הפניקס – ביטוח דירה

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח דירה מחברת הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח דירה

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

“מדד המשכורות לרכישת דירה” הוא מדד מקובל שבודק: מכמה משכורות תצטרכו להיפרד, על מנת שתוכלו להיות בעליו הגאים של נכס נדל”ן? לצערנו, בישראל, המדד הזה מרקיע שחקים: המחיר של דירה ממוצעת הוא שווה בערך ל – 228 משכורות, או במילים אחרות, אנחנו צריכים לעבוד בערך 19 שנים (!) על מנת להרוויח את המחיר של נכס נדל”ן.

מה קורה, אם כבר עשינו את המאמץ הזה, ואז הנכס ניזוק ואיבד מערכו?

רובנו לא יהיה מעוניין להשקיע את 19 השנים הבאות בחידוש הנכס והשבת ערכו. מה עושים? כמובן, מבטחים!

ביטוח דירה (ביטוח מבנה) נועד בדיוק לשם כך: הוא מבטיח שבמקרה שהמבנה ניזוק או מאבד מערכו, עלות השיפוץ והתיקון של הנכס, תמומן במלואה (חוץ מההשתתפות העצמית, כמובן) על ידי הגורם המבטח. בנוסף, במקרה הנפוץ של מימון הרכישה באמצעות הלוואת משכנתא, ביטוח מבנה הוא דרישה הכרחית של הבנק לפני אישור ההלוואה (לצד ביטוח חיים של הלווים, המבטיח פירעון ההלוואה על ידי חברת הביטוח במקרה של מות המבוטח או אחד מהמבוטחים) המבטיח שהביטוח יממן פעילות נדרשת להשבת ערכו של הנכס, שנמצא בבעלות חלקית של הבנק כל זמן שההלוואה עומדת.

אם כן, ביטוח דירה הוא ביטוח שכדאי לשקול אותו, ובמקרה של הלוואת משכנתא הוא אפילו הכרחי. לביטוח המבנה לבד מתווספת האפשרות של ביטוח הרכוש, המאפשרת לבטח יותר מאשר רק את המבנה. ביטוח רכוש מאפשר כיסוי למקרה של נזקים לרכוש בבית: ריהוט, חפצי אמנות ונוי, מוצרי אלקטרוניקה יקרים, תכשיטים, ועוד.

חברת הפניקס, משלושת חברות הביטוח הגדולות בארץ, מציעה מגוון ביטוחי דירה, ביטוחי מבנה וביטוחי רכוש במחירים של החל משקל אחד ליום. הרחבה לפוליסה מאפשרת ביטול השתתפות עצמית במקרה של הפעלת הביטוח, ועד 20% הנחה בביטוח משולב של מבנה ותכולה. הביטוח כולל ביטוח צד ג’, למקרה של נזק לצד שלישי כתוצאה מהנכס המבוטח (למשל: במקרה של נזקי מים שמשפיעים גם על הצבע בתקרה של דירת השכן מלמטה…) בגבול אחריות של עד שני מיליוני שקלים.

מערכת “הפניקס SMART” תאפשר לכם לקבל הצעת מחיר לביטוח מבנה, תכולה, או לביטוח משולב – בתוך דקות, ובהמשך נסקור את תהליך הגשת הבקשה.

היתרונות: חברת ביטוח מהגדולות בארץ, גב כלכלי חזק, מגוון ביטוחים, מחירים מוזלים לביטוח מבנה ותכולה, כלים דיגיטליים נוחים, ציון גבוה במדד השירות של חברות הביטוח

חסרונות: הפניקס משווקת ביטוחים דרך סוכנים בעיקר וכמו כן לא תוכלו לדעת האם תוכלו למצוא מחיר יותר זול בחברה אחרת לכן חשוב לעשות על ביטוח דירה השוואת מחירים הכוללת מספר חברות כדי למצוא הצעות איכותיות עבורכם.

הפניקס, וציון מדד השירות של חברות הביטוח בביטוח דירה

מדד השירות של חברות הביטוח מפורסם מידי שנה באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, ומשקף את איכות שירות הלקוחות המוצע על ידי חברות הביטוח הגדולות בארץ, בקטגוריות הביטוח השונות ובמדדים שונים של שירות לקוחות. כל המדדים מחושבים לכדי דירוג סופי, הנה הדירוג של חברת הפניקס בקטגוריית ביטוח דירה:

קטגוריית הביטוח הציון של הפניקס דירוג הפניקס בטבלת חברות הביטוח הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח דירה 84 3 (מתוך 13) 85 (ביטוח חקלאי)

הציונים שקיבלה חברת הפניקס במדדים השונים שקובעים את הציון הכולל:

המדד הציון של הפניקס הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 80 92 (שומרה)
מהירות טיפול בתביעות 96 96 (הפניקס)
תשלום תביעות משוקלל 88 95 (AIG)
טיפול בלקוחות 75 84 (ביטוח חקלאי)
תלונות ציבור 83 90 (ביטוח חקלאי)
זמן מענה טלפוני 96 100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים 93 97 (הכשרה)

לא רק שהציונים של חברת הפניקס מצביעים על שירות לקוחות מצויין, אלא שהחברה הציגה מדדי שיפור רבים ביחס לציונים שקיבלה בשנת 2018, ובפרט בתחומים הבאים: שיעור תשלום תביעות, טיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני, וכלים דיגיטליים.

פוליסות ביטוח דירה בחברת הפניקס

הבית שלי – ביטוח מבנה תכולה

פוליסת ביטוח המיועדת לדירות ובתים ומאפשרת ביטוח מבנה, תכולה, הרחבות לצד ג’ ולכיסוי נזקים לעובדי משק הבית. הרחבה נוספת וייחודית לביטוח זה היא הרחבת סכום נוסף לדירות בבית משותף. ההרחבה מאפשרת קבלת סכום כסף בשווי השוק של ערך הדירה לפני הנזק, במקרה של נזק לבניין כולו כאשר לא כל הדיירים בעניין מעוניינים בשיקום הבניין (או מסוגלים לממן את שיקומו). במקרה כזה, בעל פוליסת הביטוח הכוללת את ההרחבה יוכל לרכוש בסכומי הפיצוי דירה חדשה בבניין שלא ניזוק.

ביטוח התכולה בפוליסה מאפשר פירוט בכתב של תכולת הבית.

אנחנו ממליצים בחום למי שהם בעלי ציוד ייחודי או יקר, תכולת בית בשווי של מעל 250,000 ₪, חפצי אמנות, תכשיטים, או ציוד עבודה יקר, שלא לוותר על ביקור שמאי וקביעת ערך התכולה באופן מדוקדק ומקצועי – רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמוצרים שאתם מעוניינים לכסות בפוליסת ביטוח התכולה יהיו מבוטחים במלוא ערכם האמיתי.

HOME פלוס – ביטוח מבנה ותכולה

פוליסה ייחודית שמציעה ביטוח מודולארי שאפשר להתאים לצרכים – וכך, לחסוך בתשלומים החודשיים. מתאימה לדירות קטנות (בשווי של עד 1.5 מיליוני שקלים, עם תכולה של עד 750,000 ₪), עם הרחבות כמו למשל:

 • הרחבה לכיסוי שכר דירה בדירה שבעקבות נזקים הפכה בלתי ראויה למגורים, לתקופה של עד שנה
 • שכר מהנדסים ושכר אדריכלים לשיפוץ הדירה במקרה של נזקים משמעותיים למבנה
 • כיסוי גם לגינה, לצמחים ולאביזרים במקרה של נזקים
 • כיסוי תכולה, כולל ביגוד, הוצאות שחזור מסמכים, שברים לציוד אלקטרוני, ועוד

הביטוח כולל ביטוח צד ג’ בחבות של עד 2,000,000 ₪ וביטוח חבות מעבידים לעובדי משק הבית.

ביטוח מבנה למשכנתא

כאמור, ביטוח דירה לצרכי משכנתא הוא ביטוח שהבנק ידרוש מכם בעת אישור המשכנתא, והוא מאפשר לבנק לוודא כי כל זמן שהנכס משועבד לטובת ההלוואה, הביטוח יקפיד על שמירת ערך הנכס למניעת הפסדים. זהו ביטוח שנערך בדרך כלל לא על כל שווי המבנה אלא רק על החלק במבנה שהוא מבוטח, ומשכך – תשלומי הפרמיה החודשית הם זולים יחסית. כדאי לשקול, אם כבר אתם קונים פוליסת ביטוח לדירה – לבטח את המבנה במלואו ואולי אפילו להוסיף ביטוח לתכולה, לא רק על מנת להחזיר את הנכס לשווי המינימאלי שיאפשר לבנק לא להפסיד על הלוואת המשכנתא – אלא, כדי שהבית שלכם יהיה מוגן

הפניקס SMART – ביטוח דירה

הפניקס מאפשרת רכישת ביטוח דירה אונליין, במערכת מקוונת ונוחה למדי. בתהליך תתבקשו למלא פרטים אודות הנכס (שטח, גיל, האם בית פרטי או דירה, וכדומה) ואז תקבלו הערכת שווי סכום לביטוח, ולאחר מכן תתבקשו להעריך את שווי התכולה, כולל תכשיטים ואביזרים שיקרים לכם, לביטוח התכולה. את הסכומים המוצעים לביטוח המבנה והתכולה – אתם יכולים לשנות (ככל שהסכומים המבוטחים גבוהים יותר, הפרמיה שתוצע לכם לתשלום חודשי תהיה גם היא גבוהה יותר).

בשלב הבא – תקבלו הצעת מחיר לביטוח מבנה, תכולה, או גם וגם (לבחירתכם) .

יש לכם ביטוח דירה של הפניקס? ספרו לנו כמה אתם מרוצים מהביטוח שלכם, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לטובת מי שמחפשים מידע והמלצות לרכישת ביטוח הדירה שלהם!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים