כלל ביטוח

כלל ביטוח

3 /5
 • 2

  1
 • 0

  2
 • 1

  3
 • 0

  4
 • 2

  5

אודות

חברת “כלל ביטוח ופיננסים”, המוכרת גם בשם “כלל החזקות עסקי ביטוח בע”מ”, היא מחמשת חברות הביטוח הגדולות בארץ, עם נכסים בשווי של יותר מ – 117 מיליארדי שקלים לשנת 2020, ומעל 4,500 עובדים ועוד כ – 2,000 סוכני ביטוח. חברת כלל ביטוח היא החברה הראשונה המציעה ביטוח נסיעות לחו”ל לישראלים המתעתדים לבקר באיחוד האמירויות…

החברה מציעה שפע של מוצרים פיננסיים, במגוון נרחב הרבה יותר מאשר רק מוצרי ביטוח: פרט למוצרי הביטוח (ביטוח רכב, דירה, ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוחי חיים ובריאות, ועוד רבים, עליהם נרחיב בהמשך) החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות פנסיה, קופות גמל והשתלמות, ביטוחי מנהלים ועוד) הלוואות ומשכנתאות – כולל הלוואת משכנתא הפוכה.

ביחד עם החידושים, מאזן הפעילות המרשים והמיקום המכובד של החברה בנוף חברות הביטוח הישראליות, מדובר בחברה שמציגה כלים דיגיטליים מתקדמים ומהירים ללקוחות, אבל מענה טלפוני הוא לא תמיד החוזקה שלה, ובתחום שירות לקוחות, החברה קיבלה ציונים נמוכים יחסית במדד השירות של חברות הביטוח המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 2

  1
 • 0

  2
 • 1

  3
 • 0

  4
 • 2

  5

יתרונות וחסרונות

 • מחירים נמוכים לפוליסות ביטוח ישירות; מערך שירות לקוחות מהיר עם כלים למדידת איכות השירות שתקבלו; מענה מהיר במקרה של תביעה ואפילו תשלום בביט.
 • ייתכן שיש מי שירגישו שהיעדר הסוכנים והקשר האישי הוא בעייתי מבחינתם; בפברואר השנה (2020) הוגשה תביעה ייצוגית בגין חידוש אוטומטי של ביטוחים – מומלץ לשמור את תאריכי חידוש הביטוח ולוודא שאתם מנהלים את הביטוח שלכם, ולא הוא אתכם... (https://www.themarker.com/law/1.8505764(

בשורה התחתונה

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

ביקורות אחרונות

To: כלל ביטוח

11.02.2024

יובל כהן
עשיתי ביטוח רפואי לנסיעה לחו"ל. הולנד. החלו כאבי גב חזקים, לא יכולתי לקום, ללכת לשרותים, כאבי תופת. מחברת הביטוח איחלו לי החלמה מלאה. בזאת הסתכמה העזרה שלהם. תלכו לאלף אלפי עזאזל !

To: כלל ביטוח

11.02.2024

דורית לנדשטיין
לצערי נאלצת לא מעט לעבור פרוצדורות רפואיות והתייעצות עם מומחים. הכסף מחברת הביטוח מאושר ביום הגשת התביעה, לעיתים בצורה ״מוגזמת״ - תוך דקות מהגשת התביעה מתקבלת הודעה שהתביעה אושרה והסכום יועבר לחשבון תוך שני ימי עסקים. בד״כ לא לוקח שני ימי עסקים. באמת שנדיר לקבל כזה שירות ובוודאי שמחברת ביטוח.

To: כלל ביטוח

21.05.2023

אדוה שביט
התלהבתי מהרעיון החכם )לכאורה( של מסלול הביהייב...בביטוח רכב חודש ימים רדפתי אחרי נציג להפעלת הלחצן, שעות מורטות עצבים עם נציגים. אחרי יום נסיעה עם הלחצן הבנתי שזאת עבודה בעיניים - ומלכודת דבש למשיכת לקוחות! ביטלתי את הביטוח אני בוחרת סלוגן חדש לחברה זו: כלל - לא בטוח!!! שמרו על עצמכם התרחקו!

To: כלל ביטוח

21.05.2023

עופר שנהר ממיה
ב1.4.23 חידשתי את פוליסת הביטוח לרכב יונדאי i10 2018 בכל שלב של השיחה הנציגה לא דיברה איתי על מיגונים לרכב אלא על מה שקיים ברכב אני אציין שהיה לי ביטוח רכב בכלל ביטוח מאז שקניתי את הרכב ב2018, ב1.5 נשלח אלי מכתב מחברת הביטוח שבו הם דורשים שאמגן את הרכב בעוד כמה פיצרים כמובן שעל חשבוני וכי אם לא אעשה זאת הם יבטלו את הפוליסה שלי בלי להחזיר את הכסף מיותר לציין שצלצלתי שוב לשירות חצי שעה בקו והמוקדנית שענתה אמרה לי בשיחה מוקלטת כי אני צודק ולא נעשה גילוי נאות ואו שאבטל את הפוליסה או שאמגן את האוטו לפי דרישותיהם ההזויות גילוי נאות זה חלק מעסקה שהלקוח מבצע עם חברת הביטוח ברגע שאין גילוי נאות כמו שצריך הלקוח לא מודע מיותר לציין שביטלתי את הפוליסה והנזק שנגרם לי מבחינת הזמן לחפש ביטוח אחר מעכשיו לעכשיו הוא מיותר מקווה שהם יעשו בדק בית

To: כלל ביטוח

23.12.2021

רוני קדוש
יש לי ביטוח רכב בכלל, בעשר שנים נאלצתי לתבוע 4 פעמים את הביטוח, בכל אחת מהפעמים קיבלתי את הכסף בלי שום בעיה

כלל ביטוח ופיננסים: מוצרי ביטוח, חיסכון, אשראי ואפילו הלוואות משכנתא

אם בודקים את גודל חברות הביטוח על פי סך תשלומי הפרמיות שהן מקבלות מאיתנו מידי חודש – כלל ביטוח מתברגת במעלה הרשימה, עם כמעט חמישית מכלל הפרמיות, שמגיעות בסופו של יום לחשבונות הבנק שלה. בשנת 2020, כלל ביטוח מנהלת נכסים בשווי כולל של יותר מ – 190 מיליארדי שקלים, עם הכנסות מביטוחים וחסכונות במהלך שנת 2019 של יותר מחמישה מיליארד ₪. ביחד עם זאת, על פי דירוג חברות הביטוח של חברת דאן אנד בראדסטריט, עד כה במהלך שנת 2020, חברת כלל הפסידה מעל שלושה מיליארדי שקלים במאזן הרווח וההפסד שלה, שנת 2019 גם לא היתה שנה קלה לחברה – עם הפסדים בשווי של כמעט 1.5 מיליארדי שקלים. מעניין לציין שבמהלך שנת 2019, מבין עשרת חברות הביטוח הגדולות בשוק הישראלי – חברת כלל היא היחידה שסיימה את השנה בהפסדים. בשנת 2020 הצטרפו עוד שתי חברות לרשימת חברות הביטוח המפסידות של השנה, שתיהן חברות ביטוח חדשות בנוף הישראלי: חברת הביטוח ליברה וחברת הביטוח ווישור.

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

אתר האינטרנט של חברת כלל הוא לא רק מזמין, ידידותי ונגיש – הוא גם מדורג גבוה בין ממשקי חברות הביטוח, בנוחות השימוש שהוא מציע. דרך ממשק האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם באופן מיידי, לרכוש פוליסות ביטוח חדשות, להגיש מסמכי תביעה ולעקוב אחר התביעות שלכם. במקרה שתצטרכו סיוע, כלל מעמידה לרשותכם צ’ט באתר, מספר טלפון לתמיכה בוואטסאפ, שירות לוחות בהודעות סמס או בהודעות דואר אלקטרוני.

בסוף שנת 2019 הפסיקה חברת כלל לשווק ולמכור את הביטוחים הסיעודיים שלה – לכן אולי אין טעם להזכיר כי במדד השירות האחרון שפורסם עבור חברות הביטוח, שאת נתוניו אספה רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון במהלך שנת 2018, הגיע הביטוח הסיעודי של החברה לתחתית הרשימה, במקום השני מהסוף, עם ציונים נמוכים בעיקר בתחום הטיפול בלקוחות, אבל גם בשיעור תשלום התביעות ובמהירות הטיפול.

בביטוח אבדן כושר עבודה, מאידך, דורגה חברת כלל במקום הראשון עם שיעור גבוה של תשלום תביעות, מהירות טיפול גבוהה בתביעות, זמני מענה טלפוני נמוכים וציון טוב לכלים הדיגיטליים שהחברה מציעה.

אם יצא לכם לעבוד מול חברת כלל ברכישת ביטוח או הפעלתו – חלקו איתנו את חוות הדעת שלכם, ונשמח להוסיף אותה למאגר ביקורות הלקוחות על חברות הביטוח!

מוצרי הביטוח, החיסכון והפיננסים שתמצאו בחברת כלל

כמובן שנתרכז במוצרי הביטוח, בהצעות המשתלמות במיוחד ובכיסויים יוצאי הדופן שחברת כלל מציעה במוצרי הביטוח שלה – אבל גם נזכיר את מוצרי החיסכון והפיננסים, רק כדי שתדעו. הנה רשימת הביטוחים והנקודות שחשוב שתכירו בנוגע לכל ביטוח בחברה:

ביטוחי רכב בחברת כלל

כלל מציעה מעל שבעה סוגים שונים של ביטוחי רכב, ביניהם:

 • ביטוח חובה
 • ביטוח צד ג’
 • ביטוח רכב מקיף
 • ביטוח לרכבים חקלאיים וטרקטורים
 • ביטוח רכב לנהג זמני
 • כלל מטראז’ – ביטוח רכב ייחודי לנהגים שנוסעים מעט
 • כלל VAR – ביטוח מוזל עם מצלמת אינטרנט מעל יישומון של החברה, שמאפשר צילום במקרה של תאונה טרם הפעלת הביטוח

החברה מאפשרת רכישה של ביטוח שנקרא “כלל נהג זמני”, למקרה שהרכב שלכם עובר לידי בן הדוד או הידיד הרחוק (או כל נהג זמני אחר). בביטוח זה אפשר ממש לשלם ביטוח לפי ימים ברכישה דיגיטלית ומהירה.

באתר האינטרנט של כלל תמצאו כלים מתקדמים לאיתור סוכן ביטוח, לאיתור מוסך מבין אלה שבהסדר או שמאי מקצועי, כלי מהיר לפתיחת תביעת רכב או למעקב אחר מצב התביעה שלכם. האתר גם מציע הנחות של עד 50% ברכישת ביטוח רכב חובה או מקיף.

ביטוח דירה

חברת כלל מציעה ביטוחי מבנה ותכולה בתצורה מודולארית כדי שתוכלו לבחור את הכיסויים שמתאימים לכם: עבור דירה משועבדת (כלומר, לטובת הלוואת משכנתא), דירה שכורה או דירה שבבעלותכם. המסלול הירוק של ביטוחי הדירה שכלל מציעה מאפשר חבילה מובנית של כיסויים במחיר נמוך יחסית, ולעומתו מסלול “כלל ראשון לבית בטוח” מציע אפשרות לבחור את הכיסויים הנדרשים לכם, כמו למשל: ביטוח צד שלישי, ביטוח תיקון נזקי מים, ביטוח לרכוש ייחודי כמו תשמישי קדושה תכשיטים מוצרי מיחשוב ואחרים, ביטוח ייחודי לבעלי בריכות שחייה או ג’קוזי, ונוספים.

באתר האינטרנט מתפרסם כי רכישת ביטוח דירה אונליין, תזכה אתכם בלא פחות מאשר 33% הנחה.

ביטוח נסיעות לחו”ל

חברת כלל מציעה לכם תשלום מייי, בכל אירוע רפואי בחו”ל כמו גם אם המזוודה שלכם טיילה ליעד אחר מזה שלכם, ונתקעתם בלי החולמה האהובה עליכם (או המצלמה, או הלפטופ). באפליקציה העומדת לרשות המבוטחים מחכים לכם רופאים דוברי עברית 24/7, לייעוץ במקרה של אירוע בריאותי כשאתם בחו”ל. סעיפים מיוחדים לביטוח נסיעות לחו”ל יציעו כיסוי במקרה של נזקים לרכב שכור, כיסויים רפואיים לספורט אתגרי, פינוי אוויר או ימי לבית חולים, ביטוח קיצור נסיעה, ועוד.

ביטוח חיים וביטוח בריאות מבית כלל

כלל מציעה ביטוחי מחלות קשות, ביטוח לניתוחים והשתלות בארץ או בחו”ל, כיסוי לתרופות שאינן בסל, ביטוח תאונות אישיות, ביטוחים למקרה נכות או אבדן כושר עבודה, ביטוח מנהלים – ועוד רבים.

ביטוחי עסק

בתחום הזה, לכלל יש הרבה מה להציע לבעלי עסקים שמעוניינים במטרייה של הגנות למקרה הצורך:

 • ביטוח למקרה של נזק פיזי בעסק, כמו פריצה, נזקים לרכוש ולציוד העסקי, תאונות בעבודה, אבדן של הכנסות, ועוד
 • ביטוח חבויות שיספק כיסוי כספי למקרה של תביעת רשלנות כנגד העסק, או פגיעה של לקוחות או עובדים כתוצאה מהפעילות העסקית.
 • ביטוח הנדסי וביטוח קבלנים
 • ביטוח ימי: ביטוח למובילי מטען דרך הים והגנה על כלי שייט.

עוד ביטוח אחרון שחשוב לנו להזכיר מבית כלל, הוא ביטוח הסייבר Online Protect, שכולל כיסויים כספיים למקרים כמו:

 • שיימינג
 • בריונות ברשת
 • גניבת זהות
 • דרישות כופר אונליין
 • “פישינג” וגניבת פרטי אשראי או כספים אונליין

הביטוח כולל שיפוי עבור הוצאות לטיפול נפשי (פסיכולוג או פסיכיאטר), ייעוץ משפטי, ועוד.

חוות הדעת שלכם חשובה לנו! רכשתם ביטוח של כלל? יש לכם מה לספר ללקוחות הבאים של החברה? שלחו לנו ביקורת, ונפרסם אותה לטובת הלקוחות הבאים!

מוצרים דומים

כלל – ביטוח חיים

כלל – ביטוח חיים

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח חיים של כלל? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

כלל ביטוח בריאות – ביקורת וחוות דעת מקיפות

חברת כלל ביטוח, המציעה מגוון נרחב של ביטוחים נפוצים, מציעה בין השאר גם לא מעט פוליסות של ביטוח בריאות, ואם אתם מחפשים את ביטוח הבריאות הבא שלכם – כלל עשויה להציע אלטרנטיבה טובה, במחירים תחרותיים.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות