ביטוח הבריאות של הראל

אילו ביטוחי בריאות תוכלו לרכוש מטעם חברת הביטוח הראל? אילו הרחבות כדאי לשקול ואילו כיסויים נוספים הרחבות אלה יעניקו לכם? כל הפרטים – לפניכם.

השוואת ביטוח בריאות

5/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5
מדד שירות הביטוח

בשנת 2016 נכנסה הרפורמה במבנה ביטוחי הבריאות הפרטיים לתוקפה. הרפורמה חייבה את חברות הביטוח להנגיש לקהל הרחב את פוליסות ביטוח הבריאות, במבנה מודולארי וזהה – או במילים אחרות, אפשרה לנו, הלקוחות, להשוות בין המחירים והאיכות של פוליסות ביטוח בריאות בחברות הביטוח השונות, על מנת שנוכל להרכיב לעצמנו את ביטוח הבריאות שהכי מתאים לנו, ונוודא שאנחנו משלמים עבורו מחיר הוגן. בנוסף לתמחור יחידות דומות של פוליסות ביטוח בריאות (מייד נרחיב אודות אותן פוליסות של חברת הביטוח הראל) ניתן לבדוק במדד השירות בביטוח שמפרסמת רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון – ולדעת איזה שירות אתם צפויים לקבל בכל חברה ביטוח ובקטגוריות שונות של ביטוחים שנבדקו.

אז מבחינת הנתונים המפורסמים במדד שירותי הביטוח לביטוח בריאות – הבשורות ביחס לחברת הביטוח הראל הן דווקא לא משמחות. החברה הגיעה במקום האחרון מבין שמונה חברות עם ציון כולל של 70, כשבמקום הראשון (סתם לשם הדוגמה), נמצאת “ביטוח ישיר“, עם ציון של 81 נקודות. 

חברת הביטוח הראל קיבלה ציון נמוך במדד במהירות הטיפול בתביעות (78), בזמן מענה טלפוני (26), ובכלים דיגיטליים. הנתונים המופיעים במדד הם נתוני שנת 2018, ולמעשה, חברת הראל דורגה במקום נמוך יותר ביחס לדירוג במדד שנת 2017, עם ירידה של 17 נקודות, למשל, בזמני המענה הטלפוני. 

אמנם, מאז שנת 2018 הרבה מים זרמו בנהר פוליסות הביטוח בישראל, ועם זאת חשוב לזכור, למשל, שחברת הראל אכן לא מספקת אפשרות לרכישת ביטוח או קבלת הצעת מחיר לביטוח בריאות באופן דיגיטלי – מצד שני, אף חברת ביטוח אחרת לא מספקת שירות כזה, בשל המורכבות בהצעת מחיר, חיתום, תנאים ייחודיים וכולי. הראל אינה חברת ביטוח ישירה – אולם היא מספקת שירות איתור סוכן ביטוח, שיעזור לכם להתאים את פוליסת ביטוח הבריאות שאתם בוחרים, לתמחר אותה על פי גילכם, המצב הבריאותי שלכם וגובה הכיסוי שאתם מעוניינים לרכוש, ולדאוג שתקבלו כיסוי ביטוחי מספק. 

אילו ביטוחי בריאות תוכלו לרכוש מטעם חברת הביטוח הראל? אילו הרחבות כדאי לשקול ואילו כיסויים נוספים הרחבות אלה יעניקו לכם? כל הפרטים – לפניכם. 

רכשתם ביטוח בריאות בחברת הראל? יכולים לחלוק איתנו חוות דעת או ביקורת על השירות ברכישה או בהפעלת הפוליסה? שלחו אלינו ביקורת מפורטת, ונשמח לפרסם אותה במאגר המידע וחוות הדעת הביטוחי הגדול בארץ!

פוליסות ביטוח בריאות בהראל

הראל מציעה פוליסות ביטוח בריאות ב – 16 מודולים שונים שאתם מוזמנים לבחור. כך תרכיבו את הכיסוי הביטוחי המתאים לכם ביותר, במחיר שיותאם אישית לצרכים ולמצב הבריאותי שלכם. 

צילום מסך של אתר הראל ביטוח בריאות

חברת הביטוח “הראל” מציעה 16 מודולים (פוליסות, הרחבות לפוליסות וכתבי שירות שניתן לרכוש בתוספת תשלום) שונים של ביטוח בריאות.

הנה הפירוט של פוליסות ביטוח הבריאות של הראל:

פוליסת Upgrade לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל בלבד

לכיסוי כל ההוצאות הרפואיות בטיפולים רפואיים וניתוחים מעברל אלה המכוסות על ידי ביטוח הבריאות הבסיסי וביטוחי השב”ן המוצעים על ידי קופות החולים, במוסדות רפואיים שבהסדר.הפוליסה כוללת שלוש התייעצויות רפואיות בכל שנה ביטוחית.

הראל מציעים גם פוליסת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל עם כיסוי מהשקל הראשון (ללא תלות בביטוח השב”ן מטעם קופות החולים) עם כיסויים מורחבים. 

פוליסת השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל

כיסוי מלא, ללא השתתפות עצמית, להשתלות וטיפולים מיוחדים שיש לבצע בחו”ל, כולל תשלום כגמלה חודשית (שאפשר להחליף בתשלום פיצוי בסכום חד פעמי) לאחר החזרה לארץ.

פוליסת Upgrade Extra לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל בלבד

כולל השתתפות עצמית בגובה 3,000 ₪, עם כיסויים מורחבים ושעד שלוש התייעצויות רפואיות בכל שנת ביטוח.

הרחבה לניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל

כיסוי מלא לעלות הניתוחים, הוצאות האשפוז והטיסות, למטופל ולמלווה.

הראל מציעה גם הרחבה לטיפולים מחליפי ניתוח בישראל או בחו”ל, עם כיסוי להוצאות הרפואיות בטיפולים בארץ או בטיפולים בחו”ל.

פוליסות תרופות שלא בסל הבריאות

פוליסת ביטוח הבריאות “תרופות פרימיום” מציעה כיסוי ביטוחי נרחב לתרופות שאינן בסל התרופות כולל בדיקות גנומיות לחולים בסרטן מתקדם. 

פוליסת “תרופות מיוחדות” מציעה כיסוי של עד 1,000,000 ₪ לתרופות שאינן בסל, פטור מהשתתפות עצמית במקרה שעלות התרופות מעל 10,000 ₪, כיסוי עלויות במקרים של תרופות Off-Label (אלו הן תרופות המשמשות באופן מוצהר לטיפול במצב רפואי אחר אולם הוכחו כיעילות לשימוש גם במצב הרפואי של המבוטח), ואפילו החזר השתתפות עצמית במקרה של עלויות גבוהות של תרופות במסגרת ביטוח שב”ן של הקופות.

הרחבה: שירותים אמבולטוריים

שירותי רפואה אמבולטוריים הם שירותים הניתנים במסגרת אשפוז יום, כמו למשל בדיקות דימות, בדיקות הריון, אבחונים רפואיים, ועוד. ההרחבה מספקת כיסוי לחוות דעת רפואית בארץ ובחו”ל, טיפולים פיזיותרפיים והידרותרפיים, טיפולי הפריה חוץ גופית, בדיקות ואבחונים, בחינות ללקויות למידה לילדים, ועוד. 

הרחבה: רופא מלווה אישי

הרחבה ייחודית להראל, המאפשרת ליווי אישי של רופא פרטי בטיפול במבוטח, כולל התייעצות וליווי בקבלת החלטות בנוגע להמשך טיפול ובמהלך ההחלמה, בין אם במתקן אשפוז או בין אם בבית, במשך שלושה חודשים.

הרחבה: ייעוץ רפואי אונליין

ייעוץ בשיחת וידאו עם רופא משפחה או רופא ילדים או עם רופאים מומחים, כולל קבלת מרשמים במקרה הצורך, בתוך עד 30 דקות מרגע הפנייה. השירות ניתן באמצעות חברת “ביקורופא” ובשיתוף המרכז הרפואי “שיבא”. 

הרחבה: טיפולים פרימיום לטיפולים רפואיים מתקדמים

כיסוי לטיפולים ייחודיים במצבים רפואיים שונים, כמו למשל טיפול בתא לחץ, הזרקת חומרי שגשוג למפרקים, טיפול בכאב, ועוד. 

הרחבה: טיפולי התפתחות הילד

כיסוי ביטוחי לרכיבה טיפולית, קלינאי תקשורת, ריפוי בעיסוק, בהשתתפות של 50% ועד 300 ₪ עד למקסימום של 3,000 ₪ בכל שנת ביטוח. 

חבילת “פלטינום” – ביטוח בריאות מקיף של הראל

ביטוח הבריאות “פלטינום” של הראל מספק אפשרות לרכוש מספר מודולים במחיר מופחת, למבוטחים בני 69 או פחות עם תקופת אכשרה של 90 ימים (או שנה למי שהיתה בהריון או ילדה לאחרונה). ביטוח בריאות “פלטינום” כולל:

 • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ, עם כיסוי ביטוחי מהשקל הראשון (ללא השתתפות עצמית)
 • כיסוי ביטוחי נרחב לתרופות שאינן בסל התרופות
 • כיסוי ביטוחי לניתוחים פרטיים ולטיפולים רפואיים והשתלות שיתבצעו בחו”ל, כולל כיסוי לעלויות השהייה למטופל ולמלווה
 • שירותי אבחון פרטי מהיר ברשת בתי החולים הפרטיים אסותא

מעבר לכיסויים הנרחבים שמציע ביטוח בריאות זה, מי שמעוניין יכול לרכוש הרחבות כפי שיפורט בהמשך. את הביטוח, כאמור, ניתן לרכוש דרך סוכן ביטוח בלבד.

הרחבה: אבחון רפואי מהיר בבית חולים פרטי

מי שירכוש את ההרחבה יוכל להגיע לאבחון מהיר בכל אחד מסניפי בית החולים הפרטי “אסותא”, במקום להמתין לתור אצל רופא מומחה, מה שלעיתים אורך שבועות וחודשים ארוכים במסגרת הרפואה הציבורית. לצד הזמינות הגבוהה של תורים לאבחון, מדובר בבית חולים פרטי עם צוות רפואי מהטובים בכל העולם ועם ציוד רפואי חדיש. 

הרחבה: שירותי רפואה משלימה

12 טיפולי רפואה משלימה בכל שנת ביטוח, בתשלום השתתפות עצמית בלבד. 

כל כך הרבה פוליסות והרחבות – איך מרכיבים פוליסת ביטוח בריאות מושלמת?

כשאתם רוכשים ביטוח, אתם בעצם מסכימים לשלם סכום חודשי קטן בתמורה לידיעה שאם חלילה יפקוד אתכם אירוע בריאותי חמור – לא תצטרכו להתמודד עם העלויות שיגיעו איתו, למשל, בבחירת הטיפול הטוב ביותר שיש לרפואה להציע לכם, בארץ או בחו”ל. הבחירה היא תמיד בין כמה שתהיו מוכנים לשלם בכל חודש, לבין רוחב היריעה של הכיסויים הביטוחיים שאתם מרגישים בהם צורך. יש מי שיבחרו כיסויים בסיסיים בלבד, לתרופות שאינן בסל ולטיפולים רפואיים בישראל – ויש מי ש”ילכו על כל הקופה”, וירכשו ביטוחים מקיפים יותר. בסופו של יום, הבחירה היא אינדיווידואלית, ואנחנו רק נמליץ לכם לבדוק היטב שאתם לא משלמים על כפל ביטוחים או רוכשים פוליסות ביטוח חופפות (אפילו עם הביטוח הרפואי הנוסף, המכונה שב”ן, שיש לכם מטעם קופת החולים שלכם). כמו כן, חשוב לוודא כי המחיר שתשלמו לביטוח הבריאות הוא לאחר ההוזלה כדי שתוכלו לחסוך ולא לשלם כסף מיותר.

יש לכם ביטוח רפואי של הראל? יש לכם ביקורת שתרצו לחלוק איתנו ועם הקוראים שמחפשים טיפים לקראת הפוליסת הביטוח הבאה שירכשו? שלחו אלינו חוות דעת, ונפרסם אותה במאגר שלנו!

ביקורות אחרונות

To: ביטוח הבריאות של הראל

06.10.2020

נועם אמרוסי
קיבלתי במהירות תביעה על תקופה ארוכה באשפוז

מוצרים דומים

מגדל – ביטוחי בריאות

מגדל – ביטוחי בריאות

במדריך שלפניכם תמצאו פירוט בנוגע לכל הפוליסות של ביטוחי בריאות, כל ההרחבות וכל כתבי השירות המוצעים בחברת מגדל, על מנת שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור את מה שמתאים לכם.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח בריאות של הפניקס

ביטוח בריאות של הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

חברת כלל ביטוח, המציעה מגוון נרחב של ביטוחים נפוצים, מציעה בין השאר גם לא מעט פוליסות של ביטוח בריאות, ואם אתם מחפשים את ביטוח הבריאות הבא שלכם – כלל עשויה להציע אלטרנטיבה טובה, במחירים תחרותיים.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות