Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח רכב

1/5
 • 4

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

וובי היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הראשונה בישראל, והוא מציע השוואה בקליק של פוליסות ביטוח מהסוג שאתם מחפשים, ואיתור פוליסת הביטוח שהכי מתאימה לכם. אתר Wobi, שכאמור, אינו מציע פוליסות ביטוח מטעמו (הוא לא חברת ביטוח) אלא פוליסות ביטוח של חברות הביטוח הגדולות בישראל (כסוכנות ביטוח, שמוכרת פוליסות ביטוח), הוא אתר מהיר, יעיל ונעים לעבודה – והוא בהחלט יחזיר לאחר מילוי טופס הפרטים רשימה מצויינת של הצעות מחיר לביטוח רכב, כדי למצוא פוליסות ביטוח במחיר הכי זול ובהיקף שיתאים לכם.

מכיוון ש Wobi לא מוכרים ביטוחים שלהם – האינטרס של וובי הוא לאתר עבורכם את פוליסת הביטוח הכי מתאימה (וזולה) עבורכם. המנוע החכם של וובי יעבור על כל פוליסות הביטוח האפשריות בין חברות הביטוח הכי גדולות בארץ, ויחזיר לכם רשימה לבחירתכם של כל הפוליסות המתאימות, מדורגות לפי מחיר. וובי עובד עם חברות ביטוח כמו:

 • הפניקס
 • כלל
 • מנורה מבטחים
 • שלמה ביטוח
 • שירביט
 • שומרה
 • הביטוח החקלאי

ומילוי טופס אחד דרך וובי – יחסוך לכם את הצורך לברר מחירים בכל אחד מאתרי החברות הללו.

מה שחשוב שתקחו בחשבון הוא, שוובי לא עובד עם חברות הביטוח הישירות (כמו: ליברה, ווישור – Wesure, 9 מיליון, או ביטוח ישיר), ואנחנו כן ממליצים שלפני שתבחרו – תבדקו גם באלה, מכיוון שלא פעם, דווקא בביטוחי רכב, תמצאו דרך הסוכנויות הדיגיטליות הצעות משתלמות. 

היתרונות: תהליך דיגיטלי מהיר ונוח, מגוון הצעות מחיר של חברות הביטוח הגדולות בישראל, השוואה נוחה במיוחד, קל לבחור בהצעה הזולה והמתאימה ביותר, שירות לקוחות זמין במגוון דרכים, צוות תביעות שמלווה את לקוחות הסוכנות במקרה של הפעלת הביטוח

חסרונות: זמינות שירות לקוחות שיש שמתלוננים עליה, רשימת הצעות המחיר לא תכלול את חברות הביטוח הישיר, שהן לעיתים זולות יותר.

כבר רכשתם ביטוח רכב דרך Wobi? אנחנו משתוקקים לדעת: איך היה? ספרו לנו מה מצא חן בעיניכם, ומה הייתם בודקים שוב בדיעבד, ונפרסם את ההמלצות שלכם, לטובת מי שעתידים לרכוש ביטוח רכב דרך וובי בעתיד!

ביטוח רכב עם וובי

בישראל תוכלו למצוא שלושה סוגים של ביטוח רכב:

ביטוח רכב חובה

מבטח נזקים בגוף, לנוסעים בתוך הרכב או לנפגעים מהרכב מחוץ לו (כמו הולכי רגל), וכשמו כן הוא – ביטוח שחובה לבצע בישראל עבור כל רכב שנוסע על כבישי הארץ.

ביטוח רכב צד ג’

ביטוח המספק פיצויים כספיים במקרה של נזקים לרכוש של צד שלישי, למשל במקרה של תאונה שנגרמה באחריות נהג הרכב המבוטח וגרמה לנזק לרכב שאינו הרכב המבוטח.

ביטוח מקיף

ביטוח המספק פיצוי על מגוון סעיפים שמשתנה בין חברה לחברה, ובגדול כולל כיסוי כספי למקרה של נזק לרכב המבוטח, מסיבות רבות ושונות החל מפריצה, דרך רעידת אדמה ותאונה, וכלה בנזקים שנגרמו עקב מהומות. הביטוח המקיף עשוי לכלול סעיפים כמו שירותי דרך (להחלפת גלגל או למילוי דלק, אם חלילה תמצאו את עצמכם באמצע הדרך, כשמיכל הדלק שלכם ריק), החלפת מערכת שמע במקרה של נזק, פיצוי בשווי ערך הרכב במקרה של “טוטאל לוסט”, ועוד.

בישראל, הרפורמה במוצרי הביטוח בשנת 2016 הפכה את מוצרי הביטוח, בכללן גם מוצרי ביטוח הרכב, הרבה יותר נוחה להשוואה. בכנות נספר לכם, שבביטוח החובה וגם בביטוח צד ג’, לא תמצאו הפרשים גדולים בכיסויים או במחירים: ההפרשים יהיו בביטוח המקיף. אם אתם מתככנים לרכוש ביטוח מקיף (למשל, אם הרכב שלכם חדש או מאובזר היטב, או אם אתם מתגוררים באזור שיש בו הרבה גניבות רכב…) – אנחנו ממליצים לקחת את הזמן ולהשוות מחירים, מכיוון שחברות רבות מציעות הנחות משמעותיות על ביטוח מקיף לנהגים זהירים, לנהגות, לנהגים שנוסעים מעט ועוד. 

איך קונים ביטוח רכב wobi דרך האתר?

אין פשוט מהפעלת אתר וובי לקבלת הצעות מחיר לביטוח רכב, והאתר מבטיח עד תשע הצעות רלוונטיות לבחור מהן. כך תעשו את זה, שלב אחר שלב:

#1 – היכנסו לאזור השוואת המחירים של וובי

וובי ביטוח רכב

בחרו את סוג הביטוח שאתם מחפשים – וצאו לדרך.

טיפ: אם אתם לא בטוחים איזה ביטוח רכב אתם מבקשים לרכוש, וובי מוכנים עם כל המידע שיעזור לכם להחליט. לחצו על הקישור “לא בטוחים מה אתם צריכים?” וגלו שפע של מידע שיעזור לכם להבין איזה ביטוח הוא המתאים לכם.

#2 – ממלאים את פרטי הרכב

אלו הנתונים שתצטרכו לספק:

 • מספר רישוי של הרכב
 • מערכות מיגון והתראה המותקנות ברכב
 • פרטים על רכב נוסף בבית, אם יש
 • פרטים על הנהגים ברכב: מספר הנהגים, הוותק שלהם ועוד

#3 – ממלאים את מספר הטלפון שלכם, ומוכנים לקבלת חומרים שיווקיים

בשלב הבא, וובי אוספים את מספר הטלפון שלכם. זה כמובן לא הכרחי לתהליך קבלת ההצעות, אבל אם אתם רוצים לקבל את תוצאות ההשוואה שלכם, תצטרכו להשלים עם זה ש Wobi יחייבו אתכם להסכים לקבלת חומרים שיווקיים בסמארטפון.

wobi ביטוח רכב

לאחר מילוי הפרטים, תקבלו סיסמה מספרית בהודעת סמס לסמארטפון. הוסיפו אותה בחלון הקופץ באתר – ואתם בדרך להשוואת המחירים לביטוח הרכב שביקשתם.

תוצאות החיפוש ורכישת ביטוח בוובי

זהו! החלק הקשה מאחוריכם, וכעת בתוך זמן קצר, תופיע הרשימה של הביטוחים הכי מתאימים לכם מעל מסך המחשב. את הביטוחים שוובי מציעה לכם, תוכלו לרכוש ממש בקליק

וובי ביטוח רכב

 

תוכלו לראות בתוצאות המוצגות שוובי מאתרת לכם לבד הנחות אפשריות, על מנת להציע לכם למשל את פוליסות ביטוח הרכב המוזלות המוצעות לנהגים זהירים עם עבר ביטוחי נקי. אלו הפרטים שתמצאו במסך הההשואה של תוצאות הביטוח המתאימות לכם:

 • מחיר הפוליסה (לפני חלוקה לתשלומים, המחיר מופיע לשנה קלנדרית שלמה)
 • גובה ההשתתפות העצמית בכל ביטוח
 • הסכום המרבי של הכיסוי המוצע במקרה של הפעלת הביטוח
 • כיסויים מוצעים בכל ביטוח
 • הערות נוספות
 • כפתור שיאפשר לכם לפנות לצוות אנשי המכירות של וובי ולקבל מידע נוסף
 • כפתור שיאפשר לכם לרכוש את הביטוח שבחרתם בתהליך קצר ומקוון באתר.

זה יהיה אולי זמן טוב להזכיר נקודה שפתחנו בה: Wobi אינה כוללת הצעות מחיר לביטוחי רכב (או ביטוחים אחרים) מטעם חברות הביטוח הישירות, כמו ביטוח ישיר, ביטוח 9 מליון, ליברה ביטוח רכב ו – Wesure. אל תתעצלו לבקש הצעות מחיר גם מהחברות הללו, הן כולן דיגיטליות ונוחות, וכולן מאפשרות הצעת מחיר מוזלת (במיוחד, כאמור, אם אתם מחפשים הצעת מחיר לביטוח מקיף) שתקבלו בזמן קצר.

כבר יש לכם ביטוח רכב שרכשתם דרך Wobi? אנחנו רוצים לשמוע את חוות דעתכם על החברה! שלחו אלינו סקירה או ביקורת, המלצות ונקודות שחשוב לקחת בחשבון ברכישת ביטוח דרך וובי – ואנחנו נפרסם את חוות הדעת שלכם, לטובת הלקוחות הבאים של החברה!

ביקורות אחרונות

To: Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

02.10.2022

עומר אור
אם בריאותכם חשובה לכם אל תעלו על דל שפתותיכם את המילה וובי. לא נראה לי ששרות גרוע מזה יכול להיות . תתרחקו ומהר .

To: Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

09.01.2022

עפרי מלול
ממליצה להתרחק מוובי החוויה שלי איתם היתה נוראית ראשית כל הנציג מיהר לדחוף לי ביטוח שלא התאים לי על אף שציינתי בפניו שאין לי עבר ביטוחי. לאחר בדיקה והאזנה לשיחה מולו הוא התקשר להתנצל ובו זמנית טען שאין מה לעשות ועלי לקבל הצית מחיר חדשה וגבוהה יותר ולעבור חברה. כמובן שלא רציתי להמשיך ולקבל מהם שרות ואז החלה סאגת הביטול כאשר החברה מסרבת לשלוח לי מסמך שמאשר את בקקה הביטול שלי ( לא סמכתי עוד על הנציגים הלא מקצועיים של החברה). החברה פישלה, לא לקחה אחריות ועוד גרמה לי להתעסקות רבה ומתמשכת סביב נושא הביטול והביטוח מחדש. הישמרו.

To: Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

23.12.2021

נועה
החברת ביטוח הכי גרועה שיכולה להיות. להתרחק מהם כמו מאש חברים תיזהרו!!!! אין שירות,אני אחרי תאונה כבר מזה ארבעה חודשים אני מוצאת את עצמי רודפת אחריהם שיטפלו לי ברכב שפגעו ביייי למען השםםם פגעו ביי!!!!!!! גם הנציגות על הפנים,אחת לא יודעת באמת את העבודה ומה צריך לעשות אחת!!!! חוסר מקצועיות חוסר אמינות ,כל מה שקשוק לחוסר זהה אצל וובי. בזמן שאני משלמת את מטיב כספי אצליהם!!!!! אתם החברת ביטוח הכי מזעזעת שנתקלתי בה . לא לבטח אצלהםםםםםם!!!!!!!

To: Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

23.12.2021

דודי
התאכזבתי מאד עד כדי שהגעתי ללחץ דם ופגע בבריאותי הניול הכושל של ואב ובנוסף השירות של בלו פנסים ומראות והמנהל שם שמייצג את בלו אייל גורן איש לא סימפטי ולא במתן שירות ולא ביחס הוגן ללקוח מחזיק מעצמו עד כדי השפלת הלקוח וזלזול במתן שירות ןעןשה ככל העולה על רוחו מתוך התעללות ללקוח ונתינת גב לחברה שלו ללא טיפול הולם על ניהול לא תקין כלפי הלקוח קיללתי את הרגע שהכרתי אותם חבל מי שיפול בידיים שלהם יכולתי לתבוע אותו לבית המשפט ולהוכיח שהוא השקרן ולא אני כפי שטען והכפיש בהכפשות שוא עוד יבא יום שיבקש סלחה ממני !

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות