הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

בנק אוף אמריקה צופה: מדד ה S&P 500 יכול לזנק עד סוף 2023

מאת: יהודה אביב

#השקעות

מדד ה- S&P 500, המייצג את השוק המסחרי בארה”ב, מתנבא כי המדד עשוי לזנק לשיא חדש עד תחילת השנה הבאה. ניתוח טכני של בנק אוף אמריקה מצביע על הסבירות שהמדד יגיע לעלייה של 19% עד לסוף הרבעון הראשון של השנה הבאה.

 

אנשים מבצעים אנליזה למניות

 

הבנק טוען שהושקעו יותר מ-200 מיליארד דולר במניות בודדות במקום להשקיע בקרנות סל. זהו פער הגדול ביותר מאז משבר הפיננסיים ב-2008. ההשקעה במניות בודדות כוללת גם השקעה במניות מהסקטור הטכנולוגי. מבחינה טכנית, המדד עשוי להתאפשר על פי האסטרטג של הבנק בהתבסס על דמיון לשנים קודמות כמו 2012, 2016, 2019 ו-2020. הבנק מתראה בכך כי השוק מתכוון לתנודה חיובית.

מבחינה נוספת, ניתוח של הבנק אומר כי המשקיעים מתמקדים יותר במניות בודדות, במיוחד מהסקטור הטכנולוגי, במקום להשקיע בקרנות סל של מניות. בשנה הנוכחית נרשמה השקעה של 25 מיליארד דולר במניות בודדות, שהיא פער הגדול ביותר מאז משבר הפיננסיים ב-2008, בעוד השקעה בקרנות סל הייתה של 9 מיליארד דולר. המניות המועדפות על המשקיעים בעיקר הן בתחום הטכנולוגיה, ובמיוחד מניות גדולות כמו אפל, מיקרוסופט ומטא.

נוצר פער רחב יותר השנה מאז משבר הפיננסיים ב-2008. בנק אומר כי נתונים אלו מראים כי השוק נע בעיקר סביב מניות בודדות, וזאת עשויה להיות הסיבה לגידול המרשים בשווי המדד S&P 500. לסקטור התקשורת במדד מעריכים עד כה גידול של 22% בשנה הנוכחית, והטכנולוגיה המידע עלתה ב-21%. מי שבחר לבצע השקעה במדד S&P 500 בכללותו עלה ב-7% עד כה השנה.

בנק אוף אמריקה היה עקבי בתחזיותיו לאחרונה, ובשבועות האחרונים ציין כי יש סיכוי שיותר מ-7 טריליון דולר מהשקעות ומשקיעים פרטיים שיהנו מהשקעות בטוחות פלוס ריבית יתגלגלו לשוק המניות.

במסגרת הצפיות הנוכחיות, ראוי לציין כי הבנק מצפה לירידה קלה בשוק המניות החודש, אך יש לצפות לעלייה בחודשי הקיץ, כפי שקרה בשנים הקודמות.

המידע המובא מעיד על כך שמדובר בשוק בו המשקיעים מתמקדים במניות בודדות יותר מאשר בשנים קודמות, ובעיקר במניות מהסקטור הטכנולוגי. המשקיעים מתעסקים יותר ויותר במניות הטכנולוגיה הגדולות לאחר שפרסמו תוצאות רבעוניות טובות מהצפוי, כמו אפל, מיקרוסופט ומטא.

סקטור התקשורת במדד S&P 500 גם הוא זכה לצמיחה של 22% השנה, והסקטור של המידע והטכנולוגיה עלה ב-21%. המדד S&P 500 בכללותו רשם עלייה של 7% עד כה השנה.

בתוך השוק המורכב והמשתנה של ההשקעות, תוכל למצוא בתי השקעות מומלצים שמספקים שירותים מקצועיים ומותאמים אישית לצרכי המשקיעים. הבחירה בבית השקעות מומלץ היא צעד מרכזי וחשוב בתהליך ההשקעה. תוך כדי הבחירה, כדאי לשקול את ההתמקדות וההבנה של הבית לגבי השוק הנוכחי ולוודא תאימות לגבי סגנונות ההשקעה והסיכונים המועדפים עליך. בנוסף, מומלץ לבדוק את רקע הבית השקעות, את הביצועים הקודמים שלו ואת השירותים שהוא מספק ללקוחותיו. הבחירה בבית השקעות מומלץ נכונה ויכולה לתרום לשיפור התוצאות הפיננסיות שלך ולהגברת השגת היעדים ההשקעתיים שלך.

כיום ישנם מוצרים פנסיוניים רבים המאפשרים השקעה הצמודה למדד, כמו למשל: קרן השתלמות מחקה מדד s&p 500 השוואה מקצועית תוכל לעזור לכם למצוא מוצרי חיסכון כמו קרנות השתלמות הצמודים למדד ובעלויות ניהול די נמוכות.

15.05.23
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה