איילון חברה לביטוח בע

איילון חברה לביטוח בע”מ

5 /5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

איילון חברה לביטוח בע”מ הוקמה בישראל בשנת 1976, עם קצת עזרה (למעשה, בדיוק 26% עזרה) מטעם חברת הביטוח “ניו זילנד”, שאחזקותיה נמכרו לבעלה החברה עשור לאחר ההקמה. כך, חברת איילון ביטוח היא חברה ישראלית, שמציעה את מוצריה בישראל בלבד (כחול לבן, אמרנו?)

כמעט 3,000 סוכנויות וסוכני ביטוח פועלים בכל הארץ ומרכזי החברה מנוהלים בחלוקה לחמישה מחוזות: מחוז מרכז, מחוז חיפה, תל אביב, ירושלים ונתניה. כ – 1,100 עובדים מנהלים את הפעילות העסקים של החברה ממשרדיה.

המוצרים שתמצאו מבית איילון חברה לביטוח הם מגוונים במיוחד, בהיצע עצום של מוצרי ביטוח וחיסכון עם אינספור אפשרויות להתאמה אישית ולחיסכון

 בנוסף לאלפי הסוכנים שמפוזרים לאורך ולרוחב הארץ ומציעים את מוצרי הביטוח של החברה, הסקר שערכנו העלה שתמצאו את כל מה שאתם צריכים על מנת לשמור על שביעות רצון גם מהביטוח וגם מהחיסכון שלכם בחברה – היישר דרך האתר, בממשקים מהירים וידידותיים וממש בלי להמתין. בוט שירות בשם אלון, יקבל את פניכם ברגע שתיכנסו אל האתר – ומשם, במספר קליקים מצומצם במיוחד, תגיעו לכל מידע או פעולה שאתם עשויים להצטרך.

אגב, במדד שירותי הביטוח המתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, הגיעה איילון למקום השני (אחרי חברת הביטוח מגדל) במדד השירות בביטוחי סיעוד, מה שאומר שהיא מהחברות הנעימות לעבוד איתן בתחום ביטוחי זה. בנוסף, מפרסמים באתר רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון כי באופן סטטיסטי, כשתתקשרו לקבלת שירות, תיהנו מזמני המתנה קצרים במיוחד: בממוצע, תצטרכו להמתין על הקו לא יותר מאשר דקה וחמש שניות.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • זמינות טלפונית גבוהה וזמני המתנה קצרים במיוחד
 • כלים דיגיטליים נוחים וידידותיים לביצוע כל פעולה
 • מוצרי ביטוח מכל סוג ועם המון אפשרויות להתאמה לצרכים
 • חברת ביטוח שפועלת באמצעות סוכנים לא תמיד מציעה את המחיר הזול ביותר – שווה לעשות סקר שוק, שיכלול גם חברות ביטוח ישיר.

בשורה התחתונה

חברת איילון מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוחים הנדסיים וחקלאיים ואפילו ביטוח המיועד לוועדי בתים.

ביקורות אחרונות

To: איילון חברה לביטוח בע”מ

23.12.2021

עפרה אזרזר
כל הביטוחים שלי אצל חברת איילון, מרוצה מאוד כבר מעל 10 שנים

איילון – חברה לביטוח שהיא כולה כחול לבן

איילון חברה לביטוח היא אחת משש הקבוצות הגדולות בארץ לביטוח ופיננסים, והסלוגן שלה הוא: “אנשים לשירות אנשים”. המחשבה הראשונה שהיתה לנו כשקראנו אודות החברה, צללנו אל מגוון המוצרים שהיא מציעה (גם בתחום הביטוח וגם בתחום החיסכון – נרחיב בהמשך) וגילינו שערוץ ההפצה הראשי שלה הוא סוכני ביטוח – הוא אכזבה. אנחנו אנשי דיגיטל, ואנחנו מעדיפים לבצע את הפעולות שלנו בקליק, בדרך כלל. אז הבשורות הטובות הן שאיילון ממש לא נשארה מאחור בכל הקשור לתמיכה בלקוחות בדיגיטל: באופן כללי ובפרט בימי קורונה, החברה מציעה מערך דיגיטלי נוח, גם לאנשי דיגיטל מנוסים וגם למי שמחפשים אתר אינטרנט מונגש וידידותי. מהיר, מקצועי, וברור.

יש לכם ביטוח או חיסכון באיילון? רוצים לחלוק את ניסיונכם? כתבו לנו, ונשמח לפרסם את התובנות שלכם לטובת הלקוחות העתידיים של החברה!”

החזון: אנשים לשירות אנשים

בבדיקה שנערכה על ידי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון (שבודקת את תפקוד חברות הביטוח באופן שוטף), התגלה שאיילון ממוקמת אחר כבוד במקום החמישי במהירות הממוצעת לקבלת מענה טלפוני – 1:05 דקות. מי שנכנסים לאתר חברת איילון מגלים שהתקשרות טלפונית היא ממש לא הדרך היחידה ליצור קשר עם החברה: תגלו במבט חטוף שפע של אפשרויות לביצוע כל פעולה, מרכישת ביטוח, דרך עדכון הפוליסה ועד להגשת תביעה, הכל תוכלו לעשות בקלות דרך האתר. אם גם אתם, כמו מנהלי השיווק של “איילון”, אנשים של אנשים תגלו שקל מאוד ליצור קשר עם החברה: במייל, בטלפון, בהודעת וואטסאפ, או אפילו בהפעלת הבוט שלהם, שטוען ששמו אלון, והוא יקפוץ לשירותכם בכל פעם שתרעננו את דף הבית.

חשוב לשים לב, שבניגוד לחברות הביטוח הישיר שפועלות בארץ (כמו למשל: ביטוח ישיר וחברת AIG), חברת איילון אינה חברה ישירה, היא פועלת באמצעות סוכנים בעיקר. המשמעות היא זמינות גבוהה ואישית של סוכן ביטוח למבוטחים – רק שאנחנו בדרך כלל משלמים עבור הזמינות הזו, וכדאי שתבדקו עם עצמכם אם חשוב לכם סוכן ביטוח וכמה אתם מוכנים לשלם עבור הזמינות שלו. סקר מחירים למוצרי הביטוח או החיסכון שאתם מחפשים, יעזור לכם להבין כמה בעצם תשלמו עבור השירות הנוסף שתקבלו מסוכן הביטוח של איילון.

אילו ביטוחים תוכלו להשיג דרך חברת הביטוח “איילון”?

חברת איילון מציעה ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוחים הנדסיים וחקלאיים ואפילו ביטוח המיועד לוועדי בתים. עוד, תוכלו למצוא תחת מטריית המוצרים של איילון מוצרי חיסכון כמו למשל חיסכון פנסיוני, ביטוחי מנהלים, קרנות גמל ותכניות חיסכון פרטיות עם תמהיל משולב בין חיסכון להשקעה. הנה קצת יותר פרטים על כל אפיק ביטוחי של איילון:

ביטוחי רכב באיילון

כצפוי, תמצאו גם באיילון ביטוחי רכב חובה (ביטוח בסכום אחיד בכל החברות), ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף עם כיסויים ועלויות משתנים לפי הצורך והרצון שלכם. תכנית Driving תאפשר לנהגים בלי תביעות ביטוחיות קודמות לקבל הוזלה משמעותית בעלויות הביטוח שלהם. איילון מציעה בביטוחי הרכב שלה תוספות שאתם אולי תצטרכו: שירותי משלוחים לדלק (אם נתקעתם באמצע הדרך בלי דלק…), שירותי גרירה וחילוץ, שירותי מנעולנות רכב, ושירותי תיקון גלגלים שיגיעו עד אליכם במקרה הצורך.

ביטוחי דירה באיילון

גם ביטוחי מבנה ותכולה תוכלו למצוא מבית איילון, עבור נכסי הנדל”ן שלכם. הנה כמה נתונים מעניינים על ביטוחי הדירה ו/או התכולה של איילון:

 • ביטוח מבנה דירה, יגן עליכם מפני נזקי טבע ונזקים שאינם תלויים בכם, שהזיקו למבנה והורידו את ערכו. תוכלו לתקן נזקים כאלה על חשבון הביטוח, ובהשתתפות עצמית נמוכה.
 • ביטוח תכולה מאפשר לכם לבטח את הרכוש שלכם, כולל התייחסות מיוחדת, למשל, לתכשיטים, לאופניים יקרות, למוצרי מחשוב, לרהיטים, וכדומה.
 • תוכלו לרכוש ביטוח משולב, שמכיל ביטוח גם למבנה וגם לתכולתו. במסגרת איילון Living תוכלו ליהנות מעד 30% הנחה בביטוח משולב כזה, בהתאמה אישית לנכס שלכם על תכולתו.
 • תוספת נזקי מים תאפשר לכם לקבל שיפוי מלא (בהשתתפות עצמית נמוכה) בכל מקרה של נזקים לצנרת המים או הביוב, בתיקון הנזקים על ידי שרברב שבהסדר
 • תוכלו להוסיף לביטוח שלכם התייחסות לצד ג’: כיסוי ביטוחי לעובדי משק הבית ולחברים שמגיעים לבקר
 • תוכלו להוסיף לביטוח שלכם כיסוי במקרה של נזקים לזגוגיות ומראות בבית.

ביטוחי בריאות וסיעוד מבית איילון

חברת איילון מציעה מגוון גדול של ביטוחי בריאות וסיעוד, הנה רשימה מתומצתת של סוגי הביטוחים והיתרונות הבולטים שלהם:

ביטוחי בריאות פרטיים – עם שיפוי כספי לתרופות שאינן בסל התרופות, אפשרות לבחירת טיפולים בבתי חולים פרטיים כולל בחירת הרופא המטפל, ואפילו כיסוי הוצאות בטיפולים נדרשים שייערכו בחו”ל.

ביטוח מחלות קשות – מבטיח שיפוי כספי וכיסוי הוצאות במקרים של טיפולים בעלויות גבוהות ל – 35 מחלות קשות, ביניהן: סרטן, מחלות כבד, אי ספיקת כליות, כוויות, פגיעות מוח, מחלות לב – ועוד הרבה.
ביטוח מחלות קשות של איילון כולל כיסוי למקרה של צנתור לב כלילי, מה שאומר שמבוטחים של איילון יוכלו לעבור הליך שכיח זה במסגרת רפואית פרטית, על כל מה שמשתמע מכך.

ביטוחים סיעודיים – ביטוחים סיעודיים נועדו לבני הגיל השלישי, למימון טיפולים בבית או אשפוזים בבתי חולים. זה הזמן להזכיר, שבביטוח הסיעודי איילון מדורגת במקום השני בארץ במדד שירותי הביטוח של רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון.

ביטוח תאונות אישיות – ביטוח שתקף גם בארץ וגם בחו”ל ומכסה עלויות טיפול במקרים של תאונה או חלילה השתתפות בפיגוע חבלני. הייחוד בביטוחים אלה מבית איילון הוא שהמבוטח יכול לקבוע את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של הפעלת הביטוח (כמובן שבחירה זו תשפיע על גובה התשלום החודשי של הפרמיה לביטוח).

ביטוח בריאות לתיירים ועובדים זרים – שירותי בריאות מטעם קופת חולים כללית לתושבי חוץ, תיירים ועובדים זרים, עם מוקד שפועל 24/7.

ביטוחי חיים וביטוחי משכנתא של איילון

בסקר שערכה לשכת סוכני הביטוח בישראל, זכתה חברת איילון במקום הראשון בשביעות רצון לקוחות בביטוחי חיים ובביטוחים פנסיוניים – וזה אומר הרבה. חברת איילון מציעה ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא (שאתם חייבים לרכוש על מנת לאשר הלוואה לפני רכישת נכס באמצעות משכנתא), ביטוחי ריסק עם מרכיבים של אובדן כושר עבודה ונכות, וביטוח נכויות.

לרכוש ביטוח מחברת איילון: כך תדעו שבחרתם נכון

אם אתם מחפשים פוליסת ביטוח מאחד הסוגים שהזכרנו לעיל, כדאי שתקבלו הצעת מחיר גם מחברת איילון. אנחנו מציעים לקבל הצעת מחיר דווקא דרך האתר שלהם ולא דרך סוכנים, פשוט כי הצעת המחיר דרך האתר תהיה זולה יותר בעד 30% ביחס להצעת מחיר שתקבלו מטעם חברת איילון, דרך סוכן ביטוח.

אם רכשתם ביטוח באיילון ויש לכם מה לספר על השירות שקיבלתם, המחיר או חווית המשתמש שלכם – ספרו לנו, ונפרסם את חוות העת שלכם לטובת מאגר חוכמת ההמונים באתר שלנו!

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות