#

הלוואה מיידית

קבלו הצעות משתלמות להלוואה מיידית למימון רכב, שיפוץ בית, נסיעת חלומות או מימון אירוע.

לכל ההצעות

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות
#
מה היתרון הגדול של הלוואה מיידית?

לפעמים, אנחנו זקוקים לסכום גדול של כסף מהר. ממש מהר.
כמו נגיד, כשצריכים לרכוש רכב חדש או כשאין ברירה, אלא לכסות את המינוס ממש עכשיו.

אבל הלוואה מיידית אינה משמשת גלגל הצלה רק במקרי חירום, אלא יכולה לעזור מאד גם במצבים מתוכננים יותר כמו שיפוץ (שמטבע הדברים כמעט תמיד מתארך וכולל הוצאות כבדות מהצפוי), או מימון של אירוע גדול ומרשים באמת, מבלי לוותר על אף חלום.

טוב לדעת שבמקרים כאלה הבנקים, חברות האשראי וגופי מימון נוספים מעמידים לרשותנו הלוואה מיידית, המועברת תוך זמן קצר ישירות לחשבון הבנק.

היתרון הגדול ביותר של הלוואה מיידית היא טווח הזמנים הקצר לקבלת האישור, שיכול לקחת ימים ספורים (ולפעמים – כמה שעות) ללא צורך להעמיד ערבויות ובטחונות.

אבל רגע לפני שלוקחים הלוואה מיידית, חשוב לזכור שהלוואה כבכול הלוואה,
היא מסגרת חוזית שחייבים לעמוד בה. לכן, נסו לתכנן את ההחזר החודשי כך שתוכלו להמשיך ולנהל שגרת חיים נורמטיבית בהתאם להכנסות. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים להחזיר את הסכומים, מבלי להיגרר ללקיחת הלוואה נוספת.

שאלות תשובות

מהי הלוואה מיידית?
הלוואה מיידית היא הלוואה לכל מטרה, הניתנת תוך זמן קצר מהגוף המלווה ישירות לחשבון הבנק של הלווה. הלוואה מיידית אונליין היא הלוואה שניתן לקחת דרך אחד הערוצים הדיגיטליים שמעמיד הגוף המלווה.

דרך כל הפלטפורמות קל להבין מהי מסגרת ההלוואה המיידית המקסימלית אותה ניתן לקחת, מה טווח ההחזר ומהם התנאים ללקיחתה.
כיצד הבנקים מספקים הלוואה מיידית?
הבנקים מספקים הלוואה מיידית ללקוחות כל הבנקים, כלומר, כל אחד במידה ונמצא מתאים על ידי הבנק, יכול לקחת הלוואה גם מבלי להיות לקוח הבנק.

רוב הבנקים מאפשרים לקיחת הלוואה ללא הגעה לסניף בתהליך קל ומהיר באמצעות האתר, מבלי לשאול לאיזו מטרה. בנוסף, ניתן לבחור את גובה ההלוואה ואת מספר התשלומים להחזר. בהתאם לסטטוס של כל לקוח, ניתן ברוב המקרים לקבל את ההלוואה ללא צורך בהעמדת ערבויות ובטחונות.
כיצד חברות האשראי מספקות הלוואה מיידית?
חברות האשראי מעמידות הלוואות מיידיות חוץ בנקאיות בסכומים משתנים, ובזמנים קצרים. הלוואה מיידית מטעם חברות האשראי ניתנת לכל מטרה, ללקוחות כל הבנקים וחברות האשראי ובדרך כלל – עד לסכום של 100 אלף ₪ וב-60 תשלומים.

גם כאן ברוב המקרים אין צורך להעמיד בטחונות או ערבויות והכסף מועבר לחשבון תוך ימים (או דקות).

היתרון הגדול של לקיחת הלוואה מיידית מחברות האשראי, היא שלרוב מעמידה חברת האשראי מסגרת אשראי נוספת, ריביות תחרותיות ופריסת תשלומים ארוכת טווח.
אלו עוד גופי מימון מאפשרית לקיחת הלוואה מיידית?
פתיחת השוק לתחרות בפיקוח הממשלה, הביא לפריחה בזירת ההלוואות הניתנות על ידי גופי מימון מוסמכים ומאושרים (והכי חשוב – מפוקחים). גופים אלה מאפשרים קבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, ללקוחות כל הבנקים בפריסת תשלומים נוחה.
מה השתנה בעולמות לקיחת ההלוואה וכיצד השינוי משחק לטובת הצרכנים?
אם עד לאחרונה, כאשר ביקשנו לקחת הלוואה האפשרויות היחידות שעמדו לרשותנו היו הבנקים, הרי שפתיחת השוק לתחרות משפרת מאד את התנאים, וגם מגנה על הלווים באופן שלא היה קיים בעבר.

חוק אשראי הוגן, שמוכר גם כחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות קבע מספר שינויים אותם כדאי להכיר.

השינוי העיקרי במסגרת החוק הוא פתיחת השוק לתחרות, וצירוף של גופי מימון שונים כל עוד עומדים בתנאים המוגדרים כחוק. על השחקנים הללו הגביר החוק את הפיקוח והעמיד בפניהם תנאים שונים בהם הם חייבים לעמוד.

בנוסף, הגביל החוק את אחוז הריבית המקסימלית אותו רשאי לגבות הגוף המלווה מהלווה, מחייב החוק את הגוף המלווה לשלוח התראות מראש על כל פעולה מתוכננת (גם אם מדובר בפעולה הכרוכה בטיפול בחוב שאינו שולם) ועוד.

כתוצאה מההגבלות ומהגברת הפיקוח, כמו גם אפשור לגופים שונים להצטרף לשוק נותני ההלוואות, ירדו הריביות מה שמוזיל באופן משמעותי את לקיחת ההלוואות.

יתרון חשוב נוסף, הוא מסגרת ההגנה שמקבל הלווה אל מול הגוף המלווה משלבי בחירת הגוף המלווה, דרך תהליך לקיחת ההלוואה ועד לסיום חיי ההלוואה.
מהו מאגר נתוני האשראי וכיצד שיפר את תנאי לקיחת ההלוואה?
בנק ישראל הקים את 'מאגר נתוני האשראי' ובו ריכוז כל נתוני האשראי של הלווים. גישה לנתוני האשראי נפתחה לגופים המלווים, מה שעוזר להם 'לקרוא את המפה', לנתח ולהסיק מסקנות לגבי יכולת ההחזר של הלווה.

כאשר אנו לוקחים בחשבון שרמת הריבית נגזרת מרמת הסיכון, וככל שרמת הסיכון ביחס לסכום הלוואה גדולה יותר, כך גם הריבית גדולה יותר, הרי ששקיפות נתוני האשראי לגבי לווים עם היסטוריה 'יציבה', אפשרה ריבית טובה יותר.

מצב זה לא היה קיים בעבר.

בנוסף, הכוח עובר אלינו, הצרכנים ומאפשר לנו להגיע עם קלפי מיקוח חזקים אל מול הגופים המלווים, להצליב הצעות, לנהל משא ומתן 'עם הוכחות' כנגד הגוף המלווה ולבחור בהצעה הטובה ביותר.
מה היתרון של הלוואה מיידית?
עבר ליתרון הבולט שבהעברת סכומי כסף משמעותיים בטווח זמנים מינימלי, רוב הגופים המספקים את ההלוואה מאפשרים לבחור בין טווחי החזר גדולים וארוכים, חלקם עד 72 תשלומים.

יתרון חשוב נוסף הוא מתן אפשרות ללקיחת הלוואה ב'גרייס' – שהיא תקופה קצובה בה מחזירים את ההלוואה ללא תשלום של ריבית, או בתשלום של ריבית מינימלית. יתרונות נוספים:

> אין צורך להעמיד ערובות ובטחונות

> הלוואה מיידית לכל מטרה – ואין צורך להסביר או להוכיח לשם מה נלקחת

> הלוואה מיידית מסופקת ללקוחות כל הבנקים

> ניתן להגיש את הבקשה דרך הכלים הדיגיטליים

> הלוואה מיידית חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי הבנקאי
איך לוקחים הלוואה מיידית?
הקלקה על צמד המילים 'הלוואה מיידית' יניב שפע של אפשרויות לבחירה, החל מהלוואה דרך הבנקים, הלוואה מחברות כרטיסי האשראי, הלוואי מגופים פיננסיים והלוואות חברתיות.

רוב הגופים מאפשרים לקיחת הלוואה דרך האתר, חלקם יבקשו להשאיר פרטים ויחזרו בהמשך ואחרים ישלחו שליח עד הבית כדי להחתים אתכם על הטפסים.
האם ניתן להשוות בין ספקי ההלוואות המיידיות?
בהחלט.

לרשותכם מחשבוני השוואה המאפשרים השוואה קלה ואינטואיטיבית, והצגה ברורה של הפערים (שיכולים להיות די גדולים) בין אפשרות אחת לאחרת.

לפני שאתם ניגשים להשוואה, רשמו לפניכם מהו גובה ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד, מה גובה ההלוואה, לכמה זמן תרצו לפרוס את ההחזר ופרטים מזהים.

לפני שתקבלו החלטה, היו בטוחים שקיבלתם מספק ההלוואה את כל הנתונים בהסכם (כן, כולל כל אלה באותיות הקטנות). האם ישנה עמלה על פתיחת תיק? האם ישנן גזירות דרקוניות במיוחד במידה ולא תצליחו לעמוד בהחזרים? כל אלו חשובים ומשנים מאד בחישוב הסופי.

סיקורי חברות

הכנסו עכשיו קראו וחוו דעה
פספורט קארד חברה לביטוח

פספורט קארד חברה לביטוח

לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ווישור WeSure

ווישור WeSure

כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ליברה

ליברה

מה סוד הקסם של ליברה, והאם כדאי גם לכם להרים טלפון ולנייד את מוצרי הביטוח שלכם לחברה הצעירה הזו? יצאנו לבדוק מה ליברה מציעה ללקוחותיה, ומה היא עושה טוב במיוחד.

5/5

87.5 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

5/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מידע נוסף שיעניין אתכם