#

הלוואות אקספרס

תוך זמן קצר תקבלו הצעות תחרותיות להלוואות אקספרס מהירות.

לקבלת הצעות משתלמות

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות
#
מתי יודעים שהגיע הזמן לקחת הלוואת אקספרס?

מציאות החיים הפיננסית שלנו בישראל, היא מציאות מורכבת.
לא רק שהמשכורות שלנו נשחקות עם השנים, יוקר המחיה רק עולה ועולה וכל זה מצטרפת העובדה, שקשה מאד להתעלם ממה שקורה שם בחוץ – ומה שקורה שם בחוץ, אלו פיתויים לרכישות של מוצרים חדשים, חופשות יקרות, ריהוט אקסקלוסיבי או מימון של אירוע ברמה מאד מאד גבוהה.

כאלה אנחנו. עבורנו הכל – זה ‘פעם אחת בחיים’, ויש לנו רעב לחגוג את החיים ולנצל את כל הטוב שיש להם להציע – ממש עכשיו.

אבל מה עושים כשהעו”ש משקף לנו מציאות אחרת, מזו אותה אנחנו חולמים?
ומה עושים כאשר אין רצון לוותר על כל החלומות והתכנונים?
ומה עושים אם חלילה, זקוקים לממן פרויקט דחוף ואין כל יכולת לחכות?

בדיוק לשם כך נועדה הלוואת אקספרס – הלוואה מהירה אותה מציעים גופים פיננסיים רבים, ושתהליך הלקיחה שלה קל, ובעיקר מהיר מאד.

שאלות תשובות

מהי הלוואת אקספרס?
הלוואה אקספרס היא הלוואה מיידית ולכל מטרה, אותה ניתן לקחת מאחד מהגופים הפיננסיים בהסדר בנקאי, חוץ בנקאי או כהסדר של הלוואה חברתית תוך זמן קצר.

לרוב, ניתן יהיה לקחת הלוואת אקספרס דרך אחד הכלים הדיגיטליים שמציע הגוף הפיננסי, תוך מעבר בין מסכים בתהליך מובנה, קל להבנה ויעיל מאד.

הגוף הפיננסי המעמיד את האפשרות ללקיחת הלוואת אקספרס, יאפשר להתקדם לעבר המטרה מבלי שהלווה יאלץ להעמיד ביטחונות או ערבויות, ובנוסף, הלווה אינו חייב להסביר מדוע לוקח את ההלוואה.
האם הבנקים מספקים הלוואות אקספרס?
על אף התדמית ה'כבדה' והמסורבלת של הבנקים, רוב הבנקים היום מצטרפים לזירת הלוואות האקספרס, ומאפשרים לקחת הלוואה מהירה בתנאים תחרותיים, גם לעומת אלו המוצעים על ידי הגופים החוץ בנקאיים.

כאשר רוצים לבחון לקיחה של הלוואת אקספרס מטעם הבנקים, יש להבין האם ההלוואה ניתנת רק ללקוחות הבנק, או פתוחה ללקוחות כל הבנקים.

כמובן, כאשר לוקחים הלוואת אקספרס מבנק שאינו הבנק שלכם, אין בכך השפעה על מסגרת האשראי המנוהלת בחשבון.
אילו עוד גופים מציעים הלוואת אקספרס?
לבנקים מצטרפים גופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי, חברות מימון וחברות המנהלות פלטפורמות להלוואות חברתיות.

הגופים החוץ בנקאיים – הגופים החוץ בנקאיים בישראל מהווים נתח נכבד מתוך נותני ההלוואות, עליהם מפקחים משרדי הממשלה במסגרת חוק אשראי הוגן.

העשרת התחרות בנותני שירות נוספים, והגבלת המלווים בהגבלות שונות במסגרת החוק, שיפרה מאד את התנאים עבור הלווים.

כבכל זירה רוויה, ככל שיותר חברות מציעות הלוואות אקספרס, כך ההצעות אטרקטיביות, מה שבא לידי ביטוי הן בריביות המוצעות על סכומי ההלוואה, הן בגמישות של פריסת התשלומים והן בגבייה של עמלות על פתיחת תיק וניהול התיק לאורך זמן.
כיצד נקבע המחיר של הלוואת אקספרס?
מחיר הלוואת אקספרס נקבע בדומה למחירה של הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה מהירה, ומחושב על בסיס הסכום להלוואה, הריבית על ההלוואה, משך זמן הפירעון ותשלומים שונים אותם גובה הגוף המלווה כמו עמלת פתיחת תיק ועמלות שונות נוספות.

כאשר עומדים לפני לקיחת הלוואה, כדאי להשוות בין התנאים השונים של הגופים השונים (וכאלו, כבר הזכרנו, יש לא מעט), וזאת כדי להבין את ה'אותיות הקטנות', בעיקר אלו הכרוכות בפירעון מוקדם, בפיגורים ובהתרחשויות שונות נוספות.
כיצד התיקון לחוק אשראי הוגן משפר את התנאים ללווים?
עולם ההלוואות השתנה בתקופה האחרונה, בעיקר עם כניסתם לתוקף של השינויים בחוק אשראי הוגן, המוכר גם כ'חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות'.

התיקונים בחוק נועדו כדי להגן על הלווים, ולהסדיר את כל עולמות ההלוואה, מכל הגופים. מה כולל החוק? ראשית, החוק הגביל את יכולתם של הגופים המלווים לגבות ריבית בשיעור גבוה מזה הנקוב בחוק.

גם ריבית הפיגורים, כלי של הגופים המלווים לגבות כספים רבים מלווה שלא הצליח לעמוד בהחזר פירעון ההלוואה בזמן שנקבע, תוגבל עד לשיעור הקבוע בחוק.
כיצד התיקון לחוק אשראי הוגן מגן על הלווים?
התיקון לחוק גם כולל שורה ארוכה של הגבלות ותנאים בהם צריכים לעמוד הגופים המלווים. ראשית, בוצע הסדר בהגדרה של מי יכול להיות גוף מלווה – ובהם בעל רישיון למתן אשראי או להפעלת מערכת לתיווך באשראי כמו בנקים, חברה מנהלת, מבטח, חברת אשראי ועוד.

בהמשך, חודדו ההגדרות מהן הלוואות, מסגרת אשראי ועוד – על מנת שהחוק יוכל להגן על אלו המתקשרים בהסכמים מולן.

ואחר כך, נוספו מגבלות כמו חובת תיעוד הסכמת לקוח, חובת גילוי של התנאים עליהם חותם הלקוח – עוד לפני שחתם, הגבלת שיעור העלות הממשית של האשראי, חובה לשלוח הודעה על כל צעד עתידי לגבי פירעון מוקדם או גבייה של תשלום על פיגור ועוד.
מהו מאגר נתוני האשראי וכיצד שיפר את תנאי לקיחת הלוואת אקספרס?
'מאגר נתוני האשראי' הוקם על ידי בנק ישראל, כדי לאפשר גישה לכל נתוני האשראי של הלווים. הסיבה שפותח המאגר היא כדי לאפשר ללווים לקבל תנאים טובים יותר, כשאלה מציגים בפני הבנקים את תמונת המצב הריאלית של נתוני האשראי שברשותם. הגופים המלווים ניגשים למאגר נתוני האשראי ומקבלים תמונה ברורה, מה שעוזר להם להבין מה יכולת ההחזר של הלווה על ההלוואה ועד כמה מסוכן לספק לו הלוואה.

על פי הכלל שמחיר הלוואה נגזר גם מחישוב הסיכון עבור הגוף המלווה, הרי שמאגר נתוני האשראי מהווה בסיס טוב להיתכנות של לקיחת הלוואת אקספרס בתנאים משופרים.
האם ניתן להשוות בין ההצעות ללקיחת הלוואת אקספרס?
כן, ניתן לבצע השוואה בין ההצעות השונות ולהבין מה גובה העמלות אותן לוקח הגוף המלווה על פתיחת תיק או על פירעון מוקדם, ובנוסף להבין מהי הריבית על ההלוואה.

סיקורי חברות

הכנסו עכשיו קראו וחוו דעה
פספורט קארד חברה לביטוח

פספורט קארד חברה לביטוח

לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ווישור WeSure

ווישור WeSure

כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ליברה

ליברה

מה סוד הקסם של ליברה, והאם כדאי גם לכם להרים טלפון ולנייד את מוצרי הביטוח שלכם לחברה הצעירה הזו? יצאנו לבדוק מה ליברה מציעה ללקוחותיה, ומה היא עושה טוב במיוחד.

5/5

87.5 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

5/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מידע נוסף שיעניין אתכם