הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

רשות שוק ההון מעריכה: האזרחים בישראל מבזבזים מכספם 3.5 מליארד שקל בשנה על ביטוחים כפולים

מאת: יהודה אביב

#ביטוח

3 דקות

אזרחים בישראל בעלי תיק ביטוחי, יכולים לבדוק האם הם משלמים יותר מהנדרש

דיברנו עם שגיב פלד, יועץ ביטוח פרטי, אודות ישיבת וועדת הכספים שהתרחשה. הנתונים שנחשפו באותה ישיבה היו מדהימים, רבים מאיתנו משלמים על כפל ביטוחי ועלויות מופרזות רק בגלל שלא ביצענו בדיקה. ההוצאה? מאות שקלים בחודש, אלפי שקלים מבוזבזים בשנה. ניתן למנוע הוצאה מיותרת זו על ידי בדיקת התיק הביטוחי ואיתור כפילויות.

“אני בודק תיקים ביטוחיים של כ- 280 משפחות בכל חודש. לרוב, הלקוחות חושבים שיש להם בדיוק את הביטוחים והכיסויים שהם צריכים. האמת היא שב- 99% מהמקרים – התיק הביטוחי של האזרחים בישראל מכיל כיסויים שאינם צריכים ולפעמים אף את אותו כיסוי פעמיים”

עוד סוד שפלד חושף בשיחה איתנו “אני אגיד לך עוד משהו שלא כולם יודעים, רוב המשפחות בישראל משלמות כמעט פי 2 על הביטוחים שלהם”.

בשורה התחתונה,  מספר לנו פלד, “אזרח בישראל שיבצע בדיקה לתיק הביטוחי שלו יכול להוזיל את עלויות הביטוח ולדאוג שיש לו את הכיסויים הנחוצים באמת”.

ח”כ אורי מקלב (מתוך דיון בועדת הכספים בכנסת): “עולה שיש ביטוחים כפולים, כאשר אנשים משלמים וקונים פוליסת ביטוח למשל בתחום הבריאות, ובחוסר מודעות לסעיפים הרבים הם משלמים כפל ביטוח. מדובר על סכום מצטבר של שלושה וחצי מיליארד שקל שהם (הציבור) היו יכולים לחסוך לעצמם.

לא בטוחים אילו ביטוחים יש ברשותכם והאם גם אתם משלמים יותר מדי עבור כפל ביטוחים?

תוכלו להריץ בדיקה להוזלת תיק הביטוח ואיתור כפל ביטוח באמצעות בחירת קבוצת הגיל:

 

 

כפל ביטוחי – כסף מבוזבז, ללא כפל של שיפוי כספי

“חשוב להבין”, מספר לנו פלד, “על פי חוק – מבוטח אינו רשאי לקבל שיפוי כספי כפול משתי פוליסות ביטוח שונות, במקרה של הפעלת הביטוח.

המשמעות היא, שגם כאשר ברשותכם שתי פוליסות ביטוח המספקות את אותו כיסוי – אם חלילה תיאלצו להפעיל את הביטוח – תוכלו להפעיל רק אחת מהן”.

במילים פשוטות – כשיש לכם מוצרים ביטוחיים המציעים פוליסה דומה ושיפוי כספי בגין אותם אירועים – אתם פשוט זורקים כסף לפח.

“בזבוז הכספים בתחום הביטוחים הוא לא ייאמן”, אומר פלד. “במאמץ קטן, אנחנו יכולים לקבל יותר, לשלם פחות, וכל זאת – מבלי לפגוע בכיסויים הביטוחיים או ביעילות הביטוחית של התיק”. מה זה דורש מהמבוטחים? בדיקת התיק הביטוחי, על כלל מוצרי הביטוח, איתור ביטוחים כפולים, ולעיתים החלפת ביטוחים קיימים בביטוחים יעילים יותר.

הבדיקה מתבצעת בקלות ובמהירות – וכדאי להיוועץ באיש ביטוח, שאינו מייצג חברת ביטוח כזו או אחרת, ושיוכל לטפל בסדר הביטוחי שלכם”.

מעוניינים לדעת אם גם בתיק הביטוחים שלכם כפילויות שיוצרות בזבוז כספים? בדקו כאן –

 

תוכלו להריץ בדיקה להוזלת תיק הביטוח ואיתור כפל ביטוח באמצעות בחירת קבוצת הגיל:

 

 

22.09.20
אתה עשוי להתעניין גם
5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 12,400₪ לשנה, או בערך ₪1130 לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה