#

הלוואה מיידית

קבלו הצעות משתלמות להלוואה מיידית למימון רכב, שיפוץ בית, נסיעת חלומות או מימון אירוע.

לכל ההצעות
#
מה היתרון הגדול של הלוואה מיידית?

לפעמים, אנחנו זקוקים לסכום גדול של כסף מהר. ממש מהר.
כמו נגיד, כשצריכים לרכוש רכב חדש או כשאין ברירה, אלא לכסות את המינוס ממש עכשיו.

אבל הלוואה מיידית אינה משמשת גלגל הצלה רק במקרי חירום, אלא יכולה לעזור מאד גם במצבים מתוכננים יותר כמו שיפוץ (שמטבע הדברים כמעט תמיד מתארך וכולל הוצאות כבדות מהצפוי), או מימון של אירוע גדול ומרשים באמת, מבלי לוותר על אף חלום.

טוב לדעת שבמקרים כאלה הבנקים, חברות האשראי וגופי מימון נוספים מעמידים לרשותנו הלוואה מיידית, המועברת תוך זמן קצר ישירות לחשבון הבנק.

היתרון הגדול ביותר של הלוואה מיידית היא טווח הזמנים הקצר לקבלת האישור, שיכול לקחת ימים ספורים (ולפעמים – כמה שעות) ללא צורך להעמיד ערבויות ובטחונות.

אבל רגע לפני שלוקחים הלוואה מיידית, חשוב לזכור שהלוואה כבכול הלוואה,
היא מסגרת חוזית שחייבים לעמוד בה. לכן, נסו לתכנן את ההחזר החודשי כך שתוכלו להמשיך ולנהל שגרת חיים נורמטיבית בהתאם להכנסות. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים להחזיר את הסכומים, מבלי להיגרר ללקיחת הלוואה נוספת.

שאלות תשובות

מהי הלוואה מיידית?
הלוואה מיידית היא הלוואה לכל מטרה, הניתנת תוך זמן קצר מהגוף המלווה ישירות לחשבון הבנק של הלווה. הלוואה מיידית אונליין היא הלוואה שניתן לקחת דרך אחד הערוצים הדיגיטליים שמעמיד הגוף המלווה.

דרך כל הפלטפורמות קל להבין מהי מסגרת ההלוואה המיידית המקסימלית אותה ניתן לקחת, מה טווח ההחזר ומהם התנאים ללקיחתה.
כיצד הבנקים מספקים הלוואה מיידית?
הבנקים מספקים הלוואה מיידית ללקוחות כל הבנקים, כלומר, כל אחד במידה ונמצא מתאים על ידי הבנק, יכול לקחת הלוואה גם מבלי להיות לקוח הבנק.

רוב הבנקים מאפשרים לקיחת הלוואה ללא הגעה לסניף בתהליך קל ומהיר באמצעות האתר, מבלי לשאול לאיזו מטרה. בנוסף, ניתן לבחור את גובה ההלוואה ואת מספר התשלומים להחזר. בהתאם לסטטוס של כל לקוח, ניתן ברוב המקרים לקבל את ההלוואה ללא צורך בהעמדת ערבויות ובטחונות.
כיצד חברות האשראי מספקות הלוואה מיידית?
חברות האשראי מעמידות הלוואות מיידיות חוץ בנקאיות בסכומים משתנים, ובזמנים קצרים. הלוואה מיידית מטעם חברות האשראי ניתנת לכל מטרה, ללקוחות כל הבנקים וחברות האשראי ובדרך כלל – עד לסכום של 100 אלף ₪ וב-60 תשלומים.

גם כאן ברוב המקרים אין צורך להעמיד בטחונות או ערבויות והכסף מועבר לחשבון תוך ימים (או דקות).

היתרון הגדול של לקיחת הלוואה מיידית מחברות האשראי, היא שלרוב מעמידה חברת האשראי מסגרת אשראי נוספת, ריביות תחרותיות ופריסת תשלומים ארוכת טווח.
אלו עוד גופי מימון מאפשרית לקיחת הלוואה מיידית?
פתיחת השוק לתחרות בפיקוח הממשלה, הביא לפריחה בזירת ההלוואות הניתנות על ידי גופי מימון מוסמכים ומאושרים (והכי חשוב – מפוקחים). גופים אלה מאפשרים קבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, ללקוחות כל הבנקים בפריסת תשלומים נוחה.
מה השתנה בעולמות לקיחת ההלוואה וכיצד השינוי משחק לטובת הצרכנים?
אם עד לאחרונה, כאשר ביקשנו לקחת הלוואה האפשרויות היחידות שעמדו לרשותנו היו הבנקים, הרי שפתיחת השוק לתחרות משפרת מאד את התנאים, וגם מגנה על הלווים באופן שלא היה קיים בעבר.

חוק אשראי הוגן, שמוכר גם כחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות קבע מספר שינויים אותם כדאי להכיר.

השינוי העיקרי במסגרת החוק הוא פתיחת השוק לתחרות, וצירוף של גופי מימון שונים כל עוד עומדים בתנאים המוגדרים כחוק. על השחקנים הללו הגביר החוק את הפיקוח והעמיד בפניהם תנאים שונים בהם הם חייבים לעמוד.

בנוסף, הגביל החוק את אחוז הריבית המקסימלית אותו רשאי לגבות הגוף המלווה מהלווה, מחייב החוק את הגוף המלווה לשלוח התראות מראש על כל פעולה מתוכננת (גם אם מדובר בפעולה הכרוכה בטיפול בחוב שאינו שולם) ועוד.

כתוצאה מההגבלות ומהגברת הפיקוח, כמו גם אפשור לגופים שונים להצטרף לשוק נותני ההלוואות, ירדו הריביות מה שמוזיל באופן משמעותי את לקיחת ההלוואות.

יתרון חשוב נוסף, הוא מסגרת ההגנה שמקבל הלווה אל מול הגוף המלווה משלבי בחירת הגוף המלווה, דרך תהליך לקיחת ההלוואה ועד לסיום חיי ההלוואה.
מהו מאגר נתוני האשראי וכיצד שיפר את תנאי לקיחת ההלוואה?
בנק ישראל הקים את 'מאגר נתוני האשראי' ובו ריכוז כל נתוני האשראי של הלווים. גישה לנתוני האשראי נפתחה לגופים המלווים, מה שעוזר להם 'לקרוא את המפה', לנתח ולהסיק מסקנות לגבי יכולת ההחזר של הלווה.

כאשר אנו לוקחים בחשבון שרמת הריבית נגזרת מרמת הסיכון, וככל שרמת הסיכון ביחס לסכום הלוואה גדולה יותר, כך גם הריבית גדולה יותר, הרי ששקיפות נתוני האשראי לגבי לווים עם היסטוריה 'יציבה', אפשרה ריבית טובה יותר.

מצב זה לא היה קיים בעבר.

בנוסף, הכוח עובר אלינו, הצרכנים ומאפשר לנו להגיע עם קלפי מיקוח חזקים אל מול הגופים המלווים, להצליב הצעות, לנהל משא ומתן 'עם הוכחות' כנגד הגוף המלווה ולבחור בהצעה הטובה ביותר.
מה היתרון של הלוואה מיידית?
עבר ליתרון הבולט שבהעברת סכומי כסף משמעותיים בטווח זמנים מינימלי, רוב הגופים המספקים את ההלוואה מאפשרים לבחור בין טווחי החזר גדולים וארוכים, חלקם עד 72 תשלומים.

יתרון חשוב נוסף הוא מתן אפשרות ללקיחת הלוואה ב'גרייס' – שהיא תקופה קצובה בה מחזירים את ההלוואה ללא תשלום של ריבית, או בתשלום של ריבית מינימלית. יתרונות נוספים:

> אין צורך להעמיד ערובות ובטחונות

> הלוואה מיידית לכל מטרה – ואין צורך להסביר או להוכיח לשם מה נלקחת

> הלוואה מיידית מסופקת ללקוחות כל הבנקים

> ניתן להגיש את הבקשה דרך הכלים הדיגיטליים

> הלוואה מיידית חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי הבנקאי
איך לוקחים הלוואה מיידית?
הקלקה על צמד המילים 'הלוואה מיידית' יניב שפע של אפשרויות לבחירה, החל מהלוואה דרך הבנקים, הלוואה מחברות כרטיסי האשראי, הלוואי מגופים פיננסיים והלוואות חברתיות.

רוב הגופים מאפשרים לקיחת הלוואה דרך האתר, חלקם יבקשו להשאיר פרטים ויחזרו בהמשך ואחרים ישלחו שליח עד הבית כדי להחתים אתכם על הטפסים.
האם ניתן להשוות בין ספקי ההלוואות המיידיות?
בהחלט.

לרשותכם מחשבוני השוואה המאפשרים השוואה קלה ואינטואיטיבית, והצגה ברורה של הפערים (שיכולים להיות די גדולים) בין אפשרות אחת לאחרת.

לפני שאתם ניגשים להשוואה, רשמו לפניכם מהו גובה ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד, מה גובה ההלוואה, לכמה זמן תרצו לפרוס את ההחזר ופרטים מזהים.

לפני שתקבלו החלטה, היו בטוחים שקיבלתם מספק ההלוואה את כל הנתונים בהסכם (כן, כולל כל אלה באותיות הקטנות). האם ישנה עמלה על פתיחת תיק? האם ישנן גזירות דרקוניות במיוחד במידה ולא תצליחו לעמוד בהחזרים? כל אלו חשובים ומשנים מאד בחישוב הסופי.

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות