ווישור WeSure

כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

השוואת ביטוח רכב

אודות

שנת 2018 היתה שנה טובה ללקוחות חברות הביטוח בישראל, עם כניסה חזקה של חברות וסוכנויות ביטוח שמציעות פוליסות מותאמות אישית, ברכישה דיגיטלית ובמחירים אטרקטיביים. אחת החברות שנכנסה בסערה לשוק ביטוחי הרכב וכבשה אותו היא חברת הביטוח הדיגיטלית וובי, וחברה נוספת שמציעה מגוון גדול יותר של ביטוחים ותפסה גם את הנישה של ביטוחי רכב לציי רכב, היא חברת הביטוח ווישור (ווישור חברה לביטוח בע”מ).

Wesure קיבלה את הרישיון למכור מוצרי ביטוח רק באוקטובר 2018, לפני שנתיים, וכבר מזמן עברה לרווחים בדו”חות הכספיים, זאת בעיקר בשל ההתמחות והשיווק האגרסיבי של ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים לציי רכבים של חברות גדולות (כמו אלבר, אלדן, ארגון המורים, אגד, נתיבי ישראל, מגן דויד אדום, ועוד). במדד השירות של חברות הביטוח, שפורסם בספטמבר 2020 מטעם רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, ווישור הצליחה להיכנס לקטגוריה אחת בלבד, היא מדד השירות בביטוח רכב חובה – ושם היא כבשה את הפיסגה וניראה שהשאירה אבק למתחרים. 

ווישור מוכרת מגוון נרחב של מוצרי ביטוח בהשוואה לאותן חברות שראינו מוקמות לקראת סוף 2018 ותחילת 2019, אולם בכל זאת, היצע הביטוחים ממוקד וכולל בעיקר ביטוחי רכב וביטוחי דירה, כשבעתיד ניראה שווישור מתכננים להיכנס גם לתחום ביטוחי הנסיעות לחו”ל. 

גם בדירוג חברות הביטוח של דאן אנד בראדסטריט ווישור כבר מופיעה – אמנם לקראת הסוף, אבל לאור שנות הפעילות המעטות שלה – אנחנו מעריכים. ווישור מופיעה בדירוג של שנת 2020 בפעם הראשונה, עם מאזן של 197 מיליוני שקלים (כמעט פי 1.5 ביחס למאזן של ליברה, חברת הביטוח הדיגיטלית שהוקמה ממש עם אותו החזון ובאותו הזמן), ומעל 77 מיליוני שקלים של פרמיות.

דירוג החברה

5/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5
מדד שירות הביטוח

אם כבר קניתם ביטוח של ווישור – אתם ממש מהלקוחות הראשונים של החברה! ספרו לנו איך זה הלך, איך אתם מרוצים מתהליך הרכישה ואם כבר הפעלתם את הביטוח, כמה אתם מרוצים מהשירות שקיבלתם – לטובת לקוחות החברה בעתיד!

 • מערכת דיגיטלית יעילה וחכה, שירות לקוחות זמין ומקצועי, עצמאות בביצוע מגוון נרחב של פעולות אונליין, פוליסות זולות יחסית
 • מגוון מצומצם של פוליסות ביטוח, עדיין לא פורסם מדד השירות בשל חוסר ניסיון של החברה.
features

ביקורות אחרונות

To: ווישור WeSure

28.10.2020

תקווה מורגנשטרן
חברה מעולה ונוחה, מחירים זולים מאוד

חברות דומות

פספורט קארד חברה לביטוח

פספורט קארד חברה לביטוח

לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ווישור WeSure

ווישור WeSure

כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ליברה

ליברה

מה סוד הקסם של ליברה, והאם כדאי גם לכם להרים טלפון ולנייד את מוצרי הביטוח שלכם לחברה הצעירה הזו? יצאנו לבדוק מה ליברה מציעה ללקוחותיה, ומה היא עושה טוב במיוחד.

5/5

87.5 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

0/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

0/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

5/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

0/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

חברת ביטוח דיגיטלית, שפונה לפרטיים וגם לציי רכב

ווישור מככבת במדד השירות בביטוח רכב חובה לשנת 2020

ציון מדד השירות של חברות הביטוח נקבע על פי מספר קריטריונים קבועים. הנה הציונים שווישור קיבלה, ואשר הביאו אותה הישר אל המקום הראשון מבין 17 חברות ביטוח, ביניהן הוותיקות ביותר בשוק הביטוח הישראלי:

המדדהציון של ווישורמי קיבל את הציון הכי גבוה?
תשלום תביעותללא ציון (אפשר להניח שווישור עוד לא התמודדה עם מספיק תביעות על מנת לקבל ציון)שירביט – 94
טיפול בלקוחות93ליברה – 94
תלונות ציבור91ווישור
זמני מענה טלפוני81הכשרה חברה לביטוח – 100
כלים דיגיטלייםללא ציון, באופן מפתיעכלל וביטוח ישיר, 98.

 

אילו ביטוחים אפשר לרכוש דרך ווישור?|

 

 • ביטוח רכב

  כבר מעמוד הבית אפשר ללחוץ על כפתור הרכישה לביטוח רכב – מה שיפנה אתכם אל ידיה האמונות של היצור הדיגיטלי “שורי”, אוואטאר חמוד בצורת מגן אבירים. תוכלו לבחור בין מספר סוגים של ביטוח רכב:

  ביטוח חובה
  ביטוח צד ג’
  ביטוח חובה + צד ג’
  ביטוח מקיף
  ביטוח חובה + מקיף
  ביטוח קורונה – ביטוח מקיף מצומצם וזול לתקופה בה רובנו לא נוסעים רחוק מאוד…

  הנחות בביטוח רכב:
סוג ההנחהבאילו תנאים היא ניתנת?
חודשיים חינםברכישת ביטוח מקיף או צד ג’ דרך האתר
פוליסה במחיר נמוךהנהג הצעיר ביותר הוא אישה
הפחתה של עשרות שקלים בעלות השנתית של הפוליסהשינוי גובה ההשתתפות העצמית לצד ג’
הנחה בתשלומי הפוליסהגיל הנהגים המבוטחים ווותק הנהיגה שלהם

 

הביטוח המקיף של Wesure כולל מגוון כיסויים והרחבות, ביניהן:

 

כיסוי צד ג’ של עד 1,000,000 שקליםכיסוי הוצאות משפטיות בגובה של עד 15,000 ₪
כיסוי בגובה של עד 3,500 ₪ עבור אביזרים שהם לא חלקים אינטגרליים מהרכבכיסוי לגרירה
כיסוי לאביזרי שמע ואודיו בגובה עד 1,200 ₪רכב חלופי
כיסוי למקרה של שבר שמשות (בחלק מהפוליסות: עד הבית)כיסוי לנזקים לרכב כתוצאה ממהומות ופרעות
שירותי דרך, למשל במקרה של תקר (פנצ’ר) או דלקכיסוי לנזקים במקרה של רעידת אדמה, כולל שיפוי על אבדן ערך בשווי עד 10% מערך הרכב

 

 • ביטוח דירה

  ושוב, מלווה אותנו שורי בדרך להצעת מחיר מותאמת אישית לביטוח דירה, עם מגוון פוליסות אפשריות.  https://b2c.we-sure.co.il/NCP/#/b2c/Home

  פוליסות ביטוח דירה שאפשר לרכוש דרך ווישור:
  – ביטוח מבנה, המספק שיפוי כספי במקרה של נזקים למבנה ובדרך כלל גם לצנרת, עם אפשרות להרחבה, למשל למקרים של נזקים לשמשות או למראות.
  – ביטוח תכולה, המאפשר כיסוי לרכוש שנמצא בדירה במקרה של הצפה, פריצה או שוד, וכדומה. גם כאן ניתן לבחור הרחבות לרכוש ייחודי כמו ציוד צילום, מחשוב מיוחד, ביטוח לרכוש של בית עסק, ועוד.
  – ביטוח משכנתא: ביטוח מבנה הכרחי לטובת אישור הלוואת משכנתא, המאפשר שמירה על ערך הנכס כל זמן שהוא משועבד לבנק.

  לביטוחים המפורטים מעלה אפשר להוסיף הרחבות: לנזקי מים, לרעידת אדמה, לנזקים לצד ג’ (למקרה שחבר מגיע לבקר, מחליק ושובר את הרגל אצלכם), וביטוח חבות מעבידים.

  Wesure מציעה גם ביטוח דירה ייחודי, בשיתוף עם חברת בזק בינלאומי: לקוחות שרכשו את שירותי הבית החכם של החברה ומחפשים ביטוח בסיסי בלבד עם השתתפות עצמית גבוהה יחסית (4,700 ₪ בכל הפעלת הביטוח למעט במקרים של נזקים כתוצאה מרעידת אדמה), יכולים ליהנות מהצעה אטרקטיבית במיוחד לביטוח מבנה + תכולה, במחירים נמוכים במיוחד, כמפורט בטבלה:
סכום כולל לביטוח הנכס (בש”ח)סכום כולל לביטוח התכולה (בש”ח)מחיר הפוליסה לחודש (בש”ח)מחיר כולל של הפוליסה לשנה (בש”ח)
500,00075,00035410
750,000125,00052620
1,000,000150,00068809


את הביטוח ניתן לרכוש רק אם יש לכם לפחות מצלמה אחת בשטח הבית ושלושה גלאים שונים, כמו גלאי תנועה, גלאי עשן וגלאי הצפה. את הגלאים תוכלו לקבל במסגרת אותם שירותי בית חכם של בזק בינלאומי.

 

Wesure רואים בעצמם חברת ביטוח קהילתית

 

ווישור, החברה הצעירה והדיגיטלית שמציעה מוצרי ביטוח במגוון שהולך וגדל, מצהירה על עצמה שהיא חברת ביטוח קהילתית. מה זה אומר? הם לא בדיוק מפרטים, אולם ניתן להניח שההתייחסות היא ליתרונות האלה בעבודה מול ווישור:

 • הם לא מבזבזים לנו זמן: הצעת מחיר ממש בתוך דקות, עם תהליך רכישה קצר. 
 • קשה ללכת לאיבוד בתהליך מילוי הטפסים: מערכת בנגישות גבוהה
 • מחירים מופחתים: ווישור מפחיתה מחירים בהתאמה אישית ביחס למאפייני המבוטחים, כמו למשל הגיל, המגדר, הרגלי החיים וכדומה. ההנחות עשויות להגיע עד לעשרות אחוזים ביחס להצעות המחיר של חברות הביטוח הוותיקות, שעובדות בעזרת סוכנים.
 • תהליך שקוף של טיפול בתביעות: ווישור מתכוונים לטפל בתביעות בזמינות גבוהה ותוך שיתוף הלקוח בכל הפרטים הרלוונטיים

כבר יש לכם ביטוח רכב או ביטוח דירה של ווישור? ספרו לנו איך היה תהליך הרכישה של הביטוח והאם באמת שירות הלקוחות שלהם מצוין כנטען – ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לטובת הלקוחות הבאים של החברה!

מוצרים דומים