ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

השוואת ביטוח חיים

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

ביטוח חיים היא פוליסת ביטוח שמבטיחה שאם חלילה יקרה לכם משהו, חברת הביטוח תשפה את מי שתלויים בכם כלכלית (או את אלה שהגדרתם כמוטבים) בסכום חג עמי או בקצבה חודשית קבועה, על מנת שלפחות בהיבטים הכלכליים של ההתמודדות עם האבדן, יהיה להם קל יותר. ביטוח חיים היא פוליסה שיש מי שרוכשים אותה באופן עצמאי (ובפרט במקרים של מפרנסים, שמעוניינים להבטיח עתיד כלכלי נטול מהמורות למשפחתם) ובנוסף, מדובר בביטוח שהוא הכרחי לטובת אישור הלוואת משכנתא. בביטוח חיים למשכנתא, ההתחייבות היא לכיסוי כל ההלוואה במקרה של מות הלווה או הלווים (גם במקרה של שני לווים, כמו במקרה הנפוץ של רכישת דירה או בית על ידי שני בני זוג, הביטוח מאפשר כיסוי מלא של ההלוואה במקרה של מות אחד מהם). כך הבנק מבטיח כי במקרה של “רעידת אדמה” כלכלית – ההלוואה תיפרע במלואה. 

חברות ביטוח רבות בארץ מציעות ביטוח חיים, מגדל היא אחת מהן, והיא דווקא מציעה אפשרות שחשוב להכיר. חשוב לדעת, למשל, כי מגדל היא החברה בעלת המאזן הגבוה ביותר בארץ (סה”כ 171 מיליארד שקלים) והיא מנהלת פרמיות בסך של מעל 13 מיליארדי שקלים (על פי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט לשנת 2020). מגדל מציעה ביטוח חיים בהתאמה אישית עם מגוון אפשרויות להרחבות לכיסויים (עליהן נרחיב בהמשך כמובן), בשלוש קטגוריות ראשיות: ביטוח ריסק (ביטוח למקרה מוות בלבד), ביטוח אבדן כושר עבודה וביטוח נכות מתאונה. 

כבר יש לכם ביטוח חיים של מגדל? אנחנו ממש רוצים לשמוע אם אתם מרוצים, ולמה! שתפו אותנו בחוות דעת חיובית או בביקורת בונה, ונשמח לפרסם אותה במאגר הסקירות שלנו, לטובת מי שמתלבטים באיזה ביטוח חיים לבחור!

מגדל במדד השירות של חברות הביטוח בביטוח החיים

במדד השירות של חברות הביטוח, שפורסם ממש לאחרונה על פי נתונים שנאספו בשנת 2019, מגדל לא מככבת, חייבים לומר. אלו הציונים של מגדל בקטגוריית ביטוח חיים במדד השירות של חברות הביטוח, שפורסם לאחרונה על ידי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון:

קטגוריית הביטוח הציון של מגדל המיקום בטבלה הציון במקום הראשון בטבלה
מדד השירות בביטוח תאונות אישיות 71 8 (אחרון) 82 (ביטוח ישיר)
מדד השירות בביטוח סיכון חיים בלבד (ריסק) 69 9 (אחרון) 85 (הפניקס)
מדד השירות בביטוח אבדן כושר עבודה 69 שישי (מתוך שבעה) 78 (הפניקס)

הציונים שקיבלה מגדל במדדים השונים שנבחנו לצורך קביעת הציון במדד השירות:

המדד הציון של מגדל
שיעור תשלום תביעות 99 (ציון גבוה)
מהירות הטיפול בתביעה 38
ציון משוקלל לטיפול בתביעות 68
ציון לטיפול בלקוחות 74
תלונות הציבור 86
זמני מענה טלפוני 37
כלים דיגיטליים 66
הציון הכולל 69

המשמעות בציונים נמוכים במדד השירות היא בדרך כלל שביעות רצון פחותה של לקוחות, זמני המתנה ארוכים לקבלת שירות וכלים דיגיטליים פחות נגישים.

קרא עוד: חסכו בגדול בעקבות הוזלת ביטוח החיים

שלושה סוגים של ביטוח חיים במגדל

ביטוח חיים (ריסק)

ביטוח ריסק מאפשר תשלום חד פעמי של סכום גבוה, שיאפשר לשארי המבוטח להתמודד ביתר קלות עם ההיבטים הכלכליים ההרסניים של אבדן אחד המפרנסים. מי שחושבים מבעוד מועד על הקושי המתווסף להתמודדות כשמדובר בהפחתה משמעותית של ההכנסה המשפחתית החודשית, רוכשים ביטוח ריסק, לשיפוי כספי במקרה מוות.

הביטוח של מגדל מאפשר תוספת “ריסק” גם לביטוח משכנתא (שמספק רק כיסוי לסכום ההלוואה של המשכנתא, והוא כאמור ביטוח חובה באישור הלוואת משכנתא לרכישת נכס נדל”ן), ומחשבון ריסק ידידותי ונוח לשימוש יאפשר לכם לדעת, כמה תצטרכו לשלם בכל חודש על מנת להבטיח סכום שתבחרו מראש אם תמותו (אגב, הביטוח לא כולל מקרה של התאבדות המבוטח בתוך שנה או פחות מיום רכישת הביטוח). אנחנו הלכנו על מיליון שקלים, וקיבלנו פרמיה חודשית של 219 ₪.

ביטוח אבדן כושר עבודה

כשהמפרנס הראשי של המשפחה נפצע, נפגע או שכושר העבודה שלו נפגע – ההכנסה החודשית של הבית נפגעת באופן משמעותי וכואב. ייתכן שהפגיעה בכושר העבודה התחוללה בעקבות תאונה או אירוע טראומטי – בכל מקרה, ההתמודדות עם הרכיבים השונים של אבדן כושר עבודה עשויה להיות מורכבת. ביטוח אבדן כושר עבודה מאפשר פיצוי חודשי במקרה של אבדן מלא או חלקי של כושר העבודה, בשיעור של 25% – 75%, בעקבות אירוע שמונע מהמבוטח לעסוק בתחום שמתאים לניסיון ולכישורים שלו.

לביטוח אבדן כושר עבודה של מגדל ניתן לרכוש הרחבות, ואלו הן:

 • הרחבה להגדרת עיסוק ספציפי – הרחבה שמאפשרת כניסת הביטוח לתוקף כאשר המבוטח אינו יכול לעסוק במקצוע שלו, בניגוד לביטוח אבדן כושר עבודה שאינו כולל הרחבה זו, במקרה כזה הביטוח נכנס לתוקפו כאשר כושר העבודה של המבוטח נפגע באופן כללי ולא ביחס לעיסוק מסויים.

 • הרחבת פרינצ’זה – מאפשרת שיפוי כפול לחודש הרביעי ולחודש החמישי, משום שבחודשיים הראשונים לאחר אבדן כושר העבודה לא מבוצע תשלום מטעם חברת הביטוח (זוהי תקופת ההמתנה)

 • הרחבת ברות ביטוח – הרחבה המאפשרת להקטין את סכומי התשלום לפרמיה החודשית בתקופה בה המבוטח ללא עבודה ולהגדיל את התשלומים שוב לאחר שחזר למעגל העבודה, ללא חיתום רפואי.

 • הרחבה המאפשרת תוספת תשלום של שליש מסכום הפיצוי החודשי במקרה של מצב סיעודי

 • הרחבת ביטול קיזוז מגורם ממשלתי – במקרה של מבוטח שאכן סובל מאובדן כושר עבודה אולם מקבל השלמת הכנסה או קיצבאות אחרות מביטוח לאומי למשל, סכום הפיצוי מהביטוח לא יקוזז ביחס לקצבאות המשולמות.

 • הרחבה המאפשרת הארכה של תקופת ההצמדה למדד

 • הרחבה המאפשרת הגדלת סכום הפיצוי לאורך תקופת הביטוח ב – 1% או ב – 2% לשנה

 • הרחבה המאפשרת קיצור תקופת ההמתנה – משלושה חודשים לחודשיים או אף לחודש אחד

טיפ למתעניינים: באתר של מגדל תמצאו רשימת עיסוקים בספורט אתגרי שמוחרגים מהביטוח. זה אומר, שאם אבדן כושר העבודה יתרחש על רקע של פעילות בספורט אתגרי, הביטוח לא יהיה תקף. דוגמאות לפעילות ספורטיבית שמוחרגת מהביטוח: טיסה בכדור פורח, קפיצה מבניינים, צייד, קרב מגע ואמנויות לחימה, גלישה אווירית, ועוד.

ביטוח חיים – נכות מתאונה

ביטוח הכולל פיצוי בסכום חד פעמי למקרה של נכות, חלקית או מלאה, זמנית או קבועה. 

איך רוכשים פוליסת ביטוח חיים של מגדל?

אי אפשר לרכוש ביטוחי חיים, בכל אחד מהסוגים, באופן ישיר במילוי טופס מקוון דרך אתר האינטרנט של החברה. בכל אחד מן המקרים, יש למלא טופס התעניינות ראשוני הכולל פרטים מזהים כמו מספר זהות, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני, וסוכן מטעם “מגדל” יצור עימכם קשר לפרטים נוספים. דרך אתר האינטרנט של מגדל, ניתן גם לאתר סוכן ביטוח שיכול לתת לכם שירות.

רכשתם ביטוח חיים של מגדל? איך היה? ספרו לנו מה דעתכם על מגדל כלקוחות החברה, ונשמח לפרסם את חוות הדעת והניסיון שלכם, במאגר הסקירות האובייקטיביות שלנו, לטובת הידע שיעמוד לרשות הלקוחות הבאים אחריכם!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

מנורה ביטוח חיים

מנורה ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של מנורה מבטחים? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת לביטוח חיים. רוצה להשוות את מחיר הפוליסה ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, קל לבצע השוואת מחירים מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח חיים

הפניקס – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים של הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! מומלץ לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל – ביטוח חיים

הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח חיים

איילון – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מאיילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות