הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

4 אפיקי השקעה נבחרים ברגע שחסכת מעל 300,000₪

מאת: יהודה אביב

#השקעות

בין אם אתה משקיע עבור הפרישה או עבור מטרה אחרת, השאלה הגדולה היא: באיזה השקעות כדאי לי להשקיע? להלן סקירה של אפשרויות פופולריות שתוכל לשקול.

1. פוליסות חיסכון

 

פוליסת חיסכון פרצה בסערה לעולמנו והיא בעצם משמשת כתחליף ומוצר מתחרה לניהול תיק השקעות והשקעה בקרנות הנאמנות. ניתן להפקיד בצורה חד פעמית או מדי חודש והכספים נזילים בכל רגע. פוליסת חיסכון הינה בעצם תיק השקעות המנוהל ע”י חברות הביטוח ובתי ההשקעות. ניתן לבחור בין מסלולי השקעה שונים בהתאם לסוג האופי של החוסך.

ברגע שתערכו השווואת פוליסות חיסכון תראו יתרון משמעותי שהכספים אינם מושקעים רק במניות ואג”ח אלא גם בנכסים אלטרנטיביים: תשתיות, מרכזים מסחריים, נדל”ן. פיזור הסיכונים הוא חשוב בטווח הארוך והבינוני. חסרונות בפוליסת חיסכון הוא עניין הנזילות שלוקחת כ-4 ימי עסקים ודמי ניהול יקרים יחסית בהשוואה למוצרים אחרים.

 

2. קופות גמל להשקעה

 

קופת גמל להשקעה היא סוג של קופת גמל אליה ניתן להפקיד עד כ-70,000 ש”ח בכל שנה. הכספים נזילים בכל עת ללא קנסות (למעט מס רווחי הון). למוצר יש מגוון רחב של מסלולים בעלי רמות סיכון שונות בהתאם לאופי המשקיע ודמי הניהול, לכן חשוב לבצע השוואת קופות גמל להשקעה ובדרך כלל דמי הניהול יהיו נמוכים משמעותית בהשוואה בין קופת גמל להשקעה או פוליסת החיסכון.

יתרון ענקי בקופת גמל להשקעה היא שהחל מגיל 60 ניתן לקבל את הכסף כקצבה פטורה לחלוטין ממס ולשמש כעוד מקור הכנסה בפרישה. ניתן לעבור בין מסלולים או חברות ללא תשלום מס רווח הון (לעומת פוליסת חיסכון שאינה מאפשרת זאת ללא תשלום מס.)

 

השקעה בזהב כאפיק אלטרנטיבי

 

3. תיק השקעות מנוהל

 

למעוניינים לקבל שליטה גדולה הרבה יותר, ניתן לפנות ולהתייעץ עם איש מקצוע ולבחור מגוון רחב של אסטרטגיות השקעה בניגוד לאפשרויות המוגבלות במסגרת קופות גמל או פוליסות חיסכון. יכולת השינוי היא מיידית בניגוד למעבר בין מסלולים בקופת גמל ואפשרות ירידה לפרטים עד כדי בחירת מניה ספציפית. חשוב למצוא בית השקעות מומלץ שהמשקיע יכול לסמוך עליו מכיוון ועניין האמון הוא חלק גדול כאן.

מייסד Vangurad (בין קרנות ההשקעות הגדולה בעולם) טוען שרוב המשקיעים יטיבו אם יבחרו במסלול מחקה מדד S&P500 במקום לנסות “להכות את השוק” מכיוון ולאורך 70 שנה עולה ממחקריו כי מנהלי ההשקעות לא הצליחו להשיג תשואה יותר טובה ממה שמשקיעים במדד S&P500 השיגו.

4. השקעה בנדל”ן

 

אם אתה רוצה להשקיע בנדל”ן אבל לא יודע איפה להתחיל, תשקול קרנות השקעה בנדל”ן (REITs). קרן ריט (REIT) זה מכשיר פופולרי שמאפשר לך להשקיע בנדל”ן מבלי לקנות נכס בעצמך. כמו כן, יש גם קרנות סל שכוללות מגוון קרנות REITs בתוכן.

 

קרנות ריט הן חברות ציבוריות שעיסוקן הוא נדל”ן מניב. הן מחזיקות נדל”ן מסוגים שונים (משרדים, קניונים וכו’), מנהלות אותן וגובות דמי שכירות. קרנות REIT מאפשרות להשקיע בנכסי נדל”ן ומכך לפזר סיכון ולהשקיע גם בנכסים שאינם בשוק ההון.

 

טיפים למשקיע

 

קבלת עזרה יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתוכל לעשות כשאתה משקיע. למרבה המזל, למצוא מתכנן פיננסי לא צריך להיות קשה. למעשה, הכלי החינמי של Wiser יחבר אותך עם עד שלוש מתכננים פיננסים שעובדים באזור מגוריך, ואתה יכול לראיין את המתכננים שהותאמו עבורך ללא עלות כדי להחליט מי מתאים לך. אם אתה מוכן למצוא מתכנן שיעזור לך להשיג את היעדים הפיננסים שלך, התחל עכשיו.

 

09.06.22
אתה עשוי להתעניין גם
ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 6,230₪ לשנה, או בערך 567₪ לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה