הצהרת מפרסם - מה זה WISER
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

מחדשים ביטוח רכב החודש? מעכשיו תוכלו לשלם הרבה פחות!

מאת: יהודה אביב

#ביטוח

דקות 3

הכלי שמשנה את כללי המשחק ב-2020 עוזר למאות אלפי ישראלים לחסוך בביטוח הרכב

אישה נוהגת

בשנים האחרונות, הקלה רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון את תנאי הסף לחברות ביטוח – או במילים אחרות, יותר חברות יכלו להצטרף אל השוק, ולהציע ביטוחים משל עצמם.

בעידן הדיגיטל כל אחד מאיתנו יכול לבצע בחינם השוואת ביטוח רכב בקלות ולחסוך למעלה מ-1,000₪ בשנה!

איך גם אתם יכולים לחסוך ב3 צעדים?

1. נכנסים כאן למחשבון השוואת ביטוח רכב , ממלאים פרטים בסיסיים על הרכב והנהג.

2. השלב הבא יהיה השוואת כלל הביטוחים המוצעים בשוק ביחס לצרכים שלכם.

3. לאחר מכן, תקבלו הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות לביטוח הרכב שלכם.

תוכלו להתחיל השוואת ביטוח באמצעות בחירת סוג הביטוח:

השווה מחירים וחסוך עד 40% בביטוח הרכב
  • קבל עד 3 הצעות אטרקטיביות
  • תהליך קצר של 45 שניות
  • מעל 35,400 כבר השוו

כמה כסף אפשר לחסוך?

משפחה ממוצעת מוציאה בין 400 ל – 650 ₪ לחודש עבור ביטוח רכב – לכל רכב, בכל חודש. מעל 40% מבתי האב בישראל מחזיקים שני רכבים או יותר – וההוצאה עבור ביטוח גדלה. 

בעשור האחרון, ראינו התייקרות חסרת תקדים של מחירי ביטוח הרכב – אם בשנת 2010 המחיר הממוצע לפרמיית ביטוח רכב (חובה + מקיף) עמדה על כ – 2,700 ₪, היום, הפרמיה השנתית הממוצעת לביטוח כמעט הכפילה את עצמה, עם עלות שנתית ממוצעת של מעל 4,200 ₪. 

בעוד ביטוח חובה בסיסי מוצע במחירים מפוקחים וזהים בכל חברת ביטוח (לפי סוג הרכב) – התוספות לביטוח (כמו ביטוח שמשות, גרר, וכדומה) וביטוחים נלווים  (כמו ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף) הם מוצרים תחרותיים – שמוצעים לצרכן בהיקפי כיסוי ובמחירים שונים.

 

רק השוואת ביטוחי רכב מקיפה תאפשר בחירת פוליסת ביטוח על פי המאפיינים הייחודיים של הרכב והנהגים (על פי סוג הרכב, גיל וניסיון הנהג, תביעות קודמות, הרגלי הנהיגה, וכדומה) ותציע את הביטוח הזול והיעיל ביותר

כלי השוואת מחיר ביטוחי הרכב מאפשר לכם לדעת, שבחרתם את ביטוח הרכב המתאים והזול ביותר. קל להשתמש בו, והתוצאות המתקבלות מכילות את כלל האפשרויות בשוק ביטוחי הרכב – כך שתוכלו לדעת, שהביטוח שאותר עבורכם הוא אכן הזול והמקיף ביותר על פי הנתונים שלכם. 

לחצו על הקישור, ועברו לכלי השוואת ביטוחי הרכב – על מנת לוודא שביטוח הרכב שלכם הוא הזול והמתאים לכם. אם תגלו ביטוח רכב זול יותר – תוכלו להחליף את הביטוח שלכם, ולחסוך מעל 1,000 ₪ בכל שנה!

מי זכאי להנחה משמעותית בביטוח הרכב?

  • ניתן לקבל הצעה רק לרכב בבעלותכם כיום
  • הביטוח הנוכחי נגמר בעוד 30 יום או פחות
  • בעלי רכב מתחת לשווי 250,000₪
  • רכבים לצורך שימוש פרטי בלבד (לא משאיות / יוקרה / מוניות / יבוא אישי)
תוכלו להתחיל השוואת ביטוח באמצעות בחירת סוג הביטוח:
השווה מחירים וחסוך עד 40% בביטוח הרכב
  • קבל עד 3 הצעות אטרקטיביות
  • תהליך קצר של 45 שניות
  • מעל 35,400 כבר השוו

24.09.20
תגובות
התגובה נשלחה