ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

השוואת ביטוח רכב

2/5
 • 0

  1
 • 1

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

חברת כלל, שכ – 45% מהמניות שלה בבעלות אי די בי חברה לביטוח, היא מחמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (לצד חברות הביטוח הראל, מגדל, הפניקס ומנורה מבטחים), עם מאזן שנתי של מעל 117 מיליארדי שקלים וסך פרמיות ברוטו של כמעט עשרה מיליארדי שקלים (לפי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט לשנת 2020 ודירוג BDI של חברות הביטוח, גם הוא מעודכן לשנת 2020). החברה הוקמה על מנת לאחד את פעילותן של מספר סוכנויות ביטוח שהיו נפוצות במיוחד בישראל, כמו למשל חברת הביטוח ההיסטורית “אררט” וחברת הביטוח שעיקר פעילותה היה במגזר הציבורי, “יובל”. כלל מציעה ביטוחים במגוון גדול של תחומי פעילות, כמו למשל ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי דירה ורכוש וביטוחים לעסקים – וגם מגוון ביטוחי רכב (שמייד נרחיב אודותיהם) תוכלו להשיג בכלל. עם מגוון לא רע של ביטוחים לרכב שתוכלו להתאים לצרכים ולהיקף הכיסוי שאתם מעוניינים בו; עם אתר אינטרנט ידידותי שמאפשר לבצע מגוון של פעולות כולל קבלת הצעת מחיר ואפילו רכישת ביטוח חובה וביטוח צד ג’ (ביטוחים אחרים יש לרכוש מסוכן ביטוח בלבד), ועם מוניטין של חברת ביטוח עם טיפול מהיר בלקוחות ושיעור תשלום תביעות גבוה – כלל היא בחירה לא רעה, בכל מה שקשור לביטוח הרכב שלכם. במדריך שלפניכם תמצאו את כל הפרטים אודות ביטוחי הרכב של כלל, כולל הפנייה לחוות דעת וביקורות של לקוחות החברה ואפילו הצעות מיוחדות להנחות ומחירים נמוכים עבור ביטוח רכב של כלל.

אם אתם לקוחות חברת הביטוח כלל – נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם בנוגע לשירותים והמוצרים שאתם מקבלים מהחברה. שלחו אלינו חוות דעת או ביקורת – ועזרו ללקוחות הבאים לבחור את הביטוח המתאים להם!

ביטוח רכב בחברת כלל – מגוון יתרונות

חברת הביטוח כלל זכתה לדירוג מחמיא בדירוג השירות של חברות הביטוח, כפי שהוא מתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. המדד המפורסם באתר מבוסס על נתונים שנאספו אמנם לפני זמן לא קצר (בשנת 2018), אולם הוא משמש גם בימים אלו, להשוואה בין חברות הביטוח בישראל בהתייחס לטיב השירות שאתם צפויים לקבל, אם תבחרו לרכוש ביטוח רכב של כלל. 

בביטוח רכב חובה, כלל דורגה באותו המדד במקום השלישי עם ציון לא רע בכלל של 81 נקודות (אחרי חברת ביטוח ישיר עם 84 נקודות וחברת הביטוח שירביט עם 83 נקודות). החברה קיבלה ציון 90 בשיעור תשלום תביעות, ציון של 91 נקודות במהירות הטיפול בתביעות, ולציון של 81 בקטגוריית הכלים הדיגיטליים. בביטוח רכב רכוש קיבלה חברת הביטוח כלל את הציון 81, אולם הפעם הגיעה למקום השביעי מתוך 13, עם ציונים גבוהים באותן קטגוריות. 

אם כן, חברת הביטוח כלל מקבלת ציונים גבוהים במדדי השירות השונים מלקוחותיה. ניראה כי היא מספקת שירות זמין ואמין, מענה מהיר ואדיב לפניות של לקוחות וטיפול מהיר בתביעות. 

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון. 

אילו פוליסות ביטוח רכב מציעה חברת כלל?

פוליסות ביטוח רכב של כלל נחלקות לחמש קטגוריות עיקריות: ביטוח חובה, ביטוח רכב צד ג’, ביטוח מקיף, ביטוח לרכבים חקלאיים וטרקטורים, וכיסויים נוספים. הנה פירוט בנוגע לפוליסות ביטוח הרכב של כלל:

ביטוחי רכב חובה של כלל

ביטוחי רכב חובה הם ביטוחים נדרשים על פי חוק במדינת ישראל, לכל רכב על הכביש. התמחור עבור ביטוח החובה הוא בסיסי ונגזר הן ממאפייני הרכב (השנתון, נפח המנוע, וכדומה) והן ממאפייני הנהג (כמו למשל הוותק שלו, המגדר שלו – כי נשים עושות פחות תאונות – הגיל, הקילומטראז’ הממוצע בשנה, וכדומה). ביטוח חובה לרכב של כלל מגיע בשתי קטגוריות: ביטוח חובה לרכבים ששוקלים פחות מ – 3.5 טון (זו קטגוריית הביטוח עבור רכבים פרטיים ואפילו רכבים מסחריים גדולים), וביטוח רכב חובה עבור רכבים ששוקלים מעל 3.5 טון (בעיקר משאיות ורכבים כבדים). הביטוח מעניק כיסוי כספי לכל מקרה של פגיעה בגוף שהרכב שלכם יהיה מעורב בה, חלילה וחס, בין אם פגיעה של מישהו שישב בתוך הרכב – או של הולך רגל שהיה מחוץ לו. הביטוח כולל פיצוי עבור הוצאות רפואיות, אבדן השתכרות, כאב וסבל, ועוד. 

ביטוח צד ג’ מבית כלל

ביטוח צד ג’ אינו ביטוח שאתם חייבים לרכוש עבור הרכב שלכם – אולם מפאת המחיר הזול שלו, ההרחבות המפתות, והסיכוי שהוא יציל אתכם אם חלילה תזדקקו לו – הרוב המכריע של בעלי הרכבים, משקיעים גם בביטוח צד ג’. הביטוח עוסק בכיסוי נזקים לרכוש לצד ג’ – כלומר, במקרה של נזק לרכוש שינו של בעל הרכב, בעקבו תאונה באשמת הנהג המבוטח מטעמכם. כלל מציעה שלושה סוגים של ביטוח צד ג’: 

ביטוח “כלל ראשון לנסיעה בטוחה”, שמתאים לרכבים ישנים שאינם מבוטחים בביטוח מקיף עם גבול מירבי לאחריות של כמעט חצי מיליון שקלים (או במדויק: 450,000 ₪). 

ביטוח “המסלול הירוק” לצד ג’: לנהגים עם עבר ביטוחי נקי (או לכל היותר תביעה ביטוחית אחת בשלוש השנים האחרונות) וגם לנהגים צעירים. הביטוח מציע גבול אחריות לנזקים לרכוש של צד ג’ בסכום של עד מיליון ₪. 

ביטוח צד ג’ לרכב דו גלגלי, היא פוליסת הביטוח השלישית עבור נזקים לצד ג’ מטעם כלל.

ביטוח מקיף מבית כלל

שלושה מסלולים של ביטוח מקיף תמצאו מטעם כלל:

המסלול הירוק לביטוח מקיף – מוצע במחירים נמוכים במיוחד לנהגים זהירים, שהעבר הביטוחי שלהם ללא רבב. הביטוח עם גבול אחריות של 2,000,000 ₪, וכולל כיסויים לנזק למערכות שמע, לאביזרי יצרן שאינן סטנדרטיים, ואפילו למקרה של “טוטאל-לוס” לפיצוי לרכישת רכב חדש. 

“כלל ראשון לנסיעה בטוחה” הביטוח המקיף לרכב מבית כלל: ביטוח מקיף שכולל פיצוי כספי במקרים של תאונה, גניבה, פיצוץ, שריפה, שיטפון, ועוד שלא נדע. 

פוליסת הביטוח המקיף השלישית והאחרונה מבית כלל היא פוליסת ביטוח מקיף לרכבים כבדים, שמשקלים מעל 3.5 טון.

פוליסות ביטוח פחות נפוצות

חברת כלל מציעה פוליסות ביטוח לרכבים חקלאיים וטרקטורים, ביטוחים לרכבים דו גלגליים, ועוד. 

כלל VAR

פוליסת הביטוח הייחודית מאפשרת תשלומי פרמיה נמוכים ולעומתם שיפוי גבוה לנהגים זהירים – כולל אפילו ביטול ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לרכב המבוטח או לצד שלישי עקב תאונה. מוקד אנשי שירות מטעם חברת כלל יסייע בטיפול בתאונה בזמן אמת, דרך אפליקציה ייחודית של החברה. הביטוח זמין עבור רכבים בשווי של עד 500,000 ₪, ועד שלושה נהגים לרכב, עם לכל היותר תביעה ביטוחית אחת בשלוש השנים האחרונות. תנאי הביטוח הייחודיים מותנים בהתקנת מצלמת דרך של כלל ברכב – שליח החברה יגיע ואפילו יתרין אותה ברכב שלכם, ללא עלות נוספת. 

כלל מטראז’

כלל מטראז’ היא מעין הרחבה או יתרון לפוליסות המסלול הירוק של כלל, עבור נהגים זהירים ונהגים שנוסעים מעט. נהגים כאלה יכולים לזכות בהנחות של עד 12.5% בשלושה קריטריונים שונים: נסיעה של עד 4,800 ק”מ בשנה (עד 12.5% הנחה); נסיעה של עד 7.200 ק”מ בשנה (הנחה של עד 10%), ונסיעה של עד 12,000 ק”מ בשנה (המזכה בהנחה של 5%). 

יש לכם ביטוח רכב של כלל? רוצים לחלוק את חוות הדעת שלכם עם אלפי הקוראים והמבוטחים לעתיד שקוראים את המאמר הזה? שלחו אלינו ביקורת מפורטת, ונשמח לפרסם אותה בשמכם!

ביקורות אחרונות

To: ביטוח הרכב של כלל

23.12.2021

Uriya Biton
כלל ביטוח, זה השירות הכי על הפנים שקיים לא להתקרב חד משמעית!!!

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות