הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

השוואת ביטוח רכב

/5
 • 0

  1
 • 0

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 0

  5
מדד שירות הביטוח

ביקורות אחרונות

מוצרים דומים

ליברה ביטוח רכב

ליברה ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב של ליברה? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

5/5

מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

ביטוח רכב בביטוח ישיר

ביטוח רכב בביטוח ישיר

רוצה למצוא את ההצעה הכי משתלמת לביטוח רכב עם ביטוח ישיר? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה שתפורה בדיוק בשבילך. רוצה להשוות את מחיר הביטוח ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

WOBI– ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב עם וובי? אנחנו כאן כדי לעזור! תוך דקות תנחת אצלך במייל ההצעה הכי משתלמת לרכב שלך. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

שירביט ביטוח רכב

שירביט ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח הרכב מחברת הביטוח שירביט? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

איילון – ביטוח רכב

איילון – ביטוח רכב

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח רכב מענקית הביטוח איילון? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, זה הכי קל בעולם! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח הרכב של כלל

ביטוח הרכב של כלל

באתר האינטרנט של כלל תמצאו את כל המידע, השירותים והכלים שאפשר לצפות למצוא באתר נגיש וחדשני של חברת ביטוח. תוכלו, למשל, לצפות בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב או לביטוחים אחרים מבית כלל, תוכלו לטפל בתביעות שהגשתם ולעקוב אחר אופן הטיפול בהן והתקדמותו, תוכלו לפדות כספים או לטפל במוצרי השקעה שאתם מחזיקים בחברה, להפעיל ביטוח עבור נהג זמני, לאתר סוכני ביטוח, שמאים ומוסכים בהסדר – ועוד המון.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

מנורה ביטוח רכב – המדריך השלם לבחירה נכונה

אם אתם מחפשים חברת ביטוח גדולה ואמינה לביטוח הרכב שלכם – מנורה מבטחים תהיה בחירה לא רעה בכלל. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא בין חמש חברות הביטוח הגדולות בארץ (על פי המדגם לשנת 2020 של חברת דאן אנד בראדסטריט, לצד חברות הביטוח הראל, הפניקס, מגדל, וכלל ביטוח), עם מאזן שנתי של מעל 60 מיליארדי שקלים ויותר מ – 7.7 מיליארדי שקלים של הכנסות מפרמיות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של מגדל

ביטוחי הרכב של מגדל

הרשו לנו להציג בפניכם את חברת הביטוח מגדל אחזקות, ביטוח ופיננסים, שמציעה ביטוחים בישראל לפחות מאז שנת 1934. חברת הביטוח מהגדולות בארץ, עם פוליסות ביטוח רכב שיאפשרו לכם לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ובמחיר הוגן, עם אתר אינטרנט שופע במידע ובאפשרויות לקבלת שירות מהיר – אלו הן פוליסות ביטוח הרכב שתוכלו למצוא בחברת הביטוח מגדל.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG

ביטוחי הרכב של AIG, כמו כל שאר הביטוחים בחברה, בנויים כך שתוכלו לרכוש אותם בהליך קצר, באופן מותאם אישית, ובתמחור אטרקטיבי – היישר ממערכת אתר האינטרנט של החברה. במאמר שלפניכם נסקור את אפשרויות ביטוח הרכב של AIG, ההנחות, המחירים, האפשרויות, הכיסויים, ההרחבות

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הראל ביטוח רכב

הראל ביטוח רכב

כדאי לדעת שחברת “הראל” הגיעה למקום העשירי (או החמישי מהסוף) בקטגוריית ביטוח רכב חובה, ולמקום העשירי (או הרביעי מהסוף) בביטוח רכב רכוש. הציון שקיבלה היה פחות ממשביע רצון, בתחום הטיפול בלקוחות, זמני מענה טלפוני ושיעור תשלום תביעות.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס היא אחת משלוש חברות הביטוח הגדולות בישראל (לצד חברות הביטוח הראל ומגדל), והיא מציעה חמש פוליסות ביטוח לרכב, ביניהן ביטוחי חובה צד ג’ ומקיף, ביטוח רכב ייחודי לנהגים צעירים, ועוד (מייד נפרט אודות כל פוליסת ביטוח), עם הרחבות ייחודיות לפוליסות הביטוח כמו למשל רכב חלופי במקרה של גניבת הרכב שלכם למשך 30 ימים, הנחה משמעותית (עד 40% הנחה) ואחריות מורחבת ברכישת מצבר חדש, ועוד. 

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14). 

הפניקס היא חברת ביטוח שאינה פועלת במתכונת ישירה (אלא בעיקר באמצעות סוכנים). עם זאת, אתר האינטרנט של הפניקס הוא מזמין וידידותי, ומאפשר ביצוע פעילות במהירות ובנוחות. אם אתם מתעניינים ברכישת ביטוח רכב של הפניקס, תוכלו למלא טופס לבקשת הצעת מחיר – סוכן יחזור אליכם טלפונית. אם יש לכם כבר ביטוח רכב – תוכלו להשתמש באתר על מנת לאתר מוסכים ושמאים, להגיש תביעות ולעקוב אחר מצב התביעה שהגשתם, לרכוש כיסוי זמני לעוד נהג ברכב שלכם, לשחזר הצעה קיימת לביטוח הרכב שלכם, ולקבל המון מידע. 

בסקירה שלפניכם – כל מה שיש לדעת על ביטוחי הרכב של הפניקס. אילו סוגי פוליסות ביטוח רכב הפניקס מציעה? אילו הנחות והטבות תוכלו לקבל, למי מתאימה כל פוליסת ביטוח רכב, ואיך רוכשים את הפוליסה? 

יש לכם פוליסת ביטוח רכב של הפניקס? נשמח אם תיקחו רגע לחלוק איתנו את חוות הדעת שלכם או לשלוח אלינו ביקורת! המידע שתשלחו יתווסף בשמכם למאגר המידע, לשימוש מי שיחפשו המלצות על ביטוח הרכב של הפניקס בעתיד!

ביטוח רכב של הפניקס

כאמור, חברת הפניקס היא לא חברת ביטוח ישירה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מבית הפניקס הישר מאתר האינטרנט – או לרכוש פוליסת ביטוח דרך סוכן הביטוח שלכם. בנוסף, אתר האינטרנט של הפניקס מציע קישורים מהירים לביצוע שפע של פעולות, כמו למשל:

לשלוח בקשה להצעת מחיר

אתר הפניקס

חשוב למלא בטופס הבקשה להצעת מחיר את הפרטים בצורה מדוייקת ומלאה, על מנת להבטיח שבעת הצורך – תוכלו גם להפעיל את הביטוח שלכם…

כל הצעות המחיר של הפניקס מותאמות לפרטים שתקישו, כולל הצעה לביטוח חובה, צד ג’, מקיף, ביטוח נהג זהיר, וכדומה. באתר, תוכלו לקבל הנחה משמעותית (של עד 48% בהצעת המחיר לביטוח מקיף לרכב)

להפעיל את הביטוח, לאתר מוסכים ולהגיש תביעות

 (אזור “פעולות מהירות”)

דרך אתר האינטרנט של הפניקס תוכלו להפעיל את ביטוח הרכב שלכם, לאתר נותני שירותים ולעקוב אחר מצב התביעה שלכם

דגשדג הפניקס מעמידה לרשות המבוטחים שלה מאגר מידע יעיל, שימושי, ונגיש באופן מפתיע. אם אתם מחפשים מוסך בהסדר, מעוניינים לאתר שמאי רכב במהירות, מחפשים תחנת שירות להתקנת מוצרי מיגון לרכב, מעוניינים בהצעה אטרקטיבית במיוחד (עם עד 60% הנחה) בהחלפת הצמיגים לרכב ועוד – תמצאו את כל אלה והרבה יותר באזור הפעולות המהירות בעמוד ביטוח הרכב של הפניקס

לקבל המון מידע אודות ביטוח הרכב של הפניקס

תוכלו לקרוא אודות הפוליסות השונות, היתרונות הייחודיים שלהן, הרחבות אפשרויות ועוד – באתר האינטרנט של הפניקס, באופן מזמין ונוח לשימוש.

אילו ביטוחי רכב מציעה חברת הפניקס?

כמו בכל חברת ביטוח אחרת, גם בחברת הפניקס שלושה סוגים עיקריים של ביטוח רכב: חובה, צד ג’ ומקיף. להלן כל פוליסות ביטוח הרכב לרכישה בחברת הביטוח הפניקס:

ביטוח רכב חובה של הפניקס

ביטוח רכב חובה הוא ביטוח שבמדינת ישראל חובה חוקית להחזיק עבור כל רכב שנוסע בכבישי הארץ. הביטוח כולל שיפוי כספי בכל מקרה של נזק לגוף – למי שיושבים בתוך הרכב או למי שנפגעו מהרכב מחוץ לו (כמו למשל הולכי רגל). התמחור בכל חברות הביטוח הוא די דומה, והוא נקבע על פי מאפייני הרכב (שנתון, דגם, נפח מנוע, מיגון, וכדומה) ומאפייני הנהג / ים (נהג יחיד, נהגים זהירים, גילאים, ואפילו מגדר, ועוד). 

ביטוח צד ג’ לרכב של הפניקס

ביטוח צד ג’ מכסה נזקי רכוש לרכבים שהם לא הרכב שלכם, שנגרם להם נזק כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. בפוליסת ביטוח צד ג’ של הפניקס, גבול האחריות הוא נדיב במיוחד – עד 2,000,000 ₪, וזה לא כולל שיפוי עבור הוצאות הגנה משפטית בסכום של עד 15,000 ₪. כתבי שירות והרחבות לפוליסת ביטוח צד ג’ של הפניקס הן הרחבת שירותי גרירה ושירותי דרך, הכוללת סיוע בטיפול ברכב במקרה של תאונה, אספקת דלק או החלפת גלגל באמצע הדרך; והרחבת שבר שמשות במקרה של צורך להחליף שמשה קדמית או אחורית.  

ברכישת ביטוח צד ג’ של הפניקס דרך האתר תוכלו ליהנות מעשרה אחוזי הנחה. עוד, תוכלו ליהנות מעד 20% הנחה בעלות ביטוח החובה לרכב, לאחר רכישת ביטוח לרכב צד ג’ בהפניקס. 

ביטוח רכב מקיף של הפניקס

ביטוח רכב מקיף כולל שיפוי כספי לכל מקרה של נזק שנגרם לרכב שלכם, כולל תאונה, שריפה, גניבה, וכדומה. הפניקס מציעה שלוש פוליסות ביטוח רכב מקיף:

 • ביטוח מקיף “הפניקס זהיר” – ביטוח מקיף רחב היקף, שמתאים לנהגים בעלי וותק של לפחות שנה אחת ובעלי לכל היותר תביעה אחת שהוגשה לביטוח הרכב בשנה האחרונה. הביטוח מאפשר שיפוי בסכומים גבוהים במיוחד במקרים של נזק לרכב שלכם או לרכב מצד ג’ (עד 2,000,000 ₪), כולל שיפוי למקרים של נזק במערכת השמע או המולטימדיה, וכיסוי למקרים של נזק לרכב בשל כוחות טבע כמו רעידת אדמה או אפילו מהומות
 • ביטוח מקיף “רכבית” של הפניקס – פוליסה מודולארית של ביטוח מקיף הכוללת שיפוי כספי במקרים של תאונה או במקרים של גניבה – אתם יכולים לבחור איזה מהשניים תרצו לרכוש, תוכלו כמובן לבחור בשניהם. ביטוח זה הוא מודולארי ונועד לאפשר ביטוח מקיף Low Cost שיתאים לכם בדיוק – עם מגוון הרחבות שתוכלו לבחור ולהוסיף לפוליסת הביטוח המקורית, כמו למשל שירותי גרירה ודרך, רכב חלופי במקרה של תאונה, שיפוי עבור טיפול משפטי בתביעות, ועוד.
 • ביטוח “רכב שני” – ביטוח רכב שמבוסס על ביטוח “הפניקס זהיר” ומיועד לרכב משני – כלומר, זה שבפועל משמש פחות. זהו כמובן ביטוח מקיף בתמחור נמוך יותר, בתנאי שהקילומטראז’ הממוצע לשנה של הרכב – הוא אכן נמוך יחסית. 

ביטוח “הפניקס צעיר”

פוליסת ביטוח מהפכנית, שמאפשרת להורים ליהנות מתמחור ביטוח רכב לא כולל העלות הגבוהה להחריד של נהג חדש, עם כיסוי לפי הקילומטראז’ בפועל שנוהג הנהג הצעיר. את הביטוח ניתן להפעיל באמצעות אפליקציה ייחודית (כמו גם להפסיק אותו עם תום הנסיעה), וכל זמן שפוליסת הנהג הצעיר מופעלת – הנהג הצעיר על רכבו מבוטחים בביטוח חובה + מקיף. חבילת הקילומטרים הבסיסית לרכישה היא 500 ק”מ. 

יש לכם ביטוח רכב של הפניקס? רכשתם לאחרונה ביטוח מהחברה ויש לכם ביקורת או חוות דעת שתהיו מוכנים לחלוק? שלחו אלינו את חוות הדעת שלכם, ונשמח לפרסם אותה במאגר הגדול בארץ של חוות דעת אובייקטיביות לחברות הביטוח!