#

הלוואה מהירה

תוך זמן קצר תוכל להיות לכם הלוואה, לא משנה לאיזו מטרה. הקליקו וקבלו הצעות, השוו את התנאים ובחרו את זו המתאימה לכם.

לקבלת הצעות משתלמות
#
איך חוסכים בלקיחת הלוואה מהירה?

החיים זזים בקצב מהיר ואיתם הרצון שלנו ליהנות מהם.
הצעות מפתות ‘תוקפות’ אותנו מכל עבר לחדש את הבית, לקנות בגדים עדכניים יותר, להתגאות במכשיר טלפון חדש יותר, לנסוע ללוקיישן חם יותר. כל יום, כל הזמן. וכן, קשה עד קשה מאד להתעלם מכל זה.

גם לצרכנים נבונים יש את ה’רגעים הללו’, בהם יש חשק עז לעזוב את השיקולים הנכונים ואת האיזון הקדוש – ופשוט להתפרע. אבל בגדול:
לא להתפשר על איכות האירוע, לרכוש מערכת רהיטים יקרה ואיכותית, ללכת על יעד קצת פחות שגרתי (כן, עם כל טיסות הביניים).

ומנגד – ישנם רגעים בהם אין סכום פנוי ואין ברירה – חייבים לקחת הלוואה. זה קורה כאשר מגיע זמן פירעון של חוב, כשפשוט חייבים לסגור את המינוס או שחלילה, נוצר מצב חירום שמצריך מימון גדול מהיכולות.

בדיוק לשם כך נועדה הלוואה מהירה.

הלוואה מהירה היא היכולת להגשים את החלום. למצות את החיים, ליהנות מכל מה שניתן ולהתמודד עם מצבי חירום.

ועם הכלים החדשים שמאפשרים להשוות בין ההצעות ולחסוך סכומים משמעותיים, הלוואה מהירה היא גם אפשרות אחראית המאפשרת להתקדם, ולחזור למצב יציב ושקט ככל הניתן.

שאלות תשובות

מהי הלוואה מהירה?
הלוואה מהירה היא הלוואה הניתנת באופן ישיר תוך מספר שעות או ימים.

הלוואה מהירה ניתנת כיום על ידי רוב הבנקים, חברות האשראי וגופי המימון החוץ בנקאיים, ונחשבת כ'הלוואה לכל מטרה', משום שאין צורך להסביר לשם מה נלקחת.

בנוסף, הלוואה מהירה היא הלוואה אותה ניתן לקחת ללא דרישה להעמיד בטחונות או ערבונות אל מול הגוף המלווה.
מתי כדאי לקחת הלוואה מהירה?
כל פעם שיש צורך בהול לממן פרויקט, להגשים חלום או להתמודד ביעילות עם מצב חירום.

כאמור, הלוואה מהירה אידיאלית במנעד רב מאד של מקרים, החל ממקרים בהם יש צורך דחוף לממן טיפולים רפואיים ומנגד, יש חשק בלתי נשלט לרכב חדש, שיפוץ הבית, אירוע מהסרטים או נסיעה לחו"ל.

טוב לדעת שבמקרה הצורך, הלוואה מהירה יכולה גם לעזור לסגור את המינוס בבנק או לכסות חובות.
איך לוקחים הלוואה מהירה?
היום קל לקחת הלוואה מהירה באמצעות אחד מהכלים הדיגיטליים, שמפעילים גופי ההלוואות השונים.

מה צריך להכין מראש? את סכום ההלוואה הרצוי (חשוב לדייק מאד בחישוב: יותר מדי – מיותר ומכביד על משק הבית, פחות מדי –לא יכסה את ההוצאה), משך הזמן בו תרצו לנהל את ההחזר החודשי והכי חשוב – באיזה סכום חודשי תוכלו לעמוד מבלי להיגרר לבור המינוס.

רק לאחר שהגעתם מוכנים עם הנתונים האישיים שלכם, ולא לפני שביצעתם השוואה בין ההלוואות השונות, תוכלו להתחיל במסע לקיחת ההלוואה אונליין, דרך הכלי הדיגיטלי שידריך אתכם צעד אחר צעד, עד להגשת הבקשה.
מי השחקנים העיקריים שמספקים הלוואה מהירה?
בעולם ההלוואות פועלים 4 גופים עיקריים:

הבנקים - הבנקים מציעים הלוואות מהירות ללקוחות כל הבנקים, ולרוב בריביות אטרקטיביות עבור הלקוחות של הבנק. זה קורה, משום שלבנק ישנה גישה לרקע הפיננסי של הלקוח ולכן יכולת לחשב את הסיכון, לפי העיקרון שככל שהסיכון של הגוף המלווה נמוך יותר, כך גם הריבית נמוכה יותר.

חברות האשראי - חברות האשראי מציעות הלוואה מהירה לכל מטרה וללא צורך בהעמדת בטוחות וערבונות. מאחר ולחברות האשראי גישה למאגר נתוני האשראי, ייתכן והריביות המוצעות על ידן יהיו אטרקטיביות ביחס לבנקים. יתרון נוסף בלקיחת הלוואה מהירה מחברות כרטיסי האשראי היא עצם היותה הלוואה חוץ בנקאית, כלומר – אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק.

גופי מימון - בישראל פועלים גופי מימון מוסמכים, ותיקים ועם יתרון עצום – מפוקחים על ידי הממשלה. גם גופי המימון מציעים הלוואה מהירה בתנאים תחרותיים.

גופי הלוואות חברתיות - הלוואות חברתיות הפכו מגימיק לחלופה יציבה ומועדפת על לווים רבים, גם בשל הרעיון האידיאולוגי, ובעיקר בשל התנאים. הלוואות חברתיות מפגישות בין לווים למלווים – כולם אנשים ולא גופים מסחריים – באמצעות פלטפורמה חכמה.

טיפ מאיתנו: לא משנה באיזו חלופה תבחרו, היו בטוחים שהגוף המלווה מאושר ומפוקח.
מה השתנה בעולם ההלוואות?
חוקי המשחק בזירת ההלוואות משתנים כל הזמן.

עד לאחרונה הבנקים היו הגופים העיקריים במתן הלוואות עם ריביות אטרקטיביות, אבל התיקון לחוק אשראי הוגן, שמוכר גם כחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות עשה לנו, הצרכנים, רק טוב. במסגרת החוק פתחה הממשלה את השוק לתחרות, צרפה שחקנים חדשים והגבירה עליהם את הפיקוח. מסגרת החוק מגבילה את הגופים הפיננסיים המלווים בגבייה של ריבית, במתן התראות מראש על נקיטת צעדים, בביטול כל החלקים העמומים והמבלבלים, וכתוצאה? לא רק שהריבית על ההלוואות ירדה, אלא גם הגופים המלווים מתחרים ביניהם על תשומת ליבנו.
כיצד הקמת מאגר נתוני האשראי הביא לשיפור בלקיחת הלוואה מהירה?
אחד הכללים המנחים בלקיחת הלוואה, הוא שככל שרמת הסיכון ביחס לסכום הלוואה גדולה יותר, כך גם הריבית גדולה יותר.

הקמת מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל, שהוא מאגר מידע המרכז את נתוני האשראי של הלווים, הוליד 2 יתרונות מרכזיים שנגזרים מאותו מקור: כשמאגר הנתונים הפיננסיים שלנו שקוף, לא רק שהגוף המלווה יכול להבין את דירוג האשראי ולספק לנו ריבית אטרקטיבית (במידה ונתוני האשראי חיוביים) על הלוואה מהירה, אלא גם לנו, הלווים נפתחת האפשרות להתמקח על המחיר. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה להגיש לגוף המלווה את נתוני האשראי, ולקבל הצעה. את ההצעה הזו ניתן להשוות, ולבחור את זו האטרקטיבית ביותר.
איך מחושב סכום ההחזר על הלוואה ישירה?
ישנם מספר גורמים המשפיעים על הסכום שתחזירו בכל חודש על הלוואה מהירה, העיקרי בהם הוא סכום ההלוואה ואיתו גם משך הזמן להחזר ונתוני האשראי של הלווה. היו בטוחים שיש ברשותכם את המידע המדויק בטרם לקיחת ההלוואה, ובדקו היטב את יכולת ההחזר החודשי כך שלא תזדקקו להלוואה נוספת, על צבירה של פערים בין הכנסות להוצאות.
איך אפשר להשוות בין הלוואות מהירות?
חברות רבות מציעות מחשבוני השוואה בין הלוואות שונות, כך שקל להבין מה כל חברה מציעה, מה מחיר ההלוואה ומה הפער בין הצעה אחת לאחרת.

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות