ביטח ראל

ביטוח הראל

3 /5
 • 1

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

לפי הדירוגים של חברת BDI וחברת דאן אנד בראדסטריט, נכון לשנת 2020, הראל היא חברת הביטוח הגדולה ביותר בארץ, עם נתח שוק של מעל 20% (בביטוחי הבריאות מעל 40%), סך פרמיות ברוטו של מעל 15 מיליארדי שקלים, מאזן של כ – 114 מיליארדי שקלים, כמעט 76 מיליארדי שקלים מנוהלים בקרנות פנסיה ועוד כ – 45 מיליארדים בקופות גמל, כמעט 1.5 מיליארדי שקלים של תשלומי דמי ניהול, וכמעט 5,000 עובדים. לפי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט, הראל דורגה בין שלוש חברות הביטוח הגדולות בארץ מאז תחילת פרסום הדירוג בשנת 2014.

אז כנראה שהראל היא חברת הביטוח שמוכרת את הכמות הגדולה ביותר של פרמיות ביטוח בארץ – אבל מה קורה אחרי שלב הרכישה של פוליסת ביטוח? 

את המידע בעניין זה אפשר לשאוב ממדד השירות של חברות הביטוח שמפרסמת רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון. המדד האחרון פורסם על פי נתונים שנאספו במהלך שנת 2018 (אז אנחנו מקווים שבחברת הראל קראו את הנתונים וביצעו מהלכים לשיפור במקומות הנדרשים), והנתונים ממש לא מחמיאים: המדד, שנתקבע על פי משתנים כמו שביעות רצון וחוות דעת לקוחות, תלונות הציבור, טיפול בתביעות ותשלום תביעות, זמני מענה טלפוני, כלים דיגיטליים ומאפייני שירות נוספים, מדרג את חברות הביטוח הגדולות בארץ במספר סוגי ביטוח, והציון הממוצע של חברה הראל הוא נמוך יחסית. החברה דורגה במקום האחרון בביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח ריסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ובביטוח אבדן כושר עבודה, ובמקומות אחרונים בביטוחים נוספים כמו ביטוח דירה וביטוח תאונות אישיות. ציונים נמוכים על סמך ביקורות וחוות דעת של לקוחות ניתנו לחברה בקטגוריות שנבדקו כמו למשל מהירות טיפול בתביעות, טיפול בלקוחות וזמני מענה טלפוני. 

בבדיקת זמני המענה הטלפוני, חברת הראל מדורגת במקום האחד לפני אחרון בזמני המתנה לנציג בביטוח רכב ודירה (02:11 דקות), במקום אחרון בזמן המתנה בביטוח בריאות (06:47 דקות), ובמקום אחרון בביטוח חיים (08:15 דקות, לשם השוואה: במקום הראשון מדורגת חברת הביטוח כלל עם זמן המתנה ממוצע לנציג שירות של 01:19 דקות).

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל להשקעה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, פוליסת חיסכון, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 1

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • אפשרות לרכישת ביטוחים מגוונים בקטגוריות שונות בתהליך קצר ואישי אונליין .
 • גב כלכלי חזק
 • כלים דיגיטליים נוחים וידידותיים באתר האינטרנט של החברה
 • הטבות ומחירים נמוכים במיוחד ברכישה מאורגנת של פוליסות ביטוח לארגונים גדולים
 • זמני מענה נמוכים על פי מדד השירות של חברת הביטוח
 • על פי אותו מדד, שיעור התביעות המשולמות הוא נמוך יחסית בחלק מהביטוחים (נכון לתקופת איסוף הנתונים)
 • ציון לא מחמיא במהירות הטיפול בתביעות במדד השירות.

בשורה התחתונה

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

ביקורות אחרונות

To: ביטוח הראל

21.05.2023

ניסים דניאלי
חברה גרועה סובל קשות ממנה כד לרגע זה. השקעתי בקרנות והפסדתי מאות אלפים. נכון זה קורה. אבל כשביקשתי לברוח מאזור האסון הראל התנהגה כאחרון החזירים בג'ונגל תוך שימוש ב כל הטריקים הנלוזים לעכב את ברחתי. ממשלוח טפסים לא נכונים ואחרי שבועיים להודיע לי שזו טעות שלהם ובכיר בדק את הנושא התנצל והמשיך לאכול על חשבוני.. בקיצור לברוח מחברה כזו. עבר יותר מחודש ועדיין כספי יורד כל יום בערכו. בושה שיש חברה כזו בשוק שאמור להיות שיא האמינות והיושר .שוקל להגיש תביעה ייצוגית אשמח לתומכים

To: ביטוח הראל

23.12.2021

ניצחונה בלייברג
החברה הכי גדולה בישראל לביטוח היא חברת הראל, ברור שלא סתם היא הגיעה לשם - לכו איתם בכל הביטוחים

הראל ביטוח ופיננסים: החברה שמנהלת יותר מחמישית מכלל הביטוחים בארץ

הראל ביטוח היא חברה לביטוח, השקעות ופיננסים, והיא הוקמה בשנת 1935 על ידי בני הזוג מרגוט וארנסט המבורגר שהכירו במשדרי החברה, היא: מזכירת המנכ”ל, הוא: הגיע להתעניין בביטוח למפעל הכפתורים שהקים בארץ ישראל. 

החברה נוהלה על ידי בני משפחת המבורגר עד שנת 2010, ובעשר השנים שבין שנת 1983 עד 1993 צמחה באופן דרמאטי בעקבות שורה של רכישות חברות בארץ ובעולם. בין השאר רכשה חברת הראל את חברת הביטוח הישראלית “שילוח” בשנת 1984, את חברת הביטוח הישראלית “סהר” בשנת 1989, ואת חברות הביטוח “הסנה” ו”דקלה” בשנת 1993.

כיום, מציעה חברת “הראל ביטוח ופיננסים” 16 סוגים שונים של ביטוחים ועוד מוצרי פיננסיים, חיסכון והשקעות שנפרט אודותיהם בהמשך. באתר האינטרנט של החברה תוכלו לרכוש פוליסות ביטוח, לקבל שפע של מידע, להפעיל את הביטוח שלכם וגם לבטל אותו, בממשקי משתמש ידידותיים ופשוטים.

אם אתם לקוחות של חברת הראל, או שרכשתם לאחרונה פוליסת ביטוח שלהם – נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לטובת לקוחות ששואלים את עצמם ממש עכשיו באיזו חברה כדאי להם לרכוש את פוליסת הביטוח הבאה שלהם! 

מוצרי הביטוח ותכניות החיסכון של הראל ביטוח 


חברת הראל מציעה מגוון עצום של מוצרי ביטוח, בפוליסות מגוונות ובחלקן גם מותאמות אישית ובמחירים תחרותיים. הנה פירוט בנוגע לפוליסת הביטוח שתוכלו למצוא בחברת הראל ביטוח:

ביטוחי הרכב של הראל

ניתן לרכוש ביטוח רכש בחברת הראל דרך סוכנים או באופן ישיר, תמצאו מספר גדול של פוליסות הראל ביטוח רכב בחברה, ביניהן: ביטוח חובה, צד ג’ ומקיף לרכבים פרטיים, אופנועים ורכבים מסחריים (עד 3.5 טון), ביטוח Upgrade  מקיף לרכב הכולל חבילה של הטבות כמו למשל כיסוי ייחודי לעגלת תינוק לאימהות, ביטוח לכלי רכב מיוחדים וביטוח לציוד הנדסי. ביטוח הראל סוויץ’ יאפשר הוזלה משמעותית בעלויות הפוליסה למי שנוסעים 10,000 ק”מ או פחות.

הראל מציעה ניהול של הביטוח שלכם גם דרך אתר האינטרנט, גם דרך אפליקציה ייעודית וגם באמצעות רכיב חכם שמותקן בתוך הרכב ומאפשר פנייה לנציג שירות במקרה חירום.

דרך אתר האינטרנט של חברת הראל ניתן להוסיף נהג לזמן קצר, להגיש תביעה, לאתר מוסך או שמאי רכב, ועוד. 

ביטוחי בריאות של הראל

ביטוח בריאות מבית הראל דווקא לא תוכלו לרכוש בצורה מקוונת – אבל יש לזה סיבה טובה: את פוליסת ביטוח הבריאות שלכם חשוב להתאים גם לצרכים שלכם ולהרחבות שתרצו לרכוש, וגם למצב הבריאותי שלכם ושל כל מי שיבוטח בנוסף בפוליסה שלכם. הראל מציעה פוליסת ביטוח בריאות מקיפה במיוחד, עם יתרונות ייחודיים כמו למשל מסלולים מהירים לאישור תביעות, הטסה של צוותי רופאים מנתחים מומחים, פריסה ארצית של רופאים מומחים לטיפול לטובת המבוטחים, כיסויים לטיפולים רפואיים מהשקל הראשון, סל תרופות מורחב במיוחד, ועוד. 

פרט לביטוחי הבריאות, תוכלו כמובן למצוא בחברת הראל גם פוליסות ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רפואי לתיירים ולעובדים זרים, ואפילו פוליסת ביטוח מיוחדת לרפואת שיניים. 

ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח חיים הוא ביטוח שמאפשר קבלת פיצוי בצורה סכום אחד חד פעמי או קצבה חודשית קבועה במקרה של מות המבוטח. זהו ביטוח נדרש במקרה של הלוואת משכנתא לדירה, אבל זו גם החלטה כלכלית חשובה שכדאי לקבל במבנה משפחתי בו שיגרת החיים תלוייה בהכנסות של מי שעובד, שיזכה לחיים ארוכים אמן. ביטוח חיים נרכש בדרך כלל בתשלום חודשי לא גבוה – אבל הוא מבטיח יציבות כלכלית גם במקרה של הפסקת העבודה עקב פטירה חלילה. 

ביטוח אבדן כושר עבודה מספק את אותם הכיסויים במקרה של פציעה, נכות או אבדן כושר עבודה מסיבה אחרת. גם כאן, יתקבל סכום חודשי קבוע (בהתאם לקבוע בפוליסת הביטוח) עד לגיל הפרישה לגמלאות. 

ביטוח נסיעות לחו”ל מבית הראל

ביטוח שמנוהל בצורה דיגיטלית (וניתן לרכוש אותו ישירות מהאתר, על פי תאריכי הנסיעה, היעד והנוסעים), במחיר שמתחיל מ – 2.3 דולרים ליום, והוא כולל תשלומים מיידיים לטיפול רפואי בחו”ל, תשלומים מיידיים במקרה של מזוודה שהתבלבלה בדרך, תשלומים גם עבור המשך טיפול לאחר החזרה לארץ, ואפליקציה שתאפשר קבלת ייעוץ רפואי בעברית (גם כשאתם בחו”ל), עזרה בהתמצאות וקבלת סיוע רפואי בכל יעד בחו”ל, ועוד. 

ביטוח דירה וביטוח משכנתא

הראל מציעה ביטוח דירה (מבנה, רכוש, או ביטוח משולב) במבחר פוליסות (אדירה ארד, אדירה כסף ואדירה זהב) שכוללות כיסויים רבים. יתרון גדול של פוליסות הביטוח המורחבות הוא האפשרות להפעיל במקרה של נזקי מים שמאי מטעם המבוטח ולאו דווקא שמאי שבהסדר (בדרך כלל בתשלום פרמיה מעט יותר גבוהה). 

ביטוחים לעסק מבית הראל

בהראל תמצאו ביטוחים ייחודיים לעסק, כמו למשל ביטוח אובדן רווחים, במקרה של נזק לרכוש או הפרעה בפעילות העסק. ביטוח כזה יאפשר לכם לעבור תקופות קשות בלי להיכנס לחובות, על חשבון תשלומי הפרמיה בתקופות נוחות יותר; ביטוח סיכוני סייבר יאפשר שיפוי כספי במקרים כמו נזק למערכות המחשוב, מתקפות סייבר, פיצויים לצד ג’, ועוד. 

יש לכם ביקורת על הביטוח מבית הראל? רכשתם לאחרונה ביטוח של הראל ותרצו לפרסם חוות דעת? נשמח לשמוע מכם, לפרסם את הביקורת או חוות הדעת שלכם, ולעזור למי שיבואו אחריכם!

מוצרים דומים

הראל – ביטוח דירה

הראל – ביטוח דירה

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח דירה מחברת הביטוח הגדולה בישראל, הראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל – ביטוח חיים

הראל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים מהראל, חברת הביטוח הגדולה בישראל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות מחירים בקליק? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הבריאות של הראל

ביטוח הבריאות של הראל

אילו ביטוחי בריאות תוכלו לרכוש מטעם חברת הביטוח הראל? אילו הרחבות כדאי לשקול ואילו כיסויים נוספים הרחבות אלה יעניקו לכם? כל הפרטים – לפניכם.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.823529411764706/5

מדד שירות הביטוח

17 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.2352941176470589/5

מדד שירות הביטוח

34 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.25/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

16 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות