הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב של ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ביטוח רכב בביטוח ישיר

ביטוח רכב בביטוח ישיר

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

WOBI– ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח רכב

איילון – ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל היא חברת הביטוח הכי גדולה בארץ. עם מאזן כולל של מעל 114 מיליארדי שקלים (נכון ל – 2020, על פי הדירוג של דאן אנד בראדסטריט) וכמעט 5,000 מועסקים – מדובר בחברת ביטוח מובילה בשוק, שמנהלת נתח עיקרי (כחמישית) מכלל הביטוחים שלנו. 

לצד זאת נספר, שמבחינת ביטוח רכב, במדד השירות של חברות הביטוח (המתפרסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון) קשה לקרוא לציונים שקיבלה הראל “מצטיינים”. אמנם, הנתונים לא מאתמול (המדד האחרון המפורסם מתייחס לנתונים משנת 2018), וביחד עם זאת, כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות. 

אם יש לכם רכב – אתם צריכים לדאוג לביטוח רכב. ביטוח רכב חובה, כשמו כן הוא, הוא חובה עבור כל כלי רכב שעולה על הכביש בישראל, וכדאי לחשוב על היתרונות לצד העלויות גם בביטוח רכב צד ג’ ובביטוח רכב מקיף. בחברת הביטוח “הראל” תמצאו מגוון מפתיע של אפשרויות לביטוח רכב, כאשר בחלק מהביטוחים (תיכף נרחיב ואפילו נספר לכם איפה רוכשים את הביטוחים) ניתן לקבל הצעת מחיר דיגיטלית, ממש במקום. 

מה יש לחברת הביטוח “הראל” להציע לכם בתחום ביטוחי הרכב? הנה כל הפרטים.

רכשתם לאחרונה ביטוח מחברת הראל? יש לכם ביקורת חיובית או ביקורת בונה? למה שלא תשתפו אותנו? נשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, בשמכם, ולטובת הרוכשים העתידיים שעוד לא יודעים את מה שאתם כבר כמעט שכחתם!

אילו ביטוחים לרכב מציעה חברת הראל? 

11 סוגים שונים של פוליסות ביטוח רכב (!) מוצעות על ידי חברת הראל באתר שלהן. כדי שלא תלכו לאיבוד, הנה פירוט קצר על כל סוג של ביטוח ולמי הוא מתאים.

לא פחות מ – 11 פוליסות שונות של ביטוח רכב מוצעות מטעם חברת הביטוח “הראל”

קודם כל, תכירו: הראל סוויץ’

אנחנו לא יודעים אם שמתם לב לזה, אבל כשחברת ביטוח מעוניינת להתחיל לשווק ביטוחים ברכישה אונליין, הן כולן עוטות ז’רגון צעיר יותר. כנראה שכל מחלקות השיווק של כל חברות הביטוח הגדולות סיפרו שמי שרוכשים ביטוחים אונליין הם צעירים יותר, ולכן הממשק חייב להיות מגניב. זה בדיוק מה שקרה עם הראל סוויץ’, שהמרחק החזותי והמילולי בינו לבין אתר האם של הראל עלול לבלבל אתכם.

הראל סוויץ’, אם כן, היא פוליסת ביטוח חובה ומקיף שנועדה ל”חיות אינטרנט” המצפות לממשק ידידותי, נוח, מזין ואפילו מבדח. היא מאפשרת לרכוש ביטוח רכב חובה ומקיף, במחירים שמתאימים לקילומטרז’ שלכם: נסעתם פחות? תשלמו פחות. 

הביטוח מגיע עם ניהול באפליקציה ייעודית ולא רק זה. בנוסף, יגיע שליח של החברה עם רכיב קטן שמותקן ברכב (בדומה לרכיב שמנהל את התשלומים בנסיעה בכביש האגרה של ישראל), ומדווח בזמן אמת על אירועים כמו תאונה או מיקום הרכב. 

ביטוח הרכב סוויץ’ של הראל: ביטוח “מגינב” שמספק מחירים נמוכים מי שנוסעים מעט.

אגב, רק לביטוח הרכב הראל סוויץ’ ניתן להצטרף באופן דיגיטלי – כל שאר ביטוחי הרכב של הראל זמינים רק ברכישה דרך סוכנים. אם אין לכם סוכן ביטוח, תוכלו לקבל הפנייה לאחד במוקד של הראל, בטלפון 2010* או במילוי טופס פנייה באתר. 

ביטוח חובה לרכב מבית הראל

אין לנו הרבה מה לחדש כאן. ביטוח חובה הוא חובה על פי חוק בישראל, והוא מכסה עלויות של נזקים בגוף לנמצאים ברכב או מחוצה לו כתוצאה מתאונה או פגיעה של הרכב. המחירים בפיקוח ודומים פחות או יותר בין החברות, על פי סוג הרכב, וותק הנהג ומשתנים נוספים. ההצטרפות לביטוח החובה של הראל דרך סוכנים בלבד

ביטוח צד ג’ לרכב של הראל

ביטוח צד ג’ לרכב מבטיח כיסוי כספי במקרה של נזק לרכוש של צד ג’, כמו למשל במקרה של תאונה שגרמה לנזקים ברכב מעורב. פוליסת הביטוח צד ג’ של הראל כוללת כיסוי הוצאות במקרה שהרכב יצא מכלל שימוש ( כמו למשל עלות העברת הרכב); פיצוי על אובדן ההנחה האופיינית ללקוחות שאין להם תביעות; פיצוי על אובדן רווחים בשל השבתת הרכב; ועוד. 

הראל מציעים גם ביטוח צד ג’ לאופנועים. 

ביטוח רכב מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון

ביטוח שמכסה נזקים כספיים לרכב שלכם (או של צד שלישי), וכולל כיסויים מפתיעים ועכשוויים במיוחד, כמו למשל נזק לרכב כתוצאה משביתות או מהומות. עוד, כולל הביטוח כיסוי לנזקים ברכב, בשמשות, במתקנים החשמליים של הרכב (כמו למשל מערכת השמע, שבלעדיה כידוע קשה מאוד להגיע ממקום למקום), וכיסוי הוצאות עבור הגנה משפטית וייעוץ משפטי במקרה הצורך. הרחבות אפשריות בביטוח הן למשל: הרחבה לפיצוי בשווי ערך הרכב במקרה של “טוטאל-לוס”, שירותי גרירה ושירותי דרך לאלה שחוששים להיתקע באמצע הדרך, ואפילו שירות אספקת דלק באמצע הדרך.

ביטוח מקיף Upgrade, לנהגים בסיכון פחות בחבילה מורחבת ללא עלות נוספת

ביטוח Upgrade מבית הראל מציע חבילה נרחבת במיוחד של כיסויים לרכב, והוא מיועד עבור נהגים זהירים בני 21 ומעלה או נהגים שנוסעים פחות מ – 10,000 קילומטרים בשנה. הביטוח כולל שורה ארוכה של כיסויים, כולל שירותי דלק באמצע הדרך, שירותי פריצת מנעולים והחלפת גלגל. יש אפשרות לביטול השתתפות עצמית והטבות וכיסויים מיוחדים (כמו למשל כיסוי לעגלת התינוק) לאימהות ותינוקות. 

רשימה ארוכה של הרחבות וכיסויים נוספים בביטוח הפרימיום של הראל לרכב, לנהגים זהירים שנוסעים מעט

ביטוחי רכב נוספים בהראל

יש עוד כמה ביטוחי רכב בהראל שחשוב לנו לספר עליהם, רק כדי שתדעו שהם קיימים:

 • ביטוח מקיף לרכבים כבדים – הביטוחים לרכבים פרטיים מוגבלים למשקל רכב של עד 3.5 טון (המשקל הממוצע של רכב פרטי הוא כ – 1.2 טון). לרכבים כבדים יותר (כמו למשל משאיות) יש ביטוח משלהם – בכל חברת ביטוח, וגם בהראל. הכיסויים דומים, המחירים – פחות.
 • ביטוח סחר רכב – מיועד לבתי עסק שחלק מהפעילות שלהם כוללת נהיגה בכלי רכב בבעלות של אחרים, כמו למשל: מוסכים, מכוני טסטים, מכוני שטיפה לרכב, מכונים להתקנת אביזרים לרכב, וכדומה. הביטוח הוא ביטוח מקיף לרכבים שניזוקים במהלך הזמן שהם תחת אחריות העסק. הוא כולל כיסוי עבור נזקים מנהיגה, וגם נזקים כתוצאה מגניבה, שריפה, התפוצצות, ואפילו התפרצות הר געש.
 • ביטוח לכלי רכב מיוחדים: ביטוח רכב חובה, צד ג’, ומקיף בסיסי עבור רכבים כמו מלגזות, טרקטורים, מוניות, נגררים, וכדומה.
 • ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכאני והנדסי) – ביטוח לכלים ממונעים שמשמשים לעבודות עפר, סלילת כבישים, וכדומה, כמו מנופים, משאבות, וכלים כבדים ממונעים נוספים.
 • ביטוח רכב לישראלים בגבולות ירדן וסיני – מי שבוחרים לצאת עם הרכב הפרטי שלהם לטיול בסיני או בירדן, יכולים לשקול ביטוח רכב מקיף מבית הראל, לכל מקרה של נזק לרכב במהלך הטיול. הביטוח כולל נזקים לרכב המבוטח ונזקים לצד ג’ – בגוף או ברכוש. סכום התשלום המרבי לנזקים ברכוש לרכש המבוטח או לרכב של צד ג’ הוא 160,000 ₪.