הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

המדריך המלא למשיכת כספים מקופת גמל להשקעה בשנת 2022

מאת: יהודה אביב

#השקעות

בין אם זה עבור אירוע משפחתי או טיול לחו”ל, כספי קופת הגמל להשקעה הם מקור מזומנים טוב עבור כל מטרה. אם ביצעת בעבר השוואה בין קופות גמל להשקעה ובחרת קופה עם דמי ניהול ותשואה אטרקטיבית, תוכל לצפות לסכום גדול מהממוצע שיעמוד לשירותך.

איזה עלויות כרוכות במשיכת כספים מקופת גמל להשקעה?

משיכת כספים מקופת גמל להשקעה היא משימה לא פשוטה. ישנן עלויות רבות הכרוכות בתהליך זה. העלות הראשונה היא מס רווח הון של 25% על הרווח הריאלי. העלות השנייה היא ניכוי מס רווח הון של 25% על הרווח הריאלי.

משיכת הכספים מקופת גמל להשקעה יכולה להיעשות בכל עת ללא קנס או עמלת פירעון מוקדם ובניכוי של 25% מס רווח הון על הרווח הריאלי.

תהליך משיכת כסף מקופת גמל דרך האתר

איך להגיש בקשה למשיכת כספים מקופת גמל להשקעה

תהליך משיכת הכספים מקופת גמל להשקעה אינו מסובך. אתה רק צריך להגיש בקשה דרך בית ההשקעות שלך, לצרף צילום של תעודת זהות, לצרף צילום של תעודת ניהול חשבון ולחתום על טופס בקשת משיכה.

הצעד הראשון הוא הגשת בקשה דרך חברת ההשקעות שלך. יהיה עליך לצרף צילום של תעודת הזהות ואישור ניהול החשבון שלך. השלב השני הוא חתימה על טופס בקשת המשיכה.

מי יכול למשוך כספים מקופת גמל ללא תשלום מס לפני גיל 67?

אתה יכול למשוך כספים מקופת הגמל שלך ללא מס אם אתה עומד באחד מהקריטריונים הבאים:

  • ביצעת הפקדות כאדם עצמאי עד דצמבר 2005 ולקופה 15 שנות ניסיון.

  • ביצעת הפקדות כשכיר עד דצמבר 2004 לאחר שחלפו 6 חודשים מסיום העסקתך ולא עבדת במקום אחר.

  • ביצעת הפקדות כשכיר עד דצמבר 2007 והגעת לגיל 60.

  • סכום הכסף בחיסכון הפנסיוני שלך נמוך מ-94,033 שקל והגעת לגיל פרישת חובה.

  • סכום הכסף בקופת הגמל שלך נמוך מ-8,000 ₪

מילוי טופס בקשה למשיכת כסף מקופת גמל להשקעה

תהליך משיכת כספים מקופת גמל כסכום חד פעמי פטור ממס למי שעבר גיל 67

משיכת כספים מקופת גמל כסכום חד פעמי בפטור ממס בגיל 67 מהווה אופציה למי שצבר בכל החיסכון הפנסיוני סכום הנמוך מ-94,033 ₪.

אפשרות זו עומדת בפני מי שצבר בכל החיסכון הפנסיוני שלו סכום נמוך מ-94,033 ₪. משיכת כספים מקופת גמל כסכום חד פעמי בפטור ממס בגיל 67 אינה עומדת לרשות מי שצבר בכל חסכונותיו הפנסיוניים סכום הגבוה מ-94,033 ₪.

האם כדאי לבצע משיכת כסף לבד או באמצעות סוכן?

תהליך המשיכה הוא פשוט וברור. אתה יכול למשוך את הכסף בעצמך או להיעזר בסוכן פנסיוני. עליך לוודא שברשותך כל המסמכים הנדרשים למשיכה.

08.09.22
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה