AIG

AIG

2 /5
 • 3

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

חברת הביטוח AIG (American Internations Group inc.) היא בעצם שלוחה הישראלית של קבוצת ענק בתחום הביטוחים, שבסיסה בניו יורק והמנהלת סניפי ענק גם באירופה ובאסיה. ב – AIG תמצאו ביטוחי דירות וביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ביטוחי חיים ומשכנתא, ועוד. החברה מדורגת במקום השלישי במדד השירות בביטוח בתחום ביטוחי רכב ובמקום השני בביטוחי דירה, והיא מחברות הביטוח הזמינות והנגישות – בדיוק אלה שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעבוד איתן.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 3

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • זמינות גבוהה
 • מגוון מוצרים
 • מחירים בהתאמה אישית
 • תשלום מהיר במיוחד לתביעות
 • קרו בעבר מקרים בהם החברה לא דיווחה על ביטוח שנגמר – שווה לסמן את התאריך ולעקוב גם באופן עצמאי.

בשורה התחתונה

ב – AIG תמצאו ביטוחי דירות וביטוחי רכב, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ביטוחי חיים ומשכנתא, ועוד. החברה מדורגת במקום השלישי במדד השירות בביטוח בתחום ביטוחי רכב ובמקום השני בביטוחי דירה, והיא מחברות הביטוח הזמינות והנגישות – בדיוק אלה שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעבוד איתן.

ביקורות אחרונות

To: AIG

11.02.2024

מרק
יודעים לגבות כל חודש בקפדנות אבל לא וויתרו על תשלום חודש נוסף למרות שהלקוחה מתפרנסת מתשלום נכות ביטוח לאומי בלבד❗ ציון 0️⃣ ביטלתי ביטוח תאונות אישיות ב 24.12.2024 ושליחת הודעה באיימל תביעות הגיע איום דרישת תשלום עבור ינואר 2024 בנימוק שאת הביטול מבצעים מול שרות לקוחות בלבד למרות שהייתה כוונה ברורה להפסקת הביטוח בהודעה בכתב לא וויתרו על 174₪ לאחר חודשים רבים הייתה נפילה על הפרצוף נקבע במיון קפלן שהאף נשבר וללא צורך בצילום תקנו את הבעיה. הביטוח היה עבור כרמלה וכל השיחות והקביעות נעשו בשיתופי בחוק אזרח וותיק

To: AIG

21.05.2023

רוני כינורי
להיזהר להיזהר להיזהר, בכל חתימת עסקה שימו לב טוב להטעיות שלהם על הדברים החשובים הם עוברים מהר מאוד, או כלל לא מציינים אותם, הם דואגים להדגיש רק את הדברים הטובים כביכול, סוכן בשם מתן מכר לנו ביטוח רכב ל 10 חודשים במקום 12 חודשים, לאחר שקבלנו טפסים התברר שהביטוח הוא על חלקי שנה ולא שנה מלאה, לתפוס אותם בשירות לקוחות לקח שעות ומלא טלפונים, בטלנו את הביטוח ומתן חייב אותנו על חודש מלא. חברה פח שירות לא ישר ולא אמין.

To: AIG

21.05.2023

רחלי
אני לקוחה שלהם יש לי ביטוח דירה הם יודעים לקחת כסף אבל לא נותנים שרות, אני כבר למעלה מחצי שנה מדווחת על בעיית רטיבות והם לא פותרים אותה, קובעים דווח של שעות ולא מגיעים, התקשאתי לקבל שרות הנציגה לא הסכימה לתת לי שירות בגלל שטוענת שעברתי רק זיהוי חלקי... ממש על הפנים אני מצטערת שעשיתי אצלהם ביטוח דירה. אני מנסה לתת להם דרוג 0 אבל זה מחייב אותי לתת לפחות 1....

To: AIG

23.12.2021

רינה מרדכי
תמיד לקנות מהחברות הישירות

AIG – חברה ישראלית לביטוח מבית תאגיד הענק האמריקאי

AIG ישראל התחילה את פעילותה בישראל בשנת 1997, כשחברת ה”אם” הוקמה בניו יורק לפני לא פחות מאשר מאה שנים, בדיוק בשנת 1919.

בשנת 2016, זכתה החברה למלא את המקום ה – 87 ברשימת התאגידים הגדולים בעולם של מגזין “פורבס”, זה לאחר שבשנת 2008 נכנסה החברה לקשיים ונרכשה על ידי הממשל האמריקאי – זה לקח כמעט שש שנים עד שהחברה הצליחה לקנות את עצמה מחדש מידי הממשל.

לקוחות של AIG? נהנים מהשירות? יש לכם מה לספר? כתבו אלינו, ועזרו לאחרים לקבל החלטות פיננסיות נכונות!”

החזון: ביטוחים ישירים, מחירים מותאמים

חברת AIG התחילה לפעול בשוק הישראלי כששווקי הביטוח בישראל התחילו לאפשר מוצרי ביטוח ישירים – בלי סוכנים, בלי עמלות נוספות ובלי יותר מידי אנשי מקצוע ש”יגזרו קופון” על תשלום הפרמיות הביטוחיות שלנו. המשמעות היתה ביטוחים זולים, ממש זולים, ותחרות קשה לחברות הביטוח “בסגנון הישן”, שהציעו אז מחירים מנופחים בלי צורך. AIG פעלה בשוק חדש לצד חברה צעירה נוספת – “ביטוח ישיר”, שהוקמה רק שנתיים קודם לכן.

מה שמייחד את החברות שמציעות ביטוחים ישירים, הוא ההיצע המגוון של דרכי התקשרות ישירות אל חברת הביטוח (בלי סוכן אישי, כאמור) – וחברת AIG לקחה את עניין הנגישות והזמינות ברצינות הראויה. באתר האינטרנט של החברה תמצאו את כל הדרכים שתוכלו להעלות על הדעת ליצירת קשר עם החברה: באמצעות בוט שירות, במייל, בשירות טלפוני במערכת שירות עצמי או באמצעות אנשי שירות, ואפילו בצ’ט. אם תבחרו לפנות לחברת AIG באמצעות שיחת טלפון, זה ייקח בממוצע כשתיים וחצי דקות, עד שתקבלו מענה אנושי מקצועי (מתוך נתוני רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון לשנת 2018).

ביוני 2019 פורסמו נתוני משרד האוצר בנוגע למהירות הטיפול בתביעות ביטוח – וחברת AIG הוכרזה כחברת הביטוח הישראלית שמשלמת הכי מהר בארץ לתובעים שמפעילים את הביטוח שלהם. חשוב לציין, כי זו השנה השישית שבה החברה זוכה לכזה כבוד.

החברה מציעה מחירים זולים במיוחד למי שרוכשים את פוליסת הביטוח שלהם דרך אתר האינטרנט.

אתר האינטרנט של החברה יאפשר לכם לבצע כל פעולה: החל מפתיחת תביעה, דרך מעקב אחר סטטוס התביעה שלכם וכלה באיתור ארכיון התקשרויות ומסמכים של פוליסות ביטוח שקניתם מהחברה. נוח, ומהיר, מכל מקום ובכל זמן.

אילו ביטוחים תוכלו למצוא בחברה?

חברת AIG מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי משכנתא וביטוחי בריאות. בואו נרחיב מעט:

ביטוחי רכב ב – AIG

ביטוח חובה, ביטוח צד ג’, ביטוח מקיף – ואפילו ביטוח מיוחד לרכבי יוקרה (אם יש לכם מזל וזה מה שאתם צריכים), מוצעים לרכישה הישר דרך אתר האינטרנט של החברה – וממש בקלות. חשוב לדעת, שבתחום ביטוחי הרכב של חברת AIG, ניכר המאמץ שהחברה משקיעה בתמחור הוגן ומותאם אישית של הפרמיה הביטוחית לסגנון הנהיגה שלכם. למשל, אם אתם נוסעים פחות – תוכלו לבחור בביטוח שעולה פחות.

ביטוחי דירה ב – AIG

בתחום ביטוחי הדירה, תוכלו לבחור בביטוחים הבאים מבית AIG : ביטוח מבנה ו/או ביטוח תכולה, ביטוח ייחודי לדירה מושכרת, ביטוח משכנתא עם אפשרות לתוספת ביטוח חיים לטובת הבטחת כיסוי ההלוואה אם חלילה תצטרכו, וביטוח Safe Home שהוא ביטוח ייחודי (וגם זול במיוחד) לבעלי דירות שהשקיעו הרבה כסף במערכות מיגון – ומעוניינים לשלם פחות עבור הביטוח.

מי שרוכש ביטוח מבנה ותכולה דרך אתר האינטרנט, מקבל הצעת מחיר נמוכה במיוחד – בחודשים האחרונים מציעה חברת AIG שלושה חודשי ביטוח נוספים ללא עלות לרוכשי ביטוח מבנה / תכולה דרך האתר.

בכל פוליסות ביטוח הדירה של AIG תוכלו לבחור בהרחבות כמו למשל: כיסוי לביטוח צד ג’ (למקרה שחבר של הילדים מחליק, חלילה, ושובר רגל דווקא כשהוא אצלכם בבית), אפשרות להרחבות ביטוח לרכוש יקר במיוחד (כי אף אחד לא באמת יכול לדעת כמה יקרים לליבך התכשיטים שקיבלת בזמנו מסבתא), ואפשרות לבחור בשרברב לפי בחירתכם (עם השתתפות מראש, אלא מה).

ביטוח משכנתא ב – AIG

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שבלעדיו אתם לא יכולים לקבל הלוואת משכנתא מהבנק. זהו ביטוח שמעניק כיסוי מלא לשארית ההלוואה שלכם – במקרה של אבדן כושר עבודה או חלילה מוות. ב – AIG תמצאו הרחבות ייחודיות לביטוח כמו למשל כיסוי ההלוואה במקרה של נכות.

ביטוח בריאות פרטי מבית AIG

בשנים האחרונות, הוחלט שביטוחי הבריאות יורכבו מ”מודולים” זהים שקל להשוות את מחירם – וככה AIG מציעה את ביטוח הבריאות שלה, מחולק למודולים ככה שאתה יכולים להרכיב לעצמכם את הביטוח המושלם עבורכם, ולחסוך בעלויות. בין המודולים לביטוח בריאות בחברה:

 • כיסוי עלות עבור ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח, בארץ או בחו”ל
 • ביטוח ייחודי להשתלות כולל כיסוי הוצאות נלוות
 • ביטוח לתרופות שאינן בסל התרופות, תרופות בהתאמה אישית ותרופות לפי בדיקות גנטיות
 • כיסוי התייעצות רפואית, אבחון מהיר ורפואה אמבולטורית (זה כולל בעיקר מפגשי ייעוץ עם רופאים מומחים וטיפולים קצרים שאינם דורשים אשפוז)
 • פיצוי כספי למקרה של אבחון מחלה קשה (שלא נדע)
 • כיסוי עלויות של טיפולי רפואה משלימה (עד 20 בשנה)

מעניין לציין, שחברת AIG מפעילה תכנית שנקראת Safe Life , והמאפשרת לשלם פחות, כשאתם שומרים על אורח חיים בריא ופעיל.

כך תמצאו את השילוב המושלם בין ביטוח יעיל לבין חיסכון

הגיע הזמן לרכוש ביטוח? חברת AIG תאפשר לכם לקבל הצעת מחיר זולה במיוחד – הישר דרך אתר האינטרנט שלהם, במהירות ובנוחות. ביחד עם זאת, חשוב שתדעו שזה לא הזיק לאף אחד להתמקח, במיוחד לא במוצרי ביטוח. לכן, המלצתנו אליכם לפני שאתם רוכשים את ביטוח בקליק אחד מהיר:

 • דעו מה אתם צריכים. שוק מוצרי הביטוח הוא מהבזבזניים בארץ, עם ביטוחים כפולים וכיסויים מיותרים. עשו לנו טובה, והכירו היטב את הביטוח שאתם מחפשים, שלא ייצא שאתם רוכשים פוליסה מנופחת שאינה מתאימה לצרכים שלכם.

 • קבלו הצעה אונליין – זו ההצעה הזולה ביותר שתוכלו לקבל

 • אספו מידע והצעות נוספות, כדי שיהיה לכם מושג מה קורה גם בחברות אחרות עם התמחור של הביטוח שאתם מבקשים לרכוש.

 • אם גיליתם שהצעת המחיר שקיבלתם אונליין לא מספיק אטרקטיבית, אל תהססו להתקשר לסוכן מטעם חברת AIG או לשלוח מייל ישירות לחברה. צרפו את התמחור שקיבלתם מהאתר ופרטו את הסיבות שגורמות לכם לחשוב – שאפשר לעשות עוד “קוועץ'” במחיר. ציינו מחירים של חברות מתחרות, צרכים ומאפיינים מיוחדים, מחיר הביטוח בשנים קודמות וכדומה. בדרך כלל, תצליחו באמצעות סקר שוק ופנייה אישית, להשיג את הפוליסה שתתאים לכם בדיוק – במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אם רכשתם ביטוח מ – AIG ואתם ממש מרוצים, או ממש לא מרוצים מהמוצר, מהשירות או מפקידת הקבלה שלהם – כתבו אלינו! נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, שיעזרו לאחרים לקבל החלטות טובות יותר!

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות