איילון ביטוח רכב ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

איילון היא בעשירייה הפותחת של חברות הביטוח בישראל, מבחינת היקף הפעילות של החברה. על פי מדד דאן אנד בראדסטריט לשנת 2020, מדובר בחברת הביטוח השביעית בארץ מבחינת גובה המאזן השנתי, וסך הכנסות מפרמיות ביטוח של כמעט 3.5 מיליארדי שקלים. אם כן, כשאתם שוקלים לחדש את הביטוח לרכב, כדאי לדעת אילו ביטוחים מציעה חברת הביטוח איילון, ולהשוות אותם לביטוחים מחברות ביטוח אחרות. אחת הסיבות הראשיות לכך היא שאתם יודעים, שחברה בסדר גודל כזה היא חברה עם גב כלכלי, שיש לה את היכולת “להיות שם בשבילכם”, במקרה של הצורך להפעיל את הביטוח שלכם.

המחשבה הזו מובילה אותנו הישר לבעיה הגדולה של חברות הביטוח: השאלה, מה זה ידרוש ממני, המבוטח, כדי לקבל את הפיצוי שמגיע לי מחברת הביטוח במקרה של תאונה או אירוע אחר שכלול בביטוח?

גם לשאלה הזו יש לנו תשובה, והיא נובעת מציוני מדד השירות של חברות הביטוח, שמפורסמים בכל שנה (פחות או יותר) על ידי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. עם ציון ממוצע של 84 (לא רע בכלל, חייבים להודות) בשני מדדי השירות של ביטוחי הרכב – אפשר להניח שהשירות שתקבלו דרך איילון ביטוח רכב  הוא זמין ויעיל (עוד נרחיב על כך בהמשך). 

יתרונות: היסטוריה ארוכה וחוסן כלכלי משמעותי, פוליסות ביטוח רכב מקיפות ומותאמות אישית, הרחבות מפנקות כמו שירותי דרך, תעריף דומה לזה של חברות ביטוח ישירות

חסרונות: ללא מערכת לרכישת ביטוח אונליין, חברה שעובדת דרך סוכנים ולא באופן ישיר.

חיפוש סוכני ביטוח רכב באתר איילון

https://www.ayalon-ins.co.il/services/service-providers/agents/

מערכת חיפוש סוכני ביטוח באתר איילון חברה לביטוח

ביטוח הרכב שלכם הוא ביטוח רכב של איילון? אנחנו רוצים לשמוע איך אתם מרוצים מהביטוח שלכם! שלחו לנו חוות דעת, סקירה או ביקורת קצרה, ונפרסם אותה במאגר המידע שיעזור ללקוחות פוטנציאליים להחליט, אם זה הביטוח המתאים להם!

מדד השירות של חברות הביטוח – איזה שירות אתם צפויים לקבל דרך איילון ביטוח רכב?

מדד השירות של חברות הביטוח, הוא ציון שמפרסמת רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון לכל חברת ביטוח בקטגוריות ביטוח שונות. הציון נגזר ממאפיינים כמו זמני המתנה למענה טלפוני, כלים דיגיטליים, טיפול בתביעות ותלונות של לקוחות. מציון המדד קל להבין, מי היתה (בזמן איסוף הנתונים לפחות) חברת הביטוח המצטיינת בשירות הלקוחות בקטגוריות ביטוח שונות, וגם מה מצבה של חברת הביטוח שאתם שוקלים לרכוש פוליסת ביטוח שלה. זה מצבה של איילון ביטוח רכב:

קטגוריית הביטוח הציון של איילון הדירוג של איילון בטבלת חברות הביטוח  הציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח רכב רכוש 86 5 (מתוך 14) 89 (ליברה)
מדד השירות בביטוח רכב חובה 82 9 (מתוך 16) 89 (ווישור)

הנה המדדים שקובעים את הציון, כולל מצבה של חברת איילון בכל אחד מהמדדים (בביטוח רכב חובה)

המדד הציון של איילון הציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות 97 97 (איילון והביטוח החקלאי)
מהירות טיפול בתביעות 64 97 (שירביט)
תשלום תביעות משוקלל 80 94 (שירביט)
טיפול בלקוחות 83 93 (ווישור)
תלונות ציבור 78 91 (ווישור)
זמן מענה טלפוני 96 100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים 79 98 (ביטוח ישיר וכלל)

הפוליסות השונות של ביטוח רכב באיילון חברה לביטוח

בגדול, פוליסות ביטוח רכב נחלקות לשלושה סוגים:

 • ביטוח חובה: הוא אכן חובה בארץ עבור כל רכב נוסע, והוא אמון על שיפוי כספי במקרה של נזקים בגוף, לנהג, לנוסעים או לצד ג’ כתוצאה מפעילות הרכב.
 • ביטוח צד ג’: מאפשר אחריות כספית עבור נזקים לרכוש של צד ג’, למשל במקרה של תאונה
 • ביטוח מקיף: מאפשר שיפוי כספי במקרה של נזק לרכוש של הרכב המבוטח, בחלק מהמקרים זה כולל גניבה, רעידת אדמה, מהומות, נזקים למערכת השמע, ועוד ועוד.

תוכניות ביטוח רכב באתר איילון

https://www.ayalon-ins.co.il/insurance/car-insurance/car-plans/#scrollanchor

חשוב לדעת, כי בעוד פוליסת ביטוח החובה וגם פוליסת צד ג’ הן די דומות בין כל החברות, גם בהיקף הביטוחי וגם במחירים – ההבדלים הגדולים הם במחירים ובהרחבות של פוליסות הביטוח המקיף. בנוסף, יש חברות ביטוח שמאפשרות התאמה אישית של הביטוח והוזלות משמעותיות, למשל לנהגים עם וותק וללא היסטוריה של תביעות הביטוח, או לרכבים שנוסעים מעט. 

הנה הפוליסות לביטוח רכב שתמצאו באיילון:

ביטוח חובה לרכב באיילון

ביטוח הכולל שיפוי כספי שכולל פיצוי על אבדן השתכרות, פיצוי על הוצאות רפואיות, ופיצויים על סבל שנגרם מהתאונה.

אתם עשויים לקבל הצעת מחיר זולה יותר אם:

 • הנהג המבוטח הצעיר ביותר הוא בן 30 ומעלה, אם יש לו וותק של שנים מאחורי ההגה ואם אין לו היסטוריה של תביעות ביטוח, תאונות או שלילת נהיגה
 • אם… הנהג הצעיר ביותר ברכב הוא אישה
 • אם מותקנות ברכב מערכות בטיחות, מערכות יציבות וכריות אוויר

איילון מציעה גם ביטוח צד ג’

כאמור, ביטוח צד ג’ מכסה את הנזקים הכספיים במקרה שנגרם נזק לרכוש של צד שלישי כתוצאה מהרכב המבוטח. לביטוח צד ג’ של איילון אפשר להוסיף את ההרחבות הבאות:

 • כיסוי למערכת השמע של הרכב
 • שירותי גרירה וחילוף ושירותי דרך
 • שירותי החלפת שמשות
 • רכב חלופי
 • כיסוי לעלויות הגנה משפטית

ביטוח מקיף בחברת איילון

איילון מציעה שתי פוליסות ביטוח מקיף לרכב: אחת המיועדת לרכבים פרטיים (ששוקלים עד 3.5 טון), ועוד אחת לרכבים גדולים (ששוקלים יותר מ – 3.5 טון). הביטוח המקיף כולל, למשל:

 • פיצוי במקרים של תאונה
 • פיצוי במקרים של נזק לרכב כתוצאה מהתפוצצות, רעידת אדמה או סופת ברקים
 • פיצוי אם הרכב נגנב או ניזוק כשניסו לגנוב אותו
 • פיצוי לנזק שקרה לרכב כתוצאה ממעשה זדון 
 • פיצוי על נזקים לרכוש של צד ג’ כתוצאה מהרכב המבוטח (כמו למשל בתאונה, בדומה לביטוח צד ג’)

הרחבות שאפשר לרכוש בתוספת תשלום:

 • כיסוי לאביזרים, כמו מערכת שמע
 • ביטול השתתפות עצמית
 • שירותי גרירה וחילוץ
 • שירותי דרך (כמו, כשהרכב לא מניע)
 • שירותי החלפת שמשות (עד הבית), פנסים ומראות
 • רכב חלופי
 • פיצוי של 50% משווי הרכב במקרה של טוטאל-לוס

ביטוח Driving

ביטוח ייחודי לרכבים מבית איילון, מיועד לנהגים זהירים ונהגים שנוסעים מעט, ומאפשר תשלום מופחת וכיסויים מורחבים. הוא מתאים לנהגים בעלי לפחות שלוש שנות וותק בנהיגה עם היסטוריה ביטוחית ללא רבב, עם גבול אחריות מורחב גם לצד ג’, רכב חלופי מהיום הראשון, הגנה משפטית עד 30,000 ₪, והמון הרחבות – ללא תשלום נוסף.

יש לכם ביטוח רכב מבית איילון? ספרו לנו איך אתם מרוצים ממנו – ונפרסם את חוות הדעת שלכם במאגר שלנו, לטובת הלקוחות העתידיים שמתלבטים ממש עכשיו אם כדאי או לא, לרכוש ביטוח מהחברה!

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה להשוות מחירים לביטוח רכב ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

6 סיקורי חברות

ביטוח ישיר רכב

ביטוח ישיר רכב

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

Wobi ביטוח רכב: חוות דעת וביקורות 2022

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

4 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

1/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

2/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב

AIG ביטוח רכב, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

5/5

מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות