ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

בשנת 1994, הוקמה חברת איי די איי חברה לביטוח – ושינתה באופן דרמאטי את פני הביטוחים בישראל. איי די איי, המייסדת של רוב חברות הביטוח הישיר שהכרנו (לפחות עד לפני שהוקמו חברות הביטוח הישירות הצעירות בשוק הישראלי, הן ליברה ו – Wesure) הביאה לשוק אפשרות חדשה, שחסכה לנו המון כסף: הביטוח הישיר. מי צריך סוכנים, כשיש לכם אתר אינטרנט מהיר, צוות שירותי להפליא, ותשובה מראש לכל שאלה שרק תרצו לשאול?

חברות הביטוח הגדולות בארץ גילו שיש להן תחרות צעירה שהביאה שינוי של ממש שהן חייבות להתמודד איתו, ולא נותרה להן ברירה אלא להפוך גם את השירותים שלהן לדיגיטליים, מהירים וידידותיים להפליא.

בכל זאת, ביטוח ישיר מבית איי די איי, מובילה גם במדד השירות לחברות הביטוח של 2019. בואו נשווה קצת מספרים (כל הנתונים ממדד BDI ומדד דאן אנד בראדסטריט לחברות הביטוח לשנים 2019 ו – 2020):

המדד ביטוח ישיר חברות הביטוח הגדולות בישראל מה זה אומר?
סך המאזן של החברה קצת יותר מ – 5.7 מיליארדי שקלים מגדל – 171 מיליארדי שקלים

הראל – 110 מיליארדי שקלים

חברה בעלת נפח פעילות קטן יחסית
ההכנסות לשנת 2018 כ – 2.5 מיליארדי שקלים מגדל – 13 מיליארד שקלים

הראל – מעל 14 מיליארדי שקלים

גם ההכנסות של החברה נמוכות ביחס לחברות הביטוח הגדולות בשוק
הרווח הכולל של החברה 210 מיליוני שקלים מגדל – 137 מיליון ₪

כלל ביטוח – 300- מיליוני ₪

איילון אחזקות: 87 מיליוני ₪

החברה מצליחה להציג רווחיות מרשימה, על אף שההכנסות נמוכות ביחס לחברות ביטוח גדולות אחרות
מספר המועסקים יותר מ – 1,500 עובדים מגדל – כמעט 5,000 עובדים

הראל – מעל 4,800 עובדים

כלל – מעל 4,500 עובדים

לחברה כמות מצומצמת של עובדים שמייצרים רווחיות גבוהה
מחזור לעובד מעל 1.7 מיליארדי שקלים הראל: 2.8 מיליארדי שקלים

מגדל: מעל 2.5 מיליארדי שקלים

כל עובד מייצר מחזור מכירות נמוך יותר.

 

רגע לפני שאתם מוציאים את המחשבון, תנו לנו לסכם עבורכם את הנתונים הללו: ביטוח ישיר היא חברה עם כמות כוללת של הכנסות שהיא נמוכה מזו של חברות הביטוח הוותיקות והגדולות בישראל, עם פחות עובדים ובכל זאת, עם רווחים כוללים גבוהים. אנחנו חושבים שזה מעיד על יעילות גבוהה בפעילות החברה. אם מחירי הביטוח זולים, הרווחים לחברה גבוהים וגם השירות יעיל – יש לנו ללא ספק מצב של Win-Win. בואו נראה, מה מצב החברה ביחס למדד השירות של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון בביטוח רכב:

קטגוריית הביטוח הציון של ביטוח ישיר הדירוג של ביטוח ישיר בטבלת חברות הביטוח הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח רכב חובה 83 6 (מתוך 16) 85 (שירביט)
מדד השירות בביטוח רכב רכוש 88 2 (מתוך 14) 89 (ליברה)

 

הנה פירוט הציונים בכל המדדים שקובעים את הציון הסופי במדד, כולל מצבה של ביטוח ישיר בכל אחד מהמדדים (בביטוח רכב רכוש)

המדד הציון של איילון הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 92 97 (איילון והביטוח החקלאי)
מהירות טיפול בתביעות 83 97 (שירביט)
תשלום תביעות משוקלל 88 94 (שירביט)
טיפול בלקוחות 86 93 (ווישור)
תלונות ציבור 87 91 (ווישור)
זמן מענה טלפוני 89 100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים 99 98 (ביטוח ישיר וכלל)

 

אפשר לראות כי על אף שבביטוח רכב חובה הדירוג הסופי בטבלת הציונים הוא לא ממש בשלישייה הפותחת, עדיין קל להתרשם מהציונים הגבוהים של ביטוח ישיר בכל המדדים הקובעים: בזמני מענה טלפוני, במהירות הטיפול בתביעות ובשיעור הטיפול בתביעות, ועוד. סה”כ, מדובר ללא ספק בחברה שמציעה שירות לקוחות איכותי.

ביטוחי הרכב של ביטוח ישיר

ביטוח ישיר מציעה שלושה סוגים של ביטוחים לרכב (בדיוק כמו כל חברת ביטוח אחרת בישראל), ואלו הם:

ביטוח חובה

ביטוח המספק הגנה מנזקי גוף, של הנהג והנוסעים ברכב כמו גם של צד שלישי המעורב בתאונה לצד הרכב המבוטח (כמו למשל הולכי רגל מחוץ לרכב). זהו ביטוח שנדרש על פי חוק עבור כל רכב שנוסע בכבישי ישראל.

ביטוח רכב צד ג’

ביטוח המספק פיצוי במקרה של נזקים לרכוש שנגרמו על ידי הרכב המבוטח, למשל, אם הרכב המבוטח היה מעורב בתאונה, שנגרמה באחריותו, וגרמה נזקים לרכבים נוספים (שעל בעל הרכב המבוטח לשאת בהם). ביטוח צד ג’ הוא במקום ביטוח רכב מקיף, ומתאים לרכבים ישנים או זולים, ובמקרים שלא חשוב לכם להבטיח שיפוי כספי במקרה של נזק לרכב.

ביטוח רכב מקיף

הרחבה לביטוח צד ג’, הכוללת גם כיסוי כספי למקרה של נזק לרכוש של צד שלישי המעורב בתאונה וגם כיסוי כספי לרכב המבוטח, במקרים של תאונה, גניבה, ועוד. בביטוח המקיף ניתן למצוא הרחבות וכיסויים מרובים, ומנעד המחירים משתנה באופן משמעותי בין חברה לחברה, בעוד ביטוח חובה וביטו צד ג’ הם די דומים גם בכיסויים גם בעלויות בין חברות הביטוח בארץ.

הטבות והנחות ייחודיות בביטוחי הרכב של ביטוח ישיר

ביטוח ישיר מאפשרת חודש מתנה ועוד עד 40% הנחה ברכישת ביטוח מקיף לרכב. הנה כמה מהאפשרויות לקבל הנחות והטבות בביטוח המקיף לרכב בביטוח ישיר:

חבילה מוזלת לרכב שני

אם יש לכם שני רכבים במשפחה, משתלם לבטח את שניהם בביטוח ישיר מקיף וליהנות מסל רכב של כיסויים משלימים ללא עלות נוספת עבור הרכב השני, הכולל ביטוח שמשות, שירותי דרך ושירותי גרירה, וכיסוי למראות ופנסים.

שירותי פרימיום ללא תוספת תשלום

במקרה של תאונה, מבוטחי הביטוח המקיף של ביטוח ישיר יהנו משירות ייחודי: נציג שירות יגיע עד אליכם עם רכב חלופי ויישאר במקום התאונה לטפל בפינוי הרכב שלכם למוסך.

אפשרות לביטוח נהגים צעירים לפי ימים או מרחק נסיעה

כולם יודעים שהמבוטחים הכי יקרים הם הנהגים הצעירים – אבל אם הנהגים הצעירים שלכם בצבא או שהם פשוט נוסעים מעט, תוכלו ליהנות מחיסכון משמעותי על ידי הפעלת הביטוח באמצעות אפליקציה ותשלום לפי מספר הקילומטרים שהנהג הצעיר שלכם עשה בפועל.

רכישת ביטוח רכב של ביטוח ישיר – ממש בקליק

אתר האינטרנט של ביטוח ישיר מספק שפע של שירותים דיגיטליים כולל רכישת ביטוחים והפעלתם. על מנת לרכוש פוליסת ביטוח לרכב (חובה + צד ג’ או חובה + מקיף), כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על כפתור הצעת המחיר, למלא טופס קצר של שאלות, לבחור את הצעת המחיר שמתאימה לכם, לבצע רכישה דרך האתר – וזה הכל.

ביטוח ישיר רכב

 

מלאו פרטי רכב (מספר רישוי, בעלות פרטית / עסקית, מערכות מיגון והתראה מותקנות, וכדומה), מלאו פרטי הנהגים ברכב (פרטי הנהג העיקרי, כמו למשל מין, תאריך לידה, אזור מגורים, ולאחר מכן פרטים על נהגים מבוטחים נוספים).

בשלב הבא – תתבקשו למלא את כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלכם, והצעת המחיר שלכם – בדרך אליכם.

כבר יש לכם ביטוח רכב של ביטוח ישיר? ספרו לנו עד כמה אתם מרוצים משירותי החברה, משירות הלקוחות ומהשירותים הדיגיטליים, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם בשמכם, לטובת הלקוחות העתידיים של החברה!

 

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות