AIG – ביטוח דירה

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח דירה של AIG? אנחנו הכתובת! תוך דקות תנחת אצלך ההצעה הכי משתלמת לביטוח דירה. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות ביטוח אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בקליק! עכשיו הזמן לבדוק ולחסוך!

השוואת ביטוח דירה

1/5
 • 1

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

רכישת דירה תהיה כפי הנראה העסקה היקרה ביותר שתעשו בימי חייכם – וככזו, חשוב שתגנו על הרכישה שלכם (ואולי גם על הרכוש יקר הערך שנמצא בה) מפני פגיעות שישפיעו על ערכה, כמו גם על יכולתכם להשתמש בה.

ביטוח דירה (המחולק לביטוח מבנה וביטוח תכולה) מאפשר בדיוק את זה: הגנה על הנכס שלכם, והתכולה שלו, מפני נזקים שיובילו לאבדן ערך או להוצאות כספיות גדולות. ביטוח מבנה, למשל, מגן בדרך כלל מפני העלויות הכספיות במקרה של נזק למבנה: במקרה של אסונות טבע, רעידת אדמה וכדומה; במקרה של נזקי מים; ועוד. ביטוח התכולה מותאם בסכום השיפוי שלו לחפצים היקרים שאתם מעוניינים לבטח ומגן עליכם מפני הנזקים הכספיים במקרה של נזק, שבר, או אבדן של החפצים שלכם.

כמו חברות ביטוח דיגיטליות אחרות, גם AIG מציעה מגוון פוליסות ביטוח שחלקן הוא ייחודי ונועד לאפשר לכם, מבוטחי החברה, למצוא את הפוליסה המושלמת עבורכם, שתאפשר תשלומי פרמיה נמוכים, ביטוח שמתאים לצרכים שלכם – וכיסוי ביטוחי יעיל במקרה של תאונה או אסון בבית שלכם. גם בתחום ביטוחי הדירה, ל – AIG יש כמה שפנים בשרוול, שבוודאי יפתיעו את מי שמכירים פחות או יותר את מגוון פוליסות ביטוח הדירה המוצעות בדרך כלל על ידי חברות הביטוח בארץ.

מה הופך חברת ביטוח לכזו שכדאי לכם לעבוד איתה? שלושה מאפיינים בדרך כלל: הוותק והניסיון שלה (המעידים על כך שהביטוח שלכם בידיים טובות, במיוחד כשמדובר בביטוח לאורך שנים רבות); מחירי הפוליסות שלה; ושירות הלקוחות שהיא מציעה. בשלושת המשתנים האלה – AIG מציעה אלטרנטיבה לא רעה.

מעבר למאזן כספים שממקום את החברה בין עשר חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי דירוג דאן אנד בראדסטריט לקבוצות הביטוח, 2020), ומעבר למגוון הרחב של פוליסות, גם בביטוח דירה, שיאפשר לכם התאמה מלאה לצרכים ולגובה הפרמיה שתרצו לשלם – AIG מציעה שירות לקוחות לא רע, והציון שלה במדד השירות של חברות הביטוח הוא לא גבוה – בעיקר בשל שמנים ארוכים של המתנת לקוחות למענה טלפוני (AIG, אנחנו סומכים עליכם שעד פרסום ציוני המדד של השנה הבאה תציגו שיפור במדד הזה!). מייד נפרט בהרחבה בנוגע למיקום של AIG במדד השירות של חברות הביטוח.

בשורה התחתונה: ניראה שבהחלט מדובר בחברה שחשוב לקבל הצעת מחיר ממנה אך לצד זאת לעשות לביטוח דירה השוואת מחירים מקיפה כדי לשלם כמה שפחות.

יתרונות: שפע של כלים דיגיטליים, הנחה של עד שלושה חודשים ברכישה דיגיטלית של ביטוח מבנה ותכולה, החברה המהירה בארץ בתשלום תביעות, שירות לקוחות מצוין.

חסרונות: חברה צעירה יחסית (פועלת מאז שנת 1997), מתאימה במיוחד למי שנוח לו לתפעל פלטפורמות דיגיטליות, ציון לא גבוה במדד השירות של חברות הביטוח, זמני מענה טלפוני ארוכים יחסית.

כבר יש לכם ביטוח דירה של AIG? הגשתם תביעה, הפעלתם את הביטוח, חידשתם אותו או נתקלתם במקרה מיוחד עם שירות הלקוחות של החברה? ספרו לנו, ואנחנו נפרסם את חוות הדעת שלכם במאגר הנתונים שלנו – לטובת הלקוחות הבאים!

AIG ומדד השירות של חברות הביטוח בביטוח דירה

מדד השירות של חברות הביטוח מתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון והוא באמת אחד הכלים החשובים ביותר לבחירת חברת ביטוח שכדאי לרכוש ממנה פוליסות ביטוח – כי הוא מעיד על איכות שירות הלקוחות שחברות הביטוח הציעו ללקוחות שלהן השנה. אחרי הכל, אנחנו משלמים פרמיות חודשיות עבור ביטוחים שרכשנו, מתוך הנחה שאם חלילה נצטרך להפעיל את הביטוח – יהיה שם מישהו, בצד השני של הקו או מאחורי עמודי האינטרנט המעוצבים, שייתן לנו מענה ויאפשר לנו פיצוי כספי. חברות ביטוח ש”מייבשות” את הלקוחות שלהן, שלא משתלמות תביעות, שמוצאות דרך להתחמק מהפעלת פוליסות ביטוח או שלא מספקות שירות יעיל ומהיר ללקוחות שלהן – מקבלות ציונים נמוכים במדדי המשנה השונים של מדד השירות, ואנחנו לומדים שלא כדאי לרכוש פוליסות ביטוח מחברות כאלה.

מאז פרסום מדד השירות של חברות הביטוח, כל חברות הביטוח הותיקות שיפרו עמדות בתחומים השונים של שירות הלקוחות, מכלים דיגיטליים ועד לתשלום תביעות ושיעורי תלונות הציבור. כך, אנחנו הלקוחות מרוויחים משירות לקוחות יעיל יותר. הנה הציונים של חברת AIG במדד השירות של חברות הביטוח בקטגוריית ביטוח דירה, והיא אכן קיבלה את המקום הראשון בציון המשוקלל של תשלום תביעות – כל הכבוד!

קטגוריית הביטוח הציון של AIG דירוג AIG בטבלת חברות הביטוח הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח דירה 82 8 (מתוך 13) 85 (ביטוח חקלאי)

הציונים שקיבלה חברת AIG במדדים השונים שקובעים את הציון הכולל:

המדד הציון של AIG הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 92 92 (שומרה ו – AIG)
מהירות טיפול בתביעות 98 98 (AIG)
תשלום תביעות משוקלל 95 95 (AIG)
טיפול בלקוחות 80 84 (ביטוח חקלאי)
תלונות ציבור 71 90 (ביטוח חקלאי)
זמן מענה טלפוני 55 100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים 80 97 (הכשרה)

פוליסות ביטוח דירה ב – AIG

חברת AIG מציעה ארבע פוליסות ביטוח מבנה ותכולה, חלק מהן ייחודי לחברה. הנה קצת פירוט בנוגע לפוליסות השונות, הרחבות, מבצעים, ועוד נתונים שכדאי להכיר:

פוליסת ביטוח מבנה ותכולה של AIG

פוליסה שמאפשרת רכישה של ביטוח מבנה ו/או ביטוח תכולה, המכסה נזקים למבנה (קירות, ארונות צמודי קיר, הרחבות, מערכות סולאריות, דלתות, ועוד) ולתכולה (רהיטים, מכשירי חשמל, אביזרי אלקטרוניקה, חפצי ערך ועוד)

הפוליסה מאפשרת מספר הרחבות, כמו למשל:

 • הרחבה לצד ג’: למקרה שנזק בדירה שלכם משפיע גם על דירות אחרות, כמו למשל במקרה של נזקי מים שמחלחלים גם אל דירת השכן וגורמים לנזקים בטיח ובצבע
 • הרחבה לשירותי חירום ולנזקי מים – כולל שירותי חירום באינסטלציה
 • הרחבה לנזקי סייבר
 • הרחבות תכולה ייחודיות, כמו כיסוי ביטוחי לאובדן ארנק, לנזקים למערכות השמע בבית, לנזק לאופניים יקרות, ועוד.

ניתן לרכוש ביטוח מבנה ותכולה במערכת מקוונת דרך האתר

פוליסת ביטוח Safe Home למבנה ולתכולה

פוליסת מבנה ורכוש המאפשרת תשלום פרמיות נמוך יותר, לבתים שבהן מותקנת מערכת מוכרת למניעת הצפות. מחירי הפרמיות נמוכים בעד 30% ביחס למחירי הפרמיות המוצעים ב AIG למי שאין להם כזו מערכת.

הפוליסה מאפשרת כיסוי למבנה ו/או לתכולה, עם כיסויים מורחבים לתכשיטים בביטוח התכולה, וביטוח מורחב במיוחד למקרה של נזקי רעידת אדמה.

את הביטוח אי אפשר לרכוש דרך האתר – ניתן להשאיר פרטים ונציג של AIG יחזור אליכם עם הצעה.

פוליסת ביטוח דירה ייחודית לדירות מושכרות – AIG Rent

פוליסת ביטוח המציעה כיסוי ביטוחי למשכיר (בביטוח המבנה) ולשוכר (בביטוח התכולה). כוללת הרחבה לנזקים לצד ג’, הרחבה לנזקי מים כולל שירותי חירום, הגנה לתשלום המשכנתא / שכר דירה למשך עד 12 חודשים במקרה של נזק למבנה, ביטול השתתפות עצמית, ואפילו כיסוי למשכיר עבור נזק שנגרם למבנה מהשוכר, בסכום של עד 5,000 ₪. את הפוליסה ניתן לרכוש אונליין.

פוליסת ביטוח מבנה למשכנתא

פוליסת ביטוח מבנה בסיסית היא זו שהבנק מחייב אותנו להחזיק, לטובת הלוואת המשכנתא. הפוליסה מבטיחה כי ערך הנכס יישמר לפחות ביחס לסכום הלוואת המשכנתא, כל זמן שהנכס משועבד לבנק. בדרך כלל מדובר בפוליסת ביטוח מבנה בסיסית, ואנחנו ממליצים לשקול הרחבת הביטוח לביטוח דירה שלם, שיאפשר לכם שקט נפשי לא רק עבור הסכום שאתם חייבים לבנק – אלא עבור שמירה על הנכס שלכם וערכו.

אם כבר יש לכם ביטוח דירה של AIG – נשמח שתספרו לנו מה חוות הדעת שלכם, על החברה, הביטוח, ושירות הלקוחות! חוות הדעת שלכם תתפרסם במאגר המידע העומד לרשות מי שמחפשים ממש עכשיו את ביטוח הדירה הבא שלהם!

ביקורות אחרונות

To: AIG – ביטוח דירה

02.10.2022

יניב זוהר יניב זוהר
מעוניין לשתף אתכם בחווית שירות גרועה בביטוח דירה בחברת AIG שנים אני מבוטח בחברה הזו ודווקא שצריך אותם בזמן אמת הם מפנים לך את הגב ומחפשים את כל הסיבות בכדי לא לפצות אותך. בדיחה עלובה , נזק אולי בסכום של 2000 שח אחרי שנים של התקשרות ביחד. לא ממליץ

מוצרים דומים