9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

השוואת ביטוח רכב

אודות

9000000

ביטוח ישיר היא לא חברת ביטוח בפני עצמה, היא רק מותג – מבית אי די איי חברה לביטוח, אותו ארגון שהביא אל השוק הישראלי את מהפיכת הביטוח הישיר בשנת 1994. למעשה, ביטוח 9 מיליון וביטוח ישיר, הם שני מותגים הפועלים שניהם תחת אותה קורת גג – EDI חברה לביטוח.

דירוג החברה

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח
קטגוריית הביטוחהציון של 9 מיליון (דרך ביטוח ישיר)מקום החברה בטבלת חברות הביטוחהציון הגבוה בקטגוריה
מדד השירות בביטוח רכב חובה83689 (ווישור)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח רכב רכוש88289 (ליברה)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח דירה85285 (ביטוח חקלאי)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח בריאות82282 (הפניקס)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח תאונות אישיות821איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח נסיעות לחו”ל87390 (הפניקס)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
מדד השירות בביטוח סיכון חיים בלבד84285 (הפניקס)איתור רופאים ונותני שירותים בהסדר

  features

  ביקורות אחרונות

  חברות דומות

  פספורט קארד חברה לביטוח

  פספורט קארד חברה לביטוח

  לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

  0/5

  מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  ווישור WeSure

  ווישור WeSure

  כל הביטוחים, כל ההנחות וכל הכפתורים שכדאי ללחוץ עליהם, בדרך לפוליסת הביטוח הבאה שלכם מבית ווישור.

  5/5

  מדד שירות הביטוח

  1 סיקורי חברות

  ליברה

  ליברה

  מה סוד הקסם של ליברה, והאם כדאי גם לכם להרים טלפון ולנייד את מוצרי הביטוח שלכם לחברה הצעירה הזו? יצאנו לבדוק מה ליברה מציעה ללקוחותיה, ומה היא עושה טוב במיוחד.

  5/5

  87.5 מדד שירות הביטוח

  1 סיקורי חברות

  wobi

  wobi

  לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

  0/5

  מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  9000000 – 9 מיליון

  9000000 – 9 מיליון

  המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
  השוו עכשיו!

  0/5

  מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  מגדל חברה לביטוח

  מגדל חברה לביטוח

  מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

  5/5

  72.88/100 מדד שירות הביטוח

  1 סיקורי חברות

  מנורה מבטחים

  מנורה מבטחים

  מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

  0/5

  72.88/100 מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  הראל חברה לביטוח

  הראל חברה לביטוח

  חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

  0/5

  70.5/100 מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  הכשרה חברה לביטוח

  הכשרה חברה לביטוח

  רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

  5/5

  72.8/100 מדד שירות הביטוח

  1 סיקורי חברות

  כלל ביטוח

  כלל ביטוח

  כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

  0/5

  75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

  0 סיקורי חברות

  אילו ביטוחים תוכלו להשיג ב- 9 מליון, ואילו הנחות תקבלו ברכישה מקוונת?

  חברת הביטוח 9000000 היא חברת ביטוח ישירה, וזה אומר שאין סוכנים של 9 מליון שמוכרים פוליסות ביטוח באמצעות תיווך. אם אתם רוצים ביטוח של 9 מליון – תוכלו לרכוש אחד, בהתקשרות ישירה עם החברה, דרך האתר או שירות הלקוחות של החברה. המשמעות היא מערכת יעילה, דקה ומתוחזקת יותר, טיפול מהיר וישיר יותר בלקוחות – וגם מחירים נמוכים. בואו נבדוק, אילו ביטוחים תוכלו לרכוש באתר של 9 מליון, ואיזו הנחה מחכה לכם בכל סוג של ביטוח?

  ביטוחי רכב – עד 2,000 ₪ הנחה בתשלום השנתי לביטוח מקיף

  ביטוח 9 מליון מציעה ביטוח רכב חובה + צד ג’ או חובה + מקיף, בתהליך קצר וידידותי של הכנסת פרטים, הפרטים שתתבקשו למסור כוללים את מין הנהג הצעיר ביותר ברכב, שנות הניסיון על הכביש, אירועים בהיסטוריה הביטוחים של הנהג העיקרי בשלוש השנים האחרונות (פגיעות בגוף / הפעלת ביטוח / שלילת רישיון וכדומה), והפתעה קטנה בסוף – הנחה של כ – 10% נוספים על המחיר המוצע, לרוכשים דרך האתר מייד לאחר קבלת ההצעה.

  ביטוח דירה – עד 30% הנחה ברכישת ביטוח משולב של מבנה ותכולה

  גם ביטוח דירה ניתן לרכוש דרך האתר, לאחר מילוי טופס מזמין, ידידותי ופשוט, ביטוח מבנה, ביטוח תכולה או ביטוחי משולב לבית שלכם. במילוי השאלון לקראת קבלת ההצעה תישאלו שאלות כמו:

  מה גיל הנכס?

  באיזה סטנדרט בנייה הוא?

  האם הוא בית, דירת גן או דירה בבניין קומות?

  כמה אנשים מתגוררים בו?

  מה שטח הנכס על פי טופס הארנונה?

  ועוד.

  בסופו של תהליך, תתקבל הודעה בנוגע לסכומים המבוטחים, בנפרד עבור המבנה והתכולה. אלו הסכומים המינימאליים המבוטחים על פי המידע שנמסר, וניתן לשנות אותם ולבטח בסכומים גבוהים יותר.

  הצעות שנמסרות טלפונית בלבד: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, וביטוח תאונות אישיות

  כאן, תתבקשו למלא טופס מהיר של פרטי יצירת קשר, ונציג יחזור אליכם עם הצעה לביטוח.

  שירותים למבוטחים אונליין

  אתר האינטרנט של 9 מיליון מציע שפע אדיר של שירותים הניתנים למבוטחים. הנה כמה מהאפשרויות לפעולות באתר, לפי הביטוחים השונים:

  הפעולות האפשריות / סוג הביטוחביטוח רכבביטוח דירהביטוח נסיעות לחו”לביטוח חייםביטוח בריאות
  איתור נותני שירותים ומוסכי הסדר בקליקאיתור נותני שירות מתוך מאגר של מאות אנשי מקצועפניה למוקד חירום רפואי מטעם 9 מיליון (בעברית, כמובן)פירוט בעלי הזכויות על פי הפוליסה שלכםאיתור רופאים ונותני שירותים בהסדר
  פתיחת דיווח בצורה דיגיטלית במקרה של תאונה או כל אירוע ביטוחי אחרמידע על תשלומי הפוליסהאיתור נותני שירות בחו”למידע על תשלומים שביצעתם לפוליסהרשימה של תגמולים בתחומים שונים בפוליסה שלכם
  הוספת כיסוי לנהג צעיר או לכל נהג אחר לזמן מוגבלשירות My Status, מידע על מצב הטיפול בתביעותמוקד איתור וחילוץ מידע על תשלומיםחיפוש טפסים המשוייכים לפוליסה שלכםמידע על תשלומים שביצעתם לחברה
  חיפוש טפסים המשוייכים לפוליסה שלכםחיפוש טפסים המשוייכים לפוליסה שלכםחיפוש טפסים המשוייכים לפוליסה שלכםאיתור חשבונות של עמיתיםחיפוש טפסים המשוייכים לפוליסה שלכם
  מידע על תשלומים והסטטוס הביטוחי שלכם

  רכשתם ביטוח של 9 מיליון? יש לכם חוות דעת חיובית או ביקורת בונה שחשוב לכם שאחרים ייחשפו אליה? שלחו אותה אלינו – ונשמח לפרסם אותה, לטובת החלטות של לקוחות עתידיים של החברה!

  מוצרים דומים