הפניקס – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים של הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! מומלץ לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח חיים

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

ביטוחים, מוצרי חיסכון וגמל, פנסיה והשקעות – את כל המוצרים האלה, תוכלו למצוא תחת המטריה של הפניקס אחזקות. עם היסטוריה של מכירת מוצרי ביטוח מאז שנת 1949 (שנה אחת אחרי קום המדינה) – אתם יכולים לדעת שיש לכם עסק עם צוות מנוסה ומקצועי, שמציע מגוון עצום של מוצרי ביטוח.

הפניקס היא משלוש חברות הביטוח המובילות בישראל. עם הכנסות של מעל 10 מיליארדי שקלים (על פי דירוג BDI), כ – 4,800 מועסקים (לא כולל סוכני ביטוח) ופרמיות בסך כולל של 11.3 מיליארדי שקלים (על פי המדד של דאן אנד בראדסטריט לשנת 2020) – אין ספק שמדובר באחת מחברות הביטוח הוותיקות, הגדולות והמנוסות ביותר בארץ. הפניקס Smart, מערכת די חדשה שאפשר למצוא דרך אתר הפניקס, מציעה שפע של פעולות אונליין לביטוחים שונים (אבל בשלב זה, לא לביטוח חיים).

בתחום של ביטוחי חיים, תמצאו דרך הפניקס את הפוליסות הבאות:

 • ביטוח למקרה מוות (“ריסק”)
 • ביטוחי חיים למשכנתא
 • ביטוחי נכות ואבדן כושר עבודה
 • חבילות משולבות והרחבות

היתרונות: חברת ביטוח וותיקה, מערכת דיגיטלית מתקדמת לביצוע חלק מהפעולות, ציון גבוה במדד השירות של חברות הביטוח

החסרונות: לא ניתן לרכוש ביטוח חיים אונליין, מכירה דרך סוכנים בלבד, ללא מבצעים והנחות משמעותיים

כבר יש לכם ביטוח חיים של הפניקס? ספרו לנו מה דעתכם על הביטוח ועל השירות שקיבלתם מהחברה, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם במאגר המידע שלנו, שישמש את הגולשים שבדיוק מחפשים איפה לרכוש את פוליסת הביטוח הבאה שלהם!

הפניקס ומדד השירות בביטוח חיים

חברה גדולה ויציבה עם גב כלכלי חזק – זה כבר התחלה טובה בשביל חברת ביטוח, אבל זה לא כל הסיפור. כשאתם קונים פוליסת ביטוח, אתם רוצים לדעת שבמקרה הצורך, כלומר, אם חלילה קורה האסון שמאפשר לכם להפעיל את הביטוח שלכם – לא תהיה בעיה לקבל את הפיצוי שהובטח לכם.

זה חשוב בכל מקרה של רכישת פוליסת ביטוח, אבל זה חשוב במיוחד במקרה של פוליסת ביטוח חיים, כשמדובר במות המבוטח חלילה, או בפגיעה משמעותית בכושר העבודה (והפרנסה) של המפרנס העיקרי בבית.

על כן, אתם רוצים לדעת שהחברה שדרכה תרכשו את הביטוח שלכם מטפלת היטב בלקוחותיה, היא בעלת שיעור גבוה של תביעות ששולמו והיא זמינה ואדיבה בשירות הלקוחות שלה.

בדיוק לשם כך ייסדה רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון את מדד השירות של חברות הביטוח, ובכל שנה היא מפרסמת ציונים לחברות הביטוח הגדולות בישראל, בקטגוריות הביטוח השונות בהיבטים השונים של שירות הלקוחות. במדד שהתפרסם בספטמבר 2020, בביטוח “ריסק”, הפניקס זכתה במקום הראשון בדירוג הציונים של חברות הביטוח. הנה לפניכם פירוט הציונים הסופיים במדד השירות קטגוריית ביטוח “ריסק”, כמו גם פירוט ציוני המדדים שהרכיבו את הציון הסופי:

קטגוריית הביטוח הציון של הפניקס הדירוג של הפניקס בטבלת חברות הביטוח
מדד השירות בביטוח סיכון חיים בלבד 85 1 (מתוך 9)

 

והנה פירוט הציונים שמרכיבים את הציון הכולל לדירוג:

המדד הציון של הפניקס הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 93 99 (איילון)
מהירות טיפול בתביעות 93 93 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 93 93 (הפניקס)
טיפול בלקוחות 70 81 (ביטוח ישיר ו – AIG)
תלונות ציבור 88 89 (הראל)
זמן מענה טלפוני 93 93 (הפניקס ואיילון)
כלים דיגיטליים 86 86 (הפניקס)

 

אין ספק, שגם בהיבט שירות הלקוחות, זמני המענה, שיעור הטיפול בתביעות ותלונות של לקוחות – הפניקס היא בחירה טובה לפוליסת הביטוח הבאה שלכם.

פוליסות ביטוח חיים שמוצעות בחברת הפניקס

 

פוליסות ביטוח חיים מציעות, כאמור, שיפוי ביטוחי למקרה של מות המבוטח או אבדן כושר השתכרות. חשוב להבין, כי במקרה של המפרנס הראשי במשק הבית, אבדן כושר השתכרות או אפילו מוות בלתי צפוי, חלילה, מפגיש את המשפחה עם התמודדויות לא פשוטות בהיבטים רבים – וההיבט הכלכלי הופך משמעותי בהתמודדות ככל שהזמן חולף. פוליסת ביטוח חיים מבטיחה שבמקרה כזה, בלתי צפוי ככל שיהיה, המשפחה מובטחת. סכום חד פעמי שיוענק כפיצוי או קיצבה חודשית קבועה בגובה ולאורך זמן שנקבעו בפוליסה, יועברו מחברת הביטוח למשפחה. הנה פוליסות ביטוח החיים שהפניקס מציעה:

פוליסות ביטוח “ריסק” למקרה פטירה

פוליסות ביטוח מסוג “ריסק” מציעות פיצוי כספי במקרה של מות המבוטח. הפניקס מציעה שני סוגים של פוליסות ביטוח “ריסק”, ואלו הן:

ביטוח ריסק 1

הביטוח מעניק פיצוי כספי בצורה של סכום חד פעמי למקרה של מות המבוטח מכל סיבה שהיא.

ביטוח ריסק “מוות מתאונה”

ביטוח ריסק בתעריף נמוך המכסה מוות מתאונה בלבד, והמעניק סכום חד פעמי במקרה של מוות כזה של המבוטח.

ביטוח נכות ואבדן כושר עבודה

במקרים של אבדן כושר עבודה, באופן שלא יאפשר למבוטח לעסוק בתחום העיסוק שהוא מתמחה בו או בתחומי עיסוק אחרים, במקרה של הוצאות גבוהות על טיפולים רפואיים או הוצאות נוספות לאור אירוע בריאותי שפגע ביכולת ההשתכרות – ביטוחי נכות ואבדן כושר עבודה מאפשרים למשפחה “להשאיר את הראש מחוץ למים”. אלו הביטוחים שהפניקס מציעה בקטגוריה זו:

ביטוח אבדן כושר עבודה

קבלת גמלה חודשית בגובה של עד 75% מהשכר החודשי במקרה של אבדן כושר עבודה חלקי או מוחלט. הביטוח מאפשר הרחבות כמו ביטול קיזוז מול קיצבאות נכות מהמדינה, הרחבה עיסוקית לבעלי עיסוקים מסויימים, קיצור תקופת ההמתנה.

ביטוח נכות מתאונה

פיצוי חד פעמי במקרה של נכות חלקית או מלאה כתוצאה מתאונה, בפרמיה נמוכה יחסית. הפיצוי ניתן באופן מיידי וללא תקופת אכשרה או המתנה.

ביטוח נכות מקצועית

כיסוי ביטוחי למקרה של אבדן מוחלט ותמידי של כושר העבודה. תשלום חד פעמי ללא השתתפות עצמית או תקופת המתנה.

ביטוח נכות רגילה

תשלם חד פעמי בסכום המבוטח במקרה של נכות מוחלטת ותמידית.

ביטוח משכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הוא ביטוח נדרש על ידי הבנק המספק את הלוואת המשכנתא, והוא מבטיח כיסוי כל סכום ההלוואה במקרה של מות המבוטח או, כאשר שני בני זוג רוכשים את הנכס ביחד ומבוטחים כנגד סכום ההלוואה בביטוח חיים, מות אחד מהם. פוליסת הביטוח משועבדת לבנק (כמו גם הנכס)

אולי תתעניין: איך לחסוך כסף בעקבות הוזלת ביטוח החיים

איך קונים ביטוח חיים של הפניקס ואיך מעדכנים ומפעילים אותו?

הפניקס היא חברת ביטוח שאינה פעולת באופן ישיר כלל. בכל פוליסת ביטוח כפתור הרכישה מוביל לטופס השארת פרטים, ואם בחרו להשאיר את פרטיכם, יחזור אליכם איש שירות מטעם הפניקס ויפנה אתכם לסוכן ביטוח לרכישת הביטוח. אם אתם מכירים סוכן ביטוח שמשווק את פוליסות הביטוח של הפניקס – תוכלו לרכוש את הפוליסה ישירות דרכו.

דרך האתר תוכלו לצפות בפרטי הפוליסה שלכם ותשלומים שבוצעו בה, תוכלו להגיש תביעה ולבדוק את סטטוס הטיפול בתביעה שהוגשה, תוכלו לאתר נותני שירותים (פחות רלוונטי במקרה של ביטוח חיים, כמובן) או טפסים רלוונטיים.

אם כבר קניתם ביטוח חיים מבית הפניקס – נשמח לשמוע מה דעתכם על המוצר והשירות שקיבלתם איתו! שלחו אלינו סקירה, חוות דעת או אפילו ביקורת, ונפרסם אותה במאגר שלנו – לטובת הלקוחות שמחפשים את ביטוח החיים שלהם ממש עכשיו!

 

 

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

מנורה ביטוח חיים

מנורה ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של מנורה מבטחים? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת לביטוח חיים. רוצה להשוות את מחיר הפוליסה ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, קל לבצע השוואת מחירים מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל – ביטוח חיים

הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח החיים של מגדל

ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח חיים

איילון – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מאיילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות