שירביט ביטוח דירה

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הדירה או הבית מבית שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח דירה

1/5
 • 1

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

נתחיל מהשורה התחתונה: שירביט היא חברת ביטוח בולטת בישראל (מה – 15 הגדולות ביותר, מייד נחשוף קצת מספרים), אבל מבחינת כלים דיגיטליים – מדובר כיום בחברה שמציעה שירותים אונליין שלא השתנו בשנים האחרונות. כל כפתור המציין שיוביל אתכם לרכישת ביטוח, יפתח טופס מקוון מהסוג שאנחנו מכירים גם באתרי אינטרנט בני עשר – הפרטים שלכם נשלחים אל מחלקת שירות הלקוחות של החברה ( הפעילה 24/7, ייאמר לזכותם), ונציג שירות יחזור אליכם. 

לא תצליחו לעדכן פרטים דרך אתר האינטרנט של החברה, לא תוכלו לפתוח תביעה או קריאת שירות אונליין. את כל השירותים הכרוכים ברכישה ותפעול של פוליסות הביטוח שלכם – תוכלו לעשות רק בשיחה טלפונית, עם סוכן ביטוח או נציג שירות מטעם שירביט. 

שירביט מציעה שפע של פוליסות ביטוח: ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוח לבתי עסק, ביטוח קבלנים וביטוחים הנדסיים, ביטוחי בריאות, ביטוח חיים, וביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו”ל, ואפילו ביטוח עבור כלי שייט. שירות הלקוחות של שירביט קיבל ציונים גבוהים במדד השירות של חברות הביטוח (גם אודותיו נרחיב מייד), והפוליסות של שירביט הן מקיפות, ממצות ואיכותיות – אבל, מתאימות בעיקר עבור מי שאוהבים להתנהל בשיחות טלפון. אם אתם מאלה שמעדיפים לנהל את הביטוחים שלכם אונליין – תנו לשירביט עוד שנה שנתיים להתעדכן טכנולוגית, ובינתיים, בדקו הצעות מחיר גם בחברות ביטוח ישירות. 

יתרונות: חברה אמינה בעלת שני עשורים של ניסיון, המלצות חיוביות ומדד שירות לקוחות טוב, מחירים תחרותיים

חסרונות: אין מכירה ישירה של ביטוחים, כלים דיגיטליים דלילים בשלב זה, אין מגוון פוליסות על פי הצורך (גם בתחום ביטוחי הדירה)

יש לכם ביטוח דירה מבית שירביט? נשמח לדעת מה דעתכם על החברה ואיך אתם מרוצים מהביטוח שלכם! שלחו אלינו חוות דעת, ביקורת או סקירת שירותים שקיבלתם משירביט, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם בשמכם, לטובת החלטות מושכלות של הלקוחות הבאים!

שירביט היא חברת ביטוח גדולה ואמינה

בתחום ביטוחי הדירה, שירביט מציעה ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח משולב. לא תמצאו בשירביט שפע של אפשרויות, פוליסות ומחירים – החברה מציעה שלוש פוליסות שונות לבחירתכם: מבנה, תכולה או ביטוח משולב. אם בחברות ביטוח אחרות תוכלו למצוא, למשל, ביטוח תכולה שמותאם לדירה שכורה, ביטוח שמותאם ל”בית חכם” שיש בו גלאים או מצלמות וחיישנים וכדומה – כאן בשירביט ההצעות לביטוח מבנה ו/או תכולה הן ללא גיוונים, ללא תוספות או הפתעות. בדומה, אגב, לפוליסות הביטוח האחרות של החברה.

אחד המאפיינים של העבודה מול שירביט הוא המסורת, והאמינות הגבוהה של החברה. לצד הגיוון המועט, אפשר לראות מאפיינים של פעילות החברה שמתאימים לחברה שאפשר לסמוך עליה. הנה כמה נתונים מסקרנים מתוך דירוג BDI של חברות הביטוח בנוגע לשירביט:

הכנסות החברה לשנת 2019 מעל 5.5 מיליארדי שקלים
מספר העובדים בחברה מעל 230
מספר הסוכנים הפזורים ברחבי הארץ מעל 2,000
מחזור המכירות לעובד כמעט 2.5 מיליוני שקלים
שנת יסוד החברה 2000

ביחס לחברות ביטוח אחרות שנמצאות בעשיריה הפותחת של הדירוג (שירביט במקום ה – 12, בדירוג 2019), שירביט היא חברה צעירה וקטנה. למשל, במקום הראשון מדורגת חברת “הראל”, שנוסדה בשנת 1982, שהכנסותיה בשנת 2018 עמדו על מעל 14 מיליארדי שקלים. שירביט, אם כן – היא גדולה מספיק כדי להופיע בדירוג – אולם קטנה מספיק על מנת להשקיע בשירות לקוחות בוטיקי – וזה אכן מה שהיא מציעה.

מדד השירות של שירביט

מדד השירות הוא מדד שמפורסם על ידי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון של משרד האוצר, ומדרג את חברות הביטוח על פי מאפיינים שונים הקשורים בשירות שהחברה מציעה ללקוחותיה. במדד השירות לשנת 2019, שהתפרסם ממש לאחרונה (ספטמבר, 2020), בקטגוריית ביטוח הדירה שירביט דווקא לא כיכבה – הציון שלה נפגע משמעותית, בשל החוסר בכלים דיגיטליים באתר. הציון של שירביט במדד השירות של חברות הביטוח מופיע בטבלה הבאה:

קטגוריית הביטוח הציון של איילון הדירוג של איילון בטבלת חברות הביטוח  הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח דירה 79 10 (מתוך 13) 85 (ביטוח חקלאי)

שירביט נהנתה מציונים גבוהים בחלק מהמדדים ששוקללו לכדי הציון הסופי. הנה גם הציונים במדדים שקובעים את הציון, כולל מצבה של חברת שירביט בכל אחד מהמדדים בביטוח דירה

המדד הציון של שירביט הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 86 92 (שומרה)
מהירות טיפול בתביעות 94 96 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 90 95 (AIG)
טיפול בלקוחות 70 84 (ביטוח חקלאי)
תלונות ציבור 71 90 (ביטוח חקלאי)
זמן מענה טלפוני 83 100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים 54 97 (הכשרה)

בהשוואת הציון של 2019 לציון אשתקד, ניתן לראות כי שירביט הפסידה נקודות רבות לעניין מיעוט הכלים הדיגיטליים – בזמן שחברות ביטוח אחרות התחדשו ושכללו את השירותים שהן מציעות אונליין, שירביט דרכה במקום. בשיעור תשלום התביעות, אגב, שירביט קיבלה ציון גבוה בצורה משמעותית בשנת 2019 ביחס לציון של שנת 2018, ולעומת זאת ממוצע זמני ההמתנה של לקוחות למענה טלפוני – עלה.

ביטוחי הדירה של שירביט

שירביט מציעה, כאמור, ביטוח מבנה, ביטוח כולה וביטוח משולב.

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה מציע שיפוי כספי במקרה של נזקים למבנה, למשל במקרים של שריפה, רעידת אדמה, נזקי צנרת וכדומה.

ביטוח תכולה

פוליסת ביטוח תכולה מאפשרת שיפוי כספי במקרה של נזק לרכוש המצוי בתוך הדירה, כמו למשל תכשיטים, ריהוט, או חפצי אמנות, במקרים של נזק לתכולה כמו למשל במקרה של הצפה או שריפה, במקרה של גניבה וכדומה.

הביטוח המשולב

כולל ביטוח מבנה וביטוח תכולה.

איך קונים ביטוח דירה של שירביט?

הופתענו לגלות שבאתר של שירביט כל כפתורי הרכישה מובילים לטופס מיושן של שליחת פרטים אישיים. עם זאת, בניסיון שערכנו חזר אלינו איש שירות מטעם שירביט במהירות, והיו לו את כל הפרטים הנדרשים על מנת לספק לנו הצעת מחיר מהירה. אם כן, אי אפשר לרכוש ביטוח דירה של שירביט דרך האתר – מה שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם ולהמתין שסוכן ייצור עימכם קשר, או לחילופין, ליצור קשר עצמאי עם סוכן שמוכר את הביטוחים של שירביט ולרכוש את הביטוח דרכו. באתר של שירביט לא תמצאו רשימת סוכני ביטוח שאפשר לפנות אליהם.

איך מעדכנים את הפוליסה / פותחים תביעה / מעדכנים תביעה בביטוח?

דרך האתר של שירביט לא ניתן לבצע פעולות כאלה, כולל פתיחת תביעה או צפיה בסטטוס של תביעה (אלא במקרה של תביעה בביטוח מקיף או צד ג’). מה שכן תוכלו להשיג דרך האתר היא רשימה של שרברבים שמציעים תיקונים בהסדר עם חברת הביטוח, להוריד טפסי פוליסות כלליים של הביטוח שלכם, לקרוא את כל המידע הנדרש על מנת להגיש תביעה לביטוח במקרה של נזק למבנה או לתכולה, או למצוא שמאי בהסדר. כל פעולה, דוגמת עדכון הפוליסה או הגשת תביעה, תבוצע מול הסוכן שלכם, באופן טלפוני בלבד. זה יוצר מצב של קושי לבצע עבור ביטוח דירה השוואת מחירים וכדאי להשוות גם דרך חברות נוספות כדי להבטיח שתשלמו מחיר הוגן.

יש לכם ביטוח דירה של שירביט? שלחו אלינו חוות דעת או ביקורת על החברה, ונשמח לפרסם אותה במאגר הסקירות האובייקטיבי שלנו, לטובת הלקוחות הבאים!

ביקורות אחרונות

To: שירביט ביטוח דירה

02.10.2022

הראל ריבלין
יש לנו ביטוח דירה בשירביט ואנו מצטערים על כך מאוד! ההתנהלות שם מייגעת, כל תאום פשוט צריך להעשות באמצעות מנהל התיק שאמור לחזור תוך 48 שעות- דבר שמעולם לא קורה!, מנהל המשמרת כל היום בישיבות ולא מתפנה לטפל ברצינות בלקוחות. יש לנו תקלה בדירה והסיפור נמשך כבר יותר מחודש. שומר נפשו ירחק!

מוצרים דומים