הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

מדריך 2024 למציאת יועץ פנסיוני מומלץ: איך לבחור בחכמה ולמה להיזהר מסוכן פנסיוני שלא מתאים ב-2024

מאת: יהודה אביב

#השקעות

לחפש יועץ פנסיוני מומלץ זאת משימה לא פשוטה ולכן אנחנו כאן כדי לעזור.

יועץ פנסיוני עוזר לאנשים לנהל את הכסף שלהם ולהגיע ליעדים הפיננסיים שלהם. הם יכולים לספק מגוון רחב של שירותי תכנון פנסיוני, מניהול השקעות עד תקציב. בחירת היועץ תלויה במצב הפיננסי ובצרכים שלך.

בחירת היועץ הפנסיוני המתאים לסיטואציה שלך זה מפתח – בכך לא תמצא את עצמך משלם עבור שירותים שאינך צריך או תעבוד עם יועץ שאינו מתאים ליעדים הפיננסיים שלך.

חשוב לא לעשות טעויות נפוצות בבחירת יועץ פנסיוני על מנת להימנע מעבודה מול יועץ לא מתאים לצרכים שלכם.

בעולם הפיננסי המודרני, הבחירה ביועץ פנסיוני מומלץ היא קריטית לתכנון פנסיוני מוצלח. יועץ פנסיוני איכותי יספק לך לא רק ייעוץ פרישה לפנסיה, אלא גם יכול להיות מפתח להגדלת החסכונות וההשקעות שלך לטווח הארוך. אך עם כל האופציות הזמינות, כיצד תוכל לוודא שאתה מקבל את הייעוץ הפנסיוני הטוב ביותר לצרכיך?

 

יועץ פנסיוני מראה את הנתונים

 

כלי התאמת היועץ הפנסיוני של WISER יכול לעשות את העבודה בשבילך ולחבר אותך עם יועצים פנסיונים נאמנים באזור שלך. לחילופין, אלה הצעדים שיעזור לך להבין איזה יועץ פנסיוני מומלץ עבורך:

 

1. תזכור את התקציב שלך

 

יועץ פנסיוני 360 מן הסתם יעלה יותר מיועץ אונליין. חשוב להבין כמה עולה יועץ פנסיוני לפני שמתחייבים לשירותיו. המחירים עלולים לנוע בין 1,500₪ עד 5,000₪ תלוי במטרת והיקף היעוץ.

פורשת לפנסיה בודקת את מצבה הפינסי

2. בדוק מה היתרונות של כל יועץ

ניסיון של שנים, כמות ידע, המלצות קודמות. כל אלה יעזרו לכם לבחון מבעוד מועד את המועמדים לבחירה. לחילופין במידה ואתה לקראת הפרישה, אולי יועץ פרישה לפנסיה הממוקד בעבודה עם לקוחות מסוג כזה יוכל להיות יותר בעל ערך עבורך ולספק לך תכנית מקיפה יותר.

3. בחר איזה שירותים פיננסיים אתה רוצה

אם אתה רוצה רק לבחור ולנהל את ההשקעות, יכול להיות שרובוט השקעות זה האפשרות האפקטיבית והמשתלמת. לחילופין, אולי תרצה שהיועץ יעזור לך למצוא בית השקעות מומלץ לצרכיך.

אם לחילופין אתה במצב פיננסי מורכב ורוצה עזרה נרחבת בכמה וכמה תחומים אתה כנראה תרצה כבר ליצור קשר עם יועץ פנסיוני באזור שלך. אם לא משנה לך לפגוש את היועץ אונליין, אתה יכול לחסוך כסף.

 

 

טיפים לחוסך הפנסיוני והמשקיע

קבלת עזרה יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתוכל לעשות כשאתה משקיע. למרבה המזל, למצוא מתכנן פיננסי לא צריך להיות קשה. למעשה, הכלי החינמי של Wiser יחבר אותך עם עד שלוש מתכננים פיננסים שעובדים באזור מגוריך, ואתה יכול לראיין את המתכננים שהותאמו עבורך ללא עלות כדי להחליט מי מתאים לך. אם אתה מוכן למצוא מתכנן שיעזור לך להשיג את היעדים הפיננסים שלך, התחל עכשיו.

 

הכר את השוק: יועץ פנסיוני עצמאי לעומת סוכן פנסיוני

הבחירה בין יועץ פנסיוני עצמאי לבין סוכן פנסיוני יכולה להשפיע רבות על איכות השירות שתקבל. יועצים פנסיוניים עצמאיים לרוב יציעו ייעוץ נטול עניינים צדדיים, מאחר והם לא קשורים לחברות ביטוח ספציפיות או מוצרים פיננסיים. לעומת זאת, סוכן פנסיוני עשוי להציע מוצרים מסוימים בהתאם להסכמים עם חברות ביטוח.

יועץ פנסיוני שכר: הבנת המחירים

מחירי הייעוץ הפנסיוני יכולים לנוע במגוון רחב, מיועץ פנסיוני שכר עד ליועץ פנסיוני מומלץ המציע שירותים בסיסיים יותר. חשוב לבצע השוואת מחירים ולהבין את העלות המלאה לפני ההתחייבות. לעיתים, יועץ פנסיוני עצמאי עשוי להיות יקר יותר מסוכן פנסיוני, אך השירות האובייקטיבי והמותאם אישית שהוא מציע עשוי לשוות את ההשקעה.

רישוי סוכנים ויועצים: חשיבות האימות

לפני שאתה בוחר יועץ פנסיוני, וודא שהוא עומד בכל הדרישות הרגולטוריות, כולל רישוי סוכנים ויועצים. זהו אינדיקטור חשוב למקצועיות ואמינות. יועץ פנסיוני מומלץ צריך להיות רשום ולקיים את כל ההגדרות החוקיות לעבודה בתחום.

כיצד למצוא יועץ פנסיוני מומלץ

  1. חיפוש מקיף: התחל בחיפוש אונליין ובפורומים מקצועיים על מנת למצוא יועצים פנסיוניים בעלי מוניטין טוב.
  2. ראיונות והמלצות: שוחח עם יועצים פוטנציאליים ובקש המלצות מלקוחות קודמים.
  3. בדיקת רקע: עשה בדיקת רקע לכל יועץ פנסיוני, בדוק האם יש תלונות או סקירות שליליות נגדו.

לסיכום

המפתח למציאת יועץ פנסיוני מומלץ הוא מחקר מעמיק והבנת השירותים שאתה צריך. יועץ פנסיוני שכר, יועץ פנסיוני עצמאי, או סוכן פנסיוני – כל אחד מציע יתרונות שונים. עם הכלים והמידע הנכון, תוכל לקבוע את הדרך המתאימה ביותר לך לנהל את הפנסיה שלך בחוכמה ובבטחה.

08.03.24
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה