הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

מדריך קצר להשקעה במדד S&P 500 (SPX)

מאת: יהודה אביב

#השקעות
מהו S&P 500? ומה זה עוקב?

S&P 500הוא מדד בבורסה. היא מורכבת מ-500 החברות הגדולות בארה”ב לפי שווי שוק. המדד מהווה אמת מידה עבור שוק המניות בארה”ב ומשמש לעתים קרובות כברומטר לכלכלת ארה”ב.

מדד S&P 500 נוצר בשנת 1957 והפך להיות אחד המדדים הפופולריים בעולם. מאז הקמתה עוקבים אחריו משקיעים, אבל זה לא חף מחסרונות. המדד לא לוקח בחשבון שחלק מהסקטורים רווחיים יותר מאחרים, והוא גם לא מביא בחשבון את שיעורי האינפלציה או הריבית. מסיבות אלו, משקיעים רבים משתמשים באינדקסים אחרים כמו ראסל 2000 או דאו ג’ונס תעשייתי גם כדי לגוון את תיק ההשקעות שלהם ולהגן מפני סיכונים.

מדד s&p 500

כיצד להשקיע במדד S&P 500

השקעה במדד S&P 500 יכולה להתבצע באמצעות מספר דרכים שונות.

השקעה דרך בית השקעות מומלץ: ישנם בתי השקעות רבים המציעים גישה למדד S&P 500. הם גובים ממך עמלה עבור כל עסקה, אך הם גם מספקים לך מגוון שירותים נוספים. השקעה עם יועץ פנסיוני: יועץ פנסיוני יכול לעזור לך להשקיע במדד על ידי מתן המלצות מה הכי טוב למצבך. השקעה ב-S&P באמצעות השוואת קופות גמל להשקעה: ניתן להשקיע במדד באמצעות קופת גמל להשקעה אשר תנוהל על ידי אנשי מקצוע ותהיה לה עמלות נמוכות.

יתרונות ועלויות של השקעות S&P 500
השקעה ב-S&P 500 היא דרך נפוצה לגוון את התיק ולהפחית סיכונים. ישנם יתרונות רבים להשקעה ב-S&P 500, אך ישנם גם סיכונים.

התגמולים של השקעה ב-S&P 500 עולים על הסיכונים, אבל חשוב שהמשקיעים ידעו למה הם נכנסים לפני שהם משקיעים.

השקעה ב-S&P 500 יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את התיק שלך ולהפחית את הסיכון להשקעות שלך. עם זאת, ישנם גם סיכונים רבים הקשורים באסטרטגיית השקעה זו. התגמולים של השקעה ב-S&P 500 עולים על הסיכונים הללו, אבל חשוב שהמשקיעים ידעו למה הם נכנסים לפני שהם משקיעים.

מה הקריטריונים לחברה כדי להיכנס למדד S&P 500

רשימת S&P 500 היא רשימה של 500 החברות המובילות בבורסה בארצות הברית. המדד מתוחזק על ידי Standard & Poor’s והוא מהווה מדד שאליו מתייחסים משקיעים רבים בקבלת החלטות לגבי השקעות.

על החברה לעמוד בקריטריונים הבאים: 1) קריטריון שווי שוק מעל 14.6 מיליארד דולר, 2) הכנסות חיוביות ברבעון האחרון, 3) נזילות – בעל שווי שוק של לפחות 4 מיליארד דולר ומחזור מסחר ממוצע של לפחות מיליון דולר מניות ליום בארבעת השבועות האחרונים.

ניתוח מדד s&p 500

איזה מניות חברות נכללות ברשימת S&P 500?

S&P 500 היא רשימה של 500 החברות הגדולות בארצות הברית לפי שווי שוק כולל. הרשימה פורסמה לראשונה בשנת 1957 ומתוחזקת על ידי Standard & Poor’s.

המדד מכיל בדרך כלל את החברות הגדולות בארצות הברית. מיקרוסופט, אפל, אמזון, טסלה, גוגל, ברקשייר האת’ווי, NVIDIA הן כמה מהחברות הידועות ביותר ברשימה זו.

מסקנה: האם כדאי לי לקנות או למכור את השקעות ה-S&P 500 שלי?

ה-S&P 500 הוא מדד בורסה העוקב אחר המחירים של 500 חברות ציבוריות גדולות. מניות אלו הן מהחשובות והמשפיעות ביותר בארצות הברית.

על מנת להיכלל ברשימת S&P 500, חברה צריכה לעמוד בדרישות מסוימות. לדוגמה, הוא צריך להיות בעל מחיר מניה מינימלי של 6.1 מיליארד דולר, להיות בעל לפחות ארבעה רבעונים רצופים של צמיחה ברווח למניה, ולהיות נסחר באחת הבורסות הגדולות בארה”ב.

ה-S&P 500 אינו קרן השקעות ואינו קונה או מוכר מניות עבור משקיעים – הוא רק עוקב אחריהם כדי לראות מה שלומם לאורך זמן.

טיפים לחוסך הפנסיוני והמשקיע

קבלת עזרה יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתוכל לעשות כשאתה משקיע. למרבה המזל, למצוא מתכנן פיננסי לא צריך להיות קשה. למעשה, הכלי החינמי של Wiser יחבר אותך עם עד שלוש מתכננים פיננסים שעובדים באזור מגוריך, ואתה יכול לראיין את המתכננים שהותאמו עבורך ללא עלות כדי להחליט מי מתאים לך. אם אתה מוכן למצוא מתכנן שיעזור לך להשיג את היעדים הפיננסים שלך, התחל עכשיו.

05.09.22
אתה עשוי להתעניין גם
ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 6,230₪ לשנה, או בערך 567₪ לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה