מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

1.2222222222222223 /5
 • 17

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

 

קטגוריית הביטוח ציון מיקום
ביטוח רכב חובה 79 7
ביטוח רכב רכוש 79 11 (שניים לפני האחרון)
ביטוח דירה 79 8
ביטוח בריאות 76 4
ביטוח תאונות אישיות 70 מקום 8 ואחרון
ביטוח סיעוד 72 מקום שלישי מתוך שישה
ביטוח נסיעות לחו”ל 76 מקום 5 מתוך 7
ביטוח סיכון חיים בלבד 74 4
ביטוח אבדן כושר עבודה 67 מקום 4 מתוך 7
זמני מענה טלפוני בביטוח רכב ודירה 00:52 מקום 3 המכובד!

 

מבחינת מאזן הנכסים והפעילות של החברה, אנחנו רואים שעל אף שיש משהו מיוחד בפניה הצעירה והמזמינה של חברה מנורה בתחום הביטוח – זה לא מה שהיא עושה בעיקר. נכון לשלוש השנים האחרונות, מנורה מבטחים היא חברת הפנסיה וקופות הגמל הגדולה ביותר בישראל, עם מעל 1.5 מיליון עמיתים ויותר מ – 95 מיליארדי שקלים שמנוהלים בחשבונות כאלה, נכון לשנת 2018. 

באתר של חברת “מנורה מבטחים”, מבוטחי החברה ימצאו מענה כמעט לכל שאלה, בצורה ידידותית ועם מנועי חיפוש וצ’ט בוט זמינים במיוחד. לטעמנו, עיצוב האתר והנגישות שלו מצטיינים, כלומר – אהבנו אותם במיוחד. 

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם מנורה ביטוח רכב , ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה( תוכלו לבצע בקופת גמל להשקעה השוואה ), תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה. 

בציוני מדד השירות של חברות הביטוח המפורסמים באתר רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון, אנחנו רואים שמנורה מבטחים מדורגת במקום טוב באמצע. היא לא זו שתספק את השירות הכי מהיר מבין כלל חברות הביטוח – וביחד עם זאת, מדובר בחברת ביטוח פופולארית שמקבלת בכל שנה שפע של ביקורות חיוביות וחוות דעת טובות מלקוחות חדשים וממי שהפעילו את הביטוחים שלהם; וחוץ מזה – היא ממוקמת במקום השלישי והמכובד בזמני מענה טלפוני (לביטוחי דירה ורכב) – וזה אומר הרבה!

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 17

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • אתר אינטרנט ידידותי, מזמין, ובעל המון מידע
 • מיקומים טובים במדד השירות של חברות הביטוח
 • זמני מענה טלפוני טובים (במיוחד ביחס לחברות ביטוח אחרות שאינן ישירות)
 • אפשרות לרכישת ביטוחים דרך סוכנים או ישירות דרך החברה
 • אפשרות לרכישה אונליין של חלק ממוצרי הביטוח – בתנאים מיוחדים
 • ביקורות של לקוחות מעידות על מהירות נמוכה בטיפול בחלק מהתביעות
 • ציון לא מחמיא במדד תלונות הציבור בחלק מהקטגוריות במדד השירות של חברות הביטוח

בשורה התחתונה

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

ביקורות אחרונות

To: מנורה מבטחים

30.04.2024

אוראל מאיר אדרי
החברה הכי גרועה בעולם, הם מענים אותי כבר 4 חודשים של סיוט שכספים לא מופקדים לקופת פנסיה שלי למרות ששלחתי להם אסמכתאות שהמעסיק משלם. הם מעולם לא חוזרים אלי, ביקשתי כבר כמה פעמים לדבר עם מנהל וכול פעם אותה תשובה, תוך 24 יחזרו אליך. עבר כבר חודש. פשוט סיוט בלתי נגמר, אובד עצות

To: מנורה מבטחים

30.04.2024

מהדי
שירות הגרוע ביותר במחלקת תביעות רכב למבוטחים שלהם , לא עונים לטלפונים , אחרי יום שלם הם חוזרים , שירות הגרוע ביותר שקיבלתי בכל החיים שלי !!!

To: מנורה מבטחים

11.02.2024

שני רוזנשיין
חברה גרועה ברגע שאדם צריך את הכסף הם מעקבים ולא נותנים ממליצה לברוח מהר ממנורה כמו מאש החברה לא יודעת איך לעבוד ובדירוג מגיעה להם 0 פשוט לא נותן לי לכתוב 0

To: מנורה מבטחים

11.02.2024

עמית
לא מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחול בחברה הזו. לא מכסים נזק מזוודה גם אם משלמים.

To: מנורה מבטחים

11.02.2024

גיא
שירות זוועה, חיובים סתמיים גנבים,מלוכלכים, פשוט בהלם שחברת ביטוח מרשה לעצמה להתנהג כך,לא ממליץ לאף אחד להתקרב לשם.

מנורה מבטחים: ישמחו לעזור לכם

מנורה מבטחים ביטוח בע”מ היא אחת מחמש חברות הביטוח הגדולות בישראל, עם מאזן של מעל 60 מיליארדי שקלים לשנת 2020, לפי הדירוג של דן אנד בראדסטריט לחברות הביטוח, סך פרמיות ברוטו של יותר משבעה מיליארדי שקלים ויותר מ – 3,300 עובדים (ועוד כאלפיים סוכנים). 

החברה התחילה את דרכה כחלק מכלל הפעילות של חברת “מנורה מבטחים אחזקות”, לפני כ – 85 שנים בשנת 1935. מאז שנת 1939 עוסקת החברה בביטוח. גם המוניטין שלה לאורך השנים וגם עיצוב האתר והנגישות של סוכנים ואנשי שירות, משדרים כולם אמינות, יציבות כלכלית ושירות לקוחות ברמה גבוהה. 

על פי דירוג חברת BDI, מנורה היא החברה הרביעית בגודלה מבין חברות הביטוח בישראל, עם סך הכנסות מביטוח חיים וחיסכון לטווח ארוך של מעל 5 מיליארדי שקלים, ומעל 2 מיליארדי שקלים של הכנסות מביטוחי בריאות.

האתר של מנורה מבטחים מזמין במיוחד: כבר במבט ראשון, יהיה קל לאתר אפשרות לקבל הצעת מחיר או לרכוש פוליסת ביטוח אונליין (למשל בביטוח רכב או בביטוח משכנתא), להגיש תביעה, למשוך כספים, לעדכן פרטים, לשנות מסלולים, לבדוק סטטוס של תביעות, למצוא רופאים, שמאים, או מוסכים – ועוד. כך, גם משתמשים שהם פחות דיגיטליים, ימצאו את דרכם לקבלת הצעת מחיר בקלות. 

אם יש לכם ביטוח של מנורה מבטחים, נשמח לשמוע חוות דעת, ביקורת חיובית או ביקורת בונה בנוגע למוצרים והשירות שקיבלתם מהחברה, נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם לטובת מי ששוקלים לרכוש עכשיו ביטוח בדיוק כמו שלכם ויכולים ללמוד מהניסיון שלכם!

פוליסות הביטוח של מנורה מבטחים 

באתר של מנורה מבטחים תמצאו המון סוגים של פוליסות ביטוח, כך שתוכלו תמיד להתאים את פוליסת הביטוח שתרכשו לצרכים שלכם. הנה פירוט מקוצר אודות רוב הפוליסות שתמצאו במנורה – אם אתם מחפשים ביטוח ייחודי, אנחנו ממליצים להיכנס לאתר ולבדוק את מגוון הפוליסות, הכיסויים וההרחבות שאפשר למצוא שם, המגוון גדול, מפורט ונוח להתמצאות!

ביטוחי רכב מבית מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה ביטוחי חובה, צד ג’ ומקיף לרכבים מכל סוג: פרטיים, מסחריים (עד 3.5 טון), או דו גלגליים. ביטוח ייחודי בשם TOP אספנות מציע מסגרת חובה וצד ג’ לרכבים ישנים במיוחד. הרחבות שתוכלו לבחור בהן הן למשל הרחבה לשבר שמשות, הרחבה לרכבים חלופיים, הרחבה לגרירה, הרחבות להגנה משפטית, הרחבה לנזקי שיטפון ומזג אוויר – ועוד רבים. את ביטוחי הרכב ניתן לרכוש בתהליך דיגיטלי קצר או באמצעות פנייה לסוכן. באתר האינטרנט של מנורה מבטחים תוכלו לא רק לרכוש פוליסת ביטוח רכב, אלא גם לאתר מוקד שירות לקוחות, סוכנים וטפסים, לבדוק סטטוס של תביעות שהגשתם, ועוד.

ביטוחי הבריאות של מנורה מבטחים

במסלולי ביטוחי הבריאות של מנורה מבטחים תמצאו, כמו בשאר חברות הביטוח, שפע של אפשרויות בסיסיות והרחבות, שיאפשרו לכם לא רק להשוות מחירים של ביטוחים דומים אלא גם לבחור את הכיסוי שיתאים לכם ביותר. תוכלו למצוא במנורה מבטחים את ביטוחי הבריאות הבאים:

 • TOP Basic – חבילה בסיסית שכוללת השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח, ועוד.
 • TOP Plus  – ביטוח משלים שב”ן עם כיסוי עשיר יותר לתרופות שאינן בסל ולניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו”ל. 
 • TOP Premium – ביטוח בריאות מקיף במיוחד, הכולל בין השאר כיסוי לתרופות בהתאמה אישית, ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ או בחו”ל, אפשרויות נרחבות לתוספות כמו שירותים אמבולטוריים (ללא אשפוז), אבחון מהיר, כיסוי לעד 16 טיפולי רפואה משלימה בשנה, ועוד.
 • שתי פוליסות של ביטוח מחלות קשות: ביטוח “קרן לחיים” למקרה של גילוי סרטן וביטוח “קרן אור TOP” שהיא כללית יותר
 • ביטוח בריאות לעובדים זרים ולתיירים בארץ: TOP לתייר, ביטוח דמי מחלה, או ביטוח “מנו מדיק TOP ” עבור עובדים זרים

בנוסף, מציעה מנורה מבטחים ביטוחי בריאות קבוצתיים: ביטוחי בריאות משלימי שב”ן, ביטוחים סיעודיים וביטוחי רפואת שיניים.

menora health pruduct

מגוון כיסויים והרחבות במסלולי ביטוח הבריאות מבית מנורה מבטחים

ביטוחי החיים של מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה ביטוח ריסק (למקרי מוות באופן כללי) או ביטוח למקרה של מוות מתאונה בלבד. בשני המקרים, מדובר בפיצוי חד פעמי בסכום כסף שנקבע בפוליסה. 

ביטוחי מבנה ורכוש

תמצאו במנורה מבטחים פוליסת ביטוח מבנה, רכוש, וביטוח משכנתא (ביטוח מבנה, בדרך כלל בשילוב עם ביטוח חיים, ביטוח שיכסה את כל שארית החוב להלוואת המשכנתא במקרה של מות המבוטחים או אחד מהם). גם כאן תוכלו למצוא פוליסות מורחבות ופוליסות בסיסיות, בתשלומים חודשיים שונים ועם מגוון הרחבות לבחירתכם כמו הרחבה לכיסוי נזקי רעידת אדמה, הרחבה מקרה נזק לכלים סניטריים, ביטוחים צד ג’, ועוד.

ביטוחים לעסק מבית מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה ביטוחים עסקיים כמו ביטוחי חבות מוצר, ביטוחי סייבר, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח רעידות אדמה, ביטוח ימי ואווירי, ועוד.

menora_business_products

מנורה מבטחים מציעה מגוון מפתיע של ביטוחים לפעילות העסקית

ביטוח נסיעות לחו”ל

בפלטפורמה לרכישה מהירה, תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל TOP Travel עם כיסויים בסיסיים להוצאות רפואיות וגם מגוון הרחבות כמו למשל כיסוי צד ג’, כיסוי לאיתור וחילוץ, כיסוי לתיירת בהריון (משבוע 32 והלאה), כיסוי לחופשת ספורט, ועוד. 

menora_traveling_insurance

הכיסויים וההרחבות בביטוח הנסיעות לחו”ל מבית מנורה מבטחים

רכשתם ביטוח של מגדל? נתקלתם במוצר, שירות או תמחור שתרצו להעביר הלאה? שתפו אותנו בחוות הדעת שלכם, ונשמח לפרסם אותה לשירות המבוטחים הבאים של החברה!

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות