לוגו הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

1.8 /5
 • 4

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

הכשרה חברה לביטוח היא חברה ציבורית, שהוקמה בשנת 1994 כחברת בת של קבוצת הכשרת היישוב, חברה שהוקמה על ידי קבוצת ציונים חדורי אמונה בתחילת המאה הקודמת, לעידוד ההתיישבות הציונית בארץ ישראל. בהמשך נרכשה מהכשרת היישוב על ידי קבוצת אלעזרא, של אלי אלעזרא המשמש כיום כדירקטוריון החברה.
היום, מציעה החברה מגוון נרחב ש למוצרי ביטוח (כמו ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחי חיים, ועוד – נרחיב אודות מוצרי הביטוח בהמשך) ומוצרי השקעה, כמו חסכונות פנסיוניים ופוליסות חיסכון והשקעה.
ביחס לשאר ענקי הביטוח בשוק הישראלי, חשוב לציין כי מדובר בחברה קטנה יחסית, שמחזיקה בנתח שוק קטן מתוך סך פוליסות הביטוח בישראל.
גם הדירוג שפורסם במדד האחרון של השירות בביטוח מטעם רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון אינו משקף מיקום גבוה ברמת השירות של החברה. המדד, המחושב על פי סך תשלום התביעות של החברה, שביעות הרצון של לקוחות וחוות דעת חיוביות שפורסמו, זמני מענה טלפוני, כלים דיגיטליים ונוספים, דירג את חברת הכשרה רק בחמישה סוגים של ביטוחים, בשניים מהם קיבלה החברה את הציון המינימאלי ודורגה במקום הלפני אחרון בציון זהה לזה שקיבלה החברה שדורגה במקום האחרון. שני סוגי הביטוח בהם חברה הכשרה מדורגת במקום הלפני אחרון הם ביטוח חיים ריסק בלבד, וביטוח אבדן כושר עבודה. באף אחד מהדירוגים לא מופיעה החברה באחד משלושת המיקומים הראשונים. החברה קיבלה ציונים נמוכים בחלק מהקטגוריות במהירות הטיפול בתביעות, בזמני מענה טלפוני ובכלים דיגיטליים.
בבדיקת אתר האינטרנט של החברה, נכון לסוף שנת 2020, לא ניתן לקבל הצעת מחיר או לרכוש ביטוחים דרך אתר האינטרנט של חברת הכשרה, אבל ניתן לדווח על תאונה ולהגיש תביעה לביטוח רכב, לסדוק כיסויים ביטוחיים לביטוח רכב צד ג’, לאתר שמאים ומוסכים, להגיש בקשה לביטול פוליסה ולקבל דו”חות ומידע בנוגע לפוליסות הביטוח והחיסכון שלכם בחברה. אתר האינטרנט של החברה הוא מזמין, ידידותי ונוח לשימוש, ומציע שפע נגיש של מידע ומעט כלים לביצוע פעולות עצמאי ומהיר אונליין. אתר GO מבית הכשרה הוא מעין שירות נפרד, שמעוצב בצורה מבודלת ומציע רכישה דיגיטלית של ביטוחי דירה וביטוחי רכב.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 4

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • שפע של מידע נגיש מהאתר, מגוון מוצרי ביטוח והשקעה, ניהול מוצרים דרך אפליקציה ייעודית, מרכז מידע עשיר אונליין.
 • ציונים לא מחמיאים במדד השירות של חברות הביטוח מטעם רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, זמני מענה טלפוני נמוכים במיוחד בביטוח חיים (בממוצע, על פי המדד, 2:26 דקות).

בשורה התחתונה

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

ביקורות אחרונות

To: הכשרה חברה לביטוח

21.05.2023

גלית בוחניק
מאוד לא מרוצה סחבת נוראית פיצוי לא ריאלי ביחס לנזק שקיים פשוט גועל נפש מה שבטוח לא אחדש את הביטוח אצלכם שוב מאוד מאוכזבת

To: הכשרה חברה לביטוח

11.08.2022

צרפתי אורן
לא ממליץ לעשות ביטוח בחברה זו. מבוטח שם שנים ביטוח רכב ודירה. פעם ראשונה שתבעתי על נזקי מים - דליפה מהאמבטיה מחפשים תירוצים מתחת לאדמה העיקר לא לטפל . כבר יומיים עם נזילה אינסטלטור בא והולך מושכים זמן שיטת המצליח לייאש את הלקוח - חבל על הכסף של מי שרוצה שקט נפשי שידע שברגע האמת החברה מתנערת !

To: הכשרה חברה לביטוח

14.07.2022

גלית בוחניק
מאוד לא מרוצה סחבת נוראית פיצוי לא ריאלי ביחס לנזק שקיים פשוט גועל נפש מה שבטוח לא אחדש את הביטוח אצלכם שוב מאוד מאוכזבת

To: הכשרה חברה לביטוח

28.05.2022

גלית בוחניק
מאוד לא מרוצה סחבת נוראית פיצוי לא ריאלי ביחס לנזק שקיים פשוט גועל נפש מה שבטוח לא אחדש את הביטוח אצלכם שוב מאוד מאוכזבת

To: הכשרה חברה לביטוח

06.10.2020

אורית
מרוצה מאוד מהשירות של החברה!

הכשרה חברה לביטוח: חברת בת של החברה שהחזיקה במחצית משטחי היישוב היהודי

הכשרת היישוב היא מהקטנות שבחברות הביטוח הבולטות בישראל. על אף היסטוריה מרגשת של חברת האם מהעבר שלה, שתיכף נרחיב מעט אודותיה, מדובר בחברה שמציעה מגוון גדול של מוצרי ביטוחי והשקעה, אולם מנהלת פרמיות ברוטו בסך של קצת יותר ממיליארד שקלים (נכון לשנת 2020, על פי הדירוג של חברת דאן אנד בראדסטריט). לשם השוואה, הסך ברוטו של פרמיות לחברת הפניקס מאותו דירוג עומד על מעל 11 מיליארדי שקלים, במגדל מנהלים פרמיות בסך ברוטו של כמעט 14 מיליארדי שקלים, ובהראל חברה לביטוח הפרמיות בסכום של מעל 15 מיליארדי שקלים.

למעשה, כחברת ביטוח, חברת הכשרת היישוב התחילה כסוכנות פרטית קטנה. בשנת 1991 רכשה חברת הכשרת היישוב את אותה הסוכנות והפכה אותה לחברת ביטוח שמציעה פוליסות ביטוח משלה, באמצעות סוכנים והיום גם בערוצי מכירה ישירים. בשנת 2001, הצטרפה לפעילות הביטוח של החברה רכישה נוספת של החברה: החברה הממשלתית לביטוח סיכוני סחר חוץ בביטוחים לטווח קצר.

הכשרת היישוב, חברת האם של הכשרה חברה לביטוח, היא חברה שחרטה ציונות על דיגלה: היא נוסדה בשנת 1909, ועסקה אז ברכישה והכשרה של קרקעות בארץ ישראל. למעשה, עד שנת 1948, החברה להכשרת היישוב החזיקה בבעלות של כמחצית מכלל האדמות בארץ, שיושבו על ידי יהודים! בתחילת שנות החמישים פסקה החברה מפעילותה בתחום רכישת הקרקעות והפכה את הפיתוח והבנייה למרכז הפעילות העסקית. בשנת 1988 נמכרה החברה לאיש העסקים יעקוב נמרודי, ובשנת 2006 מכרה החברה את כלל הפעילות שלה בתחומי הביטוח לקבוצת אלעזרא בראשות איש העסקים אלי אלעזרא, המכהן כיום כדירקטור שלה. החברה היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך.

הכשרה מציעה מגוון גדול של מוצרי ביטוח, כמו גם מספר מוצרים שנועדו להשקעה. מבין אלה שווה לציין את סידרת מוצרי ההשקעה Best Invest, פוליסת חיסכון המנוהלת באופן מחולק בין מספר בתי השקעות בשיטה של ניהול תיקי השקעות.

במדד השירות האחרון של חברות הביטוח, חברת “הכשרה” דורגה במיקומים לא מחמיאים בכל הקטגוריות בהם השתתפה. בשניים מתוך חמשת הקטגוריות בהם החברה דורגה (ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח חיים ריסק בלבד) קיבלה החברה את הציון הנמוך ביותר ודורגה, בשני המקומות, במקום האחד לפני אחרון, עם ניקוד זהה לזה של החברה שדורגה אחרונה. החברה דורגה במיקומים נמוכים במיוחד בכלים דיגיטליים, בטיפול בתביעות ובזמני מענה. כיום, באתר האינטרנט של החברה תוכלו לבצע פעולות בסיסיות (כמו דיווח על תאונה או הגשת בקשה לביטול פוליסה), כמו גם תוכלו לשלוח בקשה (בטופס כזה, כמו שפעם היה מקובל באתרי האינטרנט של חברות הביטוח) להצעת מחיר לכל סוגי הביטוח המוצעים. אתר קטן שמתחבא בקישור בין כלל מוצרי הביטוח והחיסכון של החברה הוא האתר החדש המכונה GO, והוא מציע פוליסת ביטוח רכב (חובה, צד ג’ ומקיף) ופוליסות ביטוח דירה (מבנה, תכולה או מבנה ותכולה) באופן דיגיטלי לחלוטין.

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

פוליסות הביטוח והמוצרים הפיננסים שתמצאו בחברת הכשרה

כאמור, חברת הכשרה השיקה לאחרונה את סידרת מוצרי ההשקעה Best Invest, מוצר חיסכון / השקעה ייחודי שבו כספי ההשקעה מפוזרים בין בתי השקעות שונים. בנוסף לסידרת מוצרים זו ולחיסכון פנסיוני – מציעה החברה את מוצרי הביטוח הבאים:

ביטוחי רכב בחברת הכשרה

חברת הכשרה מציעה ביטוח רכב חובה, צד ג’, מקיף, וביטוח רכב הכשרה Perfect לרכבים עד 3.5 טון. החברה מציעה הסדרי תשלום נוחים ומחירים תחרותיים, ללא דרישות מיגון, ועם שירות לקוחות 24/7. תעריפי הביטוח נקבעים באופן אישי, על פי שנות הוותק וההיסטוריה הביטוחית של הנהגים ומאפייני הרכב המבוטח, וניתן להשיג שירות לקוחות מהיר בשיחת טלפון או בצ’ט בוואטסאפ, ולבצע מספר פעולות (כמו איתור שמאים ומוסכים, או דיווח על תאונה) דרך האתר. לקבלת הצעת מחיר יש לפנות לסוכן ביטוח או ישירות אל החברה, דרך טופס מקוון או בשיחת טלפון.

ביטוח הרכב של GO מבית הכשרה

אפשרות נוספת לביטוח רכב, הכוללת כיסוי לתקופה קצרה לכל נהג, מוצעת באתר GO מבית הכשרה – וכאן, מדובר בביטוח דיגיטלי לכל עניין, הממוצב בפנייה צעירה ומגניבה, ומציע שירותים אונליין 24/7.

ביטוח דירה בחברת הכשרה

חברת הכשרה מציעה שני סוגים של ביטוחי דירה: ביטוח “דירה פלוס” עם כיסוי מקיף למבנה ולתכולה; או ביטוח “הבית שלנו” המיועד לבניינים משותפים. כיסויים אפשריים נוספים לביטוחי מבנה ותכולה הם כיסויים ייחודיים לכלי רכב חשמליים, ביטוח לפעילות עסקית בדירה, ביטוח צד ג’ לחיות המחמד, ביטוח כלי נשק ברישיון, ועוד רבים. גם כאן, ניתן לבחור בביטוח מבנה, תכולה או ביטוח מבנה ותכולה באתר GO – ה”תינוק” הדיגיטלי של חברת הכשרה, המאפשר רכישה מקוונת ומיידית של פוליסת הביטוח.

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח מותאם אישית עם הסדרי תשלום נוחים – לרכישה טלפונית בלבד בימי קורונה.

ביטוח חיים וביטוח ריסק

פוליסות ביטוח החיים “מגן לעתיד” “ומגן לעתיד פלוס” המאפשרות תשלום חודשי קבוע עד לשנת גיל הפרישה של הנפטר, ופוליסת ריסק למקרה מוות בלבד.

ביטוח בריאות מבית הכשרה

פוליסות ביטוח בריאות, ביטוח לגילוי מחלות קשות, ביטוח להשתלות וטיפולים רפואיים מיוחדים בחו”ל, פוליסת מגן לתרופות מחוץ לסל – ועוד.

שתפו אותנו בחוות הדעת שלכם על מוצרי הביטוח והשירות של חברת הכשרה! אם רכשתם פוליסת ביטוח של הכשרה ויש לכם ביקורת חיובית או שלילית – כתבו לנו ונשמח לפרסם אותה במאגר חוות הדעת שלנו!

מוצרים דומים

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2022: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד יש פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2022

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2022

3.823529411764706/5

מדד שירות הביטוח

17 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2022:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2022:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.2352941176470589/5

מדד שירות הביטוח

34 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.25/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

16 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות