#

הלוואה לכל מטרה

לא משנה מה הסיבה, בקרוב תהיה לכם הלוואה. קבלו את ההצעות המשתלמות מהחברות המובילות.

לכל ההצעות

מחפשים הלוואות נוספות?

קבלו את כל המידע על אחת מההלוואות שאתם מחפשים, והשוו בין האפשרויות השונות
#
למה מיועדת הלוואה לכל מטרה?

מתישהו, כל אחד מאיתנו ייתקל בהוצאה גדולה בלתי צפויה – הכי טוב? עבור מקרים שמחים, כמו אירועים משפחתיים או נסיעה לטיול משמעותי בחו”ל, רכישה של מערכות ריהוט, או רכב חדש.

ולפעמים, אנחנו זקוקים לסכומים גדולים למטרות אחרות, ובהן אתגרי בריאות, סגירת חובות בבנק או רצון לסייע לבן משפחה או חבר במצוקה.

ההתנהלות הפיננסית של רוב משקי הבית בישראל, אינה מאפשרת מימון של פרויקטים כאלה מההון העצמי.
הדרך שבה הורגלנו לצרוך (הרבה ומהר), נטל המיסים שמפתיע אותנו בכל חודש מחדש במדדיו המפלצתיים ושחיקה עקבית בשכר ביחס לסל ההוצאות, כל אלה מקשים עלינו מאד כאשר אנחנו נתקלים בהוצאה גדולה.

למקרים הללו נועדה הלוואה לכל מטרה, המאפשרת קבלת סכומים משמעותיים בתנאים נוחים. זה קורה, משום שהתחרות על ליבו של הצרכן בתחום ההלוואות הלכה וגברה בעשורים האחרונים, מה שהוזיל את ההלוואה והגמיש את התנאים.

שאלות תשובות

מהי הלוואה לכל מטרה?
המטרה של הלוואה לכל מטרה היא לאפשר ללווה לממן כל סוג של הוצאה לה הוא נדרש. בדרך כלל, הלוואה לכל מטרה מיועדת למימון 'פרויקטים' ופחות לרכישת רכב או רכישת דירה. לכך קיימות הלוואות ייעודיות.

הלוואה לכל מטרה מבוצעת במסגרת הסכם חוזי בין הלווה למלווה, וכיום היא מסופקת על ידי כל הבנקים, חברות האשראי, מוסדות למימון ישיר וחברות להלוואות חברתיות.. מה כולל החוזה המרכז את פרטי ההלוואה? תנאים, הריביות, סכומי ההחזר, משך הזמן לפירעון ופירוט הנהלים במקרה בו לא תצליחו לעמוד בהחזר.

ברוב המקרים, הגופים המספקים הלוואה לכל מטרה לא יבקשו מכם בטחונות, ערבויות או אפילו פירוט הסיבה בשלה אתם לוקחים את ההלוואה. בדיוק בגלל זה היא נקראת 'הלוואה לכל מטרה'.

אם תסתכלו על הנעשה בעולמות הדיגיטל והפרסומות, נראה אפילו שהחברות מתחרות על תשומת לבכם, ומציעות תהליך קל ומהיר, ותנאים אטרקטיביים ללקיחת ההלוואה דווקא במסגרתן.
האם כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה מהבנק?
הבנקים היו הראשונים להציע הלוואה לכל מטרה, וכיום היא משווקת על ידי כל הבנקים ובמקרים רבים, ללקוחות כל הבנקים. כלומר, לנו הצרכנים יש את היכולת לקבל הצעות מבלי להיות לקוחות הבנק.

המקום הראשון שמומלץ לבדוק בו את התנאים להלוואה חוץ בנקאית הוא הבנק שלכם, שיכול, על סמך היכרות איתכם להעריך את יכולת ההחזר. אם הנתונים שלכם טובים, סביר להניח שהבנק יספק לכם ריבית אטרקטיבית.

מדוע הבנק יכול לספק לכם ריבית אטרקטיבית? כלל אצבע בלקיחת הלוואה, הוא שככל שרמת הסיכון על סכום ההלוואה עולה (כלומר – עד כמה סביר להניח שתצליחו להחזיר את סכום ההלוואה במועדים שקבעתם מול הלווה?) כך הריבית עולה. כאשר לוקחים הלוואה לכל מטרה מהבנק, לוקחים הלוואה ממוסד פיננסי שיש לו יכולת להעריך את מידת הסיכון. אם אתם לקוחות הבנק, לבנק יש תיעוד מסודר של ההיסטוריה הפיננסית שלכם. ההוצאות, ההכנסות, ההלוואות שלקחתם ועוד.

לכן, הלוואה באמצעות הבנק היא הלוואה שנחשבת ברוב המקרים, לבעלת ריבית תחרותית ביחס לחלופות.
האם יש חיסרון ללקיחת הלוואה לכל מטרה מהבנק?
כשלוקחים הלוואה לכל מטרה מהבנק, קיים חסרון אחד והוא היתכנות הפגיעה במסגרת האשראי.
אילו עוד גופים מספקים הלוואה לכל מטרה?
חברות האשראי

חברות האשראי מספקות הלוואה לכל מטרה בריביות משתנות - שתלוי מתי בודקים ובכפיפות לאיזה קמפיין פרסומי המתרחש ממש עכשיו - יכולות להיות אטרקטיביות מאד ביחס לחלופות אחרות. חברות חוץ בנקאיות

חברות למימון חוץ בנקאי וחברות הביטוח מצטרפות גם הן לזירה התוססת, ומציעות הלוואה לכל מטרה בתנאים שונים. כדאי לבדוק היטב את הגופים המספקים את ההלוואה, והאם זכו להכרה מטעם משרד האוצר. בנוסף, כדאי לבדוק את גובה הריבית על ההלוואה, וכמובן, מומלץ להעמיד בטחונות כמו נכסים וקרנות פיננסיות, שיכולות להגדיל משמעותית את סכום ההלוואה ולהוריד את הריבית. חברות להלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות לכל מטרה חדשות יחסית בנוף, ומהוות שחקן תחרותי רציני לא רק בשל מהותן – הלוואות שאנשים מספקים לאנשים – אלא גם בשל התנאים והריביות.
איך נקבע המחיר של הלוואה לכל מטרה?
הגוף המספק את ההלוואה יבדוק את יכולת ההחזר, גובה ההלוואה, משך הזמן לפירעון ונתונים נוספים, ובהתאם לכך יחשב את הסכום החודשי לתשלום.

חשוב לציין שבמידה ואתם מעמידים בטחונות כנגד ההלוואה, כמו נכסים או קרנות השתלמות וקופות גמל, ככל הנראה ירד שיעור הריבית על ההלוואה, מה שישפיע על ההחזר החודשי.

מה עוד חשוב לדעת?

כרגיל, ל'אותיות הקטנות' יש משמעות רבה בעולם הפיננסי. כאן, היו בטוחים שהגוף המספק את ההלוואה משקף לכם במדויק את כל הפרטים שכרוכים בתהליך לקיחת ההלוואה, כולל עמלות וחיובים שונים.
האם ניתן להשוות בין ההצעות השונות להלוואה לכל מטרה?
השוואה בין ההצעות להלוואה לכל מטרה לא רק אפשרית, אלא גם כדאית מאד.

אם תקליקו 'הלוואה לכל מטרה' תקבלו אינספור הצעות מהבנקים, חברות אשראי, חברות למימון חוץ בנקאי, חברות ביטוח וגופים נוספים, כולם מתחרים ומבקשים 'לעשות עסקים' מולכם.

השונות בין ההצעות גדולה מאד, ויכולה להיתרגם לחיסכון משמעותי בסוף התקופה.

השוואה בין ההצעות השונות מצריכה מכם להבין מה סכום ההלוואה, למשך כמה זמן תרצו לפרוס את התשלומים, האם ישנם בטחונות שתוכלו להעמיד (כאמור, משפיע מאד על גובה ההחזר) ועוד.

לפני שאתם מחליטים, בדקו היטב מה גובה ההחזר החודשי שתכנן עבורכם המחשבון. הזינו את הסכום הזה לטבלאות המעקב הפיננסי של משק הבית, והיו בטוחים שאתם אכן יכולים לעמוד בהחזר.

סיקורי חברות

הכנסו עכשיו קראו וחוו דעה
פספורט קארד חברה לביטוח

פספורט קארד חברה לביטוח

לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ווישור WeSure

ווישור WeSure

כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ליברה

ליברה

מה סוד הקסם של ליברה, והאם כדאי גם לכם להרים טלפון ולנייד את מוצרי הביטוח שלכם לחברה הצעירה הזו? יצאנו לבדוק מה ליברה מציעה ללקוחותיה, ומה היא עושה טוב במיוחד.

5/5

87.5 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

5/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מידע נוסף שיעניין אתכם