כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

חברת כלל ביטוח, המציעה מגוון נרחב של ביטוחים נפוצים, מציעה בין השאר גם לא מעט פוליסות של ביטוח בריאות, ואם אתם מחפשים את ביטוח הבריאות הבא שלכם – כלל עשויה להציע אלטרנטיבה טובה, במחירים תחרותיים.

השוואת ביטוח בריאות

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

חברת כלל ביטוח, המציעה מגוון נרחב של ביטוחים נפוצים, מציעה בין השאר גם לא מעט פוליסות של ביטוח בריאות, ואם אתם מחפשים את ביטוח הבריאות הבא שלכם – כלל עשויה להציע אלטרנטיבה טובה, במחירים תחרותיים. 

אילו ביטוחי בריאות מציעה חברת הביטוח כלל? אילו הרחבות מומלץ שתשקלו בנוסף לפוליסה הבסיסית, ואילו הנחות אתם יכולים לצפות להשיג בביטוח הבריאות של כלל, באילו תנאים? כל מה שצריך לדעת, רגע לפני שאתם בוחרים את פוליסת ביטוח הבריאות שלכם – לפניכם.

פוליסות ביטוח בריאות – של כלל, ובכלל

חברת כלל, חברת הביטוח החמישית בגודלה בארץ, מציעה כמו חברות ביטוח רבות נוספות (הראל, מגדל, הפניקס, מנורה מבטחים, ועוד ועוד) פוליסות ביטוח בריאות שתפקידן להבטיח כי במקרה של התמודדות עם מצב בריאותי מאתגר (ויקר) – יהיה לכם גב כלכלי שיאפשר את הבחירות הבריאותיות הנכונות לכם ביותר, בלי אילוצים כלכליים.

בישראל, כל אזרח נהנה מסל שירותי בריאות בסיסיים, הכוללים טיפולים רפואיים, בדיקות ושירותים אמבולטוריים מטעם גופי הרפואה הציבורית, תרופות שנכללות בסל התרופות במחירים מסובסדים, ועוד. הרוב המכריע של בתי האב בישראל בחרו להוסיף על סל שירותים בסיסי זה שירותי בריאות נוספים (שב”ן) של קופות החולים בארץ – ומעל 75% מבתי האב בישראל, בוחרים להחזיק גם ביטוח בריאות פרטי, מטעם חברות הביטוח. 

הרפורמה בביטוחי הבריאות, שנכנסה לתוקפה בשנת 2017, חייבה את כל חברות הביטוח להציג את פוליסות ביטוח הבריאות שלהן – באופן אחיד ובכיסויים דומים, על מנת שלכם, הלקוחות הפוטנציאליים של ביטוחי הבריאות הללו, יהיה קל יותר להשוות (בניגוד למצב שאפיין לפני הרפורמה . את שוק פוליסות ביטוח הבריאות, בו היה בלתי אפשרי להשוות מחירים ביחס לתנאים השונים בכל פוליסה). הרפורמה יש האומרים, גרמה להוזלה במחירי ביטוח הבריאות ולחסכון כספי אצל המבוטחים.

כיום, ישנן פוליסות דומות בכל חברות הביטוח, ואתם בוחרים את ביטוח הבריאות הבא שלכם בעיקר על פי שני משתנים מרכזיים: מדד השירות של חברות הביטוח, שעוזר לכם להבין איזה סוג של שירות תוכלו לקבל מחברת הביטוח במקרה של צורך להפעיל את הפוליסה; וכמובן – המחיר. 

מבחינת מדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון

 מצבה של חברת הביטוח כלל הוא מצויין: היא ממוקמת במקום השלישי עם ציון של 77 נקודות, אחרי חברות הביטוח “ביטוח ישיר” במקום הראשון, ו”הפניקס” במקום השני. בשנת 2018, שנת איסוף הנתונים, חברת הביטוח כלל הצטיינה בשיעורי תשלום התביעות, בכמות נמוכה של תלונות מהציבור, ובזמני מענה טלפוני. ניראה כי מבחינת השירות שלקוחות חברת כלל מקבלים, תוכלו לצפות לאיכות גבוהה. 

אחד המשתנים המשמעותיים באיכות השירות שתספק לכם חברת הביטוח שלכם, הוא כמובן אתר האינטנרט של החברה. באתר האינטרנט של חברת כלל תוכלו לקבל שפע של מידע אונליין – ואפילו לרכוש את פוליסת ביטוח הבריאות כלל .to go 

כבר רכשתם ביטוח בריאות של חברת כלל? ספרו לנו כל ביקורת או חוות דעת, ונשמח לפרסם אותה, לטובת ההחלטות החכמות שיקבלו מי שעשויים ללמוד מהניסיון שלכם!

פוליסות ביטוח בריאות של כלל

כלל מציעה ארבע פוליסות ביטוח ניתוחים, השתלות ותרופות; שתי פוליסות ביטוח מחלות קשות; שמונה נספחים וכתבי שירות; וביטוח תאונות אישיות. בנוסף, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח בריאות אונליין – לנוחותכם. בכל שלב שאתם צריכים עזרה – תוכלו לפנות לנציג תמיכה במרכזי השירות של כלל ולקבל נתונים חסרים בנוגע לאופן מילוי השאלון.

אתר כלל ביטוח

כלל ביטוח בריאות אונליין – כך רוכשים ביטוח בריאות היישר דרך אתר האינטרנט של חברת הביטוח כלל

להלן פירוט בנוגע לפוליסות הביטוח וההרחבות שחברת כלל מציעה:

פוליסת ביטוח ניתוחים, השתלות ותרופות

כלל מציעה שלוש פוליסות ביטוח ניתוחים, השתלות ותרופות: 

 • פוליסת ביטוח הבריאות “מדיכלל בייסיק במסלול תרופות והשתלות” – כוללת כיסוי עבור השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל וכיסוי של עד 3,000,000 ₪ לתרופות שאינן בסל התרופות, בסכום שמתחדש כל שנתיים. 
 • פוליסת “מדיכלל בייסיק לניתוחים בחו”ל”: פוליסה שמכסה את העלות של ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל, כמו גם טיפולים מיוחדים והשתלות איברים ותרופות שאינן בסל הבריאות. הפוליסה כוללת עלות הבאת רופא מומחה לישראל, כיסוי מלא במקרה של השתלת איברים, שיפוי של עד 1,000,000 ₪ לטיפולים מיוחדים בחו”ל, ועוד. 
 • פוליסת “מדיכלל פירסט” כולל כיסוי מהשקל הראשון לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, שלושה ייעוצים מקצועיים לכל שנת ביטוח, כיסוי לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל, כיסוי עבור טיפולי השתלת איברים, ועד 3,000,000 ₪ כיסוי עבור עלות תרופות שאינן בסל – הסכום מתחדש כל שנתיים
 • פוליסת ביטוח הבריאות “מדיכלל פרימיום” – כוללת שיפוי מלא לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל כמו גם עבור ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל; כיסוי של עד 3,000,000 ₪ בשנתיים לעלות תרופות שאינן בסל הבריאות; עם כיסויים נרחבים במיוחד; וכיסוי לטיפולים אמבולטוריים, ללא אשפוז (כמו בדיקות אבחנה, ייעוצים רפואיים, בדיקות הריון, ועוד).

פוליסות ביטוח מחלות קשות

שתי פוליסות ביטוח מחלות קשות מוצעות על ידי חברת הביטוח כלל: האחת כללית (זו פוליסת “מדיכלל מחלות קשות 32”), והשנייה ספציפית עבור מחלת הסרטן. בשתי הפוליסות מוצעים סכומי פיצוי במקרה של אבחון המחלות הרלוונטיות, בסכומים של 700,000 ₪ ויותר. 

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת “מדיכלל הגנה עצמית – ביטוח תאונות אישיות” של כלל, מציע הגנה כלכלית למקרה של תאונה, הכוללת: 

 • פיצוי במקרה של מות המבוטח כתוצאה מתאונה
 • פיצוי במקרה של נכות המבוטח כתוצאה מתאונה
 • פיצוי במקרה של פציעה שגרמה לשברים או לכוויות
 • פיצוי במקרה של מצב סיעודי כתוצאה מהשתתפות בתאונה
 • כיסוי הוצאות אשפוז לאחר התאונה

בביטוח זה מוצעות מספר חבילות בגבהי שיפוי שונים, לבחירתכם.

נספחים וכתבי שירות

אלו הם ה”תוספים” לפוליסות ביטוח בריאות הסטנדרטיות, שיאפשרו לכל מבוטח להרכיב לעצמו ביטוח בריאות אינדיבידואלי ומודולארי. אלו הם הנספחים וכתבי השירות שתוכלו לרכוש לצד פוליסת ביטוח הבריאות של כלל, על מנת להעשיר את רוחב היריעה ולהרחיב את הכיסויים שאתם זכאים להם במקרה של אירוע בריאותי בלתי צפוי שיגרור הוצאות בסכומים גבוהים:

 • נספח הרחבה לתרופות: מעניק כיסוי מלא לכל תרופה נדרשת בכל מצב בריאותי, בסכום מירבי של 160,000 ₪ בחודש. 
 • מדיכלל מחליפי ניתוח בישראל ובחו”ל – הרחבה לפוליסות ביטוח ישנות המאפשרת כיסוי שכר הרופא המטפל רופאים מרדימים, הוצאות אשפוז, הוצאות בגין ציוד מתכלה, תרופות ושתלים ועוד הרבה, על ידי נותני שירות שבהסדר עם חברת הביטוח או אחרים.
 • מדיכלל שירותים לילד – כיסוי אבחונים דידקטיים, טיפולים בבעיות שינה, ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה, פיתוח כישורי למידה, ועוד 
 • כתב שירות “אבחון ישיר” – מאפשר למבוטחים קביעת פגישת ייעוץ אצל רופא מומחה בתוך יום עבודה אחד ולא יותר מזה (עם ה”סחבת” המאפיינית את הרפואה הציבורית בתחום פגישות עם רופאים מומחים – מדובר בכתב שירות יעיל באופן מפתיע)
 • כתב שירות “ליווי אישי פלוס” – הקצאה רופא מלווה אישי עימו יוכל המבוטח להיפגש, לקבל החלטות בנוגע למצב הרפואי ועוד. כתב השירות כולל כיסוי התקנת אביזרים רפואיים בבית, ייעוץ מקצועי להתאמת הבית לאחר אירוע בריאותי, ועוד.
 • כתב שירות “רופא מומחה אונליין” – שירות התייעצות מקוונת עם רופאים מומחים ללא זמני המתנה למבוטחים. 
 • כתב שירות “רפואה משלימה” – עבור עד 20 טיפולי רפואה משלימה בשנה
 • נספח ייעוצים ובדיקות: עד תקרה שנתית מצטברת של 13,500 ₪.

כבר יש לכם ביטוח בריאות של כלל? כתבו לנו איזה שירות אתם מקבלים מהחברה, אילו ביקורות יש לכם על השירות ומוצרי הביטוח עצמם – ונשמח לפרסם את חוות דעתכם לטובת הלקוחות העתידיים שקוראים כאן, אולי אפילו ממש עכשיו!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

מגדל – ביטוחי בריאות

מגדל – ביטוחי בריאות

במדריך שלפניכם תמצאו פירוט בנוגע לכל הפוליסות של ביטוחי בריאות, כל ההרחבות וכל כתבי השירות המוצעים בחברת מגדל, על מנת שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור את מה שמתאים לכם.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח בריאות של הפניקס

ביטוח בריאות של הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הבריאות של הראל

ביטוח הבריאות של הראל

אילו ביטוחי בריאות תוכלו לרכוש מטעם חברת הביטוח הראל? אילו הרחבות כדאי לשקול ואילו כיסויים נוספים הרחבות אלה יעניקו לכם? כל הפרטים – לפניכם.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות