shirbit_logo

שירביט

2.75 /5
 • 2

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 1

  4
 • 1

  5

אודות

עוד לפני שהיתה שירביט חברה לביטוח, היא היתה סוכנות פרטית לביטוח בבעלות פרטית של איש העסקים יגאל רבנוף במשך 26 שנים. היום, שירביט היא מחברות הביטוח המציעות מגוון גדול של ביטוחים שונים בישראל – אבל היא בהחלט לא בין עשר החברות הגדולות בארץ. על פי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט לשנת 2020, חברת הביטוח שירביט מופיעה במקום ה – 12 לפי נפח פעילות, עם כ – 230 מועסקים ומאזן כולל של 1.5 מיליארדי שקלים (לשם ההשוואה, במקום הראשון חברת הראל ביטוח ושירותים פיננסיים, עם מעל 4,800 מועסקים ומאזן של 114 מיליארדי שקלים).
שירביט משלבת ביטוחים ישירים ועבודה מול סוכני ביטוח, אבל בעינינו מה שחשוב לדעת בנוגע לחברה הוא שהיא מופיעה רק בשלוש קטגוריות מתוך תשע של מדד השרות בביטוח של רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון, ובשניים מתוך השלושה – במקום פחות ממחמיא. אם אתם שוקלים לרכוש פוליסת ביטוח של שירביט – כדאי שתקראו את המדריך הזה ותיקחו בחשבון את היתרונות והחסרונות.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 2

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 1

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • מוצרי ביטוח מגוונים וייחודיים כמו ביטוח קבלנים והנדסיים או ביטוח כלי שיט; מחירים אטרקטיביים.
 • מיקומים נמוכים בצורה מחשידה במדד השירות בביטוח בחלק מהקטגוריות; ללא ממשק לרכישה דיגיטלית דרך האתר.

בשורה התחתונה

עוד לפני שהיתה שירביט חברה לביטוח, היא היתה סוכנות פרטית לביטוח בבעלות פרטית של איש העסקים יגאל רבנוף במשך 26 שנים. היום, שירביט היא מחברות הביטוח המציעות מגוון גדול של ביטוחים שונים בישראל – אבל היא בהחלט לא בין עשר החברות הגדולות בארץ.

ביקורות אחרונות

To: שירביט

30.04.2024

ידן חנה
תקלת נזילה בבית פרטי שנפתחה כבר למעלה משבועיים נמשכת עם השבתה של שירותים במפלס הראשון. זוג מבוגרים בני 80 אמורים כל היום לעלות מדרגות למפלס השני כדי להתפנות. במקום להגיע יום למחורת ולהמשיך לטפל בבעיה, נאלץ לחכות עוד שבוע ימים ללא שירותים. "כל הכבוד " לכם חברת שירביט

To: שירביט

11.02.2024

אסנת מידר
ניזקי מים שירביט ------לאאא להתקרב!!!!! היגעתי איתם למשפטים איומים כדי להוכיח שהדירה שלי הפכה לאגם כינרת. לא להתקרב

To: שירביט

04.09.2022

הראל רון
חברה טובה שירות יחסית מהיר לתביעות בלי יותר מדי פרוצדורות.

To: שירביט

23.12.2021

אסף בוזגלו
שירביט אולי לא חברה מוכרת, אבל אם תשוו כל ביטוח שיש לכם היום למחירים של הביטוחים בשירביט, תמצאו שאתם משלמים כפול החברה הכי זולה היום נקודה

שירביט: מחברת ביטוח פרטית, לאחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ

זהו “סיפור סינדרלה” של חברות הביטוח: אדם פרטי מנהל סוכנות ביטוח החל מסוף שנות השבעים, במדינת ישראל הקטנה והצעירה. לאחר 26 שנות פעילות בתחום הביטוח – הסוכנות הפרטית הופכת לגוף ביטוחי כלל ארצי שמשווק מוצרי ביטוח משלו. 

חברת “שירביט” מציעה מוצרי ביטוח דרך סוכנים וגם במכירה ישירה, והיא עושה זאת במגוון תחומי ביטוח, חלק מהם ייחודיים, נסקור את מוצרי הביטוח של החברה ביתר פירוט בהמשך, בינתיים נספר שתמצאו פוליסת ביטוח רכב, דירה, עסק, בריאות, כלי שייט וביטוח קבלנים הנדסיים מטעם החברה. 

אתר האינטרנט של שירביט מציע אפשרויות לקבלת הצעת מחיר של פוליסות תוך שליחת טופס התעניינות אל החברה, ואפילו מייד עם הכניסה לאתר תפגשו את חיפי, החיפושית האישית של החברה, בוט השירות שמציע מענה ממוחשב שמחופש לדמות עליזה. ביחד עם זאת, הממשק של שירביט הוא פחות ידידותי ונגיש, תמצאו פחות חומרים ואפשרויות אונליין ופחות אפשרויות ליצירת קשר עם החברה (בעיקר דרך טופס באתר או מספר טלפון שיפנה למענה הכללי של החברה). אין אפשרות לרכישה אונליין של מוצרי ביטוח – תוכלו רק לשלוח פנייה לנציגי השירות, שיחזרו אליכם למילוי טפסים וקבלת הצעה טלפונית. 

כשאנחנו סוקרים את האפשרויות הביטוחיות של שירביט, חשוב שנדבר על ציוני החברה במדד השירות של רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון, שכאמור, הן מעוררות חשש. שירביט מופיעה רק בשלוש מתוך שמונה הקטגוריות של הביטוחים במדד: ביטוח רכב חובה (במקום השני המחמיא, בהפרש של נקודה אחת אחרי הזוכה במקום הראשון, היא חברת “ביטוח ישיר”), בביטוח רכב מקיף (הרחק מאחור, במקום התשיעי) ובביטוח דירה (גם כאן, במקום העשירי). בשאר קטגוריות הביטוח (כמו ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ועוד) – החברה לא מופיעה כלל.

מבחינת זמני המתנה למענה טלפוני, מצב החברה לא רע: אתם צפויים להמתין למענה במשך 1:13 דקות, במקום השישי (בביטוח רכב ודירה).

רכשתם לאחרונה ביטוח של שירביט? יש לכם ביקורת או חוות דעת שתוכלו לפרסם? שלחו אלינו את חוות הדעת שלכם, ונשמח לפרסם אותה בשמכם, כדי שהבאים אחריכם יוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר! 

שירביט – חברה קטנה במגרש של הגדולים


יש שיגידו שסיפור ההצלחה של שירביט מעורר השתאות – ורק זה כשלעצמו סיבה טובה לקבל הצעת מחיר לביטוח דרך החברה. מאידך, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בחברה בהיקפי פעילות ונכסים קטנים יחסית לחברות המתחרות, ושהציונים הפחות מחמיאים של החברה במדד השירות של חברות הביטוח מצביע על שביעות רצון נמוכה של לקוחות החברה ביחס לחברות אחרות בקטגוריות שנבדקו. 

אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת, מה תהיה איכות השירות שנזכה לה במקרה שנאלץ, חלילה, להפעיל את חברת הביטוח ולתבוע לקבלת כספים במקרה של תאונה או אירוע מצער. אנחנו משוכנעים שלכל חברת ביטוח גדולה בארץ, דוגמת שירביט ורבות אחרות ישנם לקוחות מרוצים רבים שקיבלו שירות נפלא (זה אולי המקום להזכיר שאתם מוזמנים לפרסם חוות דעת על מוצרים ושירותים שקיבלתם משירביט אצלנו), במקרה של חברת ביטוח קטנה עם ציונים נמוכים במדד שירות הביטוח – ייתכן שתעדיפו לעבוד מול סוכן, ובכל מקרה, תרצו לוודא שאתם נהנים מיתרונות כמו מחיר נמוך לפוליסה, שירות אישי, פוליסה ברורה בעלת כיסוי טוב, ותנאים ללא פשרות להפעלת הביטוח. 

באתר האינטרנט של “שירביט” תוכלו לשלוח בקשה להצעת מחיר ולהיכנס לאזור המשתמשים שלכם לבחינת מוצרי הביטוח שלכם. תוכלו גם לברר מה מצב התביעות שלכם מול החברה בכל עת. אלו הם הביטוחים שחברת שירביט מציעה:

ביטוח רכב

חברת שירביט מציעה ביטוח רכב חובה (הנדרש עבור כל רכב על פי חוק) וביטוח צד ג’, ומסלול ביטוח שירביט Best לנהגים ללא תביעות. היתרונות של ביטוח הרכב עם שירביט הם פריסה נוחה של תשלומים, מענה טלפוני 24/7, שירותי גרירה ודרך בכל שעות היממה, וכיסוי מלא ללא השתתפות עצמית במקרה של שבר בשמשה. 

על מנת לרכוש ביטוח רכב דרך שירביט, כמו כל ביטוח אחר, תתבקשו למלא את פרטי הקשר שלכם (שם מלא, מ”ז, ומספר טלפון) בטופס ייעודי להצעת מחיר, ונציג יחזור אליכם. אפשרות נוספת היא להתקשר לנציגי המכירות של שירביט, בטלפון 2003*. 

ביטוח דירה

שירביט מציעה ביטוח מבנה, וביטוח תכולה לדירה שלכם, עם הקצאה של רכזי שירות לטיפול אישי בכל תביעה (גם במקרים של פוליסות ביטוח שנרכשו דרך החברה ולא דרך סוכן) ומענה טלפוני מסביב לשעון. 

ביטוחים עסקיים

באתר החברה, שירביט מפרסמת ביטוח עבור בעלי עסק, כאשר תמהיל וכיסוי כמו גם גובה הפרמיה שתשולם עבור הביטוח תלויה, כמובן, בהמון משתנים כמו למשל מה בעצם אתם עושים בעסק שלכם, מה גובה הסיכון שמשהו ישתבש ותידרשו להפעיל את הביטוח, ועוד. אתר האינטרנט של החברה לא מספק מענה לשאלות הללו – תצטרכו לקבל מענה זה בשיחת טלפון לחברה.

מקרה ייחודי הוא המקרה של ביטוח קבלנים והנדסיים של שירביט, כאן אנחנו יודעים למי הביטוח מתאים. הכיסוי המוצע למי שעוסקים בתחומי הבנייה, השיפוצים והקבלנות בבניית בתים, יהנו מביטוח שכולל אחריות מקצועית וביטוח עבור הכלים ההנדסיים וכלי העבודה היקרים, במחירים אטרקטיביים ובתנאים שמותאמים אישית לבעל המקצוע.

ביטוח בריאות וביטוח תאונות אישיות

בשירביט תמצאו את פוליסת More בריאות שכוללת פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה, ייעוץ רפואי מומחה, פיצוי בגין פטירה חלילה, כיסוי של עד ארבעה מיליוני שקלים במקרה של השתלות וטיפולים רפואיים מיוחדים בחו”ל, הרחבות של עד 2,000,000 ₪ לסל התרופות הבסיסי, ועוד. עוד, תוכלו לבחור בכיסויים לחובבי ספורט אתגרי, כמו סקי, טיפוס, רכיבה על אופני שטח או על סוסים, ועוד. 

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח רפואי לקראת נסיעה לחו”ל, עם אפשרויות רבות להרחבות, ביניהן ביטוח למקרה של ביטוח הנסיעה מסיבות רפואיות, כיסויים ייחודיים לספורט אתגרי בחופשה, מוקד איתור וחילוץ של מאגנוס, ועוד.

ביטוח כלי שיט

חובה ומקיף, דווקא בביטוח זה ישנה אפשרות לרכישה אונליין. 

איזו פוליסת ביטוח תתאים לכם ביותר?

אל תשגו ברכישת פוליסת ביטוח לפני שבדקתם את ההתאמה המלאה שלו לצרכים שלכם ואת האפשרויות בשוק. אולי המחיר החודשי נשמע זניח בשיחה עם יועץ מטעם חברת הביטוח – זה הזמן לספר לכם, ששוק הביטוחים הכפולים בישראל מוערך בכ – 3.5 מיליארדי שקלים, וזה עוד לפני שבדקנו כמה אנחנו משלמים על ביטוחים שהפוליסה שלהם לא מתאימה לצרכינו. 

מתכננים לרכוש פוליסת ביטוח מטעם שירביט? בואו לקרוא חוות דעת וביקורות של מי שכבר עשו זאת! אם כבר יש לכם ביטוח מטעם החברה – נשמח שתשתפו אותנו, ואת הקוראים ששוקלים לרכוש פוליסת ביטוח של שירביט בעתיד, בחוות הדעת שלכם בנוגע לאיכות פוליסת הביטוח והשירות שקיבלתם בחברה!

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות