הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

יועץ פנסיוני מומלץ: כך תמצא יועץ פנסיוני מומלץ, אובייקטיבי ובלתי תלוי ב-2022

מאת: יהודה אביב

#השקעות
לחפש יועץ פנסיוני מומלץ זאת משימה לא פשוטה ולכן אנחנו כאן כדי לעזור.

יועץ פנסיוני עוזר לאנשים לנהל את הכסף שלהם ולהגיע ליעדים הפיננסיים שלהם. הם יכולים לספק מגוון רחב של שירותי תכנון פנסיוני, מניהול השקעות עד תקציב. בחירת היועץ תלויה במצב הפיננסי ובצרכים שלך.

בחירת היועץ הפנסיוני המתאים לסיטואציה שלך זה מפתח – בכך לא תמצא את עצמך משלם עבור שירותים שאינך צריך או תעבוד עם יועץ שאינו מתאים ליעדים הפיננסיים שלך.

חשוב לא לעשות טעויות נפוצות בבחירת יועץ פנסיוני על מנת להימנע מעבודה מול יועץ לא מתאים לצרכים שלכם.

 

יועץ פנסיוני מראה את הנתונים

 

כלי התאמת היועץ הפנסיוני של WISER יכול לעשות את העבודה בשבילך ולחבר אותך עם יועצים פנסיונים נאמנים באזור שלך. לחילופין, אלה הצעדים שיעזור לך להבין איזה יועץ פנסיוני מומלץ עבורך:

 

1. תזכור את התקציב שלך

 

יועץ פנסיוני 360 מן הסתם יעלה יותר מיועץ אונליין. חשוב להבין כמה עולה יועץ פנסיוני לפני שמתחייבים לשירותיו. המחירים עלולים לנוע בין 1,500₪ עד 5,000₪ תלוי במטרת והיקף היעוץ.

פורשת לפנסיה בודקת את מצבה הפינסי

2. בדוק מה היתרונות של כל יועץ

ניסיון של שנים, כמות ידע, המלצות קודמות. כל אלה יעזרו לכם לבחון מבעוד מועד את המועמדים לבחירה. לחילופין במידה ואתה לקראת הפרישה, אולי יועץ פרישה לפנסיה הממוקד בעבודה עם לקוחות מסוג כזה יוכל להיות יותר בעל ערך עבורך ולספק לך תכנית מקיפה יותר.

 
 

3. בחר איזה שירותים פיננסיים אתה רוצה

אם אתה רוצה רק לבחור ולנהל את ההשקעות, יכול להיות שרובוט השקעות זה האפשרות האפקטיבית והמשתלמת. לחילופין, אולי תרצה שהיועץ יעזור לך למצוא בית השקעות מומלץ לצרכיך.

אם לחילופין אתה במצב פיננסי מורכב ורוצה עזרה נרחבת בכמה וכמה תחומים אתה כנראה תרצה כבר ליצור קשר עם יועץ פנסיוני באזור שלך. אם לא משנה לך לפגוש את היועץ אונליין, אתה יכול לחסוך כסף.

 

 

טיפים לחוסך הפנסיוני והמשקיע

קבלת עזרה יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתוכל לעשות כשאתה משקיע. למרבה המזל, למצוא מתכנן פיננסי לא צריך להיות קשה. למעשה, הכלי החינמי של Wiser יחבר אותך עם עד שלוש מתכננים פיננסים שעובדים באזור מגוריך, ואתה יכול לראיין את המתכננים שהותאמו עבורך ללא עלות כדי להחליט מי מתאים לך. אם אתה מוכן למצוא מתכנן שיעזור לך להשיג את היעדים הפיננסים שלך, התחל עכשיו.

08.03.22
אתה עשוי להתעניין גם
ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 6,230₪ לשנה, או בערך 567₪ לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה