#

ביטוח נסיעות לחו”ל

כחלק מההכנות, האריזות והתכנונים, אל תשכחו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. כאן תקבלו הצעות תחרותיות.

לכל ההצעות

מחפשים פוליסת ביטוח נוספת?

קבלו מידע חשוב בשפה ברורה ובחרו את הכיסוי המדויק ביותר לכם ולמשפחה
#
כמה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? חשוב מאד!

אפשר לחלק את הנסיעה לחו”ל ל-2 חלקים עיקריים:

הלפני: השלב בו בוחרים את היעד, התאריך ושורה ארוכה של תעדים לוגיסטיים ובהם רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל, צילום מסמכים, בדיקה שוב ושוב (ושוב) שהדרכון בתוקף ושקילת המזוודה.

ויש את התוך-כדי: השלב בו אמורים להשאיר את הדאגות מאחור ולהתרכז במשימה אחת – ליהנות.

ביטוח נסיעות לחו”ל מבטיח שאכן תצליחו ליהנות מהנסיעה, ולקבל טיפול ראוי במקרה בו דברים ישתבשו, חלילה.

שאלות תשובות

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?
ככלל, ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד לכיסוי של מקרים המצריכים טיפול רפואי החל מהרגע בו המריא המטוס ועד לרגע בו מקבלים את פניכם באולם מקבלי הפנים כאן בבית.

כדי לספק למבוטח את הכיסוי המתאים לו, ובעיקר כדי להימנע ממצבים בעייתיים של ביטוחים חסרים דווקא ברגע בו הכי זקוקים להם, נקבע שעל כל חברת ביטוח המבטחת בביטוח נסיעות לחו"ל תהיה חייבת לברר באופן מדויק את המצב הרפואי של המבוטח, בשלבי התשאול.

השכבה הבסיסית של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל כוללת את הוצאות הטיפול הרפואי, חילוץ והצלה ובנוסף, הרחבות שונות שאינן קשורות באופן ישיר למצב הרפואי ובהן ביטול או קיצור נסיעה, ביטוח כבודה, ביטוח טלפונים ניידים, מחשבים ועוד.
איך נקבע המחיר של פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל?
מחיר פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נקבע על פי משך הנסיעה, ארצות היעד, אופי הטיול וגם התכולה של הכיסוי.
מהי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לנסיעות קצרות?
– אלו פוליסות ביטוח סטנדרטיות המחושבות על בסיס מחיר לכל יום נסיעה, וניתנות גם בחינם על חברות האשראי (עד ל-5 ימים בלבד).

מומלץ לבדוק מה כוללת פוליסת הביטוח מטעם חברת האשראי, ואילו הרחבה כדאי לבקש להכליל בנוסף.
מהי פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים?
פוליסת ביטוח לתרמילאים היא פוליסות ביטוח מורחבות המיועדות לנסיעות ארוכות יותר ולנסיעות הכוללות פעילויות אתגריות ובהן יציאה לטרקים, סקי, ספורט אתגרי ועוד. הפוליסות לתרמילאים מציעות בנוסף לרובד הבסיסי (הכולל טיפול רפואי בסכומים גבוהים יחסית לפוליסת ביטוח הנסיעות הסטנדרטית) גם שירותי איתור, חילוץ, פינוי, הטסה ועוד.
מהי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שנתיות?
פוליסת ביטוח לנסיעות שנתיות היא פוליסה המיועדת לנסיעות תכופות, למבוטחים הגרים 'על הקו' בין 2 מדינות או לאנשי עסקים הנוסעים נסיעות עסקים מסביב לשעון.

פוליסות הביטוח השנתיות מתומחרות באופן שנתי וכוללות כיסויים רפואיים וכיסויים במקרים בהם נגרם נזק לרכוש, חל עיכוב בהגעת הכבודה כמו גן במקרים של אובדן כבודה.
מהי פוליסת ביטוח לנסיעות לחו"ל עבור ישראלים השוהים בחו"ל?
בישראל על פי חוק, זכאי כל אזרח לקבל שירות רפואי. זכות זו מתבטלת ברגע בו עולים על המטוס לצורך נסיעה ממושכת למגורים בחו"ל.
מדינות רבות אינן מספקות ביטוחים לאזרחים, בטח ובטח שלא לאלו השוהים במדינה במגורים זמניים, מה שעלול לגרור הוצאות כבדות מאד על הוצאות בריאות.
פוליסת ביטוח לישראלים הגרים בחו"ל מאפשרת גישה למגוון רחב של שירותים רפואיים בחו"ל, בחירת רופאים, יעוץ שוטף ועוד.
מה השתנה בעולמות ביטוח הנסיעות לחו"ל?
פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל כוללות תחשיבים של ימי אשפוז, טיפולי שיניים, רכישת תרופות ועוד.

בשנת 2017 הסדירה הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, את פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל, וקבעה שינויים חשובים:

הראשון בהם, מחייב את חברת הביטוח לבצע תשאול רפואי ואישי למבוטח, כדי להגיש לו את מסגרת הכיסוי האופטימאלית למצבו.

בנוסף קבעה הממונה כי מחירי הפוליסה יתאמו להוצאות הרפואיות הצפויות במדינה בה חל אירוע הביטוח. השינוי הזה משמעותי בשל הסיכוי הסביר, שהוצאות האשפוז במדינה אחת, יהיו שונות משמעותית ממדינה אחרת, בעיקר במדינות מפותחות לעומת מדינות שאינן מפותחות. ולכן, יש להתאים את סכומי הכיסוי להערכה של ההוצאות הרפואיות, בכל מדינה אליה מגיע המבוטח.

בנוסף, נקבעה רשימה מוגדרת של כל ההוצאות הרפואיות הצפויות למבוטח בחו"ל במידה ויקרה אירוע ביטוחי. הרשימה הזו כוללת הוצאות רפואיות הוגדרות כ'חובה' ובהן חילוץ והצלה.

ומה קורה במידה והמבוטח רוצה להאריך את שהייתו בחו"ל? במקרה כזה קבעה הממונה על שוק ההון שחברת הביטוח חייבת להאריך את תקופת הביטוח כדי לאפשר רצף ביטוחי וכיסוי הולם במקרה הצורך.
האם ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה חולים במחלות כרוניות?
כל מקרה לגופו.
כחלק מרכישת הפוליסה, על חולים כרוניים לספק פרטים מלאים בשלבי התשאול הרפואי, וחברת הביטוח תשקול האם לבטח ומה התנאים של מסגרת הביטוח.
כתוצאה מהגברת הפיקוח על חברות הביטוח בתחום ביטוח נסיעות לחו"ל, חויבה כאמור חברת הביטוח לבצע תשאול מקדים כמו גם הגברת התהליך המקצועי בתהליך הרכישה.

בהישג של האגודה למלחמה בסרטן, חברות הביטוח יכסו חולי סרטן בביטוח נסיעות לחו"ל גם בתקופה בה מבוצעים טיפולים.
האם ניתן להשוות בין מחירי פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל?
ניתן להשוות בין מחירי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות מחשבונים שונים.

ביקורות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 ביקורות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

0/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

שירביט

שירביט

עוד לפני שהיתה שירביט חברה לביטוח, היא היתה סוכנות פרטית לביטוח בבעלות פרטית של איש העסקים יגאל רבנוף במשך 26 שנים. היום, שירביט היא מחברות הביטוח המציעות מגוון גדול של ביטוחים שונים בישראל – אבל היא בהחלט לא בין עשר החברות הגדולות בארץ.

0/5

81/100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

הפניקס

הפניקס

“הפניקס חברה לביטוח” מנוהלת על ידי חברת “הפניקס אחזקות”, שבבעלותה גם בית ההשקעות “אקסלנס”, חברת “מהדרין בע”מ” שהיא חברת אחזקות בתחום החקלאות בישראל (ובמיוחד בחקלאות של פירות הדר), וחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסיה המבוגרת בע”מ”, שאפשר להבין משמה בבירור אילו שירותים היא מציעה.

0/5

77.66 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

“ביטוח ישיר” היא שם המותג שמנוהל על ידי חברת “איי די איי חברה לביטוח בע”מ”, אותה חברה היא חברה-אחות של “מימון ישיר”, והמפעילה של מותגים נוספים שמנוהלים בדרך של שירותים ישירים, ללא סוכנים, כמו הביטוח הישיר מטעם “תשעה מיליון”, ביטוח Life Direct בשיתוף עם סופר-פארם, ונוספים.

0/5

83.4 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

איילון חברה לביטוח בע”מ

איילון חברה לביטוח בע”מ

חברת איילון מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוחים הנדסיים וחקלאיים ואפילו ביטוח המיועד לוועדי בתים.

0/5

74.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

AIG

AIG

ב – AIG תמצאו ביטוחי דירות וביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ביטוחי חיים ומשכנתא, ועוד. החברה מדורגת במקום השלישי במדד השירות בביטוח בתחום ביטוחי רכב ובמקום השני בביטוחי דירה, והיא מחברות הביטוח הזמינות והנגישות – בדיוק אלה שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעבוד איתן.

0/5

79.25 / 100 מדד שירות הביטוח

0 ביקורות

מידע נוסף שיעניין אתכם

רשות שוק ההון מעריכה: האזרחים בישראל מבזבזים מכספם 3.5 מליארד שקל בשנה על ביטוחים כפולים

רשות שוק ההון מעריכה: האזרחים בישראל מבזבזים מכספם 3.5 מליארד שקל בשנה על ביטוחים כפולים

אזרחים בישראל בעלי תיק ביטוחי, יכולים לבדוק האם הם משלמים יותר מהנדרש דיברנו עם שגיב פלד, יועץ ביטוח פרטי, אודות ישיבת וועדת הכספים שהתרחשה. הנתונים שנחשפו באותה ישיבה היו מדהימים, […]

מאת: יהודה אביב

#ביטוח

חוסכים בקורונה: 4 טיפים שיוזילו את ביטוחי הבריאות הפרטיים שלכם

חוסכים בקורונה: 4 טיפים שיוזילו את ביטוחי הבריאות הפרטיים שלכם

המשפחה הישראלית הממוצעת, מוציאה בממוצע מעל 800 ₪ בחודש על ביטוחי בריאות פרטיים (ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח סיעודי). הנה עובדה שאולי תזעזע אתכם – לפני כשנתיים חלה רפורמה בשוק […]

מאת: יהודה אביב

#ביטוח בריאות #ביטוח חיים #ביטוח משכנתא #ביטוח תאונות אישיות

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

  ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח בריאות #ביטוח חיים #ביטוח תאונות אישיות

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח בריאות #ביטוח חיים #ביטוח תאונות אישיות

אולי גם אתם נכנסים לסטטיסטיקה? כך תגלו אם אתם משלמים כפל ביטוח

אולי גם אתם נכנסים לסטטיסטיקה? כך תגלו אם אתם משלמים כפל ביטוח

  תשלום כפל ביטוח הפך מזמן למכת מדינה, ואת זה לא אנחנו אומרים, אלא המדינה. אם להיות ספציפיים – רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ואם להיות ממש ספציפיים […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח בריאות #ביטוח חיים #ביטוח משכנתא #ביטוח תאונות אישיות

הר הביטוח – המדריך המלא לבדיקת תיק ביטוח

הר הביטוח – המדריך המלא לבדיקת תיק ביטוח

לא משנה בני כמה אתם או כמה כסף יש לכם בבנק – אין דבר מעצבן יותר מאשר לשלם כפול על אותו מוצר. הרי, לא היינו משלמים כפול על אותה המכונית. […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח בריאות