ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

אם כבר להתחדש בביטוח רכב – למה שלא תבחרו פוליסת ביטוח רכב של החברה השנייה בגודלה בארץ, זו שסך המאזן שלה לשנת 2020 עמד על מעל 170 מיליארדי שקלים, המעסיקה כמעט 5,000 עובדים ומוכרת פוליסות ביטוח רכב על בסיס יומי?

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים – נעים להכיר

חברת מגדל התחילה את דרכה בתחום הביטוח הרבה לפני מדינת ישראל בעצמה, וסיפקה מאז שפע של פוליסות ביטוח בישראל. בתחום של ביטוחי רכב, מגדל מציעה פוליסות ביטוח רכב חובה, מקיף וצד ג’, ופוליסת ביטוח רכב ייחודית לעובדי מדינה – על כל אלה, עוד נרחיב בהמשך. תוכלו לרכוש את ביטוחי הרכב של מגדל או דרך סוכן או ישירות מאתר האינטרנט – במקרה האחרון, אפילו תקבלו 200 ₪ מתנה בתלושי קניה.

כמו חברות ביטוח רבות אחרות בישראל, גם חברת מגדל מנהלת אתר אינטרנט שופע במידע ואפשרויות. דרך אתר האינטרנט של חברת מיגדל תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי עבור פוליסת הביטוח שלכם, כולל תאריכי תפוגה, תביעות, עלויות וכדומה; תוכלו להוסיף בקליק נהג לרכב שמבוטח למספר קבוע של נהגים; לבדוק מצב הטיפול בתביעות פעילות שהגשתם לאחרונה; ועוד.

אם גם אתם בוחרים ביטוח רכב (חובה, מקיף או צד ג’) בעיקר על פי מחיר הביטוח ומדד השירות של חברות הביטוח – במקרה של מגדל כדאי לדעת, שמגדל דווקא לא השיגה ציונים מזהירים במדד השירות האחרון שפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון: במדד השירות בביטוח רכב חובה, הגיעה מגדל במקום ה – 13 או המקום האחד לפני האחרון, עם ציון של 69 נקודות. החברה קיבלה ציונים נמוכים במדדים כמו הטיפול בלקוחות, תלונות הציבור, וזמני מענה טלפוני. במדד ביטוח רכב רכוש הנתונים הם די דומים: מגדל הגיעה במקום 12 מתוך 13, עם ציון של 77 נקודות ודירוג נמוך במיוחד במהירות הטיפול בתביעות, בטיפול בלקוחות, בתלונות הציבור, ובזמני מענה טלפוני.

יש לכם ביטוח רכב של מגדל? ספרו לנו איך היתה ההתנהלות מול החברה, ביקורות בנוגע לטיב השירות או חוות דעת חיובית על הפוליסה, ונשמח להוסיף את הרשמים שלכם למאגר חוות הדעת שלנו, לטובת הלקוחות הבאים של החברה!

פוליסות ביטוח הרכב מבית מגדל

כל חברות הביטוח מציעות שלוש פוליסות ביטוח סטנדרטיות לרכב: ביטוח חובה, ביטוח המחוייב על פי חוק עבור כל רכב בכבישי הארץ, והוא מכסה כספית את הנזקים לגוף, במקרה של תאונה שכוללת נפגעים; ביטוח צד ג’ מכסה נזקים לרכוש, במיוחד (אם כי לא רק) במקרה של נזק לרכוש לצד שלישי במקרה של מעורבות בתאונה; וביטוח מקיף מכסה כל נזק, גם לרכב המבוטח, ומאפשר לבעל הביטוח לתקן נזקים ברכב על חשבון הביטוח. הנה פירוט בנוגע לפוליסות ביטוח הרכב של מגדל:

ביטוח חובה של מגדל

ביטוח רכב חובה מכסה את עלויות הטיפול וההתמודדות במקרה של נזקי גוף, חמי שבתוך הרכב או להולכי רגל שמחוץ לו, במקרה של תאונה. מחירי ביטוחי החובה נקבעים לפי משתנים כמו סוג הרכב ומאפייני הנהג, והם בפיקוח ממשלתי (כך שהם לא מאוד שונים בין חברות הביטוח). 

ביטוח רכב צד ג’ של מגדל

בעוד ביטוח חובה לנזקים בגוף חייב כל רכב להחזיק, אם הוא נוסע, על פי חוק – ביטוח צד ג’ אתם לא חייבים לרכוש עבור הרכב שלכם, אבל מפאת מחירו הזול והמשמעויות מרחיקות הלכת לפיצויים ותיקונים במקרה של תאונה – הרוב המכריע של מי שמחזיקים רכבים, גם כאלה ישנים במחירונים נמוכים – רוכשים גם ביטוח צד ג’, על כל צרה שלא תבוא. 

בביטוח רכב צד ג’ של מגדל, תמצאו כיסויים נרחבים כמו למשל כיסוי הגנה משפטית במקרה של תביעה; שירותי גרירה ושירותי דרך (כי מי ייסע עד אליכם עם בקבוק של דלק במקרה ששכחתם לתדלק את הרכב?), מערכת שמע חלופית ושירותי תיקון שמשות – עד הבית. ניתן לרכוש ביטוח עם ביטול השתתפות עצמית (אבל אז, כמובן, תשלמו קצת יותר בכל חודש). 

ביטוח מקיף לרכבים עד 3.5 טון

בארץ, ביטוחי הרכב נחלקים לשני סוגים של רכבים: ביטוחים לרכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון (זה כולל את כל קטגוריית הפרייבטים, מפני שרכב פרטי ממוצע שוקל בערך טון אחד), ורכבים ששוקלים יותר מזה (משאיות כבדות במיוחד). הביטוח המקיף של מגדל כולל כיסויים מקיפים, כמו למשל כיסוי לתיקון כל נזק שקרה ברכב, כיסוי כספי במקרה של גניבה, כיסוי כספי במקרה של “טוטאל-לוס” ורכישת רכב חדש, והוצאות הגנה משפטית. הביטוח כולל גם ביטוח חובה וביטוח צד ג’, כך שאתם מקבלים גם את שירותי הגרירה והדרך, תיקוני השמשות עד הבית וכדומה. 

אגב, בניגוד לביטוחי החובה ובמידה מסויימת גם ביטוחי צד ג’ – ביטוח מקיף הוא בהחלט לא מוצר בפיקוח, ועל כן כיסויי הפוליסה, גובה ההשתתפות העצמית ועלות הביטוח תלויים אך ורק בחברת הביטוח. אז תעשו לנו טובה, תרכזו לפחות 2 או 3 הצעות מחיר לביטוח רכב ותשוו מחירים.

ביטוח רכב לעובדי מדינה

אם אתם עובדי מדינה – זהו יום המזל שלכם, מפני שמגדל מציעה פוליסות ביטוח רכב בתנאים טובים יותר לעובדי מדינה. ההטבות בביטוחים אלה הם למשל:

 • רכב חלופי במקרה של תאונה
 • השתתפות עצמית נמוכה במיוחד בכל מקרה של הפעלת הביטוח
 • שירותי דרך בתוך שעתיים לכל היותר
 • הגנה משפטית
 • כיסוי מלא במקרה של צורך בחלפים מקוריים חדשים לרכב בן עד שנתיים
 • אחריות עד 600,000 ₪ עבור צד ג’
 • ועוד

ביטוח רכב אונליין במגדל

מגדל מציעה אפשרות לרכוש ביטוח רכב מכל סוג דרך אתר האינטרנט שלהם – ולא רק זה, אלא שמבוטחים חדשים יהנו מתלושי רכישה בסך של 200 ₪ לאחר הרכישה. 

צילום מסך אתר מגדל ביטוח רכב

המערכת הדיגיטלית לקביעת מחירי ביטוח רכב ולרכישה אונליין

התהליך מתחיל באיסוף פרטים אישיים ולאחר מכן תתבקשו לספק את פרטי הרכב שלכם, כולל שנת הייצור, נפח המנוע ועוד. לאחר מכן, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח רכב לבחירתכם, הפוליסה תיכנס לתוקף בתאריך המבוקש או באופן מיידי. להפעלת הביטוח, תביעה במקרה של תאונה או מעקב אחר מצב הביטוח שלכם – תוכלו להשתמש באתר הנגיש והידידותי של מגדל, ולקבל את כל המידע בכל עת בצורה נוחה ומהירה.

אפשרות להוסיף נהג בקליק לפוליסת הביטוח

חשוב לדעת, שבפוליסת ביטוח הרכב שלכם, אתם מתבקשים לבטח כל נהג – או, במחירים נמוכים יותר, את הנהגים ברכב (נהג בודד, או זוג נהגים). במקרה שאתם מאפשרים למישהו להשתמש ברכב שמבוטח רק עבור נהגים מסויימים – אתם חייבים על פי חוק לבטח אותו באופן זמני, ומגדל מאפשרת לכם לעשות כן, במערכת הוספת נהג בקליק

אתר מגדל ביטוח רכב

הוספת נהג זמני בקליק

רק אל תשכחו לסיים את הביטוח, כשמי ששאל את הרכב החזיר אותו אליכם…

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות