הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

איך להשקיע במניות – המדריך למשקיע המתחיל בשוק ההון 2022

מאת: יהודה אביב

#השקעות

השקעות במניות הפכו להיות כלי פופולרי בקרב משקיעים בארץ ובעולם. התשואה יכולה להניב רווחים יפים אך כוללת בתוכה גם סיכון שיש להיות מודע אליו. רכישת מניות היא בעצם רכישת חלק מהחברה וכך אתם נהפכים בעצם לשותפים בחברה. בין אם החברה הינה ציבורית או פרטית, היא מחולקת למניות שמבטאות את זכות ההצבעה בחברה.טבלת ביצועי מניות

 

הסבר על מניה

כשחברה פרטית מחליטה לצאת להנפקה בורסאית היא בעצם מגייסת הון בעבור ניפוק של מניות חדשות. בעבור הגדלת סך המניות, החברה מקבלת כסף עקב אותה הנפקה.

 

איך נקבע מחיר המניה בעת הנפקה

מחיר המניה נקבע לפי הערכות שווי שמבצעים לחברה ולפי נתונים פיננסים היסטוריים ותחזיות לגבי הרווחים הצפויים.

איך להשקיע במניות

אם נבחן את 30 השנים האחרונות, נראה ששוק המניות לאורך זמן מספק תשואה של 5-9%, לצד השקעה באפיקים סולידים בהם ניתן לצפות ל-4% לפי ההיסטוריה.

 

 

באיזה מניות כדאי להשקיע כסף

כדי להשקיע ישירות במניות יש לבדוק את אופי החברה, הנתונים הפיננסים, עסקאות והערכות שווי עתידיות. מחיר המניה ככלל, מאפיין את יכולת החברה לייצר מזומנים בעתיד. הגישה של וורן באפט אומרת שיש לאתר את המניות שכרגע נמכרות במחיר נמוך ביחס להערכות לגביה בעתיד. במידה ואינכם בקיאים בהשקעה במניות, תוכלו לבצע מחקר שוק ולבחור בית השקעות מומלץ שיעזור לכם לנהל את תיק ההשקעות בבטחון.

 

האם כדאי להשקיע בקופת גמל להשקעה

 

השקעה בקופת גמל להשקעה מהווה אפשרות פאסיבית להשקעה בפורטפוליו המכיל בין היתר גם תיק מניות. תוכלו לבצע השוואת תשואות קופות גמל להשקעה במסלול מניות ולבחון את הקופה המשתלמת ביותר ואף להשוות אותה מול מכשיר פיננסי נוסף פופולרי במיוחד – פוליסת חיסכון שמהווה תחליף ראוי גם כן.

10.05.22
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה