הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

הראל היא חברת הביטוח הכי גדולה בארץ. עם מאזן כולל של מעל 114 מיליארדי שקלים (נכון ל – 2020, על פי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט) וכמעט 5,000 מועסקים – מדובר בחברת ביטוח מובילה בשוק, שמנהלת נתח עיקרי (כחמישית) מכלל הביטוחים שלנו. 

לצד זאת נספר, שמבחינת הראל  בפוליסת ביטוח רכב, במדד השירות של חברות הביטוח (המתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון) קשה לקרוא לציונים שקיבלה הראל “מצטיינים”. אמנם, הנתונים לא מאתמול (המדד האחרון המפורסם מתייחס לנתונים משנת 2018), וביחד עם זאת, כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות. 

מה יש לחברת הביטוח “הראל” להציע לכם בתחום ביטוחי הרכב? הנה כל הפרטים.

רכשתם לאחרונה ביטוח מחברת הראל? יש לכם ביקורת חיובית או ביקורת בונה? למה שלא תשתפו אותנו? נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, בשמכם, ולטובת הרוכשים העתידיים שעוד לא יודעים את מה שאתם כבר כמעט שכחתם!

אילו ביטוחים לרכב מציעה חברת הראל? 

11 סוגים שונים של פוליסות ביטוח רכב (!) מוצעות על ידי חברת הראל באתר שלהן. כדי שלא תלכו לאיבוד, הנה פירוט קצר על כל סוג של ביטוח ולמי הוא מתאים.

הראל ביטוח רכב

לא פחות מ – 11 פוליסות שונות של ביטוח רכב מוצעות מטעם חברת הביטוח “הראל”

קודם כל, תכירו: הראל סוויץ’

אנחנו לא יודעים אם שמתם לב לזה, אבל כשחברת ביטוח מעוניינת להתחיל לשווק ביטוחים ברכישה אונליין, הן כולן עוטות ז’רגון צעיר יותר. כנראה שכל מחלקות השיווק של כל חברות הביטוח הגדולות סיפרו שמי שרוכשים ביטוחים אונליין הם צעירים יותר, ולכן הממשק חייב להיות מגניב. זה בדיוק מה שקרה עם הראל סוויץ’, שהמרחק החזותי והמילולי בינו לבין אתר האם של הראל עלול לבלבל אתכם.

הראל סוויץ’, אם כן, היא פוליסת ביטוח חובה ומקיף שנועדה ל”חיות אינטרנט” המצפות לממשק ידידותי, נוח, מזין ואפילו מבדח. היא מאפשרת לרכוש ביטוח רכב חובה ומקיף, במחירים שמתאימים לקילומטרז’ שלכם: נסעתם פחות? תשלמו פחות. 

הביטוח מגיע עם ניהול באפליקציה ייעודית ולא רק זה. בנוסף, יגיע שליח של החברה עם רכיב קטן שמותקן ברכב (בדומה לרכיב שמנהל את התשלומים בנסיעה בכביש האגרה של ישראל), ומדווח בזמן אמת על אירועים כמו תאונה או מיקום הרכב. 

ביטוח רכב הראל

ביטוח הרכב סוויץ’ של הראל: ביטוח “מגינב” שמספק מחירים נמוכים מי שנוסעים מעט.

אגב, רק לביטוח הרכב הראל סוויץ’ ניתן להצטרף באופן דיגיטלי – כל שאר ביטוחי הרכב של הראל זמינים רק ברכישה דרך סוכנים. אם אין לכם סוכן ביטוח, תוכלו לקבל הפנייה לאחד במוקד של הראל, בטלפון 2010* או במילוי טופס פנייה באתר. 

ביטוח מקיף Upgrade, לנהגים בסיכון פחות בחבילה מורחבת ללא עלות נוספת

ביטוח Upgrade מבית הראל מציע חבילה נרחבת במיוחד של כיסויים לרכב, והוא מיועד עבור נהגים זהירים בני 21 ומעלה או נהגים שנוסעים פחות מ – 10,000 קילומטרים בשנה. הביטוח כולל שורה ארוכה של כיסויים, כולל שירותי דלק באמצע הדרך, שירותי פריצת מנעולים והחלפת גלגל. יש אפשרות לביטול השתתפות עצמית והטבות וכיסויים מיוחדים (כמו למשל כיסוי לעגלת התינוק) לאימהות ותינוקות. 

הראל סוויץ

רשימה ארוכה של הרחבות וכיסויים נוספים בביטוח הפרימיום של הראל לרכב, לנהגים זהירים שנוסעים מעט

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות