איילון – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מאיילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח חיים

5/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5
מדד שירות הביטוח

בנוף חברות הביטוח בישראל, איילון היא ללא ספק בעשירייה הפותחת מכל היבט: החברה, שנוסדה בשנת 1946 (שנתיים לפני קום המדינה!), מנהלת מאזן ש עומד על יותר מ – 13 מיליארדי שקלים, עם כמעט 3.5 מיליארדי שקלים של פרמיות ברוטו. היא מעסיקה כמעט 1,200 עובדים ועוד אלפי סוכני ביטוח ברחבי הארץ, מציעים מגוון של עשרות פוליסות ביטוח מבית איילון. 

דווקא כשאתם שוקלים לרכוש ביטוח חיים, אתם רוצים לדעת שאתם בוחרים בחברת ביטוח עם כזו היסטוריה מפוארת מאחוריה, וכזה גב כלכלי חזק. רק חברה עם מאפיינים כאלה תאפשר את אותו השקט הנפשי שאתם מרוויחים, כשאתם יודעים שדאגתם ליקרים לכם גם במקרה הבלתי סביר של אובדן כושר עבודה או אפילו, חלילה, פטירה. 

ביטוח חיים הוא ביטוח שאתם רוכשים על מנת להגן על עצמכם ועל מי שנתמך בכם כלכלית, במקרה שיכולת ההשתכרות שלכם נפגעת באופן חלקי או בכלל. במקרים כאלה, ביטוח חיים מספק שיפוי בסכום חד פעמי או בקצבה חודשית קבועה, שיאפשרו למשפחה להמשיך לתפקד ולהתמקד בהתמודדות עם מציאות חדשה ומאתגרת. מספר סוגים של ביטוח חיים יאפשרו התאמה מלאה של הפוליסה לרצונות שלכם. 

יתרונות: גב כלכלי חזק, מגוון נרחב של פוליסות ביטוח, מחלקת שירות לקוחות זמינה, פוליסות בכיסויים רחבים, שפע של הרחבות המאפשרות להתאים את הביטוח לצרכי המבוטח

חסרונות: חברה לביטוח דרך סוכנים, ללא אפשרות לרכישת פוליסות דרך האתר.

עצרו! אם כבר יש לכם ביטוח חיים של איילון, אנחנו מאוד רוצים לשמוע מה דעתכם על החברה! נשמח לפרסם כל משוב, חוות דעת או ביקורת בונה, לטובת מאגר המידע שיעזור ללקוחות להחליט, איפה הם מעוניינים לרכוש את הביטוח הבא שלהם!

חברת איילון ביטוח ומדד השירות של חברות הביטוח

רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון מפרסמת מעת לעת ציונים לחברות הביטוח בארץ, פרסום זה נקרא “מדד השירות של חברות הביטוח”, והוא נקבע על פי מדדים של שביעות רצון הלקוחות וטיפול יעיל בפניות. הנה המיקומים של חברת איילון במדד השירות של חברות הביטוח בקטגוריות ביטוחי החיים:

קטגוריית הביטוח הציון של איילון הדירוג של איילון בטבלת חברות הביטוח  הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח סיכון (“ריסק”) חיים בלבד 83 3 (מתוך 9) 85 (הפניקס)
מדד השירות בביטוח אובדן כושר עבודה 62 7 (אחרון) 78 (הפניקס)
מדד השירות בביטוח סיעוד 73 שני (מתוך 6) 75 (מגדל)

ציוני חברת איילון במדדים השונים ששימשו לחישוב הציון הכולל במדד השירות (בביטוח ריסק)

המדד הציון של איילון הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 99 99 (איילון ומגדל)
מהירות טיפול בתביעות 82 93 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 91 93 (הפניקס)
טיפול בלקוחות 72 81 (ביטוח ישיר ו – AIG)
תלונות ציבור 86 89 (הראל)
זמן מענה טלפוני 93 93 (איילון והפניקס)
כלים דיגיטליים 59 86 (הפניקס)

מציוני המדד ניתן לראות כי בסך הכל, מדובר בחברה שממוקמת בדירוגים ממוצעים ואף טובים בביטוחי החיים, שמקיימת מערך שירות לקוחות יעיל, והמספקת מגוון כלים טלפונים ומענה טלפוני מספקים ללקוחות.

קרא עוד: למדו איך לנצל את הוזלת ביטוח החיים לטובתכם

ביטוחי החיים של איילון

https://www.ayalon-ins.co.il/insurance/life-insurance/life-insurance-programs/#scrollanchor

איילון מציעה שלושה סוגים שונים בתכלית של ביטוחי חיים, ומעניין לציין כי בקטגוריה זו (כמו גם בקטגוריית ביטוח פנסיוני) איילון זכתה במקום הראשון בסקר שביעות רצון שנערך על ידי לשכת סוכני הביטוח בישראל. היא מבטיחה שקיפות ויעילות בתביעות ובפניות של לקוחות בביטוחי חיים, ומציעה שפע של פעולות שאפשר לבצע דרך האתר – אבל לרכוש פוליסות ביטוח חיים דווקא לא תוכלו דרך האתר, על מנת לרכוש פוליסת ביטוח חיים של איילון, תצטרכו לפנות לסוכן שעובד עם החברה ומסוגל להציע לכם פוליסת ביטוח חיים שלה, או לאתר סוכן ביטוח של איילון דרך האתר.

https://www.ayalon-ins.co.il/services/service-providers/agents/

לאחר שרכשתם פוליסת ביטוח חיים של איילון, תוכלו לנהל אותה דרך האתר, כולל הגשת תביעה ובירור סטטוס של תביעה שהוגשה.

#1 – ביטוח חיים למקרה מוות (“ריסק”)

בכל בית אב יש בדרך מבוגר אחד שהוא המפרנס העיקרי. בבתים בהן יש שני בני זוג שמנהלים את משק הבית, לעיתים שני המבוגרים האחראיים חולקים בנטל הפרנסה והם משמעותיים להכנסות משק הבית.

מה קורה, כאשר חלילה נפטר המפרנס העיקרי? מעבר להתמודדות עם האתגרים החדשים, מבחינה רגשית, טכנית, וממגוון של היבטים נוספים – יש את העניין הכלכלי שהופך מעיק ככל שהזמן חולף והתפקוד נפגע.

בדיוק לשם כך קיימת האפשרות לביטוח “ריסק” – ביטוח למקרה מוות. 

איילון מציעה 4 פוליסות שונות של ביטוח “ריסק”, הנה פירוט קצר:

 • דרור 1

  פוליסת ריסק המעניקה תשלום חד פעמי במקרה של מות המבוטח

 • עוגן למשפחה

  פוליסת ריסק המאפשרת קצבה חודשית קבועה במקרה של פטירת המבוטח

 • דרור למשכנתא

  ביטוח חיים ריסק המאפשר כיסוי של הלוואת המשכנתא במקרה של מות המבוטח, או אחד משני המבוטחים. פוליסת ביטוח חיים היא הכרחית לאישור הלוואת משכנתא.

 • מוות מתאונה

  פוליסת ריסק המאפשרת תשלום חד פעמי במקרה של מוות מתאונה בלבד, בתשלום חודשי נמוך ביחס לפוליסת “דרור 1”. ניתן לרכוש אותה כהרחבה ברכישת כל פוליסת ביטוח חיים אחרת של איילון.

#2 – ביטוח נכויות מבית איילון

במקרה של נכות, יכולת ההשתכרות של המבוטח נפגעת באופן משמעותי, ובין אם מדובר בפגיעה מלאה או חלקית, זמנית או קבועה – ביטוח נכויות יספק פתרון להיבטים הכספיים של ההתמודדות, בצורה של פיצוי חד פעמי למימון עלויות השיקום וההתאמות ולהתמודדות נוחה יותר עם התקופה הראשונה שלאחר הפגיעה.

הפוליסות ניתנות לרכישה בעיקר כהרחבות לפוליסות ביטוח הריסק. הנה תמציות פוליסות ביטוח הנכויות של איילון:

 • ביטוח למקרה נכות מוחלטת ותמידית

  הרחבה לביטוח חיים, המספקת פיצוי כספי חד פעמי במקרה של שלילת היכול להשתכר למשך שישה חודשים או יותר, בכל סוג של עיסוק.

 • ביטוח למקרה של נכות מקצועית מוחלטת ותמידית

  פיצוי כספי חד פעמי שיכלול גם פיצוי עבור עלויות רפואיות לשיקום והתאמות נדרשות למצב החדש. כאן, הפיצוי מוצע לא רק כאשר נשללת לחלוטין היכולת לעסוק בכל עבודה – אלא, כאשר המבוטח הוא בעל קריירה ונשללת ממנו האפשרות לעסוק בתחום ההתמחות שלו.

 • ביטוח למקרה של נכות חלקית או מלאה כתוצאה מתאונה

  פיצוי כספי חד פעמי לאחר השתתפות בתאונה שגרמה לפגיעה המונעת מהמבוטח לשמור על שיגרת חייו התעסוקתית.

#3 – “חושן” – ביטוח אובדן כושר עבודה של איילון

התכנית מציעה קצבה חודשית בגובה 75% מהשכר החודשי במקרה של אבדן כושר עבודה, לשכירים ולעצמאיים. התכנית כוללת התייחסות לאבדן כושר עבודה חלקי או מוחלט, והיא מכסה כל מקרה של אבדן כושר עבודה בהתאם לכישורים ולהשכלה של המבוטח.

כבר רכשתם ביטוח חיים מבית איילון? כתבו לנו מה חוות דעתכם, בנוגע לנוחות תהליך הרכישה ובמיוחד בנוגע לחוויות שלכם בהפעלת הביטוח – ונשמח לפרסם את הביקורת שלכם במאגר המידע שלנו, לטובת הלקוחות הבאים!

ביקורות אחרונות

To: איילון – ביטוח חיים

23.12.2021

נעם חיון
ממליץ בכל הלב על ביטוח החיים של איילון

מוצרים דומים

מנורה ביטוח חיים

מנורה ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של מנורה מבטחים? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת לביטוח חיים. רוצה להשוות את מחיר הפוליסה ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, קל לבצע השוואת מחירים מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח חיים

הפניקס – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים של הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! מומלץ לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל – ביטוח חיים

הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח החיים של מגדל

ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות