מנורה ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של מנורה מבטחים? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת לביטוח חיים. רוצה להשוות את מחיר הפוליסה ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, קל לבצע השוואת מחירים מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח חיים

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

אם יש אתר אינטרנט שמשדר ידידותיות, עליזות ונגישות – בעינינו, זה ללא ספק האתר של מנורה מבטחים, שעבר “מייק אובר” ממסד ועד טפחות בשנים האחרונות והיום מציע ללקוחות חברת הביטוח מהגדולות בארץ שפע של כלים דיגיטליים נוחים לשימוש.

ביטוח חיים הוא בוודאי לא נושא שאפשר להתבדח עליו. הוא עוסק בפיצוי כספי למקרה של מוות, חלילה, או אבדן כושר עבודה והשתכרות של המבוטח. ביחד עם זאת, דווקא בגלל שמדובר בביטוח שאם הנסיבות יכריעו שיש להשתמש בו – אתם רוצים שאפשר יהיה להפעיל אותו בקלות ובלי בירוקרטיות והליכים מורכבים. על כן, אנחנו ממליצים לבחון את האפשרויות שחברת הביטוח מנורה מבטחים מציעה בתחום ביטוחי החיים.

מנורה מבטחים היא מחמש חברות הביטוח החזקות ביותר בישראל לשנת 2020 (על פי הסקר השנתי של חברות הביטוח שהתפרסם באתר חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, מגדל, הפניקס, וכלל). עם יותר מ – 3,000 עובדים, מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים והכנסות מפרמיות של כמעט 7.8 מיליארדי שקלים – מדובר, ללא ספק, בחברה עם גב כלכלי איתן.

מנורה מציעה שלוש פוליסות ביטוח למקרה מוות (המכונה ביטוח “ריסק”) ועוד ארבע פוליסות ביטוח נכויות ואבדן כושר עבודה, שנפרט אודותיהן בהמשך. בעוד אתר האינטרנט של מנורה מבטחים כבר צוייד בכלים דיגיטליים המאפשרים להציע לכם הצעת מחיר אונליין בחלק מקטגוריות הביטוח (כמו למשל בביטוח רכב או בביטוח נסיעות לחו”ל), בביטוח חיים לא תהיה לכם ברירה אלא להשאיר פרטים ולחכות לנציג או סוכן שיצרו איתכם קשר. את עדכון הפוליסה (כמו למשל שינוי מוטבים אם תחליטו) וגם הגשת תביעה – אפשר לבצע מהאתר.

מנורה ביטוח חיים

יתרונות: חברה גדולה ויציבה, מגוון פוליסות ביטוח חיים, שירותים דיגטליים נוחים וזמינים

חסרונות: אין רכישה אונליין של ביטוח חיים, המחירים קבועים וללא הנחות מיוחדות

כבר יש לכם ביטוח חיים של מנורה? כתבו אלינו וספרו איך אתם מרוצים מהתנהלות החברה ושירות הלקוחות המוצע לכם, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם במאגר המידע שלנו, לטובת הלקוחות שמחפשים פוליסת ביטוח חיים ממש עכשיו!

קרא עוד: הוזלת ביטוח חיים וההשפעה שלה על הכיס של כולנו

הציון במדד השירות בביטוח חיים של מנורה מבטחים

מדד השירות של חברות הביטוח הוא ציון שמפרסמת רשות שוק ההון והחיסכון מידי שנה, ובו מדורגות חברות הביטוח הגדולות בישראל לאחר שהרשות אוספת לאורך השנה נתונים בנוגעל שירות הלקוחות של החברה. בהמשך עוד נרחיב אודות המדדים שנלקחים בחשבון אבל כבר עכשיו נספר לכם שמדובר למשל במדדים כמו כמה זמן המתינו לקוחות בממוצע עד שהתפנה לשירותם איש מכירות; כמה תלונות הוגשו למערכות הציבור בגין החברה; מה איכות הכלים הדיגיטליים באתר האינטרנט של החברה; ועוד.

הנה לפניכם, פירוט הציונים של מנורה מבטחים בשתי קטגוריות שבאתר של מנורה מסווגות תחת ביטוח חיים: ביטוח ריסק (למקרה מוות) וביטוח אובדן כושר עבודה. מתחת לדירוג הכללי תמצאו פירוט של מדדי הציונים בביטוח ריסק.

קטגוריית הביטוח הציון של מנורה מבטחים הדירוג של מנורה מבטחים בטבלת חברות הביטוח הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח סיכון חיים בלבד 81 4 (מתוך 9) 85 (הפניקס)
מדד השירות בביטוח אבדן כושר עבודה 73 5 (מתוך 7) 78 (הפניקס)

הנה הציונים של מנורה מבטחים במדדים ששימשו לקביעת הציון הסופי (בביטוח ריסק בלבד):

המדד הציון של מנורה מבטחים הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 90 99 (איילון)
מהירות טיפול בתביעות 77 93 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 83 93 (הפניקס)
טיפול בלקוחות 71 81 (ביטוח ישיר ו – AIG)
תלונות ציבור 86 89 (הראל)
זמן מענה טלפוני 89 93 (הפניקס ואיילון)
כלים דיגיטליים 79 86 (הפניקס)

אם אתם מתרשמים שציוני המדד מפעילים לחץ על החברות להתאמץ יותר בכל הקשור למדדי שירות הלקוחות שלהן – אתם בהחלט צודקים. חשוב לקחת בחשבון את ציוני המדד לשירות של חברות הביטוח, כמנבא טוב לשירות שאתם תוכלו לקבל מחברת הביטוח שתבחרו, אם חלילה תצטרכו להפעיל את הביטוח – בביטוח חיים, או כל פוליסת ביטוח אחרת.

פוליסות ביטוח חיים של מנורה מבטחים

כאמור, אפשר למצוא שבע פוליסות ביטוח חיים באתר של מנורה מבטחים: שלוש פוליסות ריסק למקרה מוות, ועוד ארבע פוליסות ביטוח שעוסקות בנכות ואבדן כושר השתכרות.

מנורה ביטוח חיים

הנה פירוט קצר אודות פוליסות ביטוח החיים של מנורה מבטחים:

פוליסות ריסק (למקרה מוות בלבד)

 • “ריסק 1”פוליסת ביטוח המעניקה פיצוי חד פעמי במקרה של מות המבוטח. כמו בפוליסות ריסק אחרות, גם כאן תעריפי הפרמיות החודשיות שתשלמו יהיו גבוהות יותר אם אתם גברים ואם אתם מעשנים (טיפ: הפסקתם לעשן? הודיעו לחברת הביטוח שלכם! ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא וביטוחי בריאות צפויים להוזיל עלויות הפרמיה החודשית שתשלמו, בנוסף לאלפי השקלים שאתם חוסכים על זה שלא תקנו עוד קופסאות של סיגריות!).

  הפוליסה מאפשרת הרחבה המכונה “אקסטרה Life”, המאפשרת להתאים את סכומי הפרמיה וסכום הפיצוי בהפעלת הביטוח לפי רצון המבוטח.

 • ביטוח חיים “מוות מתאונה”היתרון ברכישת פוליסות מצומצמות וספציפיות יותר, המכילות ביטוח כנגד אירועים סבירים יותר אבל משמיטות את האפשרויות לביטוח כנגד אירועים שפחות סביר שיתרחשו, הוא כמובן חיסכון בעלות הפרמיה החודשית. גם כאן, ביטוח מוות מתאונה הוא ביטוח ריסק – המספק סכום פיצוי חד פעמי במקרה של תאונת דרכים בלבד. הפוליסה היא זולה ואחידה לגברים ולנשים ואפילו למעשנים וללא מעשנים, אבל היא עשויה להתייקר אם יש לכם תחביבים מסוכנים.
 • ביטוח חיים “רצף הכנסה”פוליסת ביטוח זו אינה מספקת סכום פיצוי חד פעמי אלא קצבה חודשית בסכום קבוע (שנקבע בפוליסת הביטוח) למקרה של מות המבוטח. פוליסות המאפשרות קצבה חודשית קבועה לאחר מות אחד המפרנסים העיקריים במשפחה עשויה להביא תועלת רבה למשפחה, הנאלצת להתמודד עם מציאות חדשה ולא פשוטה, ועל כן, ייתכן שיש לה עדיפות על פי פוליסות ריסק המעניקות פיצוי חד פעמי בלבד.

פוליסות נכויות ואבדן כושר עבודה

 • פוליסת הביטוח “מטריה טופ”פוליסת ביטוח משלימה לבעלי קרן פנסיה בכלל, שהיא בעלת שלושה פרקים שונים של כיסויים: כיסוי למקרה של אבדן כושר עבודה על פי תחום העיסוק של המבוטח; כיסוי לאבדן כושר עבודה בתקופת האכשרה של קרן הפנסיה; וכיסוי למקרה של קיזוז תשלומים מקצבת נכות על ידי קרן הפנסיה. ניתן להוסיף שפע של הרחבות לפוליסה הזו, כמו למשל הרחבה המכונה “פרנצ’יזה”, שמציעה פיצוי נרחב עבור ההמתנה להפעלת הביטוח בתקופת ההמתנה, ונוספות.
 • פוליסת הביטוח “שווה לעתיד משלים”פוליסת ביטוח המעניקה פיצוי חד פעמי במקרה של מחלה או תאונה שגרמו לנכות מקצועית מוחלטת ותמידית. הפוליסה כוללת הגדרה מקצועית (וזה טוב, כי זה אומר שניתן יהיה להפעיל את הפוליסה במקרה של אבדן כושר עבודה בתחום העיסוק שלכם, גם אם אפשר לנסות לשכנע אתכם לעסוק בעבודה מאתגרת / מתגמלת / מתאימה לכם פחות), ותעריף אחיד למעשנים ולא מעשנים, לגברים ולנשים.
 • פוליסת “נכות מתאונה”כמו בפוליסות הריסק, גם כאן אנחנו רואים פוליסה מצומצמת ורזה המאפשרת “לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה”: מחד, כיסוי ביטוחי למקרה של תאונה; מאידך: פגיעה מינימאלית בהכנסות החודשיות של הבית, עם תשלומי פרמיה נמוכים. הפוליסה מציעה תשלום פיצוי חד פעמי, במקרה של נכות כתוצאה מתאונה בלבד.
 • “טופ לעתיד שחרור”כאן מדובר בכיסוי ביטוחי המאפשר שחרור מתשלום לפוליסות ביטוח אחרות במקרה של תאונה או מחלה שגרמו לאבדן כושר עבודה. זהו נספח לפוליסות ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה.

איך רוכשים, מתחזקים או מפעילים את פוליסות ביטוח החיים של מנורה מבטחים?

כאמור, לא ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חיים של מנורה מבטחים דרך אתר האינטרנט (וזה לא פלא, מפני שבחלק מהפוליסות יש לעבור תהליך אישי של חיתום וזיהוי המצב הבריאותי של המבוטח). ביחד עם זאת, מנורה מעמידה לרשות המתעניינים “איתורן” לאיתור סוכני ביטוח כמו גם נותני שירותים אחרים

מנורה ביטוח חיים

באתר האינטרנט של מנורה מבטחים תוכלו לקבל את כל המידע על פוליסות ביטוח חיים ואחרות שיש ברשותכם, לאתר סוכן ביטוח או נותן שירות אחר, לעדכן מידע אישי או מוטבים לביטוח החיים שלכם, לבטל את הפוליסה שלכם, להגיש תביעה לשחרור כספים מפוליסת הביטוח במקרה של פטירה או במקרה של נכות ואבדן כושר השתכרות, וכמובן – ליצור קשר עם מוקדי התמיכה ושירות הלקוחות של מנורה מבטחים.

כבר יש לכם ביטוח חיים של מנורה מבטחים? ספרו לנו עד כמה אתם מרוצים מהביטוח ומהשירות שאתם מקבלים מהחברה – ונשמח לפרסם את המידע וחוות הדעת שלכם במאגר הלקוחות שלנו, לטובת הלקוחות הבאים של החברה!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח חיים

הפניקס – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים של הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! מומלץ לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל – ביטוח חיים

הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח החיים של מגדל

ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח חיים

איילון – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מאיילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות