הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.

ביטוח דירה השוואת מחירים ב-2022: כך תשיגו את המחיר הטוב ביותר

מאת: us_wiser

#ביטוח דירה

רוב הסיכויים,

שאם יש לכם דירה – יש לכם גם ביטוח דירה.

ואם יש לכם ביטוח דירה, שהותאם בדיוק לצרכים שלכם ולקח בחשבון את כל התרחישים,

אז גם

הדירה

התכולה

האורחים

ואנשי המקצוע שעובדים בה

כוווולם – מוגנים.

אם תגללו איתנו עוד קצת למטה , תוכלו להבין איך אפשר לחסוך על תשלומי ביטוח הדירה, אבל עדיין לקבל את מלוא הכיסוי.

אבל קודם כל – צריך להבין מה זה ביטוח דירה.

מה זה ביטוח דירה?

ביטוח דירה נחלק ל-3:

ביטוח מבנה

ביטוח דירה למבנה מכסה לרוב נזקים שנגרמים כתוצאה משריפה, רעידת אדמה וגניבה לתשתיות, קירות וחיפויים, כלים סניטריים, דלתות, שיש, וכל מה שצמוד למעשה לקירות.

ביטוח תכולה

ביטוח דירה לתכולה מכסה לרוב נזקים שנגרמים לתכולת הדירה ובהם מכשירי החשמל, ריהוט, תכשיטים, ואם רוכשים הרחבה אז גם את האופניים, מזומן, ציוד אודיו ווידאו ועוד.

ביטוח צד ג’

ביטוח צד ג’ הוא הרחבה בתשלום נוסף, המאפשרת קבלת כיסוי במקרה בו נפגע רכוש של השכנים (כתוצאה מהמבנה של המבוטח), נגרם נזק לגוף של השכנים או חלילה, נגרם נזק לאורחים המתארחים בביתו של המבוטח.

השוואת מחירי ביטוח דירה פשוטה ממה שחשבתם

השוואת מחירים ביטוח דירה – כך תעשו זאת נכון

קודם כל, צריך להבין איך ביטוח עובד.

המחיר של פוליסת הביטוח, נגזרת ממשתנים שונים ומרכיב עיקרי – עד כמה חברת הביטוח מסתכנת, כאשר היא מבטחת.

מאחר ולחברת הביטוח יש אמצעים שונים להבין מה הרקע הביטוחי של המבוטח, יש לה גם יכולת לדעת האם המבוטח תבע תביעת ביטוח בעבר.

זאת אומרת, שאם ישנה דירה עליה נתבעו בעבר תביעות ביטוח, כתוצאה משריפה או פריצה, למשל,

חברת הביטוח מרימה דגל אדום ושואלת – למה?

ואם ישנה עקביות באירועי הביטוח שהתרחשו בדירה, למשל, פריצות שוב ושוב, מחיר הפוליסה יעלה גם יעלה.

ולכן,

טיפ מספר 1 לחיסכון בביטוח דירה: פשוט, שמרו על הדירה

לא רק שחברת הביטוח תדרוש מכם למגן את הדירה באמצעים מקובלים (כמו סורגים, דלתות עמידות בפני פריצות או תריסים חשמליים מבוססי פלדה המשמשים ממש כמו סורגים) – אלא זה ממש כדאי גם עבורכם.

בנוסף, הזמינו בעל מקצוע מומחה לחשמל, ותנו לו לעבור על ארון החשמל, על המערכות החשמליות בבית ועל החדרים, ומיצאו בעזרתו את כל הליקויים שיכולים חלילה, לגרום לשריפה.

התקינו גלאי עשן, מערכת אל פסק והכינו מטף לכיבוי אש בהישג יד (אבל רחוק מהילדים), לכל צרה שהלוואי ולא תבוא.

בנוסף, כדי למנוע נזקי מים או הצפות, אתרו את כל הליקויים שיכולים להביא להצפות כמו מרזבים סתומים, חורי ניקוז מכוסי שכבות חול או עלים, חלונות פרוצים לרוחות וגשמים וגגות שאינם אטומים כראוי.

טיפ מספר 2 לחיסכון בביטוח דירה: דייקו בהערכת התכולה

חברות ביטוח רבות מבטחות את הדירה, מבלי לדרוש הגעה של שמאי. אנחנו ממליצים להזמין שמאי הביתה, כדי שיעריך את שווי התכולה ויקבע לפי הנתונים המתקבלים את סכום הפוליסה החודשית.

אחרת, אתם עלולים לשלם יותר כל חודש, ביחס לערך הריאלי של התכולה.

וזה כמובן, חבל.

ויש עוד עניין חשוב לגבי תכולת דירה.

ברוב המקרים, ערך החפצים שלנו הוא גדול הרבה יותר מזה המספרי.

זה קורה, משום שאנחנו נקשרים לדברים שלנו,

בין אם זה מזנון עתיק שמעלה זיכרונות מהבית של סבתא, או תכשיטים שקיבלנו באירועים מיוחדים.

לכן, כדאי לחשוב על הרחבת הכיסויים לאפשרות של ‘כל הסיכונים’ (כן, זה קצת מנוגד לכותרת של הכתבה הזו, אבל עם סיבה טובה) – הרחבת הכיסויים ותשלום של פרמיה נוספת קטנה, תפצה אתכם בסכום גדול יותר אם וכאשר יתרחש אירוע ביטוחי, כמו נגיד, פריצה לבית והעלמת החפצים. הרחבה כזו גם תפצה אתכם במידה והתכשיט ניזוק או נגנב גם מחוץ לבית.

ועוד דבר, אם יש ברשותכם פריט חשוב ויקר לליבכם, נמליץ לכם בחום לקנות כספת. כך, תוכלו להגן על הרכוש, ואולי לא להגדיל כל כך את ערך הפרמיה החודשית. לשיקולכם כמובן.

איש מבצע השוואת מחירים לביטוח הדירה שלו

טיפ מספר 3 לחיסכון בביטוח דירה: בצעו השוואת מחירים מקיפה

לעומת איסוף הצעות מחיר לביטוח רכב, השוואת מחירי ביטוח דירה זה הרבה יותר קל.

המחשבון של רשות ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, למשל, מאפשר להשוות בין מחירי ביטוח הדירה של החברות השונות, שכלולים בפוליסה תקנית.

בנוסף, מציג המחשבון נתונים לגבי מדד השירות, עם שכלול נוח של מרכיבי שירות חשובים כמו שירות לקוחות, שביעות רצון, זמני מענה, תשלום תביעות ועוד.

חברות הביטוח מתחרות כיום על ליבנו, הצרכנים, ומבינות כמה פשוט להשוות בין הנתונים השונים פוליסה תקנית שרובם, אפשר להגיד די בביטחון, די דומים.

לכן,

קבלו הצעות מ-3 חברות לכל הפחות לפני שאתם מחליטים למי לשלם, בדקו גם דרך המחשבון של משרד האוצר לביטוח דירה.

התייעצו עם המומחים, התאימו את הפוליסות לצרכים האישיים שלכם, קיראו את הפוליסות והבינו את האותיות הקטנות – השוו, ויאללה, אפשר לסמן √ גם על המשימה הזו.

רוצים לחסוך עוד קצת כסף כל חודש?
  • לקבל הצעות אטרקטיביות מהחברות המובילות, ולהשוות ביניהן בקלות?
  • ככה עושים את זה.

מה ההרחבות לפוליסה שישפיעו הכי הרבה על המחיר בהשוואת ביטוח דירה

בבואכם לבצע השוואת מחירים ביטוח דירה בטח תגלו כי מחירי ביטוח הדירה בין החברות עלול להשתנות בצורה דרסטית. בוא נקח לדוגמא את ההחרגות בביטוח דירה,

נזקי מלחמה – במקרה הראשון המדינה תפצה במידה והיו נזקי מלחמה, אך בהקשר של רעידות אדמה ניתן להרחיב את הפוליסה כדי לקבל כיסוי ביטוחי באזור גאוגרפי כה בעייתי אשר ידוע כי חווה לא מעט רעידות אדמה לאורך ההיסטוריה.

נזקי רעידות אדמה – ניתן להרחיב את הפוליסה כדי לקבל כיסוי ביטוחי באזור גאוגרפי כה בעייתי אשר ידוע כי חווה לא מעט רעידות אדמה לאורך ההיסטוריה. בבואנו לבצע השוואת מחירים לביטוח דירה חשוב להבין שאם אנו רוצים הרחבות לפוליסה, אנו נשלם מעבר למחיר הסטנדרטי לפוליסת ביטוח דירה סטנדרטית בשוק.

נזקי צנרת – הרחבה לפוליסת ביטוח דירה אשר מכסה את הדיירים במידה ונגרם נזק עקב דליפת מים. כמו למשל פיצוצי צינורות או סתימות באינסטלציה.

08.11.20
אתה עשוי להתעניין גם
ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה :כמה הוא עולה? השוו מחירים בין כל החברות

ביטוח טסלה מחיר ממוצע למודל 3 בין כל החברות, ביטוח לטסלה מודל 3 טווח נסיעה ארוך יעלה לכם בממוצע 6,230₪ לשנה, או בערך 567₪ לחודש, בחברת הפניקס תוכלו למצוא את […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח רכב

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

לפני ואחרי: כך הרפורמה בביטוחי הבריאות שינתה את חוקי המשחק (לטובתנו)

בשנת 2016 חלה רעידת אדמה די רצינית בעולמות הביטוח – רפורמת ביטוח בריאות. הרפורמה הזו באה לתקן בעיות רציניות ביותר בתחום, להגביר את התחרות בין החברות, לפשט את העניינים ולעזור […]

מאת: us_wiser

#ביטוח

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

5 חברות ביטוח רכב הטובות ביותר במדד השירות | מומלצות 2024

התכל’ס ושיהיה קצר: 🦉 מדד השירות של חברות הביטוח הוא כלי מעולה של משרד האוצר 🦉 הכלי נותן לנו לדעת מי הפיינליסטיות מבין חברות הביטוח במתן שירות בכל קטגוריה ומי […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חובה #ביטוח רכב

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם? הנה סיבות טובות שיגרמו לכם לעשות את זה עכשיו

ביטוח. אז, גם בכם המילה הזו מעבירה צמרמורת? גורמת לכם להתפתל על הכיסא? מעוררת בכם צורך עז להעביר נושא? טוב. אתם לגמרי לא לבד. ביטוח זה קשה. הביטויים, הניסוחים המוזרים, […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

“ביטוחית” זו שפה קשה.  אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

“ביטוחית” זו שפה קשה. אני כאן כדי להפוך אותה לכלי לשיפור והצלת חיים”

שנים רבות אנו נאלצים להתמודד עם שפה שאנחנו לא מבינים, ביטויים קשים לפיצוח ואותיות קטנות שקשה מאד לעכל. לאלה מתווספת הרעשה של פרסומות והצעות, טלפונים וניסיונות לקביעת פגישות, ממקורות שאנחנו […]

מאת: us_wiser

#ביטוח #ביטוח חיים

תגובות
התגובה נשלחה