migdal - logo

מגדל חברה לביטוח

5 /5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

 

בחמש השנים האחרונות, מגדל היא בין שתי חברות הביטוח הגדולות בארץ, לצד חברת הביטוח “הראל” על פי הדירוגים מבית BDI וחברת דאן אנד בראדסטריט, נכון לשנת 2020 מנהלת חברת הביטוח “מגדל” פרמיות בסך ברוטו של מעל 13 מיליארדי שקלים, עם מעל 5,000 עובדים וסוכני ביטוח. הכנסות החברה מפרמיות ביטוחי החיים וחיסכון לטווח ארוך לשנת 2019 עמדו על קצת פחות מעשרה מיליארדי שקלים.

 

“מגדל” מנהלת, על פי האמור, נתח ניכר מכלל הביטוחים שמשקי הבית בישראל רוכשים בקטגוריות השונות (כמו למשל ביטוחי בריאות וחיים, ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ועוד) – אבל על פי מדד השירות של חברות הביטוח המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון – לא ניראה שהחברה עושה חיל בכל הקשור לשירות לקוחות. 

 

מדד השירות של חברות הביטוח הוא מדד שרשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון מפרסמת מידי פעם (המדד האחרון שפורסם מכיל נתונים שנאספו בשנת 2018 – וחשוב לקחת בחשבון שייתכן שהחברה אימצה את הביקורות וחוות הדעת והתייחסה לנושאים שבהם היא דורגה במיקומים נמוכים), והמבוסס על חוות דעת וביקורות שהרשות אוספת מלקוחות של החברה. בין השאר נמדדים: שיעורי תשלום התביעות של החברה, מהירות הטיפול בתביעות, כמות התלונות שהתקבלו בגין שירותים מטעם החברה, זמני מענה טלפוני וכלים דיגיטליים המועמדים לשירות הלקוחות, ועוד. 

 

כפי שאפשר לראות בטבלה מעלה – מגדל לא מככבת בציוני מדד השירות. למשל, היא דורגה במיקום נמוך בביטוח רכב חובה מבחינת מהירות הטיפול בתביעות, הטיפול בלקוחות, כמות התלונות שהוגשו בנוגע לחברה, והכלים הדיגיטליים שהיא מציעה. 

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • אחת משתי חברות הביטוח הגדולות במשק - גב כלכלי חזק
 • אתר אינטרנט מזמין וממשק משתמש ידידותי
 • היצע מגוון של מוצרי ביטוח
 • התאמה אישית של הביטוח לצרכים בחלק ממוצרי הביטוח
 • אפשרות לרכישה אונליין של חלק ממוצרי הביטוח – בתנאים מיוחדים
 • מדדי שירות נמוכים על פי הסקר של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון
 • שירות לקוחות איטי (שוב, על פי מדד השירות של חברות הביטוח)

בשורה התחתונה

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

ביקורות אחרונות

To: מגדל חברה לביטוח

13.09.2020

יהונתן
מבסוט מאוד על החברה, קיבלתי תוך רגע את הסכום שהייתי זקוק לו בתביעת רכב

מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים – חברה גדולה, עם תודעת שירות מוטלת בספק

חברת הביטוח “מגדל” הוקמה בשנת 1934 (כלומר, 14 שנים לפני קום המדינה), על ידי מספר משפחות של יהודים מאלכסנדריה. מעניין לציין, שאת שמה של החברה העניק לה המשורר הלאומי של ישראל – חיים נחמן ביאליק, על מנת לסמל את חוסנה (כשאתה מחפש שם לחברה ביטוח, חוסן הוא אלמנט חשוב…).

 

חברת “מגדל” היא חברה אם המנהלת את מגדל ביטוח ועוד שבע סוכנויות ביטוח, כמו למשל “מבטח סימון סוכנות לביטוח”, “איחוד רשת סוכנויות ביטוח בע”מ”, ונוספות. לצד סוכנויות הביטוח מנהלת החברה גם שני בתי השקעות (“מגדל ניהול השקעות” ו”מגדל שוקי הון”); ארבעה גופים לניהול קרנות פנסיה וקופות גמל, חברה לניהול שירותים ללקוחות ותביעות; חברת מערכות מידע; ושתי חברות בנקאות להשקעות, הן “מגדל חיתום וקידום עסקים בע”מ” ו”מגדל הנפקות בע”מ”.

 

אתר האינטרנט של חברת מגדל מציע פירוט ומידע אודות כלל פוליסות הביטוח שהחברה מספקת, ואשר נרחיב אודותיהן בהמשך. חלק מהביטוחים ניתן לרכוש אונליין ותמצאו גם מחירים מיוחדים והטבות לרוכשים דרך האתר. בנוסף, אתר האינטרנט מאפשר ניהול של פוליסות הביטוח ומוצרי החיסכון שלכם: בין השאר, תוכלו לאתר טפסים, להגיש תביעה, לקבל פרטים של מוסכים בהסדר או סוכני ביטוח, להוסיף נהג לזמן קצר לביטוחי רכב, למשוך כספי חיסכון – ועוד.

 

רכשתם ביטוח של חברת “מגדל” ויש לכם ביקורת שתוכלו לחלוק עם מבטחים חדשים? שלחו אלינו חוות דעת  ונשמח לפרסם אותה!

 

פוליסות הביטוח ומוצרים נוספים שתמצאו בחברת הביטוח “מגדל”


מגדל מציעה מטרייה נרחבת של מוצרי ביטוח, חיסכון ופנסיה. כאן תמצאו את המאפיינים הייחודיים, המבצעים והפרטים שחשוב לדעת אודות מוצרי הביטוח השונים של מגדל, עם אזכור קצר על מוצרי החיסכון והפנסיה:

 

ביטוח חיים מבית מגדל

 

מגדל מציעה ביטוח חיים בהתאמה אישית ועם אפשרות למגוון כיסויים משלימים. תמצאו שלושה סוגים של ביטוחי חיים באתר של מגדל: ביטוח ריסק למקרה מוות בלבד, ביטוח אבדן כושר עבודה וביטוח במקרה של נכות כתוצאה מתאונה. בשלושת המקרים ניתן לרכוש פוליסת ביטוח מותאמת אישית רק לאחר תהליך תשאול טלפוני וחיתום, והתמחור הוא אישי על פי נתוני המבוטח. לא ניתן לרכוש אף אחד מהביטוחים הללו אונליין, אבל ניתן לנהל אותם, לקבל מידע, להגיש תביעה ועוד.

 

migdal_life_insurance

 

ביטוחי הבריאות של מגדל

 

כמו בכל חברת ביטוח אחרת, גם ב”מגדל” מגוון של תכניות בסיס והרחבות לביטוח הבריאות שאפשר להתאים לפוליסת ביטוח הבריאות שאתם מחפשים. תכניות הבסיס שתמצאו ב”מגדל” כוללות ביטוח טיפולים מחליפי ניתוח וניתוחים בישראל וביטוח דומה לטיפולים בחו”ל, ביטוח תרופות שאינן בסל כולל תרופות בהתאמה גנטית, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות והוצאות אישפוז לאחר תאונה. בין ההרחבות שמגדל מציעה תמצאו הרחבה לייעוץ רופאי בפלטפורמה מקוונת (דרך האפליקציה של מגדל), הרחבה לביטוח לבדיקות אמבולטוריות וייעוץ רפואי, הרחבה לאביזרים רפואיים ואביזרי שיקום, הרחבה לטיפולי ילדים וטיפולים בהפרעות אכילה, ועוד. 

 

מעניין לציין, שמגדל מציעה הטבות לאורח חיים בריא יותר למבוטחים שלה בתחום ביטוח הבריאות. למיזם קוראים “מגדל Active” והוא מציע שפע של הנחות לשירותים לאיכות חיים גבוהה יותר ובריאות טובה יותר, כמו למשל הנחות משמעותיות לטיפולי גמילה מעישון ומצריכת גלוטן, מכוני כושר ופעילות גופנית, רשתות בתי טבע ותזונה בריאה, סדנאות הרזייה – ועוד המון. 

 

migdal_active

 

מגדל Active – מסגרת ייחודית של הטבות למבוטחי הבריאות של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

 

ביטוח רכב חובה, ביטוח צד ג’ או ביטוח מקיף, ביטוחים ייחודיים לרכבים עד 3.5 טון וביטוח רכב לעובדי מדינה – את כולם תוכלו לרכוש ישירות דרך אתר האינטרנט של מגדל, וגם לקבל תלושי קנייה בסך 200 ₪ מבית BuyMe. ביטוחי הרכב של מגדל מוצעים בהתאמה אישית ביחס למאפייני הרכב והנהג, בשירותים בפריסה ארצית ובמחירים אטרקטיביים. 

 

migdal_car_insurance

 

רכישת ביטוח רכב אונליין בפלטפורמה של מגדל

 

אגב, מעניין לציין שבתחום ביטוחי הרכב… מגדל מציעה גם פוליסה ייחודית לביטוח אופניים חשמליים, הכולל פיצוי עבור נזקים בגוף וברכוש.

ביטוחי דירה

 

מגדל מציעה ביטוחי מבנה ותכולה עם כיסויים ייחודיים לנזקי מים עם שרברב לבחירתכם, ותעריפים מיוחדים לחלק מההרחבות כמו ביטוח תכשיטים. הביטוח כבר כולל צד ג’, אחריות למקרה של נזק לעובדי משק בית, ועוד, וניתן לרכוש הרחבות ייחודיות כמו למשל הרחבה לביטוח הגינה ומערכות ההשקייה. 

 

ביטוח מגדל לעסק

 

מגדל מציעה ביטוח מודולארי לעסק הכולל נזק למבנה ותכולה, ביטוח צד ג’, חבות מעבידים, ביטוח תאונות אישיות, ומגוון הרחבות שתוכלו לבחור מהן. פוליסה ייחודית לבתי אוכל ובתי קפה מוצעת עם הרחבות ייחודיות כמו פיצויים על אובדן הכנסה, כיסוי נזקים כספיים במקרה של שבר בזכוכיות או בשלטים, ועוד.

 

גם ביטוח סייבר לעסק תמצאו במגדל, הכולל פיצוי כספי במקרה של נזק לפעילות העסקית כמו למשל פריצה למערכות המידע והמחשוב של הארגון.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל מבית מגדל

 

מגדל מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל, עם מוקד שירות שמציע מידע וייעוץ 24/7 דרך אפליקציה ייעודית, מסלול Low Cost לבני 44 או פחות בעלות של 1.5 דולרים ליום, פוליסת ביטוח ייחודית לתרמילאים, ועוד. 

 

מוצרי החיסכון והפנסיה של מגדל

מגדל מציעה גם מוצרי חיסכון והשקעה כמו קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, מוצרי חיסכון לעצמאים, ניהול תיקי השקעות, חיסכון לכל ילד, ועוד רבים. 

 

רכשתם ביטוח של מגדל? נתקלתם במוצר, שירות או תמחור שתרצו להעביר הלאה? שתפו אותנו בחוות הדעת שלכם, ונשמח לפרסם אותה לשירות המבוטחים הבאים של החברה!

מוצרים דומים

ביטוח החיים של מגדל

ביטוח החיים של מגדל

אתם חושבים על ביטוח חיים כשחשוב לכם לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, העתיד הכלכלי של המשפחה לא יפגע. תשמעו מה למגדל יש להציע, והשוו את ההצעה של מגדל עם הצעות לביטוח חיים של חברות אחרות!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מגדל – ביטוחי בריאות

מגדל – ביטוחי בריאות

במדריך שלפניכם תמצאו פירוט בנוגע לכל הפוליסות של ביטוחי בריאות, כל ההרחבות וכל כתבי השירות המוצעים בחברת מגדל, על מנת שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור את מה שמתאים לכם.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות