הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח חיים

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

בדירוג הכלכלי של חברות הביטוח בישראל, גם זה מטעם דאן אנד בראדסטריט וגם זה מטעם חברת BDI, חברת ביטוח אחת מדורגת מעל כולן – זו קבוצת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים. בדירוג של BDI, הראל היא חברת הביטוח המופיעה בראש הטבלה מאז שנת 2015, עם הכנסות שהולכות ועולות לאורך השנים. עם כמעט 5,000 עובדים (ועוד אלפי סוכני ביטוח הפזורים בכל הארץ), הראל מתחרה רק במגדל בהיקף המועסקים ובמחזור המכירות לכל עובד.

כשאתם רוכשים פוליסת ביטוח, אתם בעצם משלמים מראש לחברה שמכרה לכם את הביטוח, בתמורה להבטחה מצידה, שתעניק לכם כספים כאשר מתרחש האירוע שלשמו רכשתם את הביטוח (במקרה של ביטוח חיים, לא עלינו, פטירת המבוטח). בלי לחשוב הרבה קדימה, קל להבין שעל מנת להסכים לכזה חוזה עם חברה – אתם חייבים לסמוך עליה. בישראל. רשאיות להציע פוליסות ביטוח מטעמן רק חברות שקיבלו רישיון מבטח מרשות שוק ההון ואחד המשתנים שנבדקים הם, כמובן, גב כלכלי.

זו הסיבה לכך, שכשאתם שוקלים רכישת ביטוח חיים הראל מתחילה ביתרון גדול. אם נגלה שהיא מציעה פוליסות ביטוח חיים במחירים תחרותיים ומספקת שירותים טובים ללקוחותיה – מדובר, ללא ספק, בבחירה הטובה ביותר לחברת ביטוח לרכישת פוליסת ביטוח חיים, שתוכלו למצוא.

בדיוק את זה אנחנו מכוונים לבדוק בסקירה שלפניכם. מה היתרונות והחסרונות של הראל בביטוחי חיים? אילו הצעות מיוחדות ומחירים היא מציעה ברכישת פוליסות ביטוח חיים? ומה אפשר לדעת על שירות הלקוחות שהיא מציעה? תשובות לשאלות אלה ועוד – תמצאו בסקירה שלפניכם.

יתרונות: חברה עם גב גלגלי משמעותי, הטבות לארגונים וחברות, כלים דיגיטליים נוחים לעדכון פוליסות ביטוח חיים

חסרונות: ציון נמוך במדד השירות של חברות הביטוח, ניהול ורכישת ביטוחים דרך סוכנים בלבד, ללא אפשרות לרכישת פוליסת ביטוח אונליין.

אם רכשתם או הפעלתם לאחרונה ביטוח חיים דרך הראל, נשמח שתספרו לנו את חוות דעתכם על התהליך! לחצו כאן  לשליחת חוות דעת או ביקורת, שתפורסם במאגר המידע על חברות הביטוח, ותעזור למי ששוקלים איפה לרכוש את ביטוח החיים שלהם!

הראל ביטוח במדד השירות לביטוח חיים

רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, מפקחת מקרוב מאוד על הפעילות של חברות הביטוח. מאז שנת 2016 ראינו עוד ועוד תקנות ורפורמות שנועדו להכניס סדר בתחום שהיה אז מבולגן מאוד של פוליסות הביטוח – ולאפשר לנו, הקונים של פוליסות הביטוח, כלים נוחים להשוות ולבחור את הביטוח הנכון עבורנו.

אחד הכלים המשמעותיים, שחשוב לקחת בחשבון כשאתם מחפשים את פוליסת הביטוח הבאה שלכם, היא ללא ספק ציון חברת הביטוח במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם מידי שנה על ידי אותה רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. הציונים ניתנים עבור כל סוג של ביטוח בנפרד, והנה הציונים של חברת הראל במדד ביטוח החיים ריסק בלבד:

קטגוריית הביטוח הציון של הראל הדירוג של הראל בטבלת חברות הביטוח הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח סיכון חיים בלבד 78 7 (מתוך 9) 85 (הפניקס)

 

על מנת לקבל תמונה מלאה בנוגע לאיכות השירות שמציעה חברה הראל, הנה לפניכם גם פירוט הציונים בכל המדדים שקובעים את הציון הסופי במדד, כולל מצבה של חברת הראל בכל אחד מהמדדים בקטגוריית ביטוח סיכון חיים בלבד.

המדד הציון של הראל הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 94 99 (איילון)
מהירות טיפול בתביעות 61 93 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 77 93 (הפניקס)
טיפול בלקוחות 76 81 (ביטוח ישיר ו – AIG)
תלונות ציבור 89 הראל
זמן מענה טלפוני 81 93 (הפניקס ואיילון)
כלים דיגיטליים 63 84 (ביטוח ישיר)

 

מהנתונים עולה שבעוד לא תמצאו חברת ביטוח עם גב כלכלי איתן יותר לביטוח החיים שלכם – במדדי שירות הלקוחות דווקא קל למצוא חברה שנותנת יותר דגש על זמינות, מהירות טיפול בתביעות, תשלום תביעות וכלים דיגיטליים. רק שתי חברות בתחום ביטוח ריסק קיבלו ציונים נמוכים יותר מהראל – נקודת האור בציונים אלה היא שדווקא לחברה הראל מספר תלונות הציבור הנמוך ביותר בקטגוריה.

קרא עוד: ההוזלה בביטוח חיים

מה זה ביטוח חיים, ואילו סוגים של ביטוח כזה מציעה הראל?

לא נעים להגיד, אבל ביטוח חיים עוסק במציאות הכלכלית שתיווצר לאחר מות המבוטח. מי שהוא מפרנס עיקרי במשק הבית שלו, בוודאי מבין שמבחינה כלכלית – קשה להסתדר בלעדיו. במקרה של, חלילה, מוות בלתי צפוי (למשל, כתוצאה מתאונה או מחלה), המשפחה מוצאת את עצמה מתמודדת עם משבר בסדר גודל כמעט בלתי נפש, ולצד האובדן, הגעגוע, השיגרה החדשה והשכול – משבר כלכלי משמעותי פוקד את בני הבית בהילקח המפרנס העיקרי.

בדיוק לשם כך קיימת פוליסת ביטוח חיים, המציעה פיצוי ביטוחי במקרה של פטירה.

הראל מציעה שתי פוליסות כאלה:

 • פוליסת “ביטוח מגן למקרה מוות” – המספקת פיצוי בסכום חד פעמי במקרה של פטירת המבוטח
 • ופוליסת “ביטוח למקרה מוות – הכנסה למשפחה” – המציעה קצבה חודשית למשפחה בסכום ולתקופה שמוגדרים בפוליסה.

 

 

מחירים, הצעות והנחות

הראל לא מפרסמים מחירים, הנחות, הצעות, הטבות או אפילו טפסים למילוי פרטים אם אתם רוצים לרכוש פוליסת ביטוח חיים של החברה, חפשו בין האותיות הקטנות באתר את מספר הטלפון שאליו יש להתקשר, על מנת לקבל הפניה לסוכן מטעם החברה (או שאנחנו נגלה לכם אותו: 2735*).

טיפ חשוב: לא נעים לחשוב, או אפילו להתכונן, לכזה מצב חירום קיצוני. אבל ביחד עם זאת, בכל משק בית כדאי לעשות שיחה ולוודא שאתם מוכנים גם למצבי קיצון כאלה. כמו בכל מקרה ביטוחי אחר – הסיכוי הנמוך להתמודד עם כזה מצב ביש, לצד המשמעויות הרות האסון שמצב כזה מציג למשפחה והעלות הנמוכה של פוליסה שמבטיחה שאתם מכוסים גם בהינטל ההכנסה הקבועה של משק הבית – הם אלה שעל הכף, ולדעתנו האישית, יש סיכונים שפשוט אין סיבה לקחת.

איך רוכשים את ביטוח החיים של הראל, ואיך מעדכנים אותו?

הראל אינה מאפשרת רכישת ביטוחי חיים אונליין, בשלב זה. בכל מקום בו תמצאו פירוט על פוליסת הביטוח, הראל מזכירה כי רכישת כל פוליסת ביטוח מתאפשרת על ידי פנייה לסוכני ביטוח שמוסמכים למכור לכם את הביטוחים של הראל.

אם אין לכם סוכן ביטוח שאתם מכירים, הראל מציעה להפנות אתכם לסוכן כזה. התקשרו למספר הטלפון הכללי לשירות לקוחות של הראל (2735*) ותקבלו את כל הפרטים על סוכני ביטוח שמורשים למכור פוליסות ביטוח חיים מטעם הראל.

אם כבר יש לכם ביטוח חיים של הראל, תגלו לא מעט אפשרויות לשמור את היד על הדופק בכל הקשור לניהול פוליסות ביטוח החיים שלכם – דרך האתר של הראל. לדוגמה, תוכלו לצפות במוטבים למקרה פטירה וגם לעדכן אותם, להפעיל את הביטוח ולצפות במידע, בפוליסות ובתשלומים של הראל דרך האזור האישי ללקוחות.

אם כבר יש לכם פוליסת ביטוח חיים של הראל – אנחנו רוצים לדעת מה דעתכם על חברת הביטוח ואיזה שירות קיבלתם. חוות דעת, סקירות וביקורות של לקוחות מתפרסמות באתר לטובת מי שמחפשים איפה נכון לקנות את פוליסת הביטוח הבאה שלכם. שלחו גם אתם את חוות הדעת שלכם, ועזרו לגולשים הבאים לקבל החלטות טובות יותר!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

מנורה ביטוח חיים

מנורה ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של מנורה מבטחים? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת לביטוח חיים. רוצה להשוות את מחיר הפוליסה ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, קל לבצע השוואת מחירים מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח חיים

הפניקס – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים של הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! מומלץ לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח החיים של מגדל

ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח חיים

איילון – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מאיילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות