הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

המדריך המלא לקניית ביטקוין וכיצד הוא משבש את התעשייה הפיננסית

מאת: יהודה אביב

#השקעות

הקדמה: מהו ביטקוין?

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם לא ידוע או קבוצת אנשים תחת השם Satoshi Nakamoto.

ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי, מה שאומר שהוא משתמש בקריפטוגרפיה כדי לשלוט ביצירה והעברה של כסף. זהו גם מטבע מבוזר, כלומר אין בנק מרכזי או ממשלה השולטת בו.

ביטקוין קיים כבר כמעט 10 שנים וגדל באופן אקספוננציאלי בפופולריות שלו במהלך השנים האחרונות. זה הפך לאחד ממטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר בשוק כיום עם שווי שוק כולל של למעלה מ-100 מיליארד דולר.

מטבע ביטקוין

איך לקנות ביטקוין

הצעד הראשון הוא לבחור שירות או מקום מסחר קריפטו. יש הרבה בורסות ופלטפורמות שונות שמציעות ביטקוין, לכן חשוב לעשות את המחקר שלך ולמצוא את האחת המתאימה ביותר לצרכים שלך.

השלב השני הוא לחבר את הבורסה שלך לאפשרות תשלום. זה יאפשר לך להפקיד כספים לחשבון ולסחור איתם. אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, או אפילו PayPal אם תרצה.

השלב השלישי הוא ביצוע הזמנה. לאחר שחיברתם את חשבון הבורסה שלכם עם אפשרות תשלום, תוכלו לבצע הזמנה לביטקוין על ידי בחירת כמות הביטקוין הרצויה ובחירת מחיר השוק עבורו.

כיצד פועלת כריית ביטקוין

כריית ביטקוין היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין של עסקאות קודמות. ספר חשבונות זה של עסקאות עבר נקרא שרשרת הבלוקים מכיוון שהיא שרשרת בלוקים. שרשרת הבלוק משמשת לאשר עסקאות לשאר הרשת כאילו התרחשו.

תוכנת כריית ביטקוין עוקבת אחר הקלט והפלט הזה של נתונים, מייצרת עסקאות ביטקוין חדשות ומוסיפה אותן לבלוק שמכיל מידע על עסקאות קודמות אלו. הביטקוינים שנוצרו מתווספים למאגר שממנו ניתן להוציא אותם על ידי כל מי שיש לו גישה למאגר הזה.

ציוד כריית ביטקוין משמש על מנת שכורים יפתרו בעיות מתמטיות וירוויחו ביטקוין בתמורה לעבודתם.

אדם נכנס לארנק הקריפטו שלו

הסבר על ארנקי ביטקוין

ארנק ביטקוין הוא ארנק דיגיטלי המאחסן את הביטקוין שלך. זוהי תוכנה שניתן להתקין על המחשב או הטלפון שלך.

ישנם שני סוגים של ארנקי ביטקוין: חמים וקרים. ארנק חם מחובר לאינטרנט וניתן לגשת אליו מכל מקום, בעוד ארנק קר אינו מחובר לאינטרנט וניתן לגשת אליו רק ממקומות מסוימים.

ארנק חם

ארנק חם הוא סוג של ארנק דיגיטלי המאחסן מפתחות פרטיים במכשיר המחובר לאינטרנט. הוא נקרא ארנק “חם” מכיוון שהוא מחובר לאינטרנט וניתן לפרוץ אותו.

ארנק חם הוא סוג של ארנק דיגיטלי המאחסן מפתחות פרטיים במכשיר המחובר לאינטרנט. הוא נקרא ארנק “חם” מכיוון שהוא מחובר לאינטרנט וניתן לפרוץ אותו. לאחסון קר, לעומת זאת, אין שום חיבור לאינטרנט ואי אפשר לפרוץ אותו.

הארנקים החמים המומלצים הם:

– Ledger Nano S

– טרזור

– KeepKey

ארנק קר

ארנק קר הוא סוג של ארנק קריפטוגרפי שאינו מחובר לאינטרנט. זהו מכשיר חומרה המאחסן את המפתחות הפרטיים למטבע הדיגיטלי שלך במצב לא מקוון.

ארנקים קרים נחשבים בטוחים יותר מארנקים חמים מכיוון שהם אינם מחוברים לאינטרנט ואי אפשר לפרוץ אותם מרחוק. הם גם יותר קשה לגנוב מהם כי לא ניתן לגשת אליהם באמצעות תוכנות זדוניות במחשב או בטלפון שלך.

הארנק הקר המומלץ למטבעות דיגיטליים הוא Ledger Nano S, בעל מסך ומתחבר באמצעות כבל USB.

05.09.22
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה