ביטוח בריאות של הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה.

השוואת ביטוח בריאות

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

הפניקס היא אחת משלוש חברות הביטוח הגדולות בארץ, עם מאזן של יותר מ – 110 מיליארדי שקלים (על פי נתוני דאן אנד בראדסטריט, לשנת 2020) והכנסות של יותר מ – 2.2 מיליארדי שקלים מביטוח הבריאות בלבד. אין ספק, שביטוח הבריאות של חברת הביטוח הפניקס הוא בין הנמכרים ביותר בישראל – ולא פחות חשוב, דירוג גבוה במיוחד במדד השירות של חברות הביטוח, מטעם רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. 

מדד השירות של חברות הביטוח הנזכר לעיל, הוא מדד שמפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, והוא פורסם לאחרונה על פי נתונים שנאספו בשנת 2018. במדד זה, הפניקס הגיעה למקום השני והמכובד (מתוך שמונה) בביטוח הבריאות עם ציון של 79 נקודות, הקדימה אותה רק חברת “ביטוח ישיר”, עם ציון של 81 נקודות. 

בשנת 2017 נכנסה לתוקף הרפורמה בביטוחי הבריאות, אשר אפשרה פוליסות ביטוח בריאות במבנה אחיד לטובת השוואת מחירים והשוואת מדדי טיב השירות של חברות ביטוח בביטוחי בריאות, כמו גם בסוגים אחרים של ביטוח. במילים פשוטות יותר, עכשיו לאחר הרפורמה בביטוחי הבריאות, אתם מוזמנים לרכוש פוליסות ביטוח שיש להן תכולה דומה, ולהשוות בקלות יתרה – בין המחירים ומדדי השירות של חברות הביטוח השונות לפני שתבחרו את ביטוח הבריאות שלכם. 

פוליסות ביטוח בריאות נפוצות מכסות טיפולים ניתוחיים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ או בעולם (כולל עלות הטיסות והשהות, בדרך כלל למטופל ולמלווה); כיסוי עלויות של תרופות שאינן בסל התרופות (כלומר, נמכרות לחברי קופות החולים במחירים נמוכים בהצגת מרשם רופא); וכיסויים נוספים כמו טיפולי רפואה משלימה; טיפולים ברפואה אמבולטורית ללא צורך באשפוז; כיסויים ביטוחיים לחוות דעת מקצועיות ולבחירות רופאים מנתחים וצוותים מטפלים; ועוד. 

מה מציעה חברת הביטוח הפניקס בתחום של ביטוחי בריאות? לפניכם – כל התשובות.

יש לכם ביטוח בריאות של הפניקס? מרוצים? לא מרוצים? כתבו לנו חוות דעת או ביקורת על ביטוח הבריאות של הפניקס, השירות שקיבלתם או נתונים אחרים – ונשמח לפרסם את הביקורת שלכם במאגר חוות הדעת הגדול בישראל!

ביטוחי בריאות מבית הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה. 

עוד באתר, תוכלו לאתר נותני שירות ורופאים בהסדר ממש בקליק, לאתר רופאים מנתחים ורופאי שיניים, להגיש תביעה ולבדוק מה מצב הטיפול בתביעה שלכם אונליין, ועוד. רשימה ארוכה של מאמרים ומידע תעזור לכם להבין איך מתנהלים מול חברת הביטוח, בכל מקרה של הפעלת הביטוח לצרכים שונים.

צילום מסך אתר הפניקס ביטוח בריאות (פעולות מהירות)

אתר האינטרנט של הפניקס מאפשר הפעלת ביטוח הבריאות שלכם, איתור נותני שירות ורופאים, הגשת תביעה ומעקב אחר התקדמות הטיפול בתביעה שלכם, במערכת נגישה וידידותית. 

פוליסות ביטוח בריאות של הפניקס

תמצאו שמונה פוליסות והרחבות שונות של ביטוח בריאות מטעם הפניקס, הנה כל המידע שאתם חייבים להכיר בנוגע לכל פוליסה:

פוליסות ביטוח הבריאות הבסיסיות

 • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל – הפוליסה מציעה כיסוי כספי לניתוחים במסגרות פרטיות שבהסדר עם חברת הפניקס, בשיפוי כספי מלא. כולל שלוש התייעצויות בשנת ביטוח, כיסוי לשתלים ללא תקרה, וכיסוי הוצאות עד לשלושים ימי אשפוז. את אותה פוליסת ביטוח מציעה הפניקס עם או ללא השתתפות עצמית, כאשר בפוליסה עם השתתפות עצמית היא מוצעת בתשלום חודשי נמוך יותר, וכוללת השתתפות עצמית של 3,000 ₪ .
 • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל – עם אפשרות לכיסוי ביטוחי במקרה של הבחירה לעבור את הטיפולים בחו”ל ולא בארץ.
 • ביטוח בריאות משלים שב”ן של הפניקס – השב”ן הוא ביטוח שירותי בריאות נוספים, המוצע בעלות נוספת על ידי קופות החולים. ביטוח בריאות זה של הפניקס מספק שירותים שמשלימים את ביטוח השב”ן של הקופות, שרובנו מחזיקים בו, כמו למשל כיסוי לשתלים במהלך ניתוח, התייעצויות רפואיות (שלוש בשנת ביטוח), והוצאות אשפוז
 • פוליסת “סל הזהב” לכיסוי תרופות שאינן בסל הבריאות – כיסוי עלויות לטיפולים תרופתיים עד לתקרה של 3,000,000 ₪ למשך שנתיים עם השתתפות מרבית של 300 ₪ בחודש.
  פוליסת “תרופות אקסטרה” היא הרחבה המספקת כיסוי מלא יותר למימון תרופות שאינן בסל.
 • ביטוח להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל – כולל פיצוי חד פעמי על סך 350,000 ₪ והחזר הוצאות נוספות כמו בדיקות איתור, אשפוז, הוצאות שהייה בחו”ל, ועוד
 • אוגדן שירותים אמבולטוריים – שירותים אמבולטוריים הם שירותים שניתנים במסגרת רפואית ללא צורך באשפוז, כמו למשל בדיקות דימות אבחוניות או טיפוליות, בדיקות הריון, רפואת מומחים, טיפולי שיקום, טיפולי מניעה וטיפולים במחלת הסרטן, ועוד רבים. הפוליסה כוללת גם שירותים בתחום התפתחות הילד.

חבילת “קו ראשון” לטיפולים רפואיים ותרופות שאינן בסל הבריאות

חבילה הכוללת את פוליסת השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל, וכיסוי תשלומים עבור תרופות שאינן בסל הבריאות

חבילת ביטוח הבריאות “קו ראשון פלוס” כוללת גם הוצאות עבור ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל, כולל התייעצויות רפואיות, בחירת הרופא המטפל, הוצאות נסיעה ואשפוז בחו”ל, ועוד.

חבילת “קו הכסף” – כוללת שתי פוליסות ביטוח בריאות של הפניקס

החבילה כוללת את פוליסת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל ואת פוליסת סל הזהב למימון תרופות שאינן בסל התרופות. ניתן לבחור גם בפוליסת “קו הכסף משלים שב”ן”, המאפשרת כיסוי ביטוחי לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח רק בהשלמה לכיסויים המוצעים בביטוחי השב”ן של קופות החולים.

יותר מידי פרטים? חבילת “בריאות שלי” תפתור אתכם מהצורך לקרוא את האותיות הקטנות

לא שאנחנו ממליצים על שיטת עבודה זו, אבל במקרה שבאמת גדול עליכם לקרוא את האותיות הקטנות, לבחור הרחבות וכתבי שירות ולא אכפת לכם לשלם קצת יותר עבור פוליסת ביטוח בריאות שהיא לא בדיוק מדוייקת ביחס לכיסויים שהייתם רוצים לרכוש – הפניקס מציעה ביטוח בריאות בחבילה נוחה וידידותית, לפי גילאים: ביטוח המיועד לילדים, למשפחות, לבני נוער, לבוגרים בין הגילאים 26-50, ולמבוגרים בני 51 ומעלה. 

צילום מסך אתר הפניקס ביטוח בריאות

חבילות הביטוח “בריאות שלי” לפוליסת ביטוח בריאות מותאמת לפי גילאים

פוליסות הביטוח הללו מגיעות בחבילות מובנות על פי הצרכים המאפיינים כל גיל, בלי לבנות חבילת פוליסות אישית ובלי “לשבור את הראש”. העלות עבור כל הרחבה בפוליסה היא בסך הכל נמוכה יותר – אולם ברור, שמי שבוחר את ההרחבות וכתבי השירות שלו באופן אישי עשוי לקבל בסופו של דבר כתוצאה פוליסת ביטוח מדוייקת, ואולי אפילו זולה יותר. 

ניתן לרכוש את הפוליסה דרך סוכן ביטוח, או למלא טופס בקשת פרטים נוספים דרך אתר האינטרנט של הפניקס – ולזכות ב – 50% הנחה בחודשיים הראשונים (או במילים אחרות, בחודש אחד בחינם)

יש לכם ביטוח בריאות של הפניקס, ויש לכם מה ללמד אחרים שירכשו את הפוליסות בעתיד? שלחו אלינו חוות דעת, כולל המלצות וסיכום החוויה האישית שלכם בעבודה מול חברת הביטוח הפניקס – ונשמח לפרסם את הביקורת שלכם במאגר חוות הדעת שלנו!

ביקורות אחרונות