות והנגישות – בדיוק אלה שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעבוד איתן.

0/5

79.25 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

מידע נוסף שיעניין אתכם