ליברה ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב של ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

השוואת ביטוח רכב

5/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5
מדד שירות הביטוח

ביקורות אחרונות

To: ליברה ביטוח רכב

28.11.2020

בת אל חזן
ממליצה מאוד על ליברה. מאוד אמינים. שירות מעולה ומחירים זולים

מוצרים דומים

ביטוח רכב בביטוח ישיר

ביטוח רכב בביטוח ישיר

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

WOBI– ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח רכב

איילון – ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

בשנת 2018 הוקמה חברת ביטוח חדשה בישראל, ובסוף אותה שנה היא קיבלה רישיון מרשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון למכור פוליסות ביטוח משלה – מה שממש לא קורה כל יום. חברת הביטוח הצעירה היא ליברה (Libra), חברה שלקחה את רעיון הביטוחים הישירים אפילו צעד אחד קדימה – ומוכרת ביטוחים בעיקר בדיגיטל (אם כי היא מציעה יופי של שירות לקוחות, גם בטלפון).

LIBRA היא צעירה, מהירה, שובבה, נגישה וידידותית. היא מציעה מספר מצומצם של ביטוחים (ביטוח רכב, ביטוח דירה וביטוח עסק בלבד, נכון לסוף 2020) אבל בהמשך ניראה שעל אף מיעוט הנתונים – היא כבר התברגה לצד חברות הביטוח הגדולות והוותיקות בשוק, במיקומים הראשונים בדירוג חברות הביטוח.

Libra מציעה את הביטוח הכי מודולארי והכי מותאם אישית שרק אפשר. אחרי הכל, בתחום ביטוח החובה וביטוח צד ג’ לרכב, אין הרבה מקום למשחק (מפני שהפוליסות וגם המחירים די דומים בשל התקנות מאז הרפורמה בביטוח בשנת 2016). ביטוח מקיף, לעומת זאת, הוא מוצר שכל חברת ביטוח יכולה להציע בצורה שונה – ופה בעצם עיקר החיסכון שלכם. ביטוח שיותאם לכם אישית עשוי להיות זול יותר – ולספק כיסוי ממש לא פחות טוב. בהמשך, נדבר גם על הנקודות שיקנו לכם הנחות בביטוח הרכב המקיף של LIBRA.

מי שמחפשים ביטוח רכב כנראה מתכוונים לרכוש ביטוח רכב חובה ועוד ביטוח משלים: חובה + צד ג’ או חובה + מקיף. הסיבה לכך היא שביטוח חובה הוא ביטוח שמדינת ישראל מחייבת לרכוש עבור כל רכב שנוסע בכבישי הארץ, וביטוח צד ג’ או מקיף הם לא ביטוחי חובה אולם הם מכסים את העלויות במקרה של נזק לצד ג’ שנגרם על ידי הרכב המבוטח, ואנחנו מניחים שתעדיפו להתמודד עם תשלומי הפרמיה ובלבד שתדעו, שאם חלילה בבוקר בהיר אחד תתנגשו, ממש בטעות, ברכב יוקרה ששווה מספר עם שש ספרות – לא תצטרכו לשאת בעלויות התיקון שלו (אגב, גם תיקון של רכב חדש יחסית שהוא לא מקטגוריית רכבי היוקרה עלול להסתיים במספר בן חמש ספרות).

LIBRA מציעה ביטוח רכב שבעינינו יש לו הרבה יתרונות: קודם כל, תהליך רכישה מלא וגם עדכון ואחזקה של הביטוח המבוצע אונליין, בלי שיחות טלפון הכרחיות או עיכובים. בנוסף, הביטוחים מותאמים לנהג כך שההצעה תהיה הרזה ביותר האפשרית, והמשתלמת ביותר עבורכם.

יתרונות: חברה דיגיטלית, הצעות מחיר משתלמות, התאמה אישית של הפוליסות, שירות לקוחות מצויין

חסרונות: חברה צעירה וחסרת ניסיון, מגוון מצומצם של מוצרי ביטוח

כבר רכשתם ביטוח רכב של LIBRA? שלחו אלינו חוות דעת ונשמח לפרסם אותה במאגר המידע שלנו, לטובת מי ששוקל לרכוש ביטוח של LIBRA ממש עכשיו!

ליברה ומדד השירות של חברות הביטוח

אם יש דרך אחת שמלמדת אותנו על שירות הלקוחות שאנחנו יכולים לצפות לקבל מכל חברת ביטוח – היא ללא ספק מדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם מידי שנה על ידי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. הרשות אוספת נתונים במדדים שונים שעוסקים בשירות לקוחות, כמו למשל זמני המתנה למענה טלפוני, שיעור התביעות המשולמות ושיעור התלונות של לקוחות על החברה – וגוזרת את כל אלה לכדי ציון ודירוג של חברות הביטוח בקטגוריות ביטוח שונות. בתחום ביטוחי הרכב שתי קטגוריות שמשתתפות במדד: ביטוח רכב חובה וביטוח רכב רכוש. בואו נראה מה Libra, שאנחנו מזכירים שהיא חברה צעירה מאוד, המוכרת ביטוחי רכב מזה שנתיים בלבד, הצליחה להשיג במדד השירות של חברות הביטוח ,על סמך נתונים שנאספו בשנת 2019:

קטגוריית הביטוחהציון של ליברההדירוג של ליברה בטבלת חברות הביטוחהציון במקום הראשון
מדד השירות בביטוח רכב חובהללא ציון2 (מתוך 16)ווישור* (ללא ציון)
מדד השירות בביטוח רכב רכוש891 (מתוך 14)89 (ליברה)

 

* גם ווישור (Wesure) היא חברת ביטוח דיגיטלית וצעירה, שהתחילה למכור ביטוח ממש בצמוד לחברת LIBRA. על כן, שתי החברות שדורגו במקום הראשון דורגו על סמך נתונים חלקיים, על פי היקפי הפעילות הראשוניים שלהן.

הנה פירוט הציונים בכל המדדים שקובעים את הציון הסופי במדד, כולל מצבה של ליברה בכל אחד מהמדדים (בביטוח רכב רכוש)

המדדהציון של ליברההציון במקום הראשון
שיעור תשלום תביעות9697 (איילון והביטוח החקלאי)
מהירות טיפול בתביעות8189 (AIG)
תשלום תביעות משוקלל8889 (שירביט)
טיפול בלקוחות9494 (ליברה)
תלונות ציבור8693 (ביטוח חקלאי)
זמן מענה טלפוני89100 (הכשרה)
כלים דיגיטליים8199 (ביטוח ישיר וכלל)

 

ביטוחי הרכב של ליברה

Libra מציעה מה שהם מכנים “ביטוח רכב פרסונלי”, והרעיון הוא הנחות והוזלות על פי הנהגים, צורת הנהיגה והקילומטראז’ השנתי הצפוי. על פי הכתוב באתר, התוצאה עשויה להיות הצעת מחיר נמוכה בעד 50%, ביחס לתמחור ביטוח רכב בחברות אחרות. אנחנו מזכירים, שמדובר בביטוח רכב חובה + מקיף, כאשר פוליסות ביטוח החובה וצד ג’ נמכרים במחירים די דומים בחברות הביטוח השונות, ועם כיסויים שקל להשוות ביניהם.

LIBRA מציעה, כאמור, שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח צד ג’, וביטוח מקיף. הביטוח המקיף כולל את הכיסויים המוצעים בצד ג’ ועוד הרבה: ביטוח מקיף הוא ביטוח הרכב היחיד שיכסה גם את עלויות התיקון של נזקים ברכב המבוטח עצמו. ביטוח מקיף מכיל עוד פינוקים כמו למשל שירותי רכב (במקרה שאתם מאלה שעלולים למצוא את עצמם באמצע הדרך, עם מיכל דלק ריק), שירות תיקון שמשות בבית, כיסוי ביטוחי מלא במקרה שחלילה קרה משהו למערכת השמע שלכם, ואפילו רכב חליפי וכיסוי כספי במקרה של “טוטאל לוסט”. הנה קצת פירוט בנוגע לכל אחד משלושת ביטוחי הרכב המוצעים ב LIBRA:

ביטוח רכב חובה של ליברה

הגנה וכיסויים כספיים במקרה של נזקים בגוף, לנהג הרכב המבוטח, לנוסעים ברכב, ולהולכי רגל ומי שהיו מעורבים בתאונה מחוץ לרכב. כאמור, זהו ביטוח שחובה על פי חוק לרכוש עבור כל כלי רכב שנוסע בכבישי הארץ.

ביטוח צד ג’ של ליברה

ביטוח המכסה נזקים כספיים לצד שלישי במקרה של מעורבות בתאונה עם הרכב המבוטח. במילים אחרות, בעיקר תיקונים לרכבים אחרים שניזוקו באחריות הרכב המבוטח.

ביטוח רכב מקיף של ליברה

הביטוח המקיף של LIBRA כולל ביטוח צד ג’ ועוד רשימה לא קצרה של כיסויים המוצעים לרכב המבוטח, ביניהם:

 • כיסוי לנזקי הרכב אם היה מעורב בתאונה
 • כיסוי לנזק כתוצאה משריפה, שיטפון, פגיעת ברק, ונזקי טבע אחרים
 • רכב חלופי שיגיע במיידי לכל מקום שתגידו (הביתה, לעבודה ,או אפילו למקום התאונה)
 • כיסוי עלויות הגנה משפטית
 • כיסוי עלות ההחלפה במקרה של שבר בשמשות, במראות, או בפנסים

הצעת מחיר והנחות לביטוח מקיף מבית Libra

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר מ LIBRA – תגלו שאין קל מזה. קליק על כפתור “תנו לי הצעה” או “תוזילו לי” (ששולחים אתכם, אגב, לאותו עמוד) – ואתם מתחילים ללא דיחוי את תהליך קבלת הצעת מחיר

בהצעת המחיר תתבקשו לספק פרטים על עצמכם ונהגים נוספים ברכב, פרטים אודות הרכב ואפילו צילומים שלו מכל הצדדים. המחיר לביטוח המקיף שלכם יירד אם למשל:

 • הנהג הצעיר ברכב הוא אישה
 • יש מספר מוגבל של נהגים ברכב, ללא נהג חדש
 • אתם נוסעים מעט בכל שנה
 • יש לכם עוד רכב שהוא הרכב הראשי של הבית
 • אתם מוכנים לשלוח אל LIBRA תמונות של הרכב מכל צדדיו
 • ועוד.

במהלך הגשת הבקשה, אתם כמובן מחוייבים לספק פרטים מדוייקים. זכרו: במקרה של פרטים שאינם נכונים, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים סתם, על ביטוח שאין לו תוקף. תקבלו הודעות, על כ סעיף שמילאתם שמזכה אתכם בהנחה.

כבר יש לכם ביטוח של LIBRA? ספרו לנו מה דעתכם על החברה – ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם במאגר המידע שלנו, לטובת הלקוחות הבאים של LIBRA!