wobi

wobi

1.3333333333333333 /5
 • 33

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 3

  5

אודות

הפעם הזאת, הם אלה שירדפו אחריך. סמן את סוג ביטוח הרכב וקבל עד 3 הצעות תחרותיות ומשתלמות
 • לקבל את המחיר הטוב ביותר מבלי לזוז מהבית
 • תהליך קצר של 45 שניות

ללא דירוג במדד השירות של חברות הביטוח.

WOBI היא חדשה יחסית בנוף הביטוחים בישראל – היא הוקמה בשנת 2010, על מנת לספק שירותי השוואת מחירים בין מוצרי הביטוח השונים המוצעים בארץ. כיום, וובי פועלת ברישיון המפקח על הביטוח כסוכנות ביטוח, והיא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הראשונה בארץ. 

וובי מפעילה אתר אינטרנט חדשני ונגיש לצד צוות טלפנים שזמין 24/7. באתר תמצאו אפשרות להשוות מחירים בין כל חברות הביטוח בארץ בביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי נסיעות לחו”ל, פנסיה ואפילו הלוואות ואיתור כספים אבודים. דרך האתר ניתן לרכוש פוליסת ביטוח, ממש כפי שהיינו יכולים לרכוש פוליסה של חברת ביטוח דרך סוכן בתקשורת טלפונית או פנים אל פנים. 

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט. הביטוח שלכם יהיה ביטוח מטעם החברה שבחרתם – וובי היא רק סוכנת הביטוח, המתווכת ביניכם לבין חברת הביטוח שבחרתם. 

קניתם ביטוח עם וובי? ספרו לנו איך היה! נשמח לשמוע את המשובים והביקורת שלכם, ולפרסם סקירה שלכם לטובת מי שמתלבטים אם לעבוד עם וובי או לא!

הפעם הזאת, הם אלה שירדפו אחריך. סמן את סוג ביטוח הרכב וקבל עד 3 הצעות תחרותיות ומשתלמות
 • לקבל את המחיר הטוב ביותר מבלי לזוז מהבית
 • תהליך קצר של 45 שניות

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 33

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 3

  5

יתרונות וחסרונות

 • סריקת שוק יסודית וקבלת הצעות מחיר מכל חברת ביטוח רלוונטית; תהליך רכישת ביטוח קל ובטוח; המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא; שירות לקוחות 24/7
 • חלק מהלקוחות מדווחים על קושי בהשגת זיכויים במקרים של ביטולים ועל תקשורת לוקה בחסר עם לקוחות קיימים.

בשורה התחתונה

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

ביקורות אחרונות

To: wobi

30.04.2024

טל כהן
הצליחו לתת לי את ההצעה הזולה ביותר לביטוח המאזדה שלי כבר 5 שנים רצופות איתם

To: wobi

30.04.2024

נילי
אם היה אפשר לתת 0 כוכבים אז זה היה הכי מתאים לחברה הזאת !!! חודשיים שאני מתחננת שיבטלו לי ביטוח שעוד לא הספקתי בכלל לממש !!בגלל וובי נחסם לי האשראי כבר חודשיים שהם תופסים לי את מסגרת ובגללם אין לי את היכולת לעשות קניות !!!!!!! שום מנהל לא מוכן לדבר איתי כבר חודשייםםםםם

To: wobi

11.02.2024

אינה ZELVANSKY
שירות גרוע ביותר. הפסדתי לא מעט כסף על טעות נציג שלא נתן שרות בזמן וגם מחמק מאחריות. אין גם דרך לדבר עם משהו בחיר. בחיים יותר לא פונה אלהם.

To: wobi

11.02.2024

ערן לנסקי
שירות זוועה לא להתקרב !!!!!!!!!! שלמו לסוכן ביטוח עוד כמה גרושים שווה את העצבים שתקבלו בחברה הפח הזאת !!!!!!!!!!

To: wobi

11.02.2024

Ron Salman
אם היה 0 מתוך 5 הייתי מביא. בבקשה ממכם, עשו לעצמכם טובה. התרחקו ושמרו על הכסף שלכם. אני בחיים לא כתבתי ביקורות בכל מקום כדי להעלות מודעות, זאת פעם ראשונה שאני מרגיש שגנבו אותי. התבצעה התייקרות בפוליסת הביטוח לרכב בגלל טעות אנוש שלהם - עד עכשיו (חודשיים אחרי) לא חזרו אלי. למעשה עשו לי משהו בסגנון של "תסגור תחוב ונדבר יאח שלי היקר"..

סוכנות הביטוח הגדולה בארץ – והיא כולה דיגיטלית

סוכנות ביטוח דיגיטלית – איך זה בעצם עובד?

וובי היא לא חברת ביטוח שיש לה מוצרי ביטוח משלה. היא למעשה מנוע חיפוש חכם שמחזיר הצעות מחיר מכל חברת ביטוח בארץ שעובדת עם סוכנים (כלומר, לא תקבלו כאן הצעות מחיר לביטוחים מטעם חברות הביטוח הישיר שפועלות ללא סוכנים, כמו “ביטוח ישיר”, “תשעה מיליון”, וחברות ישירות נוספות). 

למעשה, שלב האיתור של הביטוח הוא מאוד דומה לרכישה מקוונת של ביטוח באתרי חברות הביטוח השונים: אתם ממלאים את כל הפרטים הרלוונטיים, ממש כמו בכל אתר אינטרנט שמוכר פוליסת ביטוח מהסוג האמור. רק שבסופו של תהליך, אתם לא מקבלים הצעת מחיר אחת – אלא מספר הצעות מחיר, מכל חברת ביטוח שיכולה להציע לכם רכישה אונליין של הביטוח שאתם מחפשים. הנה למשל, דוגמה להצעות למספר סוגי ביטוחים וחברות הביטוח שתוכלו לקבל הצעה מהם דרך אתר WOBI:

סוג הביטוח נתונים שתתבקשו לספק לפני הצעת מחיר חברות הביטוח שכנראה יופיעו בתוצאות החיפוש שלכם
ביטוח רכב (חובה + צד ג’ או חובה + מקיף) פרטי הרכב, מספר נהגים מבוטחים ברכב, היסטוריית תביעות בשלוש השנים האחרונות, ועוד. הראל, כלל, הפניקס, שירביט, שומרה, מנורה מבטחים
ביטוח נסיעות לחו”ל יעד הנסיעה, תאריך היציאה מהארץ ותאריך החזרה לארץ, פרטי הנוסעים, סוג הכיסוי, תוספות והרחבות פספורט קארד, הראל, הפניקס
ביטוח דירה (ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח משולב) מאפייני המבנה, גילו, המיקום שלו, השימוש בו (מגורים / עסק), פרטים אודות הרכוש והתכולה בו הפניקס, כלל, הראל, שירביט, שומרה, שלמה ביטוח, מנורה מבטחים, ועוד.

 

בסופו של תהליך, תקבלו הצעות מחיר מסודרות לפי גובה התשלום, מפורטות ונוחות להשוואה. תוכלו לרכוש את הביטוח שלכם ישירות דרך האתר של וובי, ממש בקליק. 

אילו ביטוחים מציעה וובי?

וובי מציעה שלושה סוגים של ביטוחים: וובי ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו”ל, וובי ביטוח דירה.

וובי

https://www.wobi.co.il/

האתר של וובי: קל לבחור באפשרות הרצויה, להגיע לקבלת הצעת מחיר ולבחור בביטוח המשתלם ביותר

הנה פירוט על הביטוחים שתוכלו לרכוש דרך WOBI:

 • ביטוח רכב

  וובי מציעה רכישה מקוונת של ביטוחי רכב משני סוגים: ביטוח חובה + ביטוח צד ג’ או ביטוח חובה + ביטוח מקיף (לא ניתן לרכוש ביטוח חובה בלבד). נזכיר, כי ביטוח רכב חובה הוא ביטוח שנועד לכסות נזקים בגוף לנוסעים ברכב או מחוצה לו כתוצאה מתאונה; ביטוח צד ג’ נועד לכסות נזקים לרכוש של צד שלישי בעקבות תאונה; וביטוח מקיף נועד לכיסוי נזקים לרכוש ברכב המבוטח, כולל נזקים כתוצאה מגניבה, רעידת אדמה או אפילו מהומות. בביטוח חובה ובביטוח צד ג’ כדאי להשוות לא רק מחירים אלא גם את תכולת הפוליסה, ובביטוח מקיף ההשוואה בין פוליסות הביטוח טרם הרכישה היא ממש קריטית, מכיוון שבעוד פוליסות ביטוח חובה וצד ג’ הן דומות (כמו גם המחיר שלהן), בפוליסות ביטוח מקיף ההבדלים עשויים להיות גדולים ותוכלו לבחור הרחבות כמו שירותי דרך וגרירה, תיקון שמשות ומראות, כיסוי הוצאות לייצוג משפטי, רכב חלופי במקרה הצורך, ועוד ועוד.
 • ביטוח דירה

  גם בביטוח דירה מציעה וובי שני סוגים של פוליסות, ועוד אפשרות אחת המשלבת את שני הביטוחים הבודדים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. כפי שזה נשמע, ביטוח מבנה מבטח את הדירה עצמה כשהיא ריקה, למשל מפני רעידת אדמה, שריפה, נזקים לצנרת המים, וכדומה. ביטוח תכולה מאפשר שיפוי כספי במקרה של פגיעה ברכוש המצוי בנכס.
 • ביטוח נסיעות לחו”ל

  ביטוח בריאות שיכסה הוצאות רפואיות בעת השהות מחוץ למדינה, עם אפשרות לתוספות לביטוח כמו למשל ביטוח המזוודה והמטען שלכם, ביטוח חילוץ והצלה, ביטוח ייחודי לסמארטפון או ללפטופ, ועוד.

בקצרה: טיפול בפנסיה שלכם עם וובי

עוד שירות שסוכנות הביטוח וובי מציעה לאחרונה, הוא שירות איתור והמלצות פיננסיות בנוגע לפנסיה שלכם. Wobi תאתר עבורכם את כל החסכונות לפנסיה ותמליץ לכם אילו שינויים כדאי לבצע על מנת למקסם את החיסכון ולהפחית עמלות לאורך חיי החיסכון. מדובר בשירות נוח וחשוב – אבל יש דבר אחד שחשוב שתדעו לפני שאתם ממלאים פרטים

wobi

https://www.wobi.co.il/%d7%a4%d7%a0%d7%a1%d7%99%d7%94/

שירות איתור חשבונות הפנסיה שלכם: נוח לכם, נוח גם לצוות של וובי

 

השירות של איתור חשבונות הפנסיה שלכם הוא שירות שתוכלו להשיג ישירות מאתר “הר הכסף” של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, ללא עלות. באתר זה תוכלו לאתר לא רק חסכונות פנסיוניים אלא גם פוליסות ביטוח חיים וחשבונות בנק שאינם פעילים. השירות ניתן מטעם משרד האוצר ואת רשימת החסכונות שלכם תקבלו הישר אל המייל.

השירות של וובי נשען על תוצאות “הר הכסף”, רק שלאחר קבלת התוצאות, ייתכן שההמלצות שתקבלו (כמו גם המלצות פיננסיות אחרות הניתנות על ידי סוכנים, שמייצגים מספר מוגבל של מוצרים פיננסיים) לא יהיו ההמלצות הכי טובות שאתם יכולים לבחור בהן – אלא, הן יהיו מוגבלות למוצרים שוובי עובדים איתם.

על כן, דווקא במקרים כאלה, שווה לשקול עבודה מול סוכן אובייקטיבי של מוצרים פיננסיים לבחירת אפיקי חיסכון יעילים ורווחיים.

אז, איך זה לעבוד מול וובי?

אין ספק שהשירות של וובי הופך את החיים לפשוטים יותר. בקליק אחד, אתם עושים כל כך הרבהי ותר מאשר רק רוכשים ביטוח – אתם משווים מחירים ופוליסות בין כל סוכנויות הביטוח שעובדות עם סוכנים, ובוחרים את הפוליסה הכי מתאימה לכם, שהיא גם במחיר המתאים. 

בנוסף להשוואת המחירים הצוות של וובי זמין מסביב לשעון, בטלפון, דרך טפסי האתר או בהודעות וואטסאפ. 

חשוב שלא תקנו “חתול בשק”. המלצתנו: לאחר השוואת המחירים, ואחרי שמצאתם את הביטוח המתאים לכם ביותר דרך וובי, בדקו גם דרך אתר חברת הביטוח שנבחרה את תנאי הביטוח וודאו שאתם מקבלים בדיוק את מה שהתכוונתם לרכוש, במחיר שהובטח לכם.

אם אתם כבר לקוחות של וובי, אם נהניתם משירות לקוחות זמין או שחיכיתם שעות על הקו – זה הזמן לספר לנו מה דעתכם על סוכנות הביטוח וובי, נשמח לפרסם את הסקירה שלכם לטובת הלקוחות הבאים!

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות