מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

בישראל שלושה סוגים בסיסיים של ביטוח רכב: ביטוח רכב חובה, שמקנה שיפויים כספיים במקרה של פגיעה בגוף אצל מי שנמצא בתוך הרכב או מחוץ לו (כמו למשל הולכי רגל) והוא מחויב על פי חוק עבור כל רכב בכבישי הארץ; ביטוח צד ג’, שמבטיח תשלום על פי הנדרש במקרה של פגיעה ברכוש של רכב אחר על ידי הרכב המבוטח; וביטוח מקיף – שמכיל כיסויים ופיצויים לכל נזק ברכב המבוטח, בדרך כלל כולל נזקי פריצה, אש, ואפילו מהומות, נזקים לשמשות ולרכיבים השונים ברכב, ועוד.

ביטוחי החובה נמכרים על ידי חברות הביטוח השונות, כמו מנורה מבטחים ואחרות, במחירים דומים בעיקר מפני שמחירי הביטוח נמצאים תחת פיקוח. המחירים נגזרים בעיקר ממאפייני הרכב (כמו נפח המנוע או דגם הרכב) ומאפייני הנהג (כמו הגיל ושנות הוותק שלו בנהיגה). ביטוח צד ג’ נמכר בהיקפי כיסוי ובמחירים שונים – ובביטוח המקיף תמצאו שונות גדולה בין הפוליסות המוצעות על ידי חברות הביטוח השונות, היקפי הכיסוי והנושאים הכלולים בביטוח, ועוד. 

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות. כמו שאר חברות הביטוח הגדולות, גם מנורה מבטחים לא בדיוק מככבת במעלה הרשימה של חברות הביטוח המצטיינות במתן שירות בישראל. רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון פרסמה מדרג של חברות ביטוח בקטגוריות שונות (ביניהן ביטוח רכב חובה וביטוח רכב רכוש) על פי נתונים שנאספו לאחרונה בשנת 2018. על פי מדד השירות של חברות הביטוח לביטוח רכב חובה, מנורה מבטחים מדורגת במקום השביעי מתוך 14, עם ציון של 79 נקודות. הציון נקבע על פי משתנים כמו: טיפול בתביעות של לקוחות, זמני מענה טלפוני, כלים דיגיטליים, שיעור תלונות הציבור, ואחרים. בקטגוריית ביטוח רכב רכוש, הגיעה מנורה מבטחים למקום ה – 11 מתוך 13, עם ציון של 79 נקודות. 

אבל כשמתבוננים באתר האינטרנט של מנורה מבטחים, התמונה המתקבלת היא דווקא מעט שונה: האתר ידידותי, נגיש, מזמין ומאפשר מידע וביצוע פעולות. אולי, זה בגלל שמאז שנת 2018, השנה בה נאספו נתוני המדד לאחרונה, מנורה מבטחים צעדה צעדים גדולים קדימה בתחום השירות והנגישות. 

באתר של חברת מנורה, המעוצב בצורה ידידותית במיוחד, תמצאו שקל מאוד לקבל מידע, כמו גם לבצע פעולות אונליין: תוכלו בקלות רבה לעדכן פרטים אישיים, להגיש תביעה או להפעיל את הביטוח שלכם, לבדוק סטטוס של תביעות שכבר הגשתם, ואפילו לקבל מגוון מעניין במיוחד של טיפים ממומחי הביטוח של מנורה מבטחים, למשל על בחירת ביטוח והפעלתו. צ’טבוט עוד אין באתר של מנורה, שהושק אגב במאי השנה, אולם הזמנה להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם במהרה – דווקא יש. 

יצאנו לראות אילו פוליסות ביטוח מציעה מנורה מבטחים, איך מתאפשר לרכוש ביטוח רכב בחברה – וגם, האם כדאי לכם לבחור דווקא במנורה מבטחים לביטוח הרכב הבא שלכם.

רכשתם ביטוח רכב של מנורה מבטחים? רוצים לחלוק את חוות הדעת שלכם עם מי שמתכוונים לרכוש ביטוח רכב בקרוב ויוכלו להרוויח מהביקורת שלכם? שלחו אלינו סיכום של חוות הדעת שלכם – ונשמח לפרסם אותה במאגר הגדול בישראל לביקורות לקוחות של חברות הביטוח!

איך רוכשים ביטוח רכב של מנורה מבטחים?

מנורה מבטחים מאפשרת רכישת ביטוח רכב אונליין, או דרך סוכן. במערכת האוטומטית להצעת מחיר לביטוח רכב, תתבקשו למלא פרטים על פי שאלון אוטומטי, ולאחר קבלת הצעה (בתהליך לא מאוד ארוך) – תוכלו לשלם עבור הביטוח החדש שלכם, ולצאת לדרך עם רכב מבוטח לעילא ולעילא. 

מנורה ביטוח רכב

כך תבטחו את הרכב שלכם במנורה מבטחים, בתהליך קצר אונליין

אם דווקא לא מתאים לכם לרכוש ביטוח במערכת הדיגיטלית – תוכלו למצוא סוכן ביטוח דרך האתר. 

סוגי ביטוח רכב במנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעים בסך הכל שש פוליסות ביטוח רכב שונות עבור רכבים פרטיים ורכבים כבדים, ועוד שתי פוליסות ביטוח לרכבים דו גלגליים ואופנועים. הנה הפירוט:

 • ביטוח חובה לרכבים פרטיים: כאמור, ביטוח חובה הוא ביטוח שכל בעל רכב מחוייב על פי חוק לרכוש עבור הרכב שלו, והוא מגן על הרכב המבוטח על הנהגים הכלולים בביטוח (חשוב לשים לב, שבהתאם לפוליסה, לפעמים זה לא כל נהג) מפני תשלומים לנזקים בגוף עבור טיפולים רפואיים למי שנמצא בתוך הרכב או מחוצה לו. ביטוח חובה ניתן לרכוש במספר גירסאות, כמו למשל ביטוח לנהג יחיד (או לנהגת – בדרך כלל יותר זול), ביטוח לנהגים ותיקים, וכו’ – ניתן גם להוסיף נהגים בהגבלת קילומטראז’ או שעות, להוזלת הביטוח (למשל, אם יש לכם נהג צעיר בבית, וגיליתם שפוליסת ביטוח החובה שלכם קופצת במחיר כשאתם מוסיפים את פרטיו לרשימת הנהגים הקבועים ברכב).
 • ביטוח חובה וצד ג’ לרכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון: כולל כיסוי נזקים לרכוש של צד שלישי, בתוספת לכיסוי הנזקים בגוף הניתנים בביטוח החובה. בביטוח צד ג’ של מנורה מבטחים תוספת של הרחבה לתשלום עבור הגנה משפטית והרחבה לתשלום עבר שבר בשמשות.
 • מנורה מבטחים מספקת גם ביטוחי חובה וצד ג’ לרכבים של מעל 3.5 טון, שזה בעיקר משאיות כבדות. 
 • ביטוחים מקיפים לרכבים פרטיים: כוללים כיסוי עבור נזקים לרכב כתוצאה מהתפוצצות, פגיעת ברק, התלקחות, ועוד אסונות שאנחנו מקווים שלא תיאלצו להתמודד עימם; כיסוי למקרה של גניבת הרכב; ושפע של הרחבות שתוכלו לבחור בתשלום נוסף: ביטוח גרירה, שירותי דרך, ביטוח שבר בשמשה, ביטוח לטיפול משפטי במקרה של תאונה, ביטוח לנהג חדש עם נהג מלווה, ביטוח לפגושים – ועוד
 • אוטו TOP – ביטוח מקיף שכולל חבילה רחבה של הרחבות, במחיר נמוך יחסית. הביטוח מוצע לבעלי ותק ביטוחי עם תביעה אחת לכל היותר בשלוש השנים האחרונות, והוא כולל הרחבות כמו שירותי גרירה, רכב חלופי, כיסוי למקרה של שבר בשמשות, שירותי דרך (אספקת דלק, החלפת גלגל, וכדומה), גרירה במקרה של תאונה, ועוד.
 • עוד שני ביטוחים מעניינים שתמצאו בחברת הביטוח מנורה מבטחים הם ביטוח משאית TOP – ביטוח מקיף לרכבים ששוקלים מעל 3.5 טון, גם כאן הביטוח כולל חבילה של הרחבות במחירים אטרקטיביים לנהגים עם היסטוריה ביטוחית ללא רבב; ו – TOP אספנות, ביטוח מקיף ייחודי לרכבי אספנות.
 • ביטוחים לרכב דו גלגלי: מנורה מבטחים מציעה ביטוח חובה וצד ג’ לרכבים דו גלגליים, וגם את הביטוח המועדף לאופנועים G Motor בכיסוי צד ג’, הכולל אחריות של עד 350,000 ₪ לצד ג’, הגנה משפטית בכיסוי של עד 10,000 ₪, שירותי דרך וגרירה בתוספת תשלום, ועוד. 

רכשתם לאחרונה ביטוח רכב של מנורה מבטחים? נהניתם מהתהליך, או שאולי דווקא לא? ספרו לנו איך אתם מתרשמים ממנורה מבטחים כחברת הביטוח של הרכב שלכם, ונפרסם את חוות הדעת שלכם, לטובת המבוטחים הבאים המחפשים לקבל החלטה מושכלת!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות