מגדל – ביטוחי בריאות

במדריך שלפניכם תמצאו פירוט בנוגע לכל הפוליסות של ביטוחי בריאות, כל ההרחבות וכל כתבי השירות המוצעים בחברת מגדל, על מנת שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור את מה שמתאים לכם.

השוואת ביטוח בריאות

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

בפברואר 2016 נכנסה לתוקפה הרפורמה בביטוחי הבריאות, שחייבה את כל חברות הביטוח להציע ללקוחות פוליסות ביטוח בריאות אחידות (פחות או יותר), עם אפשרות להרחבות – כך שלקוחות שמחפשים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות יכולים להרכיב לעצמם את הביטוח שלהם באופן מודולארי, על פי מה שמתאים להם – ולשלם בהתאם. כעת, משביטוחי הבריאות הפכו פחות או יותר אחידים (עם הבדלים קלים, למשל בגובה הכיסוי או ההשתתפות העצמית, בכיסויים נוספים והרחבות וכדומה) – קל להשוות בין ביטוחי הבריאות המוצעים על ידי חברות הביטוח השונים, כאשר בהינתן פוליסות בריאות שעונות על אותו הצורך, שני המשתנים המשמעותיים להשוואה הם מחיר פוליסת הביטוח, ואיכות השירות שאתם צפויים לקבל, אם חלילה תצטרכו להפעיל את הביטוח שלכם.

מגדל היא חברת ביטוח מחמש הגדולות בארץ (לצד חברות הביטוח: הראל, הפניקס, מנורה מבטחים, וכלל ביטוח), ועל פי נתוני חברת דאן אנד בראדסטריט, מגדל היא חברת הביטוח השנייה בגודלה בארץ, עם מאזן של מעל 170 מיליארדי שקלים (נכון לשנת 2020) והכנסות שנתיות מפרמיות של מעל 13 מיליארדי שקלים. במדד השירות של חברות הביטוח, המתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, מגדל דווקא לא מככבת בציוני השירות שקיבלה במדד האחרון שפורסם (עם נתונים שנאספו בשנת 2018). במדד השירות בביטוח הבריאות, החברה הגיעה למקום השביעי מתוך שמונה סה”כ, כלומר, אחת לפני האחרונה, עם הציון הלא מחמיא של 72 נקודות. הציון הנמוך שקיבלה החברה במדד השירות, מצביע על פחות שביעות רצון של לקוחות בתחומים כמו מהירות מענה טלפוני, זמן טיפול בתביעות, כלים דיגיטליים, כמות תלונות הציבור שהתקבלו, ועוד. זה אומר שביחס לחברות שקיבלו ציונים גבוהים יותר במדד השירות בביטוח בריאות בישראל – ממגדל, אתם לא יכולים לצפות לשירות מזהיר, מהיר ויעיל (לפחות לא על פי נתוני שנת 2018, ייתכן שהם השתפרו מאז).

במדריך שלפניכם תמצאו פירוט בנוגע לכל הפוליסות של ביטוחי בריאות, כל ההרחבות וכל כתבי השירות המוצעים בחברת מגדל, על מנת שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור את מה שמתאים לכם.

כבר רכשתם פוליסת ביטוח בריאות של מגדל? יש לכם ביקורת או חוות דעת? כתבו לנו, ונשמח לפרסם אותה, לטובת הלקוחות הבאים שיחפשו את פוליסת ביטוח הבריאות שלהם!

הפוליסות הבסיסיות של ביטוחי בריאות מטעם מגדל

מגדל מציעה ארבע תכניות בסיס לביטוח בריאות – נרחיב אודות כל אחת מהן:

ביטוח לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל משלים שב”ן

שב”ן הוא קיצור עבור המושג “שירותי בריאות נוספים”, ובמילים פשוטות, זוהי תכנית ביטוח הבריאות שכ – 80% מאיתנו מחזיקים, מטעם קופות החולים (כמו כללים מושלם, מכבי שלי, וכדומה). בתכניות השב”ן כלולים שפע של שירותים (כמו למשל טיפולים גם במוסדות פרטיים, שירותי ייעוץ, טיפולים אמבולטוריים ועוד) ללא עלות – ביטוחי בריאות

משלימי שב”ן נועדו על מנת לאפשר למי שמשלמים עבור שירותי בריאות נוספים לקופת החולים שהם חברים בה, כיסוי נוסף בעלות מתאימה ובלי כפל ביטוחים.

בביטוח משלים השב”ן של מגדל תמצאו כיסויים למשל עבור התייעצויות עם רופאים מומחים (שלוש לכל שנת ביטוח), שכר מנתח, טיפולים מחליפי ניתוח, הוצאות רפואיות במקרה של אשפוז בבתי חולים פרטיים, ועוד. עלות הפוליסה היא זולה ביחס לעלות פוליסות ביטוח בריאות שאינן משלימות שב”ן וכוללות כיסויים גם לכאלה שתמצאו בשירותי הבריאות

המשלימים של קופות החולים.

ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

פוליסת ביטוח בריאות מורחבת, המאפשרת כיסוי מהשקל הראשון (ללא השתתפות עצמית) לניתוחים, התייעצויות עם רופאים מומחים, טיפולים מחליפי ניתוח והוצאות אשפוז, גם למי

שדווקא אין לו ביטוח שב”ן של קופות החולים.

ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל

הביטוח מאפשר כיסוי כספי לטיפולים כמו השתלות בחו”ל, מה שיאפשר למבוטח לאתר תורם במגוון נרחב של מוסדות רפואיים – ובזמן קצר יותר. ביטוח זה כולל: כיסוי לעלויות התייעצות והערכה רפואית עם רופא מומחה לפני טיפולים מיוחדים או השתלות, כולל התייעצות עם רופאים מחו”ל (עם כיסוי עלויות הטיסה); כיסוי עבור איתור והפקה של תאי גזע לטיפולים מבוססים טכנולוגיות חדישות למבוטח; טיפולים כולל טיפולי דיאליזה שייערכו בחו”ל; ועוד.

ביטוח תרופות שאינן בסל ובדיקות גנטיות למחלות

בכל שנה נקבע סל תרופות מסובסד שאותן ניתן לרכוש, בהתוויית רופא, במחירים נמוכים במיוחד. מי שנדרשים לטיפולים שהם לפעמים מצילי חיים, בתרופות שהן לא כלולות בסל, מוצאים את עצמם לעיתים משלמים אלפי שקלים בכל חודש עבור רכישת אותן תרופות. ביטוח תרופות שאינן בסל מממן רכישות כאלה, גם כשעלות הרכישה החודשית מצטברת לעשרות אלפי שקלים בשנה.

הביטוח לתרופות שאינן בסל ובדיקות גנטיות של מגדל כולל כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, וגם לתרופות שהן Off – Label (כלומר: תרופות שההתוויה הרשמית שלהן היא שונה מזו עבורה היא ניתנת למבוטח), בסך של עד 2,000,000 שקלים שמתחדש בכל שנת ביטוח.

הרחבות ונספחים לפוליסות הבריאות הבסיסיות של מגדל

הנה רשימה של הרחבות, שאפשר להוסיף לפוליסת ביטוח הבריאות הבסיסית על מנת להשיג ביטוח בריאות שלם, מלא, ומושלם בדיוק לפי הצרכים שלכם:

• כתב שירות לאבחון מהיר ושירותים במהלך אשפוז: כולל שיחות טלפוניות עם רופאים, תהליכי אבחון מקיפים ואפילו מימון בדיקות נחוצות.

• כתב שירות לרפואה משלימה: מאפשר עד 16 טיפולי רפואה משלימה ממגוון סוגים בשנת ביטוח, כולל טיפולים בבית המבוטח בעלות של עד 75 ₪ לטיפול ממגוון מטפלים שבהסדר

• מגדל הבטחה למחר: נספח ביטוח סיעודי למבוטחים בביטוח הבריאות של מגדל. כולל ביטוח למקרה מוות לפני גיל 80, ביטוח לתשלום נוסף במקרה של פטירה, פתרונות ביטוח סיעודי למבוטחים צעירים בעלויות מופחתות, ועוד.

• נספח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל: ביטוח שמאפשר החזר הוצאות להתייעצות עם רופאים בכירים (גם בישראל וגם בחו”ל), לניתוחים ואשפוזים בחו”ל (כולל כל ההוצאות), הטסה רפואית וגם הטסת גופה, אם חלילה תצטרכו.

• נספח ייעוץ רפואי אונליין: ייעוץ מטעם רופא משפחה או רופא מומחה בתוך פרק זמן של 90 דקות לכל היותר, ללא השתתפות עצמית או בהשתתפות עצמית של עד 120 ₪.

• נספח לכיסוי טיפולים אמבולטוריים: טיפולים אמבולטוריים הם טיפולים ללא אשפוז, כמו למשל בדיקות אבחנה או בדיקות הריון. הנספח כולל ארבע התייעצויות רפואיות בשנת ביטוח, כיסוי מלא לכל בדיקת אבחנה מתוך רשימה, 12 טיפולי פיזיותרפיה בכל שנת ביטוח, סל מורחב של בדיקות הריון, כיסוי לבדיקות אבחון ללקויות למידה או להפרעות קשב וריכוז, ועוד.

• שיקום ואביזרים רפואיים: הרחבה שמאפשרת כיסוי מלא לאביזרים רפואיים, טיפולים שיקומיים, ליווי בהחלמה לאחר אשפוז, טיפול בתא לחץ, טיפולי שימור למוח עצם, הקפאת ביציות וזרע, ועוד

• הרחבה לטיפולי התפתחות הילד וטיפולים בהפרעות אכילה: כולל קלינאי תקשורת, ריפוי בעיסוק, ייעוץ במקרים של בעיות הרטבה, בדיקות נוירולוגיות להתפתחות הילד, ועוד

שירות מגדל קונסיליום

הרחבה זו מאפשרת שירותי VIP למבוטחי מגדל, עם ליווי של רופא מומחה באבחנה ובבחירת פרוטוקול טיפול מטעם הרופאים הבכירים בארץ. ליווי כזה יעזור לקבל החלטות בנוגע לאופן הטיפול והמשמעויות, לבחור מסגרת טיפולית מהירה, יעילה ומקצועית, ולבחור את הצעדים לקראת ריפוי – באופן מושכל.

כבר יש לכם פוליסת ביטוח בריאות של מגדל? רכשתם פוליסה בסיסית והרחבות ביטוח בריאות? ספרו לנו חוות דעת וביקורת, ונפרסם אותה לטובת מי שמחפשים לרכוש את פוליסת ביטוח הבריאות שלהם – ממש עכשיו!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ביטוח בריאות של הפניקס

ביטוח בריאות של הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

חברת כלל ביטוח, המציעה מגוון נרחב של ביטוחים נפוצים, מציעה בין השאר גם לא מעט פוליסות של ביטוח בריאות, ואם אתם מחפשים את ביטוח הבריאות הבא שלכם – כלל עשויה להציע אלטרנטיבה טובה, במחירים תחרותיים.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הבריאות של הראל

ביטוח הבריאות של הראל

אילו ביטוחי בריאות תוכלו לרכוש מטעם חברת הביטוח הראל? אילו הרחבות כדאי לשקול ואילו כיסויים נוספים הרחבות אלה יעניקו לכם? כל הפרטים – לפניכם.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות